جمعه، دی ۳۰، ۱۳۹۰

براستی چه کسی پلید است، یک کافر که همه انسان ها را برابر می داند یا آن مرجع تقلیدی که غیرمسلمین را نجس می داند...!


معنای نجس:
نجس: پلید. (منتهی الارب ) (آنندراج ) (از فرهنگ نظام ) (از ناظم الاطباء). مقابل طاهر. (فرهنگ نظام ) (اقرب الموارد). پلید. (مهذب الاسما). طَفِس . ریمن . پلشت . رجس . قذر. (یادداشت مؤلف ). ج ، انجاس .

اگر بخواهیم معنای محاوره ای نجس را دریابیم، می توان گفت که نجس به معنای کثیف است.

اگر به رساله مراجع تقلید مراجعه کنیم، می بینیم که قریب به اتفاق آنها، نوشته اند که کافر نجس است و شرط اینکه کسی را کافر بدانند، این است که آن فرد به پیامبر خدا اعتقاد نداشته باشد.
مثلا آیت الله بهجت می گوید:

362." كافر چه كسى است؟ حكم تماس با اهل كتاب چيست؟ج. تعريف كافر در مسأله ى 110 رساله آمده است و اهل كتاب هم، كافر و نجس اند.
363. مراد از اهل كتاب چه كسانى هستند؟ ج. منظور يهود و نصارى و مجوس هستند.
 364. نظر اسلام را درباره ارمنى، مسيحى، كليمى، يهودى و زرتشتى بفرماييدج. همه كافر بوده و نجس هستند.
365. ارامنه اى كه در ايران زندگى مى كنند، چه حكمى دارند؟ ج. در حكم با ساير كافران يكسان مى باشند.
366. حكم دست دادن با مسيحيان چيست؟ج. مثل ساير كفّار هستند.
367. آيا مى توان با اهل كتاب معاشرت داشت و از طعام آن ها استفاده كرد؟ج. آن ها كافر و نجس هستند.

سوال اینجاست، چه می شود یک انسان به صرف داشتن یک عقیده، نجس و کثیف محسوب می شود؟!

چگونه است که عقیده یک انسان، طعام و غذای او را کثیف و نجس می کند؟!

آیا چنین دینی از ساده ترین بنیان های عقلی و منطقی پیروی می کند؟! صد البته که خیر!

فرض کنیم که یک انسان در قطب شمال زندگی می کند و پای محمد و اسلام، هیچگاه به آن دیار نرسیده است، چرا باید آن فرد از نظر مسلمانان، کثیف و پلید محسوب شود؟!

دلیل آن ساده است، اسلام از هیچ بنیان فکری و منطقی برخوردار نیست و تنها به ضرب شمشیر و تجاوز و آدم کشی بوده که گسترش یافته و محمد و پیروانش، تمام تلاش خود را می کنند که با چنین قوانین احمقانه ای، به تبلیغ دین خود بپردازند...!


 نوشته های دیروز من:

۳۳ نظر:

 1. تازه این بهجت آخوندیه که به سیاست کار نداشته جان عمش! و سبزالله و حزب الله خیلی قبولش دارن اون صانعی هم از این فسیل مغزش پهن تره گمنام جان مثلا نظرش در مورد زنان رو ببین: آیت‌الله صانعی٬ زن همه بدنش عورت است «و ان النساء عوره» و بر زن واجب است که تمام بدن را بپوشاند و تنها موضعی که وجوب ستر آن و عدمش مورد اختلاف بین فقهاست٬ گِردی صورت است و دستها تا مچ٬ هرچند تحقق احتیاط به نظر همه آنها٬ پوشاندن آنها هم هست. اسلام هیچ ارزشی برای انسانیت قائل نیست این دو با هم در تضادن ویعنی هیچی چیزی نمیتونه با این اسلام پوسیده خرافی جنایتکار کنار بیاد!

  پاسخحذف
 2. گمنام جون زنتو واسه یه شب 200 دلار اجاره میکنم.منتظر جوابت هستم

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. بسیجی بی غیرت ، مادرتو بی منت

   حذف
 3. کیرکلفت جان 200 تا کمه زنم میگه 300 کمتر نمیاد ولی در عوض از کون هم برمیداره.اگه مشتری هستی ایمیل بزن

  پاسخحذف
 4. داداش اسکرین شات گرفتم پس پاک نکن که رسوات میکنم آقای سمبل آزادی بیان

  پاسخحذف
 5. کیر کلفت بدبخت هنوزم زنت از زیر کیر کلفت مجتبی خامنه ای بر نگشته دنبال این وان میگردی بابا خواهر و مادرت که برگشتند برو فعلا رو انها بخواب تا زنت برگرده زری از ایران

  پاسخحذف
 6. گمنام جون مرد باش و از اسم زری استفاده نکن . اگه چیزی هم نگی کسی نمیگه لالی

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. این شوهر من اصلا کیرکلفت نیست! اسمش شهرام است . آرزوش هست که اصلا کیر داشته باشه . از بچگی فقط از عقب میداده . مادرش تو افغانستان برای کار در مزرعه میرفت که اونو حامله شد. میکفت که 11 افغانی بهم تجاوز جوری کردند که از هفتاد سوراخ بندنش آب منی میزده بیرون . هنوز هم من هستم که با دیلدو کونش را ماساژ میدم .

   گمنام جان عذر میخوام ازت . اجازه نده انیجور کامنت ها اینجا بزاره.

   حذف
 7. احمق واقعا که احمقی امثال مثل توی بیشعور از فرط شکم سیری خود را به حماقت آخوندی دادید از دینشون معلومه که به تن پروری و مفت خوری و کیر کلفتشان توی کون کوس مادرت و خواهرت و زنت عادت دارند بدبخت تا کی میخواهی زن و بچه ات حراج بگذاری بیدار شو احمق.ناموس تو زیر کیر کلفت آخوندها خوابیده برای اینکه توی بسیجی به درجه ای برسی ...زری از ایران ....احمق من از ایران مینویسم

  پاسخحذف
 8. این شوهر من کیرکلفت نیست! اسمش شهرام است . آرزوش هست که اصلا کیر داشته باشه . از بچگی فقط از عقب میداده . مادرش تو افغانستان برای کار در مزرعه میرفت که اونو حامله شد. میکفت که 11 افغانی بهم تجاوز جوری کردند که از هفتاد سوراخ بندنش آب منی میزده بیرون . هنوز هم من هستم که با دیلدو کونش را ماساژ میدم .

  گمنام جان عذر میخوام ازت . اجازه نده انیجور کامنت ها اینجا بزاره.

  پاسخحذف
 9. ....................................................................

  آقای گمنامیان

  آیا درست است که کامنت های فحاشی و زشت در این جا نوشته شود. اینجا که فوروم فحش نیست . در سایت عمومی این حرفها برای خانم ها و نوجوانان باعث صدمه است . هرکس میخواهد فحش دهد برود سرش را لای آلت مادرش بگذارد و فحش دهد.

  کثافت و بی شعور بازی این بسیجی های حرامزاده عالم را گرفته. خفه شید اگر چیزی برای گفتن ندارید.

  ...............................

  پاسخحذف
 10. آقا یا خانم به اصطلاح محقق تو گوه میخوری که حالا که یک وبلاگ تو مارکت ایرانی پیدا شده که آزادی بیان رو کاملا رعایت میکنه میای اینجا براش تعیین تکلیف میکنی خیر سرت اسم خودتم گذاشتی محقق. برو عمو جان این قبری که روش گریه میکنی توش مرده نیست. برو یه وبلاگ بزن توش سانسور کن تا ادب خونت زیاد شه. من تو موارد زیادی با گمنامیان اختلاف نظر دارم ولی اونقدر مرد هست که پای حرفش وایسته و سانسور نکنه. اگه سانسور خوب بود ویکیپدیا و گوگل و دیگر غولهای فناوری وب خودشون رو چند روز اینطوری جر نمیدادند. در انتها میخوام چند تا فحش ک دار حوالت کنم فقط به خاطر اینکه اسم محقق را هم به گند کشیدی ولی میترسم ادب خونت کم بشه پس بیفتی

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. جواب با ناشناس بالایی که زنش رو چند دقیقه پیش گاهیدم:

   بچه کونی ، مادر جنده دولایه ، جغ نباتی که از آب منی 70 کارگر مقنی شهرداری به دنیا اومدی ، کیر شتر مصری تو حلق او خواهرت که خودم لای دندوناش شاشیدم . تیر چراغ برق استادیوم آزادی از پهنا کردم تو کس مادرت که کیرهای پشمالوی عرب ها رو تو صحرای جنوب ساک میزد و آب منی او نو جمع میکرد جای شیر میداد به تو که بزرگ شی دو لمبرهای کونت رو باز کنم کیرم رو از پهنا بزارم توسوراخت وقتی خواهرجندت داره تخمام رو با زبونش لیس مبزنه و مادرت داره عرق هام رو پاک میکند. ....

   حالا که حاملت کردم برو با مادرت 9 ماه دیگه بیا .

   حذف
  2. هاهاهاها میبینم بدجور جوش آوردی جناب محقق توصیه میکنم سریعا به نزدیکترین دامپزشکی مجهز به بخش نگهداری حیوانات هار مراجعه کنی تا به خودت آسیب نرسوندی.
   جمله بالا جواب مودبانه بود حالا به زبون مادریت که موقعی که مادرتو چند باری از کون گاییدم خواهرت زبونتون را کمی بهم یاد داد جوابتو میدم : آخه خارکسه مادرجنده ولدوزنا اول نوشتی داشتی زن من رو میگاییدی پس من قاعدتا مردم ولی آخر کامنت نوشتی حاملت کردم، حرومزاده تو که در یه کامنت چند سطری چندین تناقض مینویسی که یکی رو مثال زدم گوه میخوری میای تو وب وقت مردم رو میگیری . زنازاده هزارپدر خیال کردی همه مثل تو هستند که در خونه نشستی و برای کس و کون زنت و خواهرت تیکت صادر میکنی . البته تقصیری نداری پدر که بالاسرت نداشتی که بتونی بری دو کلاس درس بخونی تا بتونی حداقل یه کامنت درست بفرستی مادرتم که نهایت فداکاریش برات این بود که یه شب از کون هم برداره تا بتونه برات قاقا لی لی بخره . در انتها اگه خواستی بری دامپزشکی تو کیف زنت دیشب بیست تومن گذاشتم برو اگه خرج نکرده بردار

   حذف
  3. آقا دمت گرم به بحثتون وارد نمیشم ولی خداییش حسابی سوسکش کردی طرف رو . 10دقیقست دارم میخندم

   حذف
  4. ای جون هسته خرما دهان باز کرد ،

   آنچنان کردم تو کونت که مجبورت کردم کیر عباس رو از حلقومت بکشی بیرون و با بیضهای چرب امامت از که تا ته تو جلقوم ننت گیر کرده در بیاری و با چشم خونی و کون زخمی با گریه بنویسی.


   همانطور که دیشب وقتی داشتم باکیرم لای دندونهای مامانت گوشه لپهاشو با کیرم ماساي میدادم خواهرت داشت یا نرم کننده دولاسان موهای و سوراخ کونم را با زبانش ( همان زبانی که باهاش آب منی افغانی ها رو قرقره میکرد و به بجای سس مایونز رو ساندویچج کیر میزخت و میخورد داغ داغ ،
   یک لحطه گرم شدم کیرم رو کردم تا حلق گلوی مادرت که گریه خواهرت دراومد و گفت ، فردا بعد از اینکه تو جق نباتی از مدرسه برگشتی با ویراتور بیاد و محکم کونت بزارده و پارت کنه .

   آخه تو که از مخلوط آب منی 70 افغانی وقاتی نهنه جندت برای ظالبان کلفتی میکرد و مجبور بود برای تامین غذای روزانت آب کیر هر پشمالویی رو میک بزنه و قطره قطره در دهان تو بریزه تا یک چاقال با کون خوشگل بشی و بیای در کشورها خارجی و بتونی با فروش کونت در جهاراه ها و شاشیدن مردم
   لای دندونهای خواهرت در کلاب ها پول جمع کنی که قسطهای مامانت رو بدی ( دیشب گریه میکرد میگفت کست آنچنان گشاد شده که وقتی دوکیر دو واشز هم توش میکنه آبشون نمیاد و مامامنت مجبوره آبششون بریزه گوشه چشماش و فیشال بده به همه ولی پول زیادی گیرش نمیاد .


   حالا فهمیدی چاقال ؟!
   کجای تا با کیرم میخوام او لبای دونبشت رو آبلمبو کنم .

   حذف
  5. آقای با ادب ، چقدر شما مسلط هستی به ادبیات؟

   بابا خواهر یارو ناشناس که معلوم نیست کیه رو گاهیدی

   ولش کنید

   پوزش هرچی ناشناس هست به خاک مالیده شد

   حذف
  6. آخه خارکسه عقده ای میخوای از خودت تعریف کنی بذار یکم بگذره نه اینکه بیای 3 دقیقه بعد با اسم شلم کامنت بذاری ولی اسمت بهت میاد : شلم هه هه هه

   حذف
 11. من اینجا رسما از ادمین این وبلاگ به خاطر رعایت آزادی بیان تشکر میکنم.

  پاسخحذف
 12. یه سری الاغ اینجا جمع شدن و فکر می‌کنن فحش خار مادر به همدیگه دادن یعنی‌ آزادی بیان!!!!

  پاسخحذف
 13. در جواب ناشناس بالایی آخه خارکسه اگه تو خودت الاغ نیستی پس چرا هنوز نفهمیدی که هیچ حرومزاده ولدوزنایی حق نداره برای آزادی بیان مصداق و چارچوب تعیین کنه.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. در جواب ناشناس بالا بسیجی چاقال که مادرش در کنار من است

   بخورید کیرم را و بیاشامید آبم را ولی اسراف نکنید

   کیر شتر تو سر خرت بخوره ، بسیجی کونی ، اینجا که جای فحش نیست . آخه تو مخ تو کونی ریدن ، ابله ؟ ریدم تو سر تو و خامنه ای و محمد (ص ) . خواهر تو رو و امامامت و زن و دختر او رهبرت و زن او بسیج منطقه 23 گاهیدم.

   حذف
  2. ناشناسJan 21, 2012 12:32 AM
   در جواب ناشناس بالایی آخه خارکسه اگه تو خودت الاغ نیستی پس چرا هنوز نفهمیدی که هیچ حرومزاده ولدوزنایی حق نداره برای آزادی بیان مصداق و چارچوب تعیین کنه.
   --------------------------------------------------------------------------
   پس من هم می‌خوام از آزادی بین استفاده کنم: کیر خر تو دهن تو و بابات و مسعود رجوی و خامنه‌ای و حضرت محمد و امام علی‌ و امام حسین.

   حذف
 14. نجاست اهل کتاب در فقه شیعه
  از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
  نجاست اهل کتاب (همانند یهودیان و مسیحیان ) همواره مورد اختلاف فقهای شیعه و روایات بوده‌است. برخی فقها معتقدند، اهل کتاب، که مسیحیان و یهودیان از این دسته‌اند، کافر و نجس هستند، در حالیکه فقهای دیگری، اهل کتاب را از این موارد استثنا دانسته‌اند.
  نجس بودن مجوسان
  برخی نیز مجوسان (در عربی مجوس غالباً به معنی زرتشتی است) را از این دسته، و نجس می‌دانند. بطور نمونه، سید محمدکاظم طباطبایی یزدی ، «مرتد و یهود و نصاری و مجوس» را نجس دانست‌اند. و روح‌الله خمینی نیز «غیر مسلمان از هر دین و مذهبی که باشد» را «محکوم به نجاست» دانسته‌است. برخی فقهای دیگر، من جمله صافی گلپایگانی ، سید علی سیستانی ، و محسن کوچه‌باغی تبریزی نیز اهل کتاب (بمعنای یهود و نصاری و مجوس ) را بنابر قول مشهور نجس دانسته‌اند. در این میان سید موسی شبیری زنجانی و ناصر مکارم شیرازی نجاست یهودیان و مسیحیان و زرتشتیان را بنابر احتیاط اعلام نموده‌اند.

  نجس بودن یهودیان و مسیحیان
  محمدتقی بهجت فومنی اهل نصار و یهود را نجس می‌دانستند. سید علی خامنه‌ای نجاست اهل کتاب را «نامعلوم» دانسته، و آنان را دارای «طهارت ذاتی» و «نجاست ظاهری» دانسته‌اند

  در این باب، برخی از مفسرین و فقها اهل کتاب را پاک و طاهر اعلام نموده‌اند. ازین جمله می‌توان به فاضل لنکرانی و وحید خراسانی اشاره نمود. یوسف صانعی اهل کتابی که «غیر از معاندین» باشد را پاک دانسته، و معاشرت و هم‌سفرگی با آنان را جایز می‌داند..

  تحریر الوسیله آیت الله خمینى
  دهم از نجاسات كافر است و كافر كسى است كه متدين بدينى غيراسلام باشد و يا اگر اسلام اختيار كرده و منتسب به آن شده يكى از ضروريات اسلام را با اينكه مى داند از ضروريات است منكر باشد بطوريكه برگشت انكارش نسبت به آن ضرورى به انكار رسالت و يا تكذيب رسول خدا صلى الله عليه وآله و يا تنقيص شريعت مطهره آنجناب باشد و يا از او گفتار و كردارى سر بزند كه اقتضاى كفر او را داشته باشد و در كافر فرقى نيست مرتد و كافر اصلى چه حربى و چه ذمى و اما ناصبى ها كه با امام اميرالمؤ منين عليه السلام دشمنى مى كنند و بآنجناب ناسزا مى گويند و خوارج كه خدايتعالى هر دو طائفه را لعنت كند بدون ترديد نجسند چه اينكه چيزى ازضروريات اسلام را انكار داشته باشند و برگشت انكارشان به انكار رسالت باشد يا نه و اما غالى ها كه درباره امام اميرالمؤ منين عليه السلام غلو نموده (آنجناب را العياذ بالله خدا مى دانند) اگر اين غلوشان مستلزم انكار الوهيت خدايتعالى و مستلزم انكار توحيد و يگانگى خدايتعالى و يا نبوت رسولخدا صلى الله عليه وآله باشد آنها نيز كافرند و گرنه حكم بكفرشان نمى شود.غير از دوازده امامى ها از ساير فرقه هاى شيعه اگر از آنان گفتار و رفتارى كه حاكى از دشمنى آنان نسبت به ساير ائمه باشد سرنزند پاكند و اما اگر چنين چيزى از آنها بظهور برسد آنها نيز مانند ساير ناصبى ها نجسند.جلد اول، فصل در نجاسات، مساله 11


  اصل حکم حجاب از ضروریات است و منكر آن منکر ضروری را دارد و منکر ضروری محکوم به کفر است مگر اینکه معلوم باشد كه منکر خدا یا رسول نیست.

  غير از دوازده امامى ها از ساير فرقه هاى شيعه اگر از آنان گفتار و رفتارى كه حاكى از دشمنى آنان نسبت به ساير ائمه باشد سرنزند پاكند و اما اگر چنين چيزى از آنها بظهور برسد آنها نيز مانند ساير ناصبى ها نجسند.

  نيم خورده سگ و خوك و كافر ، نجس و خوردن آن حرام است. و نيم خورده حيوانات حرام گوشت پاك و خوردن آن مكروه مى‏باشد.

  احتياط واجب آن است كه از دادن قرآن به كافر خوددارى كنند، و اگر قرآن دست اوست در صورت امكان از او بگيرند.

  تمام بدن كافر، حتى مو و ناخن و رطوبت‏هاى او نجس است.

  اگر پدر و مادر و جدّ بچه نابالغ كافر باشند آن بچه هم نجس است. بچّه‌ كافر به‌ تبعيت‌ در دو مورد پاك‌ مي‌شود: 1- كافر كه‌ مسلمان‌ شود طفل‌ او در پاكي‌ تابع‌ است‌ همچنين‌ اگر جدّ يا جدّه‌ اومسلمان‌ شود. 2- كافري‌ كه‌ بدست‌ مسلماني‌ اسير گردد.

  براى اهل كتاب و كسانيكه در حكم اهل كتابند جائز نيست در شهرها و قراء و قصبات مسلمين معبد بسازند، يهوديان بيعه و مسيحيان كليسا و صومعه و بت پرستان بتكده و آتش پرستان آتشكده و صاحبان مذهب ديگر عبادتگاه خاص خود را بنا كنند، و اگر كردند بر والى مسلمين واجب است آنها را خراب كند.

  همچنین نگاه کنید به (پی دی اف)
  http://www.dte.ir/portal/File/ShowFile.aspx?ID=9e52cf3c-eccb-4092-927c-7c83aefe1dd3

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آفرین نیما جان. بهترین راه مبارزه با اسلام و خرافات انتشار چرندیاتش هستش.

   حذف
 15. یه پیشنهاد به گمنامیان عزیز، بدترین نوع ریدن به یه نفر بی اعتنایی به اونه،این کیرکلفت از اون ساعتی 7تومنی هاست که میاد پای همه پست هات شعر می نویسه،بذار نظرات در مورد پست ها باشه

  اما در مورد پست باید بگم کاملا موافقم،ما که یه عمره باهاشون زندگی میکنیم و جز نظافت و تمیزی ازشون ندیدیم،آدم این ایرانی های مسلمون رو می بینه از ایرانی بودن خجالت می کشه

  پاسخحذف
 16. من به همه جای دنیا سفر کرده‌ام و از آخوند حیوانی کثیف تر ندیده ام.

  پاسخحذف
 17. آفرین به اون سرباز‌های آمریکایی که روی اجساد طالبان شاشیدن. به امید روزی که ما هم بتونیم یه روزی روی اجساد آخوندها برینیم!

  پاسخحذف
 18. گمنامیان عزیز

  این کامنت های کثیف و رد وبدل فحش های جنسی همه کار یک نفر از ساندیس خورهای هفت هزار تومنی ولایی ذوب شده در امام خامنه ای است. وقتی نمی توانند مطلبی رو با استدلال رد کنند یکی از روش هاشون به لجن کشیدن و لوث کردن اون هست. نگذار مطلب تحقیقی ات این جوری کم ارزش و آلوده بشه. کامنت های کثیف ولایی رو پاک کن.

  "اگر ناچار شود فحش دهد و يا مصلحت اهمي پيش بيايد نظير اثبات حقّي يا از بين بردن باطلي، به اندازه آن اضطرار فحش جايز است، و اگر بتواند از فحش‌هاي رکيک پرهيز کند بايد پرهيز نموده و اکتفا به فحش‌هاي غيرتند و غيررکيک نمايد.اگر مصلحت اهمي که مقدم بر مفسده‌ي اشاعه‌ي فحشا است، جلو آيد، آن کار جايز بلکه در بعضي از موارد لازم است؛ نظير اين که اگر اشاعه‌ي فحشا نکند، جان او يا ناموس او در خطر واقع شود و يا به واسطه‌ي اشاعه‌ي فحشا بتواند جاني يا ناموسي را نجات دهد و يا بتواند کسي را که مضّر براي دين است، رسوا و کارش را خنثي کند؛ در اين موارد و نظاير آن اشاعه‌ي فحشا جايز بلکه لازم است."
  استاد اخلاق(!!!) حضرت آية الله العظمى حسین مظاهری

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. درود گرامی

   من هم دقیقا حدس می زنم که همه کار یک یا چند نفر عرزشی هفت تومانی ساندیس خور است، اما بگذار آنقدر فحش بدهند تا خسته شوند.

   من تفکرم بر اساس آزادی بیان است، حتی فحش های آنها را هم حذف نمی کنم، مطمین باش بعد از مدتی خسته می شوند.

   حذف
 19. از همه پلیدتر همین بسیجیهای هفت تومانی هستند

  پاسخحذف
 20. حکومت روبایان دین در ایران اشخاصی را تشکیل میدهند که خود را نمایندگان دین میدانند و برملت ایران حکومت کنند مردم ایران توسط آخوندان خرافات دینی مسخ شده اند که فرهنگ عامیانه انها چرخیدن به دور امامزادگان خیالی و آویزان شدن از ضریح مردگان و یا انتظار برای یک معجزه و نجات دهنده خرافی است...

  پاسخحذف
 21. مثال خیلی روشن و واضحی از این درد و مرض روحی روانی خیلی از ایرانی ها که همه کس و همه چیز را سیاه و سفید می بینند!

  برای نویسنده ی این متن انسان یکی از این دو حالت را به خود می گیرد:
  1) کافر (در این جا سفیدی)
  2) مرجع تقلید (در این جا سیاهی)

  خوشگل بابات! یعنی بین این دو تا موجودی که نام بردی حد وسطی وجود نداره؟! یک سوال: کلا چندتا مرجع تقلید هست؟! نسبت تعداد این مراجع تقلید به نسبت کل مسلمان های ایران چقدر است؟! یک در میلیون؟! یا یک در ده میلیون؟!

  لج بازی با آخوند ها همانقدر مغز امثال تو را خشکانده که عشق بازی با همان آخوند ها مغز و عقل یک جوجه بسیجی را !!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.