یکشنبه، بهمن ۱۶، ۱۳۹۰

در صورت اجرای کامل قوانین اسلامی، رسما نام رژیم ایران را به (جمهوری تروریستی اسلامی) تغییر می یابد...!

چرا در صورت اجرای قوانین اسلامی در هر کشوری، آن دولت، تبدیل به یک دولت تروریست می شود؟! 

این چند اصل ساده را در نظر بگیرید:

-         مجازات کسی که لواط کند (همجنسگرا باشد) و یا زنا کند و یا علیه اسلام مطلبی را بنویسد، طبق احکام اسلامی اعدام است. (منبع: رساله تمام مراجع تقلید شیعه(!) مثلا منتظری، خمینی، مکارم و یا آیت الله سیستانی.

-         طبق نظر تمامی مراجع  تقلید، در فقه اسلامی، چیزی به نام مرز جفرافیایی وجود ندارد، یعنی اصولا مرز بین کشورها به رسمیت شناخته نمی شود و همه کره زمین، متعلق به الله است و باید طبق حکم اسلام اداره شود و حکم اسلام در آن جاری باشد.

به عنوان مثال، اگر من در فرانسه مرتکب گناهی شوم، دادگاه انگلیس می گوید این مرز جفرافیایی ما نیست، باید دادگاه فرانسه به آن رسیدگی کند و ما نمی توانیم در کار پلیس و قاضی های آن کشور دخالت کنیم.

اما در احکام اسلامی چنین نیست، مثلا وقتی سلمان رشدی در لندن کتاب آیات شیطانی را نوشت،  خمینی نگفت که این جرم در کشور ایران صورت نگرفته است، بلکه گفت این کار (سب النبی) است و هر جا که سلمان رشدی را یافتید، او را بکشید.  یعنی برای خمینی مهم نبود که این جرم در یک کشور دیگر صورت گرفته و یا سلمان رشدی الان در یک کشور ثالثی زندگی می کند، حکم خمینی مشخص بود، گفت او را هر جا که یافتید بکشید...!

-         طبق مفاد فتوا، اجرای فتوا ها، از عهده یک شخص خاص خارج شده و به عهده تمام مسلمین گذاشته می شود.
یعنی نیازی نیست که پلیس برای اجرای حکم اعدام حاضر باشد، بلکه هر مسلمانی می تواند برای اجرای حکم اسلامی اقدام کند...!

-         حال با جمع کردن نکات بالا، در صورت اجرای کامل قوانین اسلامی و قدرت یافتن یک کشور اسلامِ، اتفاقاتی مانند این نمونه زیر رخ خواهد داد:

یک جراح معز را در نظر بگیرید که شهروند آمریکا است ولی در لندن زندگی می کند و نامش پیتر است، این آقای پیتر همجنس گرا است، حال یک ملا که نهایت مطالعات علمی او بررسی شپش های لباسش است، فتوای قتل او را صادر می کند و یک مسلمان دیگر، اقدام به کشتن آقای پیتر می کند...!

به دیگر عبارت، اگر قوانین اسلام در یک کشوری اجرا شود، آن کشور رسما به یک ارگان تروریستی تبدیل می شود و نه تنها به کشتن شهروندان خود اقدام می کند، بلکه شهروندان دیگر کشورها را نیز خواهد کشت و صد البته این نوع کشتار، مصداق بارز تروریسم است...!


۲۲ نظر:

 1. اول که میگفتی هنر نکردم که اسمتو پیدا کردم و میگفتی خیلی ها اسمتو میدونند بعد که فهمیدی سوتی دادی و ناخواسته هویتت رو لو دادی میگی من قادرم!!!
  ببین آقا نادر من یه هکر طرفدار ولایت فقیه هستم و بهت 5 روز فرصت میدم که به فعالیتهای ضد اسلامی که داری خاتمه بدی و خصوصا این وبلاگ را برای همیشه فراموش کنی و گرنه همه مشخصات واقعیتو میفرستم جایی که نباید بفرستم
  انتخاب با خودته

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. برو هر غلطی می خواهی بکن،
   برو ببینم با اسم کوچیک من چه غلطی می خواهی بکنی!! دی

   حذف
  2. ضمنا،
   محض محکم کاری،
   بنده شخصا جیش کردم به جعبه داروی امام سجاد شما، حالا برو اسم من را به هر جا می خواهی بده!!!

   حذف
 2. چی شد تو که میگفتی اسمت قادره عمو جون؟
  فعلا فقط این شماره رو داشته باش تا بفهمی با کی طرفی البته اگه چند کلاس سواد داشته باشی
  7412567132
  این قطره ای از دریا بود.فعلا دارم میرم بخوابم تا فردا

  پاسخحذف
 3. چی شد تو که میگفتی اسمت قادره عمو جون؟
  فعلا فقط این شماره رو داشته باش تا بفهمی با کی طرفی البته اگه چند کلاس سواد داشته باشی
  7412567132
  این قطره ای از دریا بود.فعلا دارم میرم بخوابم تا فردا

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. حالا بر فرض تو می دانی من کی هستم!
   چه اهمیتی دارد؟!
   من اینور دنیا هستم، کسی دستش به من نمی رسد

   حذف
 4. خوشم میاد تا یه آس رو کردم خودتو باختی. ببین عزیز من مثل این که آخر و عاقبت بختیار وطنفروش و فرخزاد مفعول رو فراموش کردی تو که در برابر اونا عددی نیستی پس فکر نکن دست کسی بهت نمیرسه

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. امام خمینی :
   آمریکای جنایتکار هیچ غلطی نمی تواند بکند...!!
   دی

   حذف
  2. خوشبختانه آنچنان دنیا تخم شما کسکش‌های ننه جنده "طرفدار علی‌ چلاق" رو کشیده، که جز اینکه انگشت تو کون خودتونو زنو بچه‌تون بکنید و واسهٔ "رهبرتون" دمر بخوابید، هیچ گهی نمی‌تونید بخورید! برو بچه کونی‌، برو گمشو در خونه‌ صاحبت کون بازی کن، تا صدات کرد بهش کونتو بده. به تو و اون رژیم گاییده شده این گوه خوری‌ها نیومده! اگه شرف داری، که نداری، گمشو مادر و خواهرتو از زیر آخوندا بکش بیرون ننه جنده خار کسّه...

   حذف
 5. فعلا تا میتونی خوشمزگی کن وقت التماس کردنت هم میرسه. این دفعه واقعا میرم بخوابم

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. خفش کن ناشناس ولد چموش. بچه کونی فکر کردی اون کیبرد رو از کس ننه جندت کشیدی بیرون و روش تایپ میکنی شدی هکر ؟ من مانیتور 20 اینج رو با کابل برقش از کس پاره گندیده مادرت که دیگه پریود نمیشه میکشم بیرون و با کابل برقش میکنم تو کون چرب تو که دوشاخه پاورش از دوسوراخ دماعت بزته بیرون .

   بیدار شو که میخوام آمارتو بدن به افغانی های محل مادرت که سوراخ های مادرت رو پرکنن

   حذف
 6. برو بکپ ننه جنده. هی میگه میرم بخوابم.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. باور کن خودم میخوام برم بخوابم اما از یه طرف زنت زنگ زد گفت خونه تنهاست از یه طرف خواهرت پیامک داد که امشب بدجور هوس کیر کلفت کرده حالا موندم بغل کدوم یکیشون برم بخوابم و کس و کونشون رو یکی کنم
   آره داداش اینجوریاست

   حذف
  2. خوشبختانه آنچنان دنیا تخم شما کسکش‌های ننه جنده "طرفدار علی‌ چلاق" رو کشیده، که جز اینکه انگشت تو کون خودتونو زنو بچه‌تون بکنید و واسهٔ "رهبرتون" دمر بخوابید، هیچ گهی نمی‌تونید بخورید! برو بچه کونی‌، برو گمشو در خونه‌ صاحبت کون بازی کن، تا صدات کرد بهش کونتو بده. به تو و اون رژیم گاییده شده این گوه خوری‌ها نیومده! اگه شرف داری، که نداری، گمشو مادر و خواهرتو از زیر آخوندا بکش بیرون ننه جنده خار کسّه...

   حذف
 7. ناشناس - تو که اینقدر بد سلسیقه نبودی - خواهر و زن گمنامیان را ولش - آدرس واست دارم درجه یک که با دو لبت بازی کنه - کس میخوای - کس فاطمه ی زهرا - اولا میشناسیش و خودیه - یک عمر براش توی سرت زدی - دوما از کیر محمد به وجود آمده - سوما کیر علی را خورده - چهارما حسین تشنه لب از کسش اومده بیرون - دیگه کس از این بهتر میشه؟ تازه ثواب هم داره - توش کردن همان و بهشت رفتن همان - محمدی هاش صلوات بلند - فکر کردی فقط تو زبون لاتی بلدی؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دوست عزیز، اینجور ناشناسای ساندیسی ۷ دلاری، ببخشید ۳ دلاری، رو چه به کسو کون کردن. اینا فقط خواهرو مادرشونو تقدیم اخوند حشری ننه سگ می‌کنن. همشون یه مشت بچه ابنه‌ای کونی‌ هستند... از بچگی‌ یکی‌ تو سرشون زدن، یکی‌ تو کونشون کردن... حتا کس پاره ب‌یبی فاطمهٔ زهرا هم براشون تحریک آمیز نیست! ادعا شونو ول کن داداش، اینا فقط طالب همون کیر علی‌ مرتضی هستن! کس شعر تًف میده این ننه جنده.

   حذف
 8. بچه کونی‌ ناشناس ساندیسی سی‌ زاری!

  گمنامین یکی‌ از فعال‌ترین‌ها در لجن مال کردن اسلام ناب محمدی شما و اون رهبر پیر سگ‌ چلاقتون و احشام باغ وحش جمهوری اسلامیه. با توجه به حجم فعالیت ایشون و حجم بالای مکاتبات و ارسالات اینترنتی که داره، تازه اگه تو ننه سگ‌ پدر گربه راست بگی‌ و مثلا اکانتی از او رو هک‌‌ کرده باشی‌، فکر کردی چه کار کردی که اینجور داری جارو جنجال راه میندازی؟ آخه کسکش، اگه شما‌ها اینقدر قادر به کنترل اینترنت و افراد بودید که دنبال کشیدن پریز اینترنت کل مملکت نبودید. بعدشم، نرم افزارهای تخمی هک‌‌، مثل کس پاره خواهرو مادر تو زیر دستو پا ریخته! هر بچه دبیرستانی حشری هم میتونه یه چندتا تو اینترنت گیر بیاره تا جلوی دخترا پز بده.
  کسکش عصر هجر، برو گمشو جای دیگه گوز گوز کن! چرا اون‌بار که برای اولین بار باکرگی خواهرتو یه آخوند پنج تومنی زد، نیومدی با افتخار اعلام کنی‌، تا ما هم بهت برینیم و بلکه خر فهم شی که جاکشی آخوند افتخار نداره کونی‌؟! اتفاقا همین کس مشنگ بازیت نشون میده که گمنامیان و امثال گمنامیان چقدر در گوه مال کردن شما تاثیر دارن.

  در ضمن، با احترام به گمنامیان، و به هر دلیل که این روشو انتخاب کرده، بسیار انسانهای بزرگ و معروفی‌ عملا و رسما دارن به سر تو و ننت و "رهبرت" و اسلامت و جدو آبادت میرینن، و اون جمبوری نکبتی اسلامیتونم دیگه هیچ گهی علیهشون نمی‌تونه بخوره! چون علی‌ چلاق می‌دونه که دیگه اگه بگوزه باید از کون خودشو توله سگاشو جندهای بیتش مایه بذاره. هر چند ... بعید میدونم تو بچه ابنه‌ای هیچ وقت خر فهم بشی‌...

  به بابت اگه تونستی‌ تو حوزه پیداش کنی‌ البته، بگو یه مدت ببنددت به تخت. بلکه اعتیاد ت به کیر آخوند ترک بشه. اون وقت شاید یه کم عقلت کار کنه کسکش و بفهمی اگه اینجور پیش بری... روزی می‌رسه که دیگه بد جوری باید بدی کونی‌! ولی‌ چی‌ فکر کردی؟ حیف کیر آزادیخواهان بدبخت! وقتی‌ علی‌ چلاق کله شد، شفت ولایتشو رو آتیش سرخ می‌کنیم و از سر سردش چنان تو کونت می‌کنیم که دیگه هیچوقت نتونی بکشی بیرون و حتا بچه کونی‌ مثل تو هم از سوزش کف دشتشو گاز بگیره... برو گمشو مادر جنده.. ... برو گمشو..

  پاسخحذف
 9. مثل اینکه این جناب هکر بدجور خارمادرتون رو به هم پیوند زده که اینطوری به جلز و ویلز افتادین ولدوزناها , خداییش دمش گرم از آدمایی که به جای حرف زدن عمل میکنن خیلی خوشم میاد . به شما زن جنده ها پیشنهاد میکنم سریعا به نزدیکترین دامپزشکی مجهز به بخش نگهداری حیوانات هار مراجعه کنید

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. تو هم که گویا دست کمی‌ در زمینه فحش دادن به خونواده مردم نداری! خوب اگه دینتون اینا رو بهتون یاد نداده، آخوند محل یاد داده یا فرمانده بسیج منطقه؟ در ثانی‌، جمهوری اسلامی اسمو آدرس زیاد داره، فقط مشکلش اینه که هم‌چین اهل عمل نیست!ِ جورایی دیگه عملیه که به منقل ربط داره.

   برای اینکه نشون بعدی ممکنه اسلام در مواردی نادر از یه حیوون، انسان بسازه، شاید بتونی‌ از افرادی که ربطی‌ به این مسئله ندارن و توی مسلمون بهشون توهین کردی عذر خواهی‌ کنی‌. ببینیم چه کار میکنی‌........

   حذف
 10. فعاليت هاي روشنگرانه ي شما با وجود اين همه تهديد و فحاشي واقعا شايان تقديره...
  موفق و پيروز باشيد...

  پاسخحذف
 11. آقای ناشناس محترم
  بجای فحش دادن لطفا با منطق بفرمایید که کجای این مطالب غلط است.اینها همه از نوشترهای معتبر اسلامیست .اگر به نظر شما زشت میاید دلیل آن زشتی آن عمل است نه نقل مطلب .

  در ضمن مسلمانان عزیز لطفا قران را به فارسی بخوانید نه به عربی که نفهمید که چه چیزی در آن نوشته شده.به فارسی و به دقت بخوانید تا ببینید چه مطالب مزخرف و بی ارزشی در ان هست.در ضمن سعی هم نکنید ازآیه ها تفسیر من دراوردی قبول کنید چرا که قرار بوده قران برای مردم عامی و به زبان ساده نوشته شود پس هر چه که در ان نوشته شده اصل قضیه هست نه چیز دیگر که نیاز به تفسیر داشته باش.تفسیر الکی دکان آخوند و به اصطلاح علمای شیاد هست

  پاسخحذف
 12. درسته قران به زبان مردم عامی و به زبان ساده نوشته شده.احسان، کونی عزیز تفسیر را برای
  جنده هایی مثل تو قرار دادن چون تو مغز نداری که بخوای روی همچین کلمات مقدسی حتی فکر کنی
  خوب با تمامی این تفاسر نتیجه میگیریم که تو فارسیت ضعیفه معنی کلمات رو درست متوجه نمیشی
  بیچاره تو ب اینا میگی مطالب مزخرف اما اینا چه مطالب مزخرفی هستند که بعضی از دانشمندا از
  روی همین مطالب که تو میگی مزخرف هستند دارن به علم روز دنیا میرسن قران خیلی چیزارو گفته که تازه دانشمندای مخ امریکایی و دیگر کشور ها دارن بهش میرس.
  نتیجه گیری کلی:من با جرعت میتونم بگم که نظرات این وبلاگ بیشترش توسط مدیر این وبلاگ و برای
  بزرگ نمایی نوشته میشه وگرنه اگه تو ایران ضد اسلام انقدر زیاد بود تا حالا هزار بار نابود
  میشد.

  راستی گمنامیان تو از چه کشوری جیره میگری؟؟ از امریکا؟ازانگلیس؟المان؟کجا؟اخه خیلی عجیبه واسم
  مگه میشه مادر جنده هایی مثل تو فقط برای کمک ب هم نوع خودشون اینقدر پارس کنن؟؟؟!!! بیچاره
  این کسایی که میان تو وبلاگ تو شاید فکر میکنن تو براشون داری از روی دلسوزی حرف میزنی ولی
  من میدنم تو یا سگ در مال امریکایی یا انگلیس، از اینا داری پول میگیری که بیای اینجا هاپ هاپ کنی؟؟؟؟!!!

  این رو هم واسه مسلمانان عزیز میگم که به طور اتفاقی ویا برای مقابله با این ادمای نجس اودن
  تو این وبلاگ:شاید با دیدن مطالب و نظرات این وبلاگ با خودتون فکر کنید وای خدا چقدر این ضد
  اسلامی های ایران زیادن دیگه اسلام داره نابود میشه ولی نه اینطور نیست اینا همش بزرگ نمایی
  هستش بیشتر نظرات این وبلاگ توسط خود مدیر وبلاگ نوشه میشه تا ایمان شما مسلمان های عزیز رو
  ضعیف کنه.

  راستی ناگفته نماند که ایمان ایرانی ها کمی تا قسمتی ضعیف شده ولی باور کنید که هیچ وقت هیچ
  وقت به طور کامل از بین نمیره بله ما ایرانی هستیم وتا اخرین قطره خون پای این ملت میمونیم.
  مرگ بر امریکا، مرگ بر انگلیس،مرگ بر تمامی ضد اسلامی هاو ضد ولایت فقیه .................
  یادم نره اینو بگم اگه کسی بعد من نظر داد خودتون دیگه میدونید کیه.....

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.