یکشنبه، بهمن ۳۰، ۱۳۹۰

آقای خامنه ای، از تو سپاسگزارم که جفتک نهایی خودت را به این جنازه متعفن زدی...!/ حماقتی چون حمله بن لادن به برج های دو قلو...!

جفتک: جفته انداختن . لگد پراندن . از پشت با دو پا لگد پرانیدن (لغت نامه دهخدا)

نمی دانم واقعه یازده سپتامبر را چقدر به یاد دارید، چند سال بود که دولت آمریکا برای زنده یا مرده بن لادن، مبلغ گزافی را به عنوان جایزه در نظر گرفته بود، اما هیچ اقدام جدی علیه بن لادن انجام نمی شد. حتی یک بار امکان کشتن بن لادن در یک حمله هوایی برای آمریکا وجود داشته، اما چون ممکن بوده به مسجد در طی حمله آسیب برسد، دولت وقت آمریکا از حمله منصرف شده بود.

بن لادن که رهبر و مغز فکری القاعده و به شکلی رهبر معنوی طالبان  نیز بود، به راحتی موفق شد در افغانستان یک حکومت اسلامی تشکیل دهد، به اجرای قوانین اسلامی بپردازد، زنان را سنگسار کند و در کنج خانه محبوس کند، اما نه دولت آمریکا و نه هیچ یک از دول غربی، واکنشی نشان نمی دانند.

تا اینکه بن لادن پا را فراتر از حد گذاشت و خط قرمزی را رد کرد که به نابودی طالبان و القاعده انجامید و طالبان را لااقل از شکل یک دولت و رژیم، خارج ساخت، آن اقدام بن لادن، حمله به برج های دوقلوی آمریکا بود.

با حمله بن لادن به این برج ها، آمریکا متوجه خطر واقعی تروریسم اسلامی شد و با نیت سرکوب طالبان و القاعده وارد افغانستان شد.صد البته که در نهایت، این مردم افغانستان برنده بازی بودند و القاعده و بن لادن، بازنده اصلی.

دستور اخیر خامنه ای به مجلس خبرگان رهبری، که وظیفه تعیین و نظارت و خلع رهبر ایران را دارد، به شکل بامزه ای شبیه به حمله القاعده به برج های دو قلو است؛ چون این اقدام به منزله زدن آخرین لگد به جنازه متعفن جمهوری اسلامی است...!

به گزارش بی بی سی:

"یک روحانی نزدیک به محمدتقی مصباح یزدی، عضو بانفوذ مجلس خبرگان رهبری در ایران گفت که آیت الله خامنه ای به طور "مکتوب" به اعضای این مجلس اعلام کرده است که اجازه دخالت آنان در مورد جزئیات عملکرد حود را نمی دهد."

انتشار این خبر، به منزله تیر خلاص زدن به جنازه متعفن نظام اسلامی  است...! چرا که مشروعیت خامنه ای را حتی نزد معتقدین به این رژیم به زیر سوال می برد.

من یکی به سهم خودم از خامنه ای متشکرم، اگر اعمال و تندروی های او نبود، شاید عمر این نظام، خیلی طولانی تر از این می شد که الان هست...!  

--------------------- لینک این نوشته در بالاترین-------------------

نوشته های دیگر اخیر من: 

۷ نظر:

 1. چرا تو این قدر از فحش خوشت می آید؟ به گمانم در خانواده شریفت فحش امر رایجی بوده!

  پاسخحذف
 2. نوشته هات تخیلات یه بیمار جنسی هست که نیاز به بستری دارد زن جنده خارکسه بی ناموس دهان کثیفش را باز کرده و خاطرات سکس مردان با مادر فاحشه اش را که از دوران کودکی برایش به یادگار مانده را بازگو میکند.خداییش حیواناتی مثل تو را باید با زنجیر به ماشین بست و در خیابونای شهر اونقدر حرکت کرد تا تمام شهر با خون یه خوک رنگ بشه یا در یه اتاق حبست کرد چون حیواناتی مثل تو اغلب معتاد نیز هستند خوب که خمار شدی دو سه نفر بیان بهت تجاوز کنند تا طرز حرف زدن رو یاد بگیری
  در انتها خواستم بگم ریدم تو قبر ننه بابات و تو دهنت که همچین خوک نجسی ازشون عمل اومده.
  مطمئنم بالاخره یه مرد پیدا میشه که یه درس حسابی بهت بده که تا عمر داری یادت بمونه
  جقی حرومزاده

  پاسخحذف
 3. 25 بهمن رو ببین که خیلی کم اومدن پس حکومت حالا حالاها سرجاش میمونه خیالت راحت

  پاسخحذف
 4. Marg bar khamenei jalad va fased
  Marg bae rejim sar ta pa mofsed eslami Iran

  پاسخحذف
 5. چقدر بیمار روانی زیاد شده.بیچاره..بینواها فقط فحش میدند.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.