یکشنبه، دی ۲۵، ۱۳۹۰

آقای بشار اسد، فرمان قتل عام عمومی صادر نکن، عفو عمومی پیشکش!/ سو استفاده از کلمه عفو عمومی برای بقا در قدرت

در اخبار آمده است که بشار اسد، فرمان عفو عمومی صادر کرده است،  البته که خبر اگر واقعیت داشته باشد، خبر خوشی است، اما افسوس که همه ما می دانیم که بشار اسد، یک جنایتکار جنگی است، موجود پلیدی است که تنها به حفظ حکومتش می اندیشد و از کشتن مردم ابایی ندارد.

هفته پیش بشار اسد گفته بود مخالفینش تروریست هستند و او با مشت آهنین با آنها برخورد می کند، حال چه شده است که یک شبه تبدیل به الهه مهربانی شده و تصمیم به عفو عمومی گرفته است؟!

بر اساس تجربه همه می دانیم که این رفتار، تنها سو استفاده بشار اسد از عنوان های زیبایی چون عفو عمومی است.


البته می دانیم که چرا بشار اسد اینچنین به دست و پا افتاده است، چرا که به نظر می رسد ارسال نیروی نظامی به سوریه، شکل جدی تری به خود گرفته است، چند روز پیش نیز امیر قطر به صراحت حرف از ارسال نیروی نظامی به سوریه زده بود. 

خطاب به بشار اسد باید گفت: جنایتکار بی شرم، بشار اسد، فرمان قتل عام مردم را صادر نکن، عفو عمومی پیشکش!  
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.