دوشنبه، دی ۲۶، ۱۳۹۰

جواب به دروغ های بنی صدر /آقای بنی صدر، با همین دروغ ها بود که توانستید رژیم اسلامی را بنا کنید و رییس جمهور آن شوید...!

یک ویدیو از سخنان آقای بنی صدر دیدم، که ناچار شدم چند خطی درباره مطالبی که ایشان بیان می کنند، بنویسم. علی رغم اینکه این ویدیو را در زیر آورده ام، اما می دانم گوش دادن به یاوه گویی های بنی صدر، کار آسانی نیست، لذا جملات مهم آنرا در همین نوشته ذکر می کنم و سپس پاسخ لازمه را ارایه می کنم.

وقتی می بینم که شخصی دکان پدر(آخوندی) را در ظاهر رها می کند و کت و شلوار (لباس آدمیزاد) می پوشد، اما همچنان در باطن و نهاد، یک آخوند است، نمی توان لب فرو بست و باید به ایشان یادآور شد  که کت و شلوار، دلیل بر فاصله ایشان از آخوندیت نیست و در باطن و اندیشه، ایشان همچنان یک آخوند هستند.

خیانت آقای بنی صدر، اولین رییس جمهور ایران به میلیونها ایرانی، هیچ گاه از ذهن ما پاک نمی شود، شاید مهمترین خیانت بنی صدر این بود که به همراه خمینی علیه دولت آزادی خواه و مردم سالار شاپور بختیار مبارزه کردند و در نهایت به همراهی خمینی؛ بختیار را سرنگون کردند و رژیم جمهوری اسلامی، ثمره فعالیت های آقای بنی صدر است.

آقای بنی صدر گفته است:

"دین که طی چهارده قرن از بنیاد دین نو شود و دینی که  طی چهارده قرن از بیان مردم سالاری و ازادی تبدیل به بیان استبداد فراگیر شده بود، از نو واقعیت خود را بدست آورد"


باید از آقای بنی صدر پرسید که چرا در روز روشن، با این بی شرمی دروغ می گویند و کدام بنیان مردم سالاری و آزادی در دین وجود داشته است؟!

آیا کشتن کسانی که از اسلام خارج می شوند و می خواهند دین خود را عوض کنند، ، معنایش آزادی است ؟ (منبع)

آیا آیه 29 سوره توبه که در آن می گوید یا باید مسلمان شوید و یا کشته شوید، معنایش آزادی است؟

آیه 29 توبه: قَاتِلُواْ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْيَوْمِ الآخِرِ وَلاَ يُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ يَدِينُونَ دِينَ الْحَقِّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى يُعْطُواْ الْجِزْيَةَ عَن يَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ / ترجمهبا كسانى از اهل كتاب كه به خدا و روز بازپسين ايمان نمى‏آورند و آنچه را خدا و فرستاده‏اش حرام گردانيده‏اند حرام نمى‏دارند و متدين به دين حق نمى‏گردند كارزار كنيد تا با [كمال] خوارى به دست‏خود جزيه دهند

کجای اسلام و قران، حرفی از دمکراسی زده شده است؟!

لطفا نفرمایید در معانی قران مستتر و مخفی است، که من نیز پاسخ می دهم الله شما بیجا کرد که چنین چیز مهمی را مخفی کرد!

در قران و سوره احزاب، چندین آیه در باره قوانین اتاق خواب محمد و رابطه جنسی او با زنانش وجود دارد، چطور الله می توانست درباره اینکه محمد کدام شب با کدام زنش رابطه جنسی داشته باشد (منبع)، آیه صادر کند، اما یک کلام نمی توانست بگوید مسلمانان، یک چیزی وجود دارد به نام دمکراسی، شما خودتان باید بر خودتان حکومت کنید!

آقای بنی صدر، با همین دروغ ها بود که توانستید رژیم اسلامی را بنا کنید و رییس جمهور آن شوید.

ایشان فرموده اند:

"دیدگاه روحانیون بر اساس فلسفه یونانی بنا شده و باید این دیدگاه عوض شده و بر اساس اسلام دیدگاه ما بنا شود."

آقای بنی صدر، در حقیقت همین دیدگاه اسلامی شما بود که ولایت فقیه را بر شانه مردم ایران سوار کرد.

شاید ساده ترین دلیل بدبختی مردم ایران این باشد که بر عکس جامعه یونانی، فرهنگی ناپرسنده و نیندیشنده داریم. یعنی در این فرهنگ دینی، جایی بر ای سوال کردن و فکر کردن وجود ندارد.

بنا به دستورات اسلامی، اگر کسی به تفکر همت گماشت و بر اساس آن تفکر، مثلا تصمیم گرفت از اسلام خارج شود و یا تصمیم گرفت مسلمان نشود، باید کشته شود.

این نوع نگرش به جامعه است که باعث شده ملایان اینچنین در ایران قدرت داشته باشند و رژیم خونخوار خود را بر مردم مستولی کنند.

آرامش دوستدار، اندیشمند بزرگ، چه زیبا می گوید:


" در نقطه‌ی مقابل فرهنگ غربی که تنها شاگرد استقلال‌یافته‌ی یونانیان و مآلاً تنها فرهنگ ‌پرسنده و اندیشنده باشد، فرهنگ ما فرهنگی‌ست ناپرسنده و نیندیشنده و هرگز جز این نبوده‌ است. یعنی از بدو تبلور خود از زمان زرتشت تاکنون در کلیتش که شامل جنبش‌ها، فرقه‌ها، مکتب‌ها، موضع‌ها، نگرش‌ها و دیدگاه‌ها بشود، هیچگاه نه ‌پرسیده و نه مآلاً اندیشیده‌ است، مگر در دو مورد استثنایی، یعنی عبدالله روزبه و رازی"


آقای بنی صدر گفته اند:

"در غرب به طبیعت بها نمی داده اند، غربی ها به محیط زیست بی توجه بوده اند، حتی به قران ایراد می گرفته اند که گفته است زن مزرعه است، نمی دانسته اند اهمیت مزرعه را از دیدگاه قران، بله زن مزرعه عشق است، مزرعه حیات است..."

اقای بنی صدر،

اگر معتقد هستی که قران کلام خدا است، بیجا می کنی که معنای قران را انگولک می کنی و در ترجمه و منظور الله دست می بری!  یعنی شما فکر می کنید الله شما، خودش عقل و شعور نداشته که بتواند بگوید منظورش از مزرعه، مزرعه عشق است؟!  (اینجا را ببنید)

آیه 223 بقره به صراحت می گوید:

"نِسَآؤُكُمْ حَرْثٌ لَّكُمْ فَأْتُواْ حَرْثَكُمْ أَنَّى شِئْتُمْ وَقَدِّمُواْ لأَنفُسِكُمْ وَاتَّقُواْ اللّهَ وَاعْلَمُواْ أَنَّكُم مُّلاَقُوهُ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِينَ.
زنانتان کشتزار شما هستند. هرجا که خواهید به کشتزار خود درآیید. و برای خویش از پیش چیزی فرستید و از خدا بترسید و بدانید که به نزد او خواهید شد. و مومنات را بشارت ده."

در این آیه، هیچ حرفی از عشق نیست، تنها الله به صراحت می گوید زنان مثل کالا  و یا مزرعه متعلق به مردان هستند و مردان مجاز هستند هر زمان و  هر جور که می خواهند از زنان بهره برداری کنند.

بماند که در کشورهای پیشرفته، حتی اگر یک شوهر بودن رضایت همسرش با او رابطه جنسی برقرار کند، از نظر قانون به زن خود تجاوز کرده و به زندان طولانی مدت محکوم می شود، چرا که زن نیز یک انسان است...!


تلاش امثال آقای بنی صدر در گول زدن مردم و پوشاندن قبای زیبا، بر قامت نازیبای دین، یک خیانت بزرگ است، خیانتی که به تشکیل رژیم جمهوری اسلامی منجر شد و زندگی میلیونها ایرانی را نابود کرد.

۴ نظر:

 1. با سلام.
  خواهش میکنم فیلم مصاحبه بنی صدر و ابراهیم نبوی را در یوتیوب ببینید.
  این آدم اصلا خودش هم نمیدونه چی میگه. در جواب سوال : آیا مثالی از حکومت ایده آل و آرمانی خودتان دارید که به ما کمک کند منظور شما را بهتر بفهمیم؟ میگوید:
  بلی دو مثال وجود دارد صدر اسلام و آمریکا ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
  تو رو خدا یکی به ما هم توضیح بده این دو تا کجاش شبیه همه؟
  اوباما مثل محمد میمونه؟ یا مادلین آلبرایت همون فاطمه است؟ کی به کیه؟
  کیه؟ کیه؟

  پاسخحذف
 2. با سلام
  دوست عزیز واکاوی اتفاقاتی که افتاده، خیلی مهم بوده و از پایه های گسترش هوشیاریست که اشتباهات گذشته تکرار نگردند. ولی الآن کارهای مهمتری داریم.
  مشکل ما امروز این نظام اشغالگر است. این الویت اول ماست. راهکارهای زیادی در دسترس نیستند. هر ایده‌ای که داریم باید تا حداکثر از آن بهره بکشیم. من دائم در فکرم که چگونه می‌شود یک حرکت هدف‌دار و امیدوار کننده بوجود آورد. پیشنهاد نوریزاد ایده خیلی جالبیست ولی یک چیزی کم دارد و آن نام بردن از یک خواسته است. در نامه‌ها از نابسامانیها و مشکلات گفته می‌شود ولی سخنی از خواسته به میان نمی‌آید که حالا آقای خامنه‌ای چکار کند. آزادکردن زندانیان سیاسی کاری که در بعضی از توشته ها خواسته می‌شود تقریبا محال به نظر می‌رسد. ما از این موقعیت نزدیک انتخابات باید نهایت استفاده رو بکنیم. نظام در ضعیفترین موقعیت قرار دارد و ما یک خواسته‌ای باید مطرح کنیم که از نظر منطقی قابل رد کردن نباشد، عملی باشد و در ضمن ما را هم به مقصود برساند.
  به نظر من الآن بهترین زمان برای مطرح کردن «همه پرسی» است. نظام اصلا انتظارش را ندارد و از آنجائیکه ادعا دارد اکثریت مردم از این نظام پیروی می‌کنند - اگر ما بتوانیم هماهنگ و با صدای بلند این خواسته را در جامعه طینین‌انداز کنیم - توانایی رد کردن آن را نخواهد داشت.
  باید یک فراخوانی بوجود آید که همه ایران دوستان در هر جا و مکانی که امکان پیدا می‌کنند این موضوع را ترویج داده و آنهایی که می‌توانند، نامه‌های به خامنه‌ای بنویسند و راه نجات ایران را در یک «همه پرسی» ببینند. این خود یک خواسته‌ای است که می‌تواند تمامی گروه‌ها را هم دور خود جمع کند و اتحادی را که همه منتظرش بوند را بوجود بیاورد. بیایید انرژی‌مان را صرف موضوعات مختلف نکرده و همگی روی یک موضوع هماهنگ شده کار کینم. البته روی خواسته می‌شود بحث کرد مهم هماهنگیست که باهم یک هدف مقطعی را دنبال کنیم. در صورت امکان و تمایل این ایده را تکثیر کنید.

  بهروز

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. بهروز گرامی،

   اگر اتفاقات گذشته را بررسی نکنیم، باز آن اشتباهات را تکرار می کنیم.

   به عنوان مثال اگر در مورد بنی صدر روشنگری نشود، او قدرت را بدست می گیرد و شاهد نظام اسلامی دیگری خواهیم بود.

   حذف
 3. من که ریدم به بنی‌ صدر و اسلام. از هر نوعش!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.