پنجشنبه، آذر ۱۷، ۱۳۹۰

وقتی عزاداران محرم تحت تاثیر تریاک اسلام، به مغز خود رحم نمی کنند و قمه می زنند، لابد که کودک شیرخوار را نیز به میان پنکه پرت می کنند.

ویدیو این اتفاق وحشتناک را در انتهای این نوشته می توانید ببیند.

در اسلام؛ حسین بن علی جنایتکاری است که بچه شیرخواره را در میانه جنگ مقابل تیر قرار می دهد، عزادارنش نیز نوزاد را در میانه پنکه!

اولین سوالی که به ذهن هر کسی خطور می کند این است که چرا امام حسین از طفل نوزادی که به  این عزادارای آورده شده است، نتوانسته محافظت کند؟ البته پاسخ نیز روشن و شفاف است: این امام حسین، از کودک شیرخواره خودش نتوانست مراقبت کند، چه رسد به کودک شیرخواره عزادارانش!

البته از عزاداران حسین هیچ چیزی بعید نیست، وقتی وقتی عزاداران محرم تحت تاثیر تریاک اسلام، به مغز خود رحم نمی کنند و قمه می زنند، لابد که کودک شیرخوار را به میان پنکه پرت می کنند.

بی حرمتی به انسانیت و کودک را در همه ابعاد جوامع اسلامی می توان دید، چنین اتفاقی در یک کشور پیشرفته کافی است تا بساط مراسم احمقانه محرم را برای همیشه جمع کند، چه آنکه مردم جامعه به فکر فرو می روند و می گویند این چه مراسم احمقانه ای است که نتیجه اش قمه زدن بر فرق سر و یا پرتاب نوزاد به داخل پنکه است؟

اگر حسین بن علی توان دفاع از کودک خود و یا عزادارانش را ندارد، پس چرا باید شخص خاصی محسوب شود که بعد از هزار و سیصد سال، برای او عزاداری شود؟

نکته خنده دار ماجرا این است که این عزاداران حسینی، تصور می کنند حسین بن علی می تواند به آنها شفا دهد و برای زیارت قبر او هزاران کیلومتر راه می روند! باید به آنها گفت به کجا چنین شتابان؟! حسین بن علی، عرضه دفاع از طفل شیرخواره خودش را نداشت!

شاید اگر به دیدن صحنه های خشونت آمیز علیه کودکان حساسیت دارید، بهتر باشد که آنرا نبینید، اما خلاصه داستان این است که در طی عزادارای محرم، یکی از عزاداران، کودک نوزاد شیرخواره ای را که به شکل علی اصغر، فرزند حسین بن علی درآورده است، بر روی دست بلند می کند و کودک اسیر پره پنکه سقفی می شود و چون پاره سنگی به میانه جمعیت پرت می شود.

ناگفته نماند که اگر این جنایت، در هر کشور متمدنی صورت می گرفت، فردی که کودک را بر سر دست گرفته بود، به جرم به خطر اندازی جان کودکان (که جرم خیلی بزرگی است) به زندان می افتاد، پدر و مادر کودک نیز به دلیل شرکت دادن کودک در این مراسم احمقانه، هم با مجازات زندان روبرو می شدند،  هم حق سرپرستی کودک را از دست می دادند، اما افسوس که در جامعه مصیبت زده ایران، لابد پدر و مادر کودک استدلال می کنند که خواست امام حسین چنین بوده و کلی هم جنایت خود افتخار می کنند.تصور کنید که آن نوزاد بیچاره، کودکی شیرین مانند این کودک بوده است، که تنها لایق محبت و دوست داشتن است، نه پرت شدن به میان پنکه!

۲۲ نظر:

 1. امروز روز دانشجو بود ها!
  انتظار بیشتری داشتم

  پاسخحذف
 2. این داستان فرار مسعود رجوی قسمت دومش ، خالی بندی بود؟؟؟ قرار بود هرشب ادامه داشته باشه ولی فقط قسمت اولش دراومد!!

  پاسخحذف
 3. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 4. به این گوساله‌های خرافاتی هر چقدر فحش بدی کم دادی. ریدم به علی‌ و امام حسین.

  پاسخحذف
 5. حسین هر که بود این کاری که شما می گی رو نکرد. حسین آن بچه ی شیرخوار را بالای سرش گرفت و به فرماندهان سپاه مقابل فریاد زد که اگر به ما رحم نمی کنید به این کودک رحم کنید و آب در اختیارش بگذارید.
  انقدر نفرت و کینه وجودت را فرا گرفته که از هرچیزی استفاده می کنی تا طرف مقابل خودت را بکوبی! کار بسیار پستی انجام می دی و نشانه ی حقارتت هست. اگر حرف حساب داشتی و برای عقل و شعور خواننده احترامی قایل بودی حقیقت را می نوشتی.

  در ضمن خوشت بیاید و نیاید مردم ایران اکثرا مذهبی هستند. بیشتر از آنچه که تصورش را بکنی ;)

  نه امیدی به "آزادی خواهان" امثال تو هست نه امیدی به جمهوری اسلامی و طرفدارانش! ایران را از دست رفته می بینم. درست بشو نیستیم! هر طرفش را بگیری از آنطرف می زنه بیرون!!! این یکی قمه می زنه توی سرش و آن یکی هم فحش خواهر مادر به دین و ایمان مردم می ده! جالب هست که هر دو طرف هم مدعی آزادی خواهی و دموکراسی هستند!!

  "یک زمانی"... خیلی خیلی پیش از این نیمچه احترام و ارزشی برای وبلاگت قایل بودم اما رفته رفته انقدر خشم و نفرت وجودت را فرا گرفته که تندرو شدی!!
  امثال تو الله کرم ها و خلخالی ها و لاجوردی های حکومت آینده ی ایران خواهند بود... شک ندارم

  پاسخحذف
 6. عزیز جان
  اینها طفل را به تیغ پره پنکه می سپارند، حسین بن علی هم طفل خود را در میانه جنگ بالای سر گرفت تا بچه هدف تیر قرار گیرد.

  ضمنا،
  یک سوال،
  چطور برای اینکه حسین واجبی به خودش بزند، آب در کربلا وجود داشت، اما برای طفل شیرخواره آب نبود؟!

  پاسخحذف
 7. "حسین بن علی هم طفل خود را در میانه جنگ بالای سر گرفت تا بچه هدف تیر قرار گیرد" ... حماقت و پست فطرتی از این جمله ات می باره ;) خوشگل پسر خودت خوب می دانی که دروغ محض هست و برداشت شخصی و مغرضانه ی خودت هست!! خواننده هایت را احمق فرض می کنی یا خدای ناکرده خودت...؟!!

  نفهمیدیم بالاخره چی شد!! هرجا به نفع شما باشد قرآن و حدیث و روایات جعلی و آبکی و ساختگی هستند و جای دیگر هم بنا به منفعت راجع به واجبی زدن حسین بن علی در میدان جنگ روایت می آورید و فرض را بر صحت آن می گیرید...!!!

  دوباره می پرسم ازت... خواننده ات را خر فرض کردی یا خودت خدای ناکرده ...؟!!

  اگر حرف برای گفتن داشتی مثل یک انسان جواب کل کامنتم را می دادی و لودگی نمی کردی ! برو پسر جان به شوشول بازیت برس ;)

  پاسخحذف
 8. geranom.wordpress.com/2011/11/29/به-نظر-شما-مارک-واجبی-مورد-استفاده-امام/

  اینو یک جا دیدم به نظرم جالب اومد گمنام جان فکر کنم به نوعی مکمل مطلب شما باشه

  پاسخحذف
 9. چه جالب،
  می خواستم بروم همین لینک را برای این دوست عزیزمان اینجا بگذارم که شما زحمتش را کشیدید!

  پاسخحذف
 10. آقای ناشناس:
  بنظر میرسد که شما از تیپ روشنفکرانی هستید که اگر عکسی از خودشان بگذارند علامت مشخص آن عکس دستی است که زیر چانه قرار داده اند!
  آقای علامه اصلا میخوانی آنچه را که می نویسی؟
  افاضات فرمودید که:(...حسین آن بچه ی "شیرخوار"! را بالای سرش گرفت و به فرماندهان سپاه مقابل فریاد زد که اگر به ما رحم نمی کنید به این کودک رحم کنید و "آب"! در اختیارش بگذارید...)
  کدام طفل شیرخوار!! "آب" میخورد؟
  بار هم افاضات کردید که :(...برای عقل و شعور خواننده احترامی...) در حالی که کمی پیشتر گفته اید :(...کار بسیار پستی انجام می دی و نشانه ی حقارتت هست...) !!! آیا شما همان خواننده ای هستید که مایلید به شما احترام گذارده شود؟نگارنده این وب که به شما بی احترامی نکرده بود!
  افاضات دیگرتان این بود که:(...نفهمیدیم بالاخره چی شد!! هرجا به نفع شما باشد قرآن و حدیث و روایات جعلی و آبکی و ساختگی هستند و جای دیگر هم بنا به منفعت راجع به واجبی زدن حسین بن علی در میدان جنگ روایت می آورید...) اولا این نقل گفتار یک تاریخ نویس بوده و نه روایت مذهبی!!شما لطف کنید و عنوان کنید که بلاخره چه رواباتی !! از نظر شما ساختگی و حعلی نیست؟
  این کار شما مسلمانان خشک مغز است که هر حا ببینید که وافعا کار به افتضاح کشیده میشود از روایات ساختگی و شان نزول و علم حدیث و ....بدای فرار از واقعیات استفاده میکنید و در آخر هم که مطلقا کم بیاورید به این دستاویز میکنید که : به عقیده دیگران توهین نکنید !!!!!
  به شما خق میدهم که کار امثال گمنامیان برای آگاهی دادن به امثال شما آب در هاون کوبیدن است.

  پاسخحذف
 11. آقای گمنامیان یک گزینه دیگر اضافه کنید تا بشود با یک اسم(واقعی یا غیرواقعی) اینحا کامنت گذاشت.
  موفق باشید
  هر جند که شدیدا ناامید هستم که راهی برای بکار انداختن خردی باشد که دارنده آن خرد به دلخواه آنرا در پارکینگ پارک کرده است و دلخوش به اینکه عقیده اش خش و خطی برنمیدارد.

  پاسخحذف
 12. خنده ام می گیرد از این که چه قدر شماها خودتان را جدی می گیرید :)) واقعا موجودات جالبی هستید... همه ماشاالله محقق و منتقد و تاریخدان هستید! خوشا به حال شما! خوشا به حال شما که "روشنفکر" هستید!!

  پاسخحذف
 13. @ناشناس خنده رو!!

  خنده تو از گریه غم انگیزتر است .......کار تو از گریه گذشته است گه چنین میخندی

  پاسخحذف
 14. @ناشناس با نمک و شاعر
  باشه گلم باشه خوشگلم بهش می گم

  پاسخحذف
 15. در مورد واجبی!! :
  لینکی که دادی از دو منبع استفاده کرده که هر دو مربوط به قرن 7 هجری هستند!! لطفا به من بگویید چه کسی 600-700 سال پس از عاشورا از چنین جزئیاتی خبر دارد که شده است منبع دست اول شما؟!!
  دوم هم این که "روایت" فقط مذهبی نیست!! دهخدا: روایت = نقل سخن یا خبر. تفسیر. داستان. !!! خوردی خوشگله؟!

  در مورد این که با تمسخر نوشتید کودک شیرخوار به آب احتیاج ندارد (!!!) هم باید بگم:
  1. اصل حرفت از بیخ و بن اشتباه هست چرا که از زمانی که کودک شروع می کند به خوردن غذای جامد (4-6 ماهگی) به آشامیدن آب احتیاج دارد.
  2. علی اصغر در در زمان جنگ دست کم 6 ماه داشته است.
  3. مادر این طفل در شرایط بی آبی و تشنگی مسلما توانایی شیردهی به طفلش را نداشته!!

  برای من شخصا بی دینی قابل قبول هست. آتئیسم هم همینطور. اهمیتی نمی دهم که عقاید شخصی یک نفر چی هست و چی نیست. اما بی عقلی مقوله ی دیگری هست!!! تا جایی که برایم مفرح باشد جواب دروغ ها و تهمت ها و حماقت های امثال شما را خواهم داد.

  پاسخحذف
 16. بازم توهم زدی گمامیان؟
  واقعا درکت از تاریخ اسلام تا این حده؟؟؟؟؟
  البته بیشتر از این بدونی باید تعجب کرد. ناشناس بالایی چرا بیخودی باهاشون بحث میکنی.
  بذار هر چی میخوان بگن.اگه شخصیت امام حسین با امثال این ادما میخواست خراب بشه که اسلام اسلام نبود.
  1400 ساله تو کل دنیا واسه امام حسین عزاداری میکنن

  در مورد بقیه مطالبت بحث نمیکنم باهات چون درکت اندازه هویجه.
  (جملت رو بخون:حسین بن علی جنایتکاری است که بچه شیرخواره را در میانه جنگ مقابل تیر قرار می دهد)
  البته همین جملت تو دهنیه واسه اونایی که میگن امام حسین واسه قدرت جنگید.چون اگه واسه قدرت بود بچشو نمیبرد .مرسی که تو دهنی زدی به اونا.

  پاسخحذف
 17. چطور برای اینکه حسین واجبی به خودش بزند، آب در کربلا وجود داشت، اما برای طفل شیرخواره آب نبود؟!
  --------------------------------------------------
  اب که تو کربلا بوده سقای کربلا از خونه شما رفته اب بیاره واسه بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اب بوده ولی امثال شماها نذاشتن به دسته بچه برسه.
  تازه تو از کجا میدونی ابی که واسه واجبی بوده خوردنی بوده؟؟؟؟؟شاید خوردنی نبوده!!!!!
  گمنامیان از نوشته هات میشه یه سریال طنز ساخت.
  جمع کن کاسه کوزتو.
  اگه قرار بود توهم بدونی عاشورا یعنی چی که 1000 تا عاشورا میشد ساخت.
  زور نزن نمیفهمی.

  پاسخحذف
 18. ناشناس آخری!!

  هنوز نمی دانی که با آب غیر پاک و غیر قابل خوردن، نمی شود طهارت گرفت یا غسل کرد ؟!

  آن آب اگر خوردنی نبود که حسین بن علی با آن طهارت نمی گرفت وغسل نمی کرد، یادت باشد که بعد از آن حسین نماز ظهرش را در کربلا (در روز عاشورا) خواند!!

  بماند که اصولا عزاداری برای حسین به این شکل، از زمان صفویه شروع شد، زمانی که شاهان صفوی نیاز به یک دین داشتند که مقابل عثمانی ها (که خود را خلیفه مسلمین می دانستند)؛ مقابله کنند...!!

  پاسخحذف
 19. هنوز نمی دانی که با آب غیر پاک و غیر قابل خوردن، نمی شود طهارت گرفت یا غسل کرد ؟!
  ==============================================
  گمنامیان اب چاه که میدونی چیه؟؟؟؟قابل خوردن نیست ولی نجسم نیست میشه باهاش طهارت و غسل کرد.
  با اب دریا هم میتونی غسل کنی با اب استخر هم میتونی ولی ایا اب دریاو استخر خوردنیه؟؟؟؟ جالبه هر ابی که قابل خوردن نباشه نجسه!!!!!!فتوا دادی؟؟؟
  چرت و پرتاتو واسه کسایی بنویس و تحلیل کن که اندازه شعورشون قد خودت باشه.

  پاسخحذف
 20. عزیز جان!
  آب دریا و یا آب چاه وسط کربلا چه می کرده است!؟
  یعنی حسین بن عبدالله مشنگ بوده و آب دریا با خودش حمل کرده است!؟

  پاسخحذف
 21. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 22. چیییییی شد گمی جون؟! جواب ندادی داداش!! کم آوردی؟!

  باور کن هرکسی روز 3-4 بار با این حجم مطلب بنویسه مسلما کس و شعر می بافه! یعنی تو هم یک پا کلینی و مجلسی هستی برای خودت فقط امکانات کم بوده هنوز کتاب نویسی رو شروع نکردی!!

  بدبخت و بیچاره ما ایرانی ها که امثال تو دم از آزادی می زنند!!

  ولی انصافا با این رویی که داری فکر نمی کردم کم بیاری ها :))

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.