جمعه، اسفند ۰۵، ۱۳۹۰

گوساله عرزشی که ایمیل تهدید آمیز می فرستی، این هم عکس من، ببینم چه غلطی می خواهی بکنی؟!

عطف به فحاشی عرزشی ها در بخش کامنت های این وبلاگ و همینطور ایمیل های متعدد و تهدید آمیز آنها، در اینجا عکسی از خودم منشتر می کنم و هویت خود را افشا می کنم.

می خواهم ببینم مزدوران خامنه ای چه غلطی می خواهند بکنند؟! این تصویر من، می خواهم ببینم چه غلطی می توانید بکنید!؟

۲۶ نظر:

 1. فکر کنم این شخص رو قبلا یه جا دیدم. آره یادم اومد اولین بار که به منزل جناب نادر (گمنامیان) رفته بودم این شخص دم در نشسته بود و برای دختر و عروس جناب نادر تیکت صادر میکرد.
  دختر جناب نادر :
  از کس $7
  از کون $10
  هاردکور $15
  عروس جناب نادر :
  از کس $20
  از کون $35
  هاردکور $50
  تمامی خدمات با مدیریت و زیر نظر شخص جناب نادر (گمنامیان) انجام میگردد. تفاوت نرخها بدلیل لاشی بودن دختر جناب نادر و عفیف بودن عروسشان میباشد. در ضمن همسر جناب نادر هم خدمات جانبی (ساک زدن,تعویض کاندوم بصورت تضمینی و ...) را بصورت اشانتیون انجام میدهند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مهران عزیزیم، اینها که گفتی همان قیمتهای ویژۀ مربوط به حضرت فاطمۀ زهراء سلام الله علیه هست که به نرخ امروز دلار تبدیل شده اند.

   حذف
  2. قرارنبود نقلِ خونه حداد عادل رو جایی تعریف کنی‌ناقلا!

   حذف
  3. مهران جان ، پسرم
   خودتو به یه دکتر نشون بده مثل اینکه مخت حسابی گوزیده

   حذف
  4. مهران، اولا این قیمتها که گفتی مربوط به عروس و خود مقام جنده رهبری بود.
   انصافا دم خواهر و مادر تو گرم که تیکت میکت حالیشون نیست و مجانی کس میدن.

   حذف
 2. کیر خر تو دهن خامنه‌ای و هر چی‌ بسیجی‌ هستش.

  پاسخحذف
 3. مهران جان من اصلان حرف نفر بالایی رو قبول ندارم چون شنیدم کس فاطمه زهرا نذر کیر شیعیان شده تا آن کس یک قرونی رو بکنند و محمد و علی جاکش رو دعا کنند البته زینب و سکینه هم رو کیر خر های مسلمین و کافرین آفتاب بالانس میزنند

  پاسخحذف
 4. مهران کثافت جیر خوار آخوند های ولدزناو کثافت بیشعور از ان زبان کثیفت حرفهای زشت مینویسی من نمیدونم ان بیت لجن خامنه ای با ان زبانت به چه کاری خدمت گرفتند احمق بیسواد بیت فاحشه خانه ای رهبری از کمر به پایین با تو کار کردند تا امثال تو توی این سایت چرت وپرت بنویسد واینها هم به دختران رسول الله نسبت بدن من واقعا قلبم درد گرفت لعنت خدا بر مهذان باد کثافت اگر تو قران خوانده باشی خداوند فرموده به جاهل ونادان فحش ندین

  پاسخحذف
 5. mhran braye paydari eslam zen va dokhtar madarto braye akhondha bebar

  پاسخحذف
 6. salam
  man ridam be aval va akhare ghoran
  riam be avalin ta akharin peyghambar
  ridam be avalin va akharin din
  hamash kashke
  1 va dar akhar ridam be eslame kasife khonrize jang talab
  damet garm ba in webloget
  akheeeeeeey eslamo abad kardamaa

  پاسخحذف
 7. اقا مهران عکسو بپا اماده کرده صفره ننتو بزنه . یه چند روزی پیدات نشه که بگوزی صفره تو هم میزنه . ادبیات ناب محمدیت منو کشته

  پاسخحذف
 8. کیرم دولا توی کس خواهر و مادر امام راحل مقام معظم رهبری خانواده شهدا بسجیان پاسداران انقلاب اسلامی و...

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز، تنها تنها؟ لطفا کیر من رو هم اضافه کن

   حذف
 9. ای مردم نادان چرا این همه فحش و ناسزا به هم دیگر حواله میدین این فحش های کثیفتان فقط در حد حرفه این کارهای کثیف که انجام شدنی نیست فقط در حد پرخاش و تک تک سلول های بدنتان با یک عصبانیت تبدیل به بیماری میکنید خدا پرستی در هر دینی که می خواهد باشد ولی باید در درون فرد باشد دین یک چیز شخصی است هر دلش میخواهد در درونش دارد تمام مردم دنیا ازاد هستند نباید با نام دین بر مردم حکومت کنند این ولایت جهل و جنایت در ایران هم باید از بین برود باید این اشغالها را که به اسم دین این همه جنایت میکنند به زباله دان تاریخ باید ریخت

  پاسخحذف
 10. سردار فیروز آبادی ای برادر عزیز ای سرور جان پس بعد از در آوردن لباس رزم اینچنین مردانه ای ... جان فدای رهبر بسیجی گوزو از ملک قم ( واتیکان الدوله)

  پاسخحذف
 11. سردار فیروز آبادی همواره اینچنین مردانه و قوی و ستبر اندام باشی جیگرتو ...همون بسیجی گوزو

  پاسخحذف
 12. وقتی به یک زن فحاشی میکنید معنیش دقیقن اینه:من تو را به سبب جنس و قدرت بدنی ات تحقیر و تهدید به تجاوز میکنم و جنسیت تو موجب سرافکندگی خودت و همه مردهای دور و برت است. مهم نیست تو یک زن غریبه ای یا فامیل نزدیک منی .من یک مرد بدوی و وحشی هستم که هر وحشیگری ازم بر میاد.تو ای زن برو و خفه شو.برو بمیر یا تو کنج خونه ات قایم شو تا کسی تو رو نبینه.من تو این چند هزارسال تمدن بشری هیچ پیشرفتی نکرده ام و هنوز به درد غارنشینی می خورم.
  با یک فحش چقدر تصویر مردها رو نفرت انگیز میشه.

  پاسخحذف
 13. تخمه سگ بازی در نیار عکس خارکسگهای تو بذار !

  پاسخحذف
 14. تخمه سگ بازی واسه یه لحظشه کونکشه

  پاسخحذف
 15. ننه ای و بابایی داشتی که تو ور انداختن

  پاسخحذف
 16. پدرسگ چرا عکس واقعی خودت نیست

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.