چهارشنبه، بهمن ۰۵، ۱۳۹۰

آقای بنی صدر، بین اقتصاد توحیدی شما و اقتصاد احمدی نژادی، چه تفاوتی وجود دارد؟!

این چند نکته را کنار هم بچینیم:
-         ارسطو علم را مجموعه ای از آگاهی هایی قابل اتکا می داند.
-         و صد البته که اقتصاد یک دانشی است که برگرفته از واقعیت ها و آزمایش ها است،
-         اقتصاد ارتباط بسیار تنگاتنگی با علم ریاضیات دارد.
-         ریاضیات دانشی است که از استدلال منطقی از اصول به نتایج مشخصی می رسیم.
حال این نکات را که کنار هم بچینیم، مضحک بودن کتاب و نظریه اقتصاد توحیدی بنی صدر عیان می شود.
باید یه  آقای بنی صدر یادآور شد که اقتصاد یک علم است، نمی توان یک دانش را که بر گرفته از واقعیت ها و آزمایش ها است با خرافاتی چون دین اسلام و توحید در هم آمیخت.


مانند این است که یک پزشک جراح بخواهد بر اساس آموزه های و سخنان امام صادق، یک بیچاره ای را عمل جراحی کند، صد البته که بیمار از اتاق عمل زنده در نخواهد رفت. 
نتیجه ملغمه حاصله، نابودی اقتصاد یک کشور است، همان کاری که احمدی نژاد با اقتصاد ایران کرد.
احمدی نژاد به جای تکیه بر دانش اقتصاد، از قوانین اسلامی و دستورات خامنه ای برای اداره کشور استفاده کرد و دیدیم که چه بلایی بر سر مردم ایران آورده است. 
آقای بنی صدر تصور می کند مردم ایران موش آزمایشگاهی هستند و یکبار دیگر به او سواری می دهند تا او بیاید و نظریه غیرعلمی و خرافاتی خود را بر روی جامعه ایرانی امتحان کند. 
پی نوشت: 
حدیثی از امام نقی وجود دارد که می گوید:
"نسبت بنی صدر به خمینی، به مانند نسبت شمقدر است به ما...! "
شمقدر=شتر باوفای امام نقی! 
نوشته های دیروز من:


۲۵ نظر:

 1. من فکر میکنم قصد بنی صدر از تمسک به دین و ادبیات دینی نفوذ در افکار خمینی برای پیشبرد اهداف مترقیانه اش بود! نه استفاده از دین در برنامه هایش! هرچند در نتیجه ناکام ماند!
  از محافظه کاریش بود!
  "وطن"

  پاسخحذف
 2. نه عزیز
  بنی صدر یک آیت الله زاده است، یک آخوند کت و شلواری !!
  حتی اگر چنانچه شما می گویی، صد کلک زدن را داشت، باز نیز سیاستمدار کثیف و دروغگویی محسوب می شود که برای مقاصدش چنینی دروغ های شاخداری می گوید.

  پاسخحذف
 3. گمنامیان عزیز چه کاری کنیم که به بالاترین بازگردید؟

  آخر کجایید؟ حضور شما مهم است

  خاک بر سر مدیر بالاترین . ایشان باید به شما بابت زحماتتان حتی پرداخت هم داشته باشد. آخر ریدم به این مملکت ایران که توابغش را طرد میکند.

  احمق تر از و حرامزاده تر از جماعت ایرانی سراغ ندارم. شما بزرگ بالاترین هستید . یعنی آدمهای فرهیخته این مملکت باید همه به حاشیه روند؟ راه دیگری نیست ؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. عزیز جان
   شما لطف داری
   تا وقتی که فیلتر در بالاترین باشد و یک اقلیت متقلب (مثل مجاهدین) بتوانند صدا ی اکثریت را حذف کنند، بالاترین جای فعالیت نیست.

   ممنون از محبت شما،
   و صد البته که من لایق این همه محبت شما نیستم.

   حذف
 4. اگر چه جدأ عقیده دارم که زمان در تغییر تفکر افراد نقش اساسی‌ و مهمی‌ داره، و جدأ ممکنه که آدما عوض بشن، ولی‌ محض شوخی‌ و خنده هم که شده کتاب و اقتصاد و توحید و "اینا و از این حرفا" رو ولش کن، این عکسو بچسب:
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87:Banisadr_dastboosi.jpg

  پاسخحذف
 5. shoma ke dam az elm mizani kash hade aghal elmi bahs mikardi ...
  be nazare man aghaye bani sadr be andazaye shoma ehsasi o hayejani bahs nemikone ...

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. علی جان،
   من چند جمله منطقی نوشته ام،
   منطقی نیز نتیجه گیری کرده ام،

   ممکن است بفرمایید اشکالش کجاست ؟

   حذف
 6. گمنامیان عزیز سعی کنید که در وبلاگ شما کلمات رکیک استفاده نشود! سانسور نفرمایید، فقط توصیه کنید لا اقل! این فحشها برازنده جایی که مردم برای آگاهی می آیند نیست!
  راجع به دروغهای شاخدار؛ دروغ ذاتا کثیف است، اما برای دور زدن ظلم قابل توجیه خواهد بود! با هر کس باید به شیوه خودش برخورد شود!

  پاسخحذف
 7. گمنامیان عزیز سعی کنید که در وبلاگ شما کلمات رکیک استفاده نشود! سانسور نفرمایید، فقط توصیه کنید لا اقل! این فحشها برازنده جایی که مردم برای آگاهی می آیند نیست!
  راجع به دروغهای شاخدار؛ دروغ ذاتا کثیف است، اما برای دور زدن ظلم قابل توجیه خواهد بود! با هر کس باید به شیوه خودش برخورد شود!

  پاسخحذف
 8. گمنامیان عزیز سعی کنید که در وبلاگ شما کلمات رکیک استفاده نشود! سانسور نفرمایید، فقط توصیه کنید لا اقل! این فحشها برازنده جایی که مردم برای آگاهی می آیند نیست!
  راجع به دروغهای شاخدار؛ دروغ ذاتا کثیف است، اما برای دور زدن ظلم قابل توجیه خواهد بود! با هر کس باید به شیوه خودش برخورد شود!

  پاسخحذف
 9. آخه پفیوز تو بیجا میکنی به نام مهران برای خودت نوشابه وامیکنی‎ ‎و به کل جماعت ایرانی توهین میکنی آقای گمنامیان فرهیخته نابغه بگو ببینم تو چه زمینه ای جزء نوابغ هستی حتما حساب کتاب کس دادن دخترت را به عهده داری
  از کس 5 دلار
  از کون 8 دلار
  دوطرف 10 دلار
  hardcore 20 دلار
  3some 25 دلار

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آخه کونی پدر جنده مادر ، فکر کردی اگه اون کی برد را از کس کپک زده مادر جنده بیرون کشیدی و روش تایپ مبکنی شدی نویسنده . من او مانتیتور را با کابل برقش هر شب از کس مادرت بیرون میکشم و تو کون بابات میزارم. تازه خواهرت هم بیضه هام رو لیس میزنه و آب منی من رو با موز میکس میکنه میده به خاله جنده ات که از سرطان گلو داره میمیره.
   .
   دیگه به گمنامیان حرف نزنی و گرنه باز کون بابات و کس ننت رو اینجا به کیر اسامه بن لادن گره کور میزنم.

   حذف
  2. جناب مهران(گمنامیان) مثل اینکه خیلی بهت زور اومد که مانیتور را با سیمش به کس و کون ننه بابای من جا کردی ببین من مثل تو از رو خشم کس شعر نمیگم تو کس دخترتم مانیتور و کلنگ و بونکر سیمان!!! نمیتونم جا کنم ولی قول مردونه میدم اگه یه شب دخترت باهام بخوابه خرج مواد یک ماهت رو تامین میکنم

   حذف
  3. خفه کن بچه کونی جق نباتی . حرفهای من قرقره نکن مادر جنده کونی پدر. تو بچه کونی با دودولت باید بدی آب نبات چوبی اماله کنی. کیر کیر نکن که با کیرم کلفت آنقدر میرنم تو سر کچلت که مثل انار آیادانی آب لمبو شه بعد دستاتو مبندم سر ابلمبوتو میکنم توکس کپک زده مادر جنت که همین الان دادمش به برادر بن لادن تا سیر از دهن همچین بگاهه اونو که کیرش مثل موشک پاتریوت از وسط کسش بزنه بیرون بره تو چشم بابات که خودم آنچنان کونش کردم که چشماش ورقلمبیده دم کس ننه جندت .

   خوردی تف کن تا بازم پرکنم حلقتو

   حذف
 10. لطفا به جامعه و فرهنگ ایرانی توهین نکنی و سخنان تو بیجا نباشد این فحشها بی ارزش است .
  برای اگاهی مردم ایرانی بسیار مهم است تو چرا به شخصیت ازجمله بنی صدر - بازرگان نخست وزیر فقید جمهوری اسلامی و ... چون ایشان که هنوز زنده نیست توهین می کنی این کاردرستی نیست ازهمه مهمتر است مبارزه با جهل و نادانی - ما برای رسیدن به اتحاد و همبستگی تلاش کنیم تا برعلیه استبداد و ظلم مبارزه کنیم تا پیروزی و موفقیت را درپیش بگیریم

  پاسخحذف
 11. لطفا به جامعه و فرهنگ ایرانی توهین نکنی و سخنان تو بیجا نباشد این فحشها بی ارزش است .
  برای اگاهی مردم ایرانی بسیار مهم است تو چرا به شخصیت ازجمله بنی صدر - بازرگان نخست وزیر فقید جمهوری اسلامی و ... چون ایشان که هنوز زنده نیست توهین می کنی این کاردرستی نیست ازهمه مهمتر است مبارزه با جهل و نادانی - ما برای رسیدن به اتحاد و همبستگی تلاش کنیم تا برعلیه استبداد و ظلم مبارزه کنیم تا پیروزی و موفقیت را درپیش بگیریم

  پاسخحذف
 12. خاک بر سر احمقت کنند، اون زمان که بنی صدر مدرن‌ترین شیوه‌های اقتصادی را تدریس و تبیین میکرد تو کدوم گوری بودی. شما سلطنت طلب‌ها را باید از کون دار زد. درود بر بنی صدر، درود بر بنی صدر

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. بنی صدر کجا مدرن ترین شیوه های اقتصادی دنیا را تدریس کرده است ؟!

   بنی صدر هنوز فرانسه نمی تواند درست صحبت کند( بعد از سی سال!) ، کجا و کی تدریس کرده است؟

   حذف
 13. تو به گور بابای دورغ گوت خندیدی بجه آخوند کونده. بنی صدر تریاکی دماغش رو نمیتونه بگیره حالا تو دانشگاه گه مادرجنده زمین میشت درس میداده ؟ تو به کس ننت خندیدی حرامزاده

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. هه هه، فعلا که همه دارند تو سر شما سلطنب طلب‌ها میزنند، این نشان میده که مردم مسلمان ایران نمی‌خواهند دوباره به دوران فساد و شراب خواری طاغوت برگردند. تو خیابون هم دیدیم که همه شعار جمهوری بنی صدر را سر میدادند و حمایت خودشان را از انقلاب اسلامی در هجرت نشان دادند. شما سلطنت طلب‌های فاسد هیچ جائی‌ در ایران ندارید. همون دنبال گلشیفته و مفسدینی مثل اون باشید به جای دخالت در سیاست، مردم مسلمان ایران خود می‌دانند چه کنند.

   حذف
 14. جناب ناشناس که خودت را میخواهی طرفدار بنی صدر جلوه دهی . این بازی ها دیگر بچه گانه شده . از هر روشی برای تخریب بنی صدر استفاده کرده اید ولی موفق نشده اید ، این روش هم مانند سایر روشهای کثیفتان را به جائی نخواهد برد .
  فحاشی ها و عبارات رکیک داده شده توس ط افرادی مانند شما در تشابه بسیاری با فحاشی های سلطنت طلبان است . این شیوه فحش دادن تنها از سلطنت طلبان بر می آید .برای اینکه حرفهای مستند باشد چند تا لینک قرار میدم تا دوستان خودشان قضاوت کنند .
  http://pahlavi2.blogspot.com/2012/01/blog-post_23.html
  http://m.friendfeed-media.com/141725fe8bcbbef84fe95ffd1908ffac93582c74
  http://m.friendfeed-media.com/ca6124532e4353c4b877da54483c5b06ab134927
  http://m.friendfeed-media.com/4327ee7d5a2ca543e16a2b133fd198fb2582c93a
  و ده ها سند دیگر هم وجود دارد.

  در ضمن جناب گمنامیان از هر کسی میشد انتظار فحاشی را داشت بغیر از شما ، واقعا خجالت آور است که شما آقای بنی صدر را به شتر تشبیه کرده اید .

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرانقدر،
   من نسبت و نزدیکی امام نقی و شتر را مثال زده ام، وگرنه قصد توهین به شتر یا آقای بنی صدر را نداشته ام...!

   حذف
 15. به کنی و نستوه بگویم که عزیزان ، شما از بالاترین به علت توهین ها و رفتار مافیائی و ... اخراج شده اید . معلومه حسابی حالتون گرفته شده . کمی خجالت بکشید و از این روشهای زشت خودداری کنید . و بدانید بنی صدر با فحاشی و از این گونه اقدامات تخریب نمی شود ، این شما هستید که خودتان و اربابتان را تخریب میکنید .

  پاسخحذف
 16. بیچاره فلک زده ها به جای اینکه به همدیگر فش پدر ومادر وخواهر بدید بیایید باهم متحد بشیم واین سایه شوم دیکتاتوری را از بین ببریم بیایید این چینیها را که دارند میلیارد ها دلار از ثروت کشورمان بیرون می برند فرار بدیم یا این روسها بی شرف بنی صدر وشاه کیلویی چنددشمن ما در داخل کشور داره هموطنان رو قتل عام میکنه وماداریم فش خواهر مادر میدیم بسه دیگه خواهشا

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.