چهارشنبه، بهمن ۰۵، ۱۳۹۰

تصویر اختصاصی وبلاگ گمنامیان از سرویس مدرسه حضرت آیت الله مجتبی خامنه ای در زمان کودکی ایشان...!

تصویر اختصاصی وبلاگ گمنامیان از سرویس مدرسه حضرت آیت الله مجتبی خامنه ای در زمان کودکی ایشان...!


۲۰ نظر:

 1. گمنام جون من فکر می کردم آدم شدی بازم که مزخرف فرستادی!!

  پاسخحذف
 2. به به
  این یک سند کاملا مستند هست از فرار مغزها از ایران.

  این دیگه خیلی بالاتر از خطره.

  پاسخحذف
 3. سلام مادرجنده
  تو هر گاه میگی بالاترین رو ترک میکنی
  با یک آی دی دیگه واردش میشی
  نایاکی مادرگائیده
  در ضمن..الکی به وبلاگم نری
  من بلاگ اسپاتم نمیرم
  کیر به کس مامانت

  پاسخحذف
 4. جناب مهران(گمنامیان) مثل اینکه خیلی بهت زور اومد که مانیتور را با سیمش به کس و کون ننه بابای من جا کردی ببین من مثل تو از رو خشم کس شعر نمیگم تو کس دخترتم مانیتور و کلنگ و بونکر سیمان!!! نمیتونم جا کنم ولی قول مردونه میدم اگه یه شب دخترت باهام بخوابه خرج مواد یک ماهت رو تامین میکنم

  پاسخحذف
 5. گمنام جون تو یکی که باید این جناب خر رو خوب بشناسی اگه یادت رفته من کمکت میکنم : سالها پیش اوایل ازدواج پدر و مادرت بود ولی متاسفانه مادرت حامله نمیشد و هر چه دوا دکتر کردند فایده ای نداشت حتی مادرت به پیشنهاد مادربزرگت که تو شهر نو کار میکرد چند ماه تو شهر نو با مادربزرگت 3some‏ کار میکردند ولی باز هم مادرت حامله نشد تا اینکه والدینت برای درمان به اروپا رفتند و در آنجا طبیبی که بسیار حاذق و سرآمد بود گفت مادرت دچار نقص ژنتیکی است و فقط بوسیله منی الاغ باردار میشود پدرت اول راضی نمیشد ولی در نهایت به روستایی نزدیک بیمارستان رفت و خری به نام عفیر را سوار صندوق عقب ماشین کرد و به بیمارستان برد تا با مادرت جماع کند مادرت در خاطرات خود نقل میکند که آن جماع بهترین خاطره زندگیش بوده است آنها پس از درمان به ایران برگشتند و بعد 9 ماه صاحب نوزادی شدند که بعدها کنیه گمنامیان را برای خود انتخاب کرد.
  فکر کنم حالا دلیل علاقه خود به عفیر را که زیاد در نوشته هایت از او یاد میکنی را فهمیده باشی در ضمن عزیزم بهت توصیه میکنم عکسهای آلبوم خانوادگیتو در محیط وب منتشر نکن

  پاسخحذف
 6. آقا دمت گرم (مورخ تاریخ نقوی) یه ساعته دارم میخندم.اجرت با نقی
  ولی خداییش قلم توپی داری سعی کن بیشتر بنویسی

  پاسخحذف
 7. از نقطه نظر علمی روایت مورخ تاریخ نقوی به واقعیت بسیار نزدیک است چون پلاک ماشین اروپایی است و مورخ گفته بود والدین گمنامیان برای درمان به اروپا رفته بودند. یا نق

  پاسخحذف
 8. انصافا خیلی بی ربط بود ! انقدر این شوخی ها رو کش دادیم که بی معنی شده اند! دیگر نه جوک خای امام نقی نه جوک های جنتی نه خ.ر. نه ا.ن. هیچکدام با نمک نیستند! عکس یک خر پشت یک ماشین با پلاک احتمالا اروپایی گذاشتید حتی زحمت ندادی یکم فوتوشاپ کاری کنی یک پلاک قم دهه 60 درست کنی بزنی پشت ماشین! فکر هم می کنی حالا خیلی با نمکی!!

  پاسخحذف
 9. خطاب به کامنت دوم از Hoseyn Kheradvarz
  مگر حضرت رسول الله محمدابن عبدالله (ص) را در مقابل خود دیده ای که اینچنین مشتاقانه با وی سخن می گوئی؟

  پاسخحذف
 10. این عکس بیشتر شبیه مادر شماس البته اندکی قبل از زایمان شما. احتمالا مادرتون پس از اینکه توسط مردان خر کن به صورت دسته جمعی مورد تجاوز جنسی قرار گرفته دیگه توانی برای رفتن با پای خودش دامداری محلشون بره.
  عجب مادر معصومی داری. مواظب باش بهش دیر آب و یونجه ندی بیچاره رو. راستی مواظب باش ایندفعه یواش تر مادرتو بگان.

  پاسخحذف
 11. ببخشید، منظور کامنت سوم بود!

  پاسخحذف
 12. برادران عرزشی چقدر اطلاعات جامع و کاملی از چند و چون تولد واصل و نصب پیامبر اسلام دارند که با ذکر تمامی جزئیات به شرح و بسط پیامبر پلید و رذل خود می پردازند. آورین، آورین!

  پاسخحذف
 13. چه کره خر نازنینی! حتی بدون عمامه هم اصل ونسبش که به محمد ابن عبدالله (ص) می رسد قابل تشخیص است!

  پاسخحذف
 14. هی از پلاک خارجی اتومبیل سرویس مدرسۀ آق مجتبی ایراد نگیرید، همه می دونن که آخوندها هفت پشتشون انگلیسی بوده!

  پاسخحذف
 15. این کره خر ملوس اگر مجتبی خامنه ای باشه، و پدر بزرگوارش هم خودشو همچنان حضرت علی ابن ابی طالب جا بزنه، پس حتماً امام حسینه! ای برادران عرزشی با رؤیت این تمثال مبارک جملگی برخیزید و فریاد سردهید که: السلام علیک یا اباعبدالله!

  پاسخحذف
 16. جدی ساعتی 7000 تومان جوابگوی خرج بخیه فرج مادر و خواهر و زنتان است که اینجا اطلاعات تجربی با ارزشتونو که از مشاهدات شاهدان عینی که در بیمارستان بالاسر مادرتان بوده اند،بدست آمده رو با جزئیات در اختیار هموطنان قرار میدید ؟

  پاسخحذف
 17. فقط هفت هزار تومن نیست، ساندیس و کیک هم روشه!

  پاسخحذف
 18. baba khob hagh daran in chizha ro migan digeh ! kifesh koo ? ageh dasheteh mirafteh madreseh hatman kifam bayad dashteh bashe! benabari ehtemalan mirafteh to hozeh va oon koozeh kenar hayat!

  پاسخحذف
 19. این اهانت به این حیوان زبون بسته است که با مجتبی مقایسه بشه.در ضمن کیر در دهن هر چی ساندیس خور و خایه لیس خامنه انی.

  پاسخحذف
 20. بیچاره این خر
  کاش این کره خر رهبر ما بود

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.