شنبه، بهمن ۰۱، ۱۳۹۰

ویدیو با زیرنویس فارسی از کریستوفر هینچز / مسمومیت مذهبی؛ باز هم بمب گذاری های کور و بر اساس اسلام، اینبار در نیجریه...!

مذهب همه چیز را مسموم می کند،  بمب گذاری گروه اسلامی بوکو حرام، از آن جنس مسمومیت ها است.

کریستوفر هینچز، چه زیبا می گوید که ادیان باعث مسمومیت همه چیز می شوند، هر جامعه ای را به هرج و مرج می کشاند و باعث می شود انسان ها، از انسانیت خود فاصله بگیرند.

نمونه اش بمب گذاری های اخیر گروه اسلامی بوکو حرام ، در نیجریه است، این گروه تندرو اسلامی، خواستار تغییر حکومت نیجریه به یک حکومت اسلامی هستند و برای رسیده به این هدف از هیچ جنایتی نیز فروگذار نکرده اند. امار کشته شدگان، بیش از صدها نفر برآورد می شود. (گزارش بی بی سی)

کسانی که با مردم و جامعه نیجریه آشنا هستند، می دانند که چه مسلمان و چه مسیحی، چه مردم مهربان و آرامی هستند؛ اما شنیدن خبر بمب گذاری گسترده در نیجریه، پشت آدمی را به لرزه در می اورد.

براستی، دین اسلام چگونه دینی است که در اثر تعالیم آن، گروهی از انسان ها، آنچنان از انسانیت خود دور می شوند که حاضر می شوند دست به چنین جنایتی بزنند و به صورت کور به بمب گذاری بپردازند و تعدادی انسان بیگناه را بکشند؟!

  نوشته های دیروز من:
/------------------/به زبانی ساده:چرا نمی توان از نظریه قبض و بسط تئوریک شریعت، ارایه شده توسط دکتر سروش برای ماله کشی بر اسلام، استفاده کرد؟!

بر این ویدیو کریستوفر هیچنز، زیرنویس فارسی گذاشته ام، از دیدن آن لذت خواهید برد.

۴ نظر:

  1. درود
    مطلبی نوشته بودی در باره 28 مرداد
    امیدوارم فرصت کنی ویدیوهای مرا ببینی

    پاسخحذف
  2. درود بر انسانیت. درود بر تفکر. درود بر علم. سلام بر متفکرین و دانشمندان. به آنان که زندگی‌ بشر را ارتقا بخشیده اند. درود به آنان که با صلاح دانش به جنگ خرافات میروند. و همانا آینده از آن ایشان است. و خرد همیشه پیروز است!

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.