شنبه، بهمن ۱۵، ۱۳۹۰

تحریم شبکه سویفت علیه ایران، فشار کمرشکنی به رژیم اسلامی است...!

همانطوری که می دانید با یک مکاتبه معمولی بین دو بانک، ممکن است میلیونها دلار پول جا به جا شود، لذا بانک داران نمی توانند به نامه ها و فکس های معمولی و یا ایمیل اعتماد کنند، چون خیلی راحت افراد متقلب کلاه برداری کنند.

لذا بین بانک های دنیا، سیستم امن و مطمینی به نام  سویفت راه اندازی شده است.

سویفت چیست؟!

سویفت خلاصه کلمات زیر است:

SOCIETY FOR WORLDWIDE INTERBANK FINANCIAL TELECOMMUNICATION

حال بنا به گزارش رویتزر، دو سناتور آمریکایی طرحی را تهیه کرده اند که بر اساس آن، ایران از این شبکه بین المللی کنار گذاشته شود، در رویترزمی خوانیم:

" The bill, if it becomes law, would direct the White House to press the Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication, or SWIFT, to shut out Iran's central bank and its other financial institutions from the system used to move money between banks around the world."
بنا به این گزارش، اگر این قانون تصویب شود، از شبکه سویفت خواسته خواهد شد که ایران را از این شبکه کنار بگذارند.

این قطع ارتباط به معنای کنار گذاشتن کامل دولت ایران از سیستم بانکی جهانی است و دولت ایران نمی تواند با هیچ کشور دیگری، رابطه مالی داشته باشد.

می توان امیدوار بود که این تحریم جدید، فشار بسیار زیادی را به دولت ایران وارد کند. 


۱۰ نظر:

 1. آخه ای مزدور , حرومزاده , وطن فروشی که خودت تو لندن نشستی و داری به ایران خیانت میکنی و هلهله سر میدهی چون خبر تحریم ملت ایران رو شنیده ای تو از نوادگان همان حرومزاده ای هستی که راه میانبر را به اسکندر مقدونی نشان داد و باعث شکست سپاه آریوبرزن شد و اون حرومزاده به نفرین ابدی گرفتار گشت.
  آری تو بی مقدار دلق فروش که تا زمانی که زنت جوان بود او را در اختیار هولیگانهای لندن قرار میدادی و حالا که سنی از زنت گذشته به وطن فروشی مشغول شده ای ولی بدان اگه دخترت را سر چهارراه بذاری پول خوبی به جیب خواهی زد.
  درد و نفرین ابدی بر تو باد

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اخوی خیلی بهت فشار آمده , بیخیال زیاد زور نزن دیسک کمر میگیری . تو اگر بیل زنی برو باغچه خودت را بیل بزن

   حذف
 2. تحریم همان چیزی است که رژیم جمهوری اسلامی می خواهد چرا که مردم گرسنه هیچ گاه به فکر آزادی نخواهند بود . همان طور که می بینید عوامل واواک مانند گمنامیان کاملا در خدمت جمهوری اسلامی قدم برمی دارند

  پاسخحذف
 3. در جواب مزدوران حرومزاده جمهوری كثيف اسهالی و تروريست پرور ايران

  سرانجام به مدينه فاضله رسيديم!


  سال ها بود كه دلسوزان نظام آرزوی رسيدن به مدينه فاضله را داشتند، همان مدينه ی فاضله ای كه پيامبر اكرم در زمان حيات گرانقدرشان ساخته بودند. خدا شاهد است كه در راه رسيدن به اين رويا از هيچ كوششی فروگذار نكردند، سختی ها كشيدند، مرارت ها ديدند، تهمت ها شنيدند و چه خون دل ها كه نخوردند اما سرانجام همانطور كه خداوند سبحان در قران كريم وعده داده؛ مزد زحمات شان را گرفتند و ايران عزيزمان را تبديل كردند به همان مدينه ی فاضله ای كه سی و سه سال پيش، خمينی كبير وعده اش را داده بود.

  شكر خدا رهبر فرزانه ای داريم كه در دزدی و غارت همچون جد بزرگوارش ماهر و چيره دست است. البته در نظر داشته باشيد كه ايشان فاقد یک دست است و اگر دو دست داشت چه ميكرد؟

  در قتل و كشتار مخالفين كه به حمدالله همچون سيره نبوی عمل كرده ايم و نگذاشته ايم حتی یک مخالف نيز جان سالم به در برد.

  در تجاوز به عنف كه كارنامه درخشانی داريم و بی شک اين يكی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

  در تهی كردن جامعه از رحم و مروت و عطوفت و جوانمردی فوق العاده استثنايی عمل كرده ايم به طوريكه برادر به برادرش رحم نميكند.

  از رخت بر بستن اخلاق و معنويات از فضای جامعه كه ديگه هر چی بگيم كم گفته ايم. ماشاء الله همين طور دروغ و غيبت است كه از دهان ها بيرون می آيد.

  در اجرای احكام الهی كه بسيار عالی ظاهر شده ايم چنانكه مقامات عربستان نيز به ما رشک ميورزند. خوشبختانه آمار قطع دست و پا، اعدام، سنگسار، شلاق و زندان روز به روز در حال افزايش است.

  در خوار و پست كردن زنان نيز گرچه با دشواری هايی مواجه بوديم اما شكر پروردگار بسيار خوب عمل كرده ايم و خبرهای خوشی از بازار صيغه و ازدواج مجدد به گوش ميرسد.

  در ايجاد فقر و فساد و فحشا و تن فروشی كه بنابر روايت اسناد و مدارک با اختلاف فاحشی از صدر اسلام جلوتر هستيم.

  و البته با تمام اين پيشرفت ها بايستی اذعان كرد كه در زمينه های كشور گشايی، صدور اسلام، تصاحب زنان كفار و مهم تر از همه، هم آغوشی با طفل شيرخواره و ازدواج با دختر شش ساله بسيار ضعيف عمل كرده ايم كه انشاءالله اين نقيصه نيز با تدبير و رهنمودهای حكيمانه ی مقام معظم رهبری بر طرف خواهد شد !

  پاسخحذف
 4. در جواب مزدوران حرومزاده جمهوری كثيف اسهالی و تروريست پرور ايران

  ای کسانی که ایمان آورده اید سر جدتون ، جان مادرتون کاری به کار کسانی که
  ایمان نیاورده اند نداشته باشید

  ای کسانی که ایمان آورده‌اید، از هر کجا آورده‌اید برید بذارید سر جاش

  ای کسانی که ایمان آورده اید، چرا زحمت کشیدین؟ ما که راضی نبودیم

  ای کسانی که ایمان آورده اید. زود بیاین ببرید تا نریختم توی کوچه

  ای کسانی که ایمان آورده‌اید...ما سفارش نداده بودیم٬زنگ پایینو بزنین

  ای کسانی که ایمان آورده اید. شما مقابل دوربین مخفی هستید

  ای کسانی که ایمان آوردید..این چی چی بود آوردید؟؟ گندشو در آوردید

  ای کسانی که ایمان آورده اید. خودتان را جدی نگیرید ، به بادی بندید

  ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا آنان که با تیغ، ریش می زنند، با آنان که با
  ریش، تیغ می زنند برابرند؟؟؟

  ای کسانی که ایمان آورده اید...آیا ایمانتان با دیدن تار مویی می لرزد؟ همانا
  ..... به ایمانتان

  ای کسانی که ایمان آورده اید..ببرید بذارید سر جاش..صاحابش داره میاد


  ای کسانی که ایمان آورده اید ، گاهی باز گردید و به آنچه ایمان آوردید نگاهی
  دوباره بیندازید

  ای کسانی که ایمان آورده اید، میشه بیشتر توضیح بدید؟

  ای کسانی که ایمان آورده‌اید، بهتر است زندگی کنید

  ای کسانی که ایمان آورده اید نمی خواهید بیندیشید به چی ایمان آورده اید؟

  ای کسانی که ایمان آورده اید اگر سیمان آورده بودید تا حالا مملکت آباد شده
  بود!!!!


  یا ایها الذین آمنوا

  پاسخحذف
 5. نوشتاری از صادق هدایت :( آنچه اسلام به ایران داد )

  ما که عادت نداشتیم دخترانمان را زنده به گور کنیم ، ما برای خودمان تمدن وثروت و آزادی و آبادی داشتیم و فقر را فخر نمیدانستیم همه اینها را از ما گرفتند وبجاش فقرو پشیمانی و مرده پرستی و گریه و گدائی و تأسف واطاعت از خدای غدار و قهار و آداب کونشوئی و خلأ رفتن برایمان آوردند ، همه چیزشان آمیخته با کثافت و پستی و سود پرستی و بی ذوقی و مرگ و بدبختی است.

  چرا ریختشان غمناک و موذی است و شعرشان چوس ناله است چونکه با ندبه و زوزه و پرستش اموات همه اش سرو کار دارند.

  برای عرب سوسمار خوری که چندین صد سال پیش به طمع خلافت ترکیده، زنده ها باید به سرشان لجن بمالند و مرگ و زاری کنند.

  ... ، در مسجد مسلمانان اولین برخورد با بوی گند خلاست که گویا وسیله تبلیغ برای عبادتشان و جلب کفار است تا به اصول این مذهب خو بگیرند. بعد این حوض کثیفیکه دست و پای چرکین خودشان را در آن می شویند و به آهنگ نعره مؤَذن روی زیلوی خاک آلود خودشان دولا و راست میشوند و برای خدای خونخوارشان ورد و اَفسون میخوانند.

  ... , عید قربان مسلمانان با کشتار گوسفندان و وحشت و کثافت و شکنجه جانوران برای خدای مهربان و بخشایشگر! است خدای جهودی آنها قهار و جبار و کین توز است و همه اش دستور کشتن و چاپیدن مردمان را میدهد وپیش از روز رستاخیز حضرت صاحب را میفرستد تا حسابی دخل امتش را بیاورد و آنقدر از آنها قتل عام بکند که تا زانوی اسبش در خون موج بزند.

  تازه مسلمان مومن کسی است که به امید لذتهای موهوم شهوانی و شکم پرستی آن دنیا با فقر و فلاکت و بدبختی عمر را بسر برد و وسایل عیش و نوش نمایندگان مذهبش را فراهم بیاورد. همه اش زیر سلطه اموات زندگی میکنند و مردمان زنده امروز از قواننین شوم هزار سال پیش تبعیت میکنند کاری که پست ترین جانوران نمیکنند.

  عوض اینکه به مسائل فکری و فلسفی وهنری بپردازند ، کارشان این است که از صبح تا شام راجع به شک میان دو و سه استعامنه قلیله و کثیره بحث کنند.

  این مذهب برای یک وجب پائین تنه از عقب و جلو ساخته و پرداخته شده. انگار که پیش از ظهور اسلام نه کسی تولید مثل میکرد و نه سر قدم میرفت ، خدا آخرین فرستاده خود را مامور اصلاح این امور کرده!

  تمام فلسفه اسلام روی نجاسات بنا شده اگر پائین تنه را از آن حدف کنیم اسلام روی هم میغلتد و دیگر مفهومی ندارد. بعد هم علمای این دین مجبورند از صبح تا شام با زبان ساختگی عربی سرو کله بزنند سجع و قافیه های بی معنی و پر طمطرق برای اغفال مردم بسازند ویا تحویل بدهند.

  سرتا سر ممالکی را که فتح کردند، مردمش را به خاک سیاه نشاندند و به نکبت و جهل و تعصب و فقر و جا سوسی و دوروئی و دزدی و چاپلوسی و کون آخوند لیسی مبتلا کردند و سرزمینش را به شکل صحرای برهوت در آوردند.
  ...
  اما مثل عصای موسی که مبدل به اژدها شد وخود موسی از آن ترسید این اژدهای هفتاد سر هم دارد این دنیا را می بلعد. همین روزی پنج بار دو لا راست شدن جلو قادر متعال که باید بزبان عربی او را هجی کرد، کافی است تا آدم را تو سری خور و ذلیل و پست و بی همه چیز بار بیاورد.

  مگر برای ما چه آوردند ؟ معجون دل به هم زنی از آرا و عقاید متضادی که از مذاهب و ادیان و خرافات پیشین ، هول هولکی و هضم نکرده استفراق و بی تناسب بهم در آمیخته شده است، دشمن ذوقیات حقیقی آدمی، و احکام آن مخالف با هر گونه ترقی و تعالی اقوام ملل است و به ضرب ششمشیر به مردم زوزچپان کرده اند. یعنی شمشیر بران و کا سۀ گدائی است، یا خراج و جزیه به بیت المال مسلمین بپردازید یا سرتان را میبریم. هر چه پول و جواهر داشتیم چاپیدند. آثار هنری ما را از میان بردند و هنوز هم دست بردار نیستند؛ هر جا رفتند همین کار را کردند.

  پاسخحذف
 6. من نه اینوری ام نه اونوری.ولی چرا بعضیا از تحریما خوشحال میشن اگه ایرانین؟اسلام خوبه ولی نه این اسلامی که الان حاکمان سیاسی ما تحمیل کردن.آیا ما عقلامونو تعطیل کردیم؟اسلام اصییلو بیغمبر خدا رو با اسلام دست کاری شده ی الان قاطی نکنیم.خدا خوبه.بیغمبرشم خوبه.ما آدما خودمونو عقل کل میدونیمو هرروز یه گندی میزنیمو بعد میگیم خدا بود.

  پاسخحذف
 7. کثافت آشغال بدان که حتی اگر مردم از رژیم اخوندی جان به لب شده باشند، به شما خیانتکاران بی شرف هم رو نخواهند کرد. امیدوارم در غربت به ذلتی دچار شوی که هر آن آرزوی مرگ کنی!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.