پنجشنبه، بهمن ۱۳، ۱۳۹۰

در کره شمالی به مجسمه رهبر کشور تعظیم می کنند، در ایران به ماکت مقوایی آیت الله خمینی...! / شباهت رژیم به کره شمالی، هر روز بیشتر از دیروز...!

داستان بازسازی ورود خمینی و ساخت خمینی مقوایی، عجیب آدم را به یاد کره شمالی می اندازد. 

در کره شمالی، مردم موظف هستند هر روز قبل از شروع کار، به مدت چند دقیقه به مجسمه رهبر کره شمالی تعظیم کنند و صد البته که شرکت نکردن در این مراسم مهم، می تواند اعدام به همراه داشته باشد.

حال حکایت رژیم اسلامی است، روی یک تکه مقوا، عکس خمینی را کشیده اند و توقع دارند مردم به آن تکه مقوا و ماکت، احترام بگذارند.

لابد چون مجسمه و مجسمه سازی در اسلام حرام است، دست به ساخت ماکت مقوایی زده اند...! 

با توجه به قانون مجازات اسلامی که اخیرا نیز تصویب شده است(منبع)، لابد بی احترامی کردن به این تکه مقوا، اعدام را به همراه خواهد داشت...!

کره شمالی، آخر خط رژیم جمهوری اسلامی است، چرا که منش دیکتاتوری به انتهای خودش می رسد و مثلا می بینیم که در کره شمالی به دلیل استفاده از موبایل، مردم را اعدام می کنند. اکنون نیز در داخل ایران، یک دبیر دبیرستان های پاکدشت، به دلیل تماس و تهیه تصویر برای رسانه های خارج از کشور، به اعدام محکوم شده است.

اگر کاری نکنیم، باید در آینده ای نه چندان دور، به صورت روزانه در مقابل ماکت مقوایی خامنه ای و خمینی خم شویم...!


پی نوشت: 
خوشبختانه (!) در اسلام، هنر و مجسمه سازی ممنوع است، وگرنه الان توی توالت خانه هایمان نیز، مجسمه خمینی و خامنه ای باید نصب می کردیم...!

نوشته مرتبط پیشین:
۱۲ نظر:

 1. روایت است که امام نقی مشغول آموزش سیاست به عسگری کوچولو بود، عسگری فسقلی که نگران آینده و امامت خود بود، ابا نگرانی گفت:
  اگر معتقدان به ما، بفهمند که ما از آنها سواری می گیریم، دیگر به ما پولی نمی دهند.

  امام نقی لبخندی زد و گفت:
  این مردم پارس، قبر ما را می پرستند، اگر ما از قائظ خود نیز مجسمه بسازیم، آنها باز نیز آن را می پرستند! من شنیده ام که حتی امام مقوایی خود را نیز می پرستند...!

  بعد امام نقی در حالی که به صندلی طلای خود تکیه می زد، فرمود: تا احمق در جهان است، ما می توانیم حالش را ببریم...!

  پاسخحذف
 2. مقوا (ره): رهبر من همان یونولیت 13 میلیمتری هست که ساعتها زیر بارون میمونه ولی جر نمیخوره


  از خاطرات منتشر نشده همسر امام: هر وقت امام وضو مي گرفتند يا از حمام در مي آمدند من ايشان را اتو مي كشيدم


  پليس امنيت اخلاقي طي يك عمليات ضربتي همه كارتن خوابهاي كشور را به جرم تجاوز به امام "قه" دستگير كرد.


  من کارتن نیستم ولی کارتن ها را دوس دارم. مقوا (ره) ((:

  خدایا خدایا تا انقلاب مهدی ، اگه جنس امام هم اعلا باشه باز نمی تونی نگهش داری

  تغییر در بند اول وصیت نامه امام . احمد جان مرا زیر باران نگذار


  نقل شده وقتی امام داشت از کارخونه مقوا سازی میومد بیرون گفته یا علی ((:

  باران دیروز تهران کار سرویس های اینتلیجنس انگلیس و نظام هارپ برای خدشه دار کردن امام (ره) بود. حسن عباسی

  پاسخحذف
 3. ki mige tu toalet mojasamashun nist. khodam kame kam 2 bar dar ruz mojasamashuno tu toalet dorost mikonam.

  پاسخحذف
 4. in model khariat dg jadid boos vala nemidoonam ide ki bood vali damesh garm koli khandidam

  پاسخحذف
 5. اگه بی خدایان بی پول شده اند زن و دخترشون رو بفرستند از کون بکنم و هزینه مواد یک هفته تون رو تقبل میکنم

  پاسخحذف
 6. ملت ایران توسط ملا خمینی به خرافات دینی مسخ شده اند که فرهنگ عامیانه ملت ایران چرخیدن به دور امام زادگان خیالی و آویزان شدن از ضریح قبور مردگان و یا انتظار برای یک معجزه نجات دهنده خرافی است

  پاسخحذف
 7. روح پلید شیطانی ملا خمینی در ایران به نمایش گذاشته شده است عجبا؟ خرافه پرستی و مرده پرستی ملت ایران را هم چنان در لجن فرو برده است متاسفانه ملت ایران در غل و زنجیر خرافات هستند مغز افراد خرافاتی فاسد است خرافات و فکر اندیشه کثیف مذهبی که آخوند به او خورانده است که ملت ایران نا اگاه و نادان به سمت آخوندها پناه میبرند و از او کمک می طلبند که بازار دکان داران دین را گرم کرده آخوندهای بی غیرت و مفتخور توانسته اند از امت خرد باخته بیگاری بکشند

  پاسخحذف
 8. پاسخ جواب مهران...بار خدایا مهران دیگه قابل هدایت و شناخت تو نیست نابودش کن تا زمین از لوث وجود امثال مهرانها پاک شود

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.