پنجشنبه، بهمن ۲۷، ۱۳۹۰

بی شرمی نهفته در اعدام سعید ملک پور توسط ملاها، تنها یادآور قساوت خفاش شب است...!/چطور جرم مشابه برای یک ملا، مجازات ندارد؟!

متاسفانه علی رغم اعتراض فعالین حقوق بشر، پرونده سعید ملک پور برای اجرای حکم اعدام به قسمت اجرای احکام رفته است.(منبع)

چند  نکته در این پرونده است، که یادآوری آن بی عدالتی رخ داده را نشان می دهد:

-         اصولا اتهام سعید ملک پور، نوشتن برنامه ای کامپیوتری است، حال اینکه چه کسی از این برنامه استفاده می کند، نه در کنترل او است و نه مسولیتش با او است.
-         استفاده ای که از برنامه فوق شده است، در سایت های پورنو بوده است، اصولا کشتن یک انسان به دلیل اتهام واهی ارتباط یا کمک به چنین سایتی، احمقانه و مزخرف است...!
-         اعترافاتی که از سعید ملک پور گرفته شده، به وسیله شکنجه های وحشتناک بوده است...!
-         هیچ دادگاه منصفانه ای تشکیل نشده است.
حال وقتی می بینم که با وجود علنی شدن نکات فوق، و اعتراض کشور کانادا و فعالین حقوق بشر، همچنین رژیم ایران به اجرای این حکم  اصرار می ورزد، تنها می توان بی شرمی و قساوت ملا ها را دید.

چطور است که تجاوزکاران کهریزک که به زندانیان تجاوز کرده اند، آزاد و رها به زندگی خود مشغول هستند، اما سعید ملک پور باید به دلیل نوشتن یک برنامه ساده کشته شود؟!

قساوت و بی رحمی ملاها در صدور و اجرای این حکم، تنها یادآور رفتار خفاش شب است...!

باز برای بار چندم، فتوایی که از یکی از مراجع تقلید گرفته ام، در اینجا نقل می کنم، و باز می پرسم، چطور است که مرجع تقلید فوق، نیمی از پول درآمد سایت پورنو را می خواهد به جیب بزند، اما سعید ملک پور اعدام می شود؟!

آیا این عدالت است؟! 


-----------------------لینک در سایت بالاترین

/----------------------/نمی شود که اصلاح طلبان، تریاک خود را بر سر منقل خامنه ای بکشند و بعد مدعی رهبری جنبش آزادی خواهی نیز باشند...!
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.