یکشنبه، بهمن ۰۲، ۱۳۹۰

نمونه واقعی یک روشنفکر اسلامی، او می گوید تنها در صورت اجازه همسرش به بچه بازی (سنت محمد) خواهد پرداخت...! ا

این ویدیو را ببینید، یکی از افراد قدرتمند افغانستان، بی هیچ شرمی می گوید که اگر همسرش اجازه دهد، او بچه بازی خواهد کرد و با کودکان رابطه جنسی برقرار خواهد کرد....!داستان وجود رسمی بچه بازی در بخشی از پاکستان و افغانستان، واقعیت انکار ناشدنی است.  سالها است که افراد ثروتمند، کودکان پسر را از پدرانشان می خرند و به مانند برده جنسی نزد خود نگه می دارند.


البته در جامعه ای که قانون شریعت اسلامی جریان داشته باشد، چیز دیگری نمی توان توقع داشت، وقتی پیامبر اسلام خودش بچه بازی کرده و با عایشه هفت یا هشت ساله ازدواج کرده است، چطور می توان توقع داشت که پیروانش، چنین نکنند؟!


لطفا نفرمایید که در اسلام لواط حرام است که پاسخ من روشن است، رابطه جنسی با کودکان، چه پسر و چه دخترش کار زشت و زننده ای است، باعث می شود آن کودک دیگر در تمام عمرش از بحران های روحی آزار ببیند و  صد البته که به جسم کودک نیز آسیب بسیار می رساند. 

همانقدری که تجاوز به یک بزرگسال (چه مرد و چه زن) زشت و قبیح است، تجاوز به کودکان (چه پسر و په دختر) ، صد مرتبه زشت و زننده است یک جنایت تمام عیار است. 

در جوامع پیشرفته، کسی که پدوفیل است و به آزار کودکان می پردازد، در جامعه بیشتر از یک قاتل مورد تنفر قرار می گیرد، چرا که یک قاتل، به یک بزرگسال آسیب رسانده اما یک پدوفیل، یک کودک بی گناه و بی دفاع را قربانی جنایتش کرده است. 
  
در این نوشتار، به تفضیل به موضوع بچه بازی پرداخته ام: جهت یادآوری ، حضرت محمد 56 ساله ، بعد از اینکه چند ده تا زن داشت، با عایشه هفت ساله ازدواج کرد، طبق منابع تاریخی زیر، که مورد قبول تمام شیعه و سنی نیز هست:

منابع:

تاریخ طبری ،جلد چهارم : خوله پیمبر را دعوت کرد که بیامد و عایشه را عقد کرد ودرآن هنگام وی (عایشه) 6سال داشت.

صحیح بخاری ۷٫۶۲٫۹۰ پیامبر اسلام وقتی با من ازدواج کرد که من شش یا هفت ساله بودم.

صحیح مسلم ۸٫۳۳۱۱عایشه روایت کرده است که وقتی پیامبر با او ازدواج کرده وی ۷ سال داشته، و وقتی به خانه پیامبر وارد شده است ۹ سال داشته است


نوشته های دیروز من:


/------------------/ویدیو از سایت تد و خلاصه ای از ترجمه اش / امنیت اطلاعات شخصی و سرقت آنلاین 


این هم عبدالعلی بازرگان، آخوند کراواتی که در صدد توجیه تجاوز محمد به عایشه هفت ساله است...!۲ نظر:

 1. نظر یکی از دوستان فیسبوکی:


  سوره طور آيه ٢٤ : وَيَطُوفُ عَلَيْهِمْ غِلْمَانٌ لَّهُمْ كَأَنَّهُمْ لُؤْلُؤٌ مَّكْنُونٌ
  دونه دونه كلمات رو با هم ترجمه ميكنيم .... (فقط كافي در نظام جمهوري اسلامي درس خونده باشيد ، چون عربي اجباريست و همه دانش آموزان كمي آشنا هستند )
  و : و ( همون و خودمان در فارسي )
  يطوف : از طواف كردن مياد ، يعني گرديدن ، دور خانه كعبه طواف كردن ، بدور چيزي چرخيدن
  عليهم : آنها ، آنان ،
  پس تا اينجا شد : ويطوف عليهم ، به دور آنها ميچرخند (چه كساني ؟!؟ )
  غلمان : غلمان در عربي يعني پسر نوجواني كه هنوز صورتش مو در نياورده ، (همون چيزي كه مردم عربستان و امارات متحده و كشورهاي خليج به آن استناد ميكنند و همجنس بازي با اين پسران را حرام نميدانند ، در كشور ايران ما هم عرفا و شاعران مسلمان همچون حافظ و مولوي و مخصوصاً سعدي از بچه بازان بنام و معروفي بودند و "شاهدبازي" در ادبيات ما حكايت از همين عمل حلال اسلامي دارد
  پس دور مردان بهشتي غلمانها ميچرخند
  قرآن براي اينكه بيشتر دل مردان پشمالو و بچه باز عرب را آب بياندازد ، سعي كرده اين غلمانها را اينگونه تشبيه كند
  كَأَنَّهُمْ لُؤْلُؤٌ مَّكْنُونٌ.
  كَأَنَّهُمْ : همچون
  لُؤْلُؤٌ مَّكْنُونٌ : لوءلوء يعني مرواريد ، و لوءلوء مكنون يعني مرواريد پنهان ، كه اشاره به همان مرواريد داخل صدف دارد
  حالا ما اگه اين آيه را بزبان عاميانه و مدرن فارسي امروز ترجمه كنيم ميشه :
  و به دور آنها پسران نوجوان و بي مو كه همچون مرواريد دست نخورده درون صدف هستند در گردشند ...... كه در ادامه آيه اوضاع كمي سكسي تر هم ميشود و ميگويد اين پسرها براشون شراب سرو ميكنند و در خدمت آنها هستند ؛)
  پس كار طالبان كاري بر اساس قرآن است و حرام نيست ، در تمام كشورهاي اسلامي و ايران تا قبل از زمان پهلوي ها كه قانون قضايي مدرن را به ايران آوردند ، پسر بازي براي مردان ، شاگرد بازاريها و پيشخدمتها و طلبه هاي حوزه علميه امري عادي و حلال بوده

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ای خدا حالا سعدی و حافظ و مولوی هم بچه باز شدند...؟!! زحمت هم به خودتان نمی دهید یک منبع بیاورید!!!

   همین که یک نفر مسلمان باشد باید به هر روش من درآوردی که دم دستتان بود و راحتتر گیر آوردید بزنید توی سرش!!

   "س كار طالبان كاري بر اساس قرآن است و حرام نيست ، در تمام كشورهاي اسلامي و ايران تا قبل از زمان پهلوي ها كه قانون قضايي مدرن را به ايران آوردند ، پسر بازي براي مردان ، شاگرد بازاريها و پيشخدمتها و طلبه هاي حوزه علميه امري عادي و حلال بوده"

   ای خدا!!! حاجی قربووووون آن فکر "روشنت" برم که برای خودت نورافکنی تنهایی و یک تنه! منبع بیاری چیزی ازت کم نمی شه ها فقط اعتبار حرف خودت بالا می ره! حالا لطف کن منبع بده! (یادت باشه معنی منبع وبلاگ پسرخاله ات اینا نیست!)

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.