یکشنبه، بهمن ۲۳، ۱۳۹۰

ننگ بر دینی که بر اساس قوانینش، سر یک انسان را می برند، چرا که گفته محمد بن عبدالله شک دارد...!/دلیل رشد سرطانی اسلام را ببینید!

در اینجا می توان دید که اسلام چگونه گسترش یافته است و این دین چگونه به مانند سرطان، یک میلیارد انسان پیرو دارد!

اگر کسی به محمد بن عبدالله شک کند، طبق اعتقاد مسلمانان، باید کشته شود، اگر کسی مسلمان نشود، خودش کشته می شود  و زن و کودکانش نیز برده می شوند (طبق آیه 29 توبه) و اگر کسی کوچکترین انتقادی از محمد کند، مجازاتش اعدام است.

دو کشور عربستان و مالزی،  بی شرمانه ساده ترین قوانین انسانی را زیر پا می گذارند و دست به دست هم می دهند تا جان انسانی گرفته شود، حمزه کاشغری، جوان 23 ساله که شاعر و روزنامه نگار نیز هست، تنها یک جمله در توئیتر خود گفته که به پیامبر اسلام شک دارد و همین جمله کوتاه کافی است تا بیش از سی هزار نفر، او را تهدید به اعدام کنند و بعد که او به مالزی فرار می کند، دولت مالزی با زیر پا گذاشتن قوانین بین المللی، او را به عربستان باز می گرداند.

علی رفم اینکه سازمان عفو بین الملل، رسما هشدار داده بود که در صورتی که مالزی، حمزه کاشغری را به مالزی بازگرداند، او ممکن است با مجازات اعدام روبرو شود، اما دولت مالزی، با بی شرمی تمام، این جوان بیست و سه ساله را به دولت وحشی عربستان تحویل داد.

The Malaysian authorities must release Hamza Kashgari and not forcibly return him to Saudi Arabia, where he faces risk of execution for his Tweets about the Prophet Mohammed, Amnesty International said today. 
Amnesty International considers Hamza Kashgari a prisoner of conscience since he is being detained in Malaysia for peacefully exercising his right to freedom of expression and calls for his immediate and unconditional release.” 
نکته عجیب این است که بنا به گزارش بی بی سی؛ علی رغم اینکه دولت مالزی هیچ پیمان استرداد مجرمینی با عربستان ندارد، اما فورا و بنا به درخواست دولت عربستان، او را به عربستان پس فرستاده است.
The two countries do not have a formal extradition treaty but Malaysia has good relations with Saudi Arabia as a fellow Muslim country, says the BBC's Jennifer Pak, in Kuala Lumpur.
براستی این چگونه آیین وحشی گری و بربریتی است؟! چرا باید یک جوان بیست و سه ساله، صرفا به دلیل اینکه نظرش را گفته است، سر بریده شود؟!  -----------------------------------------------لینک این نوشته در بالاترین


در ضمن، بالاترین به دلیل این کامنت، حساب مرا بسته است...! قبلا هم گفته بودم، مدیران بالاترین، ذوب شده در ولایت شورت مریم رجوی هستند...!


/---------------/مدیریت نامحترم بالاترین، مزدوری شما برای مزدوران صدام، رکوردی است در چیپ بودن...! 
نوشته های دیگر امروز و دیروز من: 
/---------------/ترجمه مقاله نیویورک تایمز: دهمین شرکت مهندسی بزرگ دنیا، به تلاش برای قاچاق پسر قذافی به مکزیک متهم شد...!


/-------------/به به، چه دینی! دزدی مجاز است...! / زمانی که مرجع تقلید شیعه در جواب استفتا من، دزدی از بانک را مجاز می شمرد...!

/---------------/تصویر فتوای مرجع تقلید شیعه درباره کمپین یادآوری امام نقی در فیسبوک و حکم هزینه کردن خمس و زکات برای مشهور کردن امام نقی...!
/--------/آقای ناتو، می توانی چشمت را بر حمام خون سوریه ببندی؛ اما می رسد روزی که امثال قاسم سلیمانی، آزادی خواهان اروپایی را سرکوب کند...!


۲۹ نظر:

 1. جناب گمنامیان اجازه میدهید دخترتان را از کون بگایم قول میدم دردش نگیرد و در ضمن پول خوبی بهش میدم

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. جناب آقای ناشناس حس می کنم زیاد گاییده شدی از کون که عجیب عقده کردی و خوب پول می گرفتی ...

   حذف
  2. مسلمانها اگه همه ادبشون مثل تو باشه که تکلیفشون معلومه

   حذف
  3. دینی که از بنیان سست است همینه منطقش زورست قرانتون میگوید قصاص نفس با نفس ان بدبخت که مرتکب قتل نشده دو جمله نوشته شما هم طبق قانون قرانتون دو جمله در جوابش بدهید ولی متآسفانه زبانتون شمشیره مثل پیغمبرتون

   حذف
 2. aziz jan! migan ke tebgh e ghavanin e arabestan edamesh mikonand, kojay e in khabar neveshte ke tebgh e ghavanin e Islam edam mishe! Wahabiha islamgerahay e tonro hastand ke ghavanin e man darbiyari sakhtand,
  vagarne Islam harf az edam baray e mokhalef e isalam nadare, agar dar ghoran hamchin chizi peyda kardi va estenad kardid, harfe shoma manteghi khahad bood!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز چان

   قوانین عربستان، قوانین شریعت اسلامی است.

   حذف
 3. با عشق دخترت جق میزنم نادر جون

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مهران - (بکن ناشناس ) ( با عرض احترام به جناب گمنامیان)دوشنبه, بهمن ۲۴, ۱۳۹۰ ۳:۲۶:۰۰ قبل‌ازظهر

   بچه کونی توباید همیشه بزنی. ابنه ای همیشه از لذت کیر در کون جلق مبزند و ارضا میشود. همون کاری برادرت هم میکنه.

   وقتی مادرت از آب منی 70 افغانی تورو حامله شد مبدونست که کونی هستی و فقط میزنی.

   حذف
 4. دوست عزیز وظیفه هر انسانی احترام به عقاید دیگران است این جمله یعنی چی؟؟(این دین چگونه به مانند سرطان، یک میلیارد انسان پیرو دارد!)

  شما اگه از اسلام راه بهتری سراغ داری معرفی کن.از افرادی که هیچ مطالعه و شناختی از دین و ایدئولوژی وجهان بینی شریعت ها ندارن و فقط بر اساس عقاید و غرور کاذبشان به دین یا اسلام توهین میکنند از جمله شما چه باید گفت؟؟؟
  مسلما باید میدان بحث و مذاکره باز باشه تا بتوان امثال شما رو تفهیم کرد.در هر صورت پیشنهاد بنده به شما اینه که برو قرآن و اسلام رو از بزرگان یاد بگیر امثال مصطفی حسین طباطایی ،مولانا جلال الدین،امام غزالی، دکتر سروش و.....
  شما چرا باید بر اساس فکر یه عده احمق که از اسلام هیچی سرشون نمیشه حکم به غلط بودن اسلام بدی!
  خود پیامبر بود مطمئنا این خبرنگار را می بخشید و از راه دیگری وارد میشد.

  چرا باید فکر کنیم اسلام بد است ؟؟؟؟بخاطر کارها و حکومتهای غلط ضد اسلامی که خود را اسلامی جلوه میدن !!

  روشن تر نگاه کنیم بزرگان ما بدون دلیل اسلام را قبول نکردن.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. احترام به عقاید : آیا به عقیده هیتلر هم باید احترام گذاشت ؟!/چرا من به عقاید مسلمانان توهین می کنم؟!
   http://gomnamian.blogspot.com/2011/03/blog-post_6079.html

   درباره یادگیری اسلام نیز، من به اصل قران مراجعه می کنم...!
   اصل قران هم مشخص است.....

   حذف
  2. چرا باید فکر کنیم که حتما باید پیرو یک مسلک یا دینی باشیم جناب محمد؟ عقل جایگاهش چیه پس؟ راه درست رو از غلط شناختن انقدر سخته؟ تا به حال هیچ انسان بزرگی رو دیدی که دزدی بکنه یا آدم بکشه؟
   بزرگان ما هم شمشیر زیر گلوشون بود که اسلام رو قبول کردند. بیدار بشید از خواب خرگوشی!

   حذف
 5. ایمیل بزنید به دفتر نخست وزیری مالزی و اعتراض کنید:

  Tel : 603-8888 8000 | Fax : 603-8888 3444 | E-Mail: ppm@pmo.gov.my
  این هم ایمیل دفتر پادشاهی عربستان هست:
  info@saudi.gov.sa

  بجنبید!
  همه ایمیل بزنید اعتراض کنید.

  پاسخحذف
 6. INO BEFRESTID TO BALATARIN PLEASE!
  HAME JA COPY PASTE KONID EMAIL HAYE ZIYADY BEZANAN BE INAHA
  ETERAZ KONID
  ایمیل بزنید به دفتر نخست وزیری مالزی و اعتراض کنید:

  Tel : 603-8888 8000 | Fax : 603-8888 3444 | E-Mail: ppm@pmo.gov.my
  این هم ایمیل دفتر پادشاهی عربستان هست:
  info@saudi.gov.sa

  بجنبید!
  همه ایمیل بزنید اعتراض کنید.

  پاسخحذف
 7. Lotfan befrestid be balatarin:
  ایمیل بزنید به دفتر نخست وزیری مالزی و اعتراض کنید:

  Tel : 603-8888 8000 | Fax : 603-8888 3444 | E-Mail: ppm@pmo.gov.my
  این هم ایمیل دفتر پادشاهی عربستان هست:
  info@saudi.gov.sa

  بجنبید!
  همه ایمیل بزنید اعتراض کنید.

  پاسخحذف
 8. Eteraz Konid!
  ایمیل بزنید به دفتر نخست وزیری مالزی و اعتراض کنید:

  Tel : 603-8888 8000 | Fax : 603-8888 3444 | E-Mail: ppm@pmo.gov.my
  این هم ایمیل دفتر پادشاهی عربستان هست:
  info@saudi.gov.sa

  بجنبید!
  همه ایمیل بزنید اعتراض کنید.

  پاسخحذف
 9. انسانها زمانی آزادند از تعصبات رها شوند و از خرافات جدا شوند آنوقت است که هیچ استعمارگری نمی تواند آنها را استعمار کند ایمان به یکتا اگر با شناخت وتفکر و اختیار باشد انسان را از همه چیز آزاد میکند حتی خود از خودش.اما اگر نام دین بر آن نهادیم و با تعصب و خرافات آمیختیم ما را در چاه دین اسیر می کند

  پاسخحذف
 10. arabestane soody, vahaby hastand va in dyn 80 sal pish tavasote englisiha ijad shod,. be har hal enghadr mojeze dar eslam vojud dare ke ba in harfha kasy az eslam barnemigarde, dodasty ham besh chasbydym, cheshetun darad

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کسی نگفته تو موش خور تازی پرست دینت را عوض کنی، دین عرب برای عرب و پیرو عرب، دین ایرانی برای ایرانی و ایران پرست حالا بگو ببینیم اشغال گر در ایران اگر ایران پرست بگوید من این دین عربها را قبول نمیکنم تو متجاوز چه میکنی؟ پس ما ایران پرستان با تو چه باید بکنیم؟ ، باید تو را بیرون کنیم تا ایرانی در وطن خود برای خود سال ایرانی داشته باشد نام ایرانی داشته باشد جشن ایرانی و دین ایرانی داشته باشد

   حذف
 11. با احترام به عقیده ی غلط شما
  از اقیان بی ادب واقعا متاسفم که در برابر یک اظهار نظر تاقت نیاورده و فحاشی می کنند

  پاسخحذف
 12. تا موقعی که یکی نیاد و به زبان ساده برای همه بیسوادهای دنیا که بیشتر از باسوادها هستند توضیح بده که کره زمین چطوری شد که کره زمین شد و انسانها چطور دو پا شدند و کوروش اول بود یا محمد و چرا مسلمانها که منم یکیشونم اینقدر خشن هستیم و از دیالوگ و تولرانس و همزیستی حتی قد یک خر هم نمیفهمیم و یا دروغهای خمینی در باره ازادی و مجانی کردن همه چیز و یا دروغها خامنه ای بعد از انتخابات 88 و بزرگترین دروغ و ان هم خدای بخشنده مهربان از زبان همهدروغگوهای رژیم ج.ا. که هنوز مدیران زندان اوین هستند چطوری با دفاع از فلستین و امثالهم دارند با منابع مالی ملت ایران چنین جولان میدهند.
  من از سبزها بخاطر وقتکشی هایی که کردند دل خوش ندارم ولی یکیشون حرف درستی زد و ان این بود:
  تو ایران هنوز انسانهایی هستند که اعمال خامنه ای یا حتی خمینی را جنایت میدونند ولی انها را میبخشند زیرا انها سید هستند.
  با این تفاسیل یا ای نظام تو اب اشامیدنی ملت ایران یک چیزی میرزه یا خرافات یغه همه ایرانیها را گرفته که اینقدر بیخیال اینده ایران شدن.

  یک بسیجی سابق هستم که شرم دارم از بسیجی بودم بخاطر بسیجی های امروزی
  25 بهمن فقط بیایید تو خیاون کافیه
  تحریم انتصابات اسفند ماه وظیفه ملی هر ایرانیه مخالف این ادمکشهاست

  والسلام اگه انسانی

  پاسخحذف
 13. مشگل اینجاست که همه ادیان ابراهیمی از یهود و عیسوی اسلام ودر نهایت بهائیت میگویند که بخدا , پیامبر خدا وکتاب آسمانیشان ایمان داشته باشید بعبارت دیگردر کتابشان هرچه گفته ونوشته شده را چشم بسته بپذیریدوخلاصه اندیشیدن موقوف در مقایسه با ادیان آریایی که آزادی اندیشه وآزادی گزینش بنیان وپایه دینی قرار داده شده.برای مثال در دین زرتشی کودکان زرتشتی زاده اند تا اینکه به سن بلوغ برسند وخود آزادانه به دین بهی گرویده شوند

  پاسخحذف
 14. به فیسبوک (حمزه کاشغری را آزاد کنید) بپیوندید، تا جلوی اعدام او را بگیریم. با زیاد شدن اعضا، می توانیم توجه جهان و خبرگزاری ها را جلب کنیم. این پیج به زبان فارسی و انگلیسی است.
  http://www.facebook.com/pages/%D8%AD%D9%85%D8%B2%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%BA%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-Hamza-Kashgari-Free/244228998992591?sk=wall

  هیچ زن سعودی به جهنم نخواهد رفت چون که محال است کسی جهنم را برای بار دوم تجربه کند. (حمزه کاشغری)

  (حمزه کاشغری) Hamza Kashgari خبرنگار اهل جده عربستان سعودی، در مالزی بازداشت و تحویل به عربستان شده است، او را محکوم به اعدام به اتهام اهانت به پيامبر اسلام کرده اند.

  نکته: کشورهای اسلامی همه شان سر و ته یک کرباسند، مالزی را تحریم کنید. اینها سرزمین های کشتار هستند هر چند که ظاهری مدرن داشته باشند.

  حمزه کاشغری ، خبرنگار اهل جده عربستان سعودی که شب تولد محمد(پیامبر اسلام) این جمله رو خطاب به او توییت کرد (در تویتر): در روز تولدت هر جا که نگاه میکنم شما رو میبینم، بعضی وقت ها عاشق شخصیت شما هستم و گاهی هم از شما نفرت دارم، در هر صورت من برای شما دعا نخواهم کرد.

  حمزه بلافاصله بعد از این تویت تهدید به مرگ شد و مجبور به فرار به مالزی شد. وی در مالزی دستگیر شده و امروز تحویل مقامات سعودی خواهد شد. وی به طور قطع اعدام خواهد شد.

  توییت دوم حمزه: هیچ زن سعودی به جهنم نخواهد رفت چون که محال است کسی جهنم را برای بار دوم تجربه کند.

  توییت آخر حمزه خطاب به محمد: در روز تولد شما در مقابل شما به سجده نخواهم افتاد، بلکه ترجیح میدم مثل دو انسان برابر دست شما را بفشارم و به شما خواهم خندید همانطور که شما به من میخندید. من با شما مثل یک دوست برابر صحبت خواهم کرد و نه بیش از این.

  یک گروهی در فیسبوک درست کرده اند برای اعدام (حمزه کاشغری) که در حدود 20000 هزار عضو دارد. اینها واقعا وحشی هستند.
  https://www.facebook.com/groups/211533478943735/?ref=ts

  اگر کسی می تواند یک پیج فیسبوک به زبان انگلیسی و فارسی برای حمایت از (حمزه کاشغری) بسازد.

  یک گروه هم برای آزادی (حمزه کاشغری) از اعدام وجود دارد، که می توانید به آن هم ملحق شوید.
  http://www.facebook.com/groups/217865731642049/?ref=ts

  پاسخحذف
 15. این مهران (احتمالا اسم اصلیش ابوالفضل یا ممده) مثلا می خواد با طرفداری از گمنامیان به سبک بسیجی‌ها ، ملت رو از اینجا فراری بده یا کلاس کاری وبلاگ را پایین بیاره ولی اتفاقا از وقتی که سر و کلش پیدا شده برعکس چیزی که تصور می کرده، تعداد کامنتهای مفید و وزین در وبلاگ چند برابر شده.
  امیرعلی

  پاسخحذف
 16. من خیلی دلم میخواهد که عایشه زن محمد بچه باز را در آغوش بگیرم و فشار بدهم . خودمانیم صفوان که عایشه زن پیغمبر دیوس را یک شب تا صبح فشار داد چه حالی کرد. دینی که پیغمبرش یک بچه باز دیوسی باشد که وقتی علی میگوید عایشه به تو خیانت کرده طلاق بده میگوید مهم نیست من عایشه را دوست دارم و عملن جارکشی را قبول میکند چه انتظاری دارید که این طور فحش ندهد. من زن پیغمبر و امامانتان را قاییدم.

  پاسخحذف
 17. ba ba hanuz shoma nemidonin in hast eslam ahriman ,,,baba mohamad ya ali ya falan kos kash arab in hast,,,tof be jad mohamad ke in tolrh goh ra ryd ,,,,zendebad iran ,,marg bar in arab malak kor kasif....

  پاسخحذف
 18. با نام و یاد خدایی که در تمام ادیان آسمانی یکیست.با سلام و درود بر محمد و خاندان پاکش.عزیزان من توهین به مقدسات دیگران از نظر اخلاقی کاری بس ناپسند می باشد.در آیه29 سوره توبه منظور کسانی هستند که به خدا ،پیامبرش و کتب آسمانیش حال هر دین ابراهیمی که باشد ایمان ندارد و به عبارتی کافر هستند.گفته است قتال کنید تا به اسلام جزیه دهند.مگر همین امریکا مهد آزادی که من نیز از طرفداران آن هستم به خاطر ترس از گسترش کمونیسم به ویتنام و چند کشور دیگر حمله و کشتار نکرد.معجزات قرآن بسیار زیاد است عزیزان از قرآن برداشت سطحی حتی کمتر از سطحی نکنید،وهابیت آیینی بس افراطی می باشد که برداشت ناصحیحی از اسلام دارند.پیامبر اسلام کسی بود که به دیدار بیمار یهودی رفت،مشرکان محتویات شکم گوسفند بر سرش ریختند و کینه ای بر دل نگرفت و مردم مکه را با تمامی آزاری که به وی رسانده بودند در زمان فتح مکه بخشید و در آخر اینکه حضرت علی ع می فرمایند با خوک کشتی مگیرید با اینکه حتی اگر او را بر زمین زنید باز نجاست و کثافت آن تو را در بر می گیرد.من یک شیعه ی به مذهب اهل سنت گراییده هستم ونه تنها من،تمام اهل سنت امامان شیعه را بسیار می ستایند. والسلام

  پاسخحذف
 19. فهم و شعورت در فحش دادن است و نه بیشتر .خودت را اسلام شناس هم میدانی !!

  پاسخحذف
 20. اسلام، دین سه گروه از آدمهاست: کودن ها، لات ها و حقه بازها.

  پاسخحذف
 21. این ناشناس که گفته ؛ با نام و یاد خدایی که در تمام ادیان آسمانی یکیست با سلام و درود بر محمد و خاندان پاکش.
  در همین یک جمله دو تا دروغ آشکار است
  ١. یکی اینکه اگر خدای یکی است پس چطور به یکی میگه ختنه کنید و به دیگری میگه نه مهم نیست .چطور که موسی میگه خدا گفته ختنه کنید و عیسی میگه نکنید و محمد میگه ختنه کنید این شل کن سفت کن نمیتواند حرف یک خدای واحد باشد.
  ٢. همان خدای واحد به اصطلاح شما به موسی گفته شراب خوردن حلال است و به محمد میگه شراب خوردن حرام
  ٣. موسی یک نفر که شنبه کار کرده سنگسار میکند و عیسی میگوید مهم نیست اگر کاری کردی اشکالی نیست.
  صد ها دلیل از این قبیل میتوان یافت که این ها هیچکدام از طرف یک خدا ی واحد نبوده و شیادی بیش نبودند.
  دیگر اینکه گفتی درود بر خاندان پاک محمد. این هم یک دروغ است چرا که در تاریخ است که عایشه وقتی حدود ١٣ سال داشت یک شب را با صفوان بن المعطل گذرانده . این موضوع در تاریخ است و حتی جنگ جمل ، جنگ عایشه با علی هم سر این موضوع بود که بعد از این واقعه علی به محمد گفت که عایشه را طلاق بده چون عایشه به تو (محمد) خیانت کرده و این را حتی میتوان به خوبی فهمید . اکثر زنان تبریزی میدانند که عایشه فاحشه بوده چون اگر جرئت داری در تبریز به یک زن بگو عایشه تا بفهمی چکارت میکند بنا بر این کسی که زنش با مرد دیگر خوابیده می شود گفت که خاندان پاک دارد؟ ممنون میشوم به این سؤال هم ماله کشی فرمایید. یادت باشد که دروغگو بیشرف است.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.