سه‌شنبه، بهمن ۱۱، ۱۳۹۰

آوخ که در کشورم، رسما اندیشیدن و نوشتن، محاربه و مبارزه با الله مدینه شده و مجازاتش اعدام است...! / بازی وبلاگی مرا نیز اعدام کنید

خلاصه:
" آقای خامنه ای، اگر اندیشیدن نزد شما محاربه با مجازت اعدام است، باید هفتاد ملیون ایرانی را اعدام کنی، چه آنکه مردم ایران با مردم قبل از انقلاب تفاوت بسیار دارند، به مدد اینترنت و ماهواره و شجاعت نسل جوان، آنها می اندیشند و اولین سوال آنها نیز این خواهد بود که چرا اندیشیدن و نوشتن در ایران جرم محسوب می شود؟!"

صدور چند حکم اعدام در این چند روزه و متهم شدن چندین وبلاگ نویس به محاربه با الله و صدور کیفرخواست های اعدام، باعث شگفتی ایرانیان شده است.

صد البته که خامنه ای و رژیم او، باید شاهکاری دیدنی انجام دهند تا مردم ایران شگفت زده شوند، چه آنکه کشتن و شکنجه و تجاوز دیگر برای مردم ایران عادی شده و سی سال است که ما به چنین جنایت هایی عادت کرده ایم.

چند وبلاگ نویس، صرفا به دلیل فعالیت اینترنتی به اعدام محکوم شده اند، مثلا مهدی علیزاده ، وبلاگ نویس جوان ایرانی صرفا به دلیل اینکه چند طنز نوشته است، در شرف اعدام است (منبع)  و یا سعید ملک پور، با استناد به دیوان حافظی که در ایمیل های او  وجود داشته، محکوم به اعدام شده است. (منبع)

کشتن یک انسان به جرم اندیشیدن و نوشتن، جنایت بزرگی است و تنها رژیم های پلید دیکتاتوری چون رژیم اسلامی ایران، سوریه و یا کره شمالی چنین ننگ و بی آبرویی را بر خود می خرند.

اما نکته اینجاست، براستی چه بر سر کشور ما آمده است بیدادگاه های آن عملا بی هیچ شرم و پروایی، دستور به کشتن انسان ها می دهند، چرا که مثلا طرف چند خط مطلب نوشته و اندکی فکر کرده است.

کشتن یک انسان به جرم اندیشدن، تنها نشان می دهد که این رژیم تا چه حد فاقد مشروعیت است.
صد البته که این قانون اسلام است، اگر کسی به نقد قران و اسلام بپردازد، بنا به سنت محمد، کشته خواهد شد.


و صد البته که این سوال را به ذهن آدمی می آورد که این چگونه دین و آیین است که در آن فکر کردن و اندیشیدن، اینچنین جرم بزرگی است و مجازات اعدام را به همراه دارد؟!

آقای خامنه ای، اگر اندیشیدن نزد شما محاربه با مجازت اعدام است، باید هفتاد ملیون ایرانی را اعدام کنی، چه آنکه مردم ایران با مردم قبل از انقلاب تفاوت بسیار دارند، به مدد اینترنت و ماهواره و شجاعت نسل جوان، آنها می اندیشند و اولین سوال آنها نیز این خواهد بود که چرا اندیشیدن و نوشتن در ایران جرم محسوب می شود؟!


جنگ دین اسلام با اندیشه و تفکر: محمد در ابتدای پیامبریش، چون طرفداران اندکی داشت و هنوز قدرتی نداشت، در سوره بقره آیه ای نازل کرد و گفت لااکراه فی الدین و گفت در قبول اسلام، هیچ اکراه و زوری نیست، اما تا قدرت را بدست گرفت، با بی شرمی تمام، آیاتی مانند آیات زیر نازل کرد. 


در اسلام، کافر بودن (یعنی اینکه بر اساس اندیشه ات نخواهی مسلمان بشوی) مجازاتش مرگ است،  و محمد نیز انسان های فراوانی را کشته است! به عنوان مثال: سوره توبه آیه 123 : يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلِيَجِدُواْ فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ. / ای کسانیکه ایمان آورده اید، کافرانی که نزد شمایند را بکشیدتا در شما درشتی و شدت را بیابند. و بدانید که خداوند با پرهیزکاران است!
در این آیه به صراحت و بی هیچ شرمی، قران دستور می دهد که یک انسان، صرفا به دلیل اندیشیدن و قبول نکردن اسلام، کشته شود. 


۴ نظر:

 1. دوست دارم الان بهت بگم: ای نامسلمان, ای بی دین, ای منتقد ادیان، ای بی خدا (شاید) ، ای روشنفکر، ای فعال حقوق بشر...
  دوستت دارم و همراه با تو هربرچسبی به ما بزنند را با جان و دل می پذیریم. (غیر بدهاش که عمه شونه!)
  همراهیم و هرکداممان در حد توانمان همراهیت می کنیم... تا روزی که جلاد, خودش از کارش شرمسار شود.( جلادای آینده رو میگم که الان دارن تو بغل مامانشون تو کره شمالی شیر میخورن!)...
  اخر روزی این همه بغض بترکد و در خیابانها, آنچنان نترس بجنگیم که در برابر اعراب جنگیدیم . . .
  دوستدار تو
  آرمان پاینده
  http://payande.wordpress.com/

  پاسخحذف
 2. صحابه به صورت متواتر روایت می کند که امام نقی، دستور داد تمامی مردان و زنان سامرا، تست هوش (آی-کیو) بدهند! بعد که نتایج را خدمت آن بزرگوار آوردند، امام نقی گفت: هر کسی آی-کیو آن بالاتر از هشتاد است را اعدام کنید!
  صحابه که کف کرده بودند، گفتند یا ابن رسول الله، چرا؟!
  امام در حالی که خشتک را مالش می دادند، فرمودند: اینها اشخاصی هستند که باهوش هستند و فکر میکنند، و کسی که فکر کند و بیاندیشد، بعدا علیه نقویت مطلب می نویسد و محارب می شود، ما زحمت خودمان و او را کم می کنیم، همین امشب همه انها را اعدام کنید.
  سیره النقی، نوشته ابن قنبل، بخش مواظع امام در قبال پیشگیری از تهاجم فرهنگی، اعتقاد امام به آزادی اندیشه و بیان

  پاسخحذف
 3. اگر بی خدایان خواستند زن و دخترشون رو اجاره دهند من داوطلبم پول خوبی هم خرج میکنم

  پاسخحذف
 4. ضمن خواندن مطلب دوم از وبلاگم منتظر جوابیه به این مقاله و سایر مقالاتت باش.
  http://khodahast.wordpress.com/2012/02/01/%D8%B3%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D8%B5%D8%B1-%D8%AE%D8%B3%D8%B1%D9%88-%D9%82%D8%A8%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%B3%D8%AE%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D8%AA%D8%A6/

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.