جمعه، دی ۰۹، ۱۳۹۰

خطر مجاهدین برای ایران/ مصیبت وجود مجاهدین خلق برای مردم ایران، به مانند مصیبت حزب کمونیست برای مردم فلک زده کره شمالی است....!

باید از مجاهدین پرسید، در صورتی که شما به دمکراسی و آزادی معتقد نیستید، چرا خودتان را به دمکراسی خوانان و آزادی خواهان ایران می چسبانید؟


لازم به ذکر است که در این نوشته به خطر مجاهدین پرداخته شده و صرفا منظور این بوده که مجاهدین می توانند خطری بالقوه چون حزب کمونیست کره شمالی، برای کشور ایران باشند. به عنوان نمونه چند خیانت مجاهدین نیز ذکر شده است.


برای اینکه ببینیم چه بلایی بر سر کره شمالی آورده شده است، کافیست این کشور را با همسایه جنوبیش ، کره جنوبی مقایسه کنیم.

بعد از جنگ جهانی دوم و پایان اشغال کره توسط ژاپن، کره شمالی در اختیار شوروی قرار گرفت و کره جنوبی در اختیار آمریکا. کشور کره شمالی بر اساس دیکتاتوری اداره می شود  و کره جنوبی بر اساس دمکراسی.

نتیجه حاصله این است که کشور کره شمالی جزو فقیرترین کشورهای دنیا است، حدود سه و نیم میلیون نفر تا کنون اعدام شده اند و  از جمعیت بیست میلیونی آن، فقط در طی قحطی دهه نود یک میلیون نفر از گرسنگی مرده اند اما کره جنوبی یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا شده است که شانه به شانه ژاپن در حال پیشرفت است...!

سرانه تولید ناخالص ملی در کره شمالی 1400 دلار است، اما در کره جنوبی 24000 دلار است...!

بی شک تمام بلایی که بر سر مردم کره شمالی آمده است، مدیون وجود حزبی به نام حزب کمونیست است که چون اختاپوس، این کشور را در اختیار خود گرفته است. وجود این حزب، مصیبتی برای مردم کره شمالی است...!

حال به کشور خودمان ایران بپردازیم، گروه تروریستی وجود دارد به نام مجاهدین خلق، این گروه که بنا شده بر کمونیست و اسلام است، قریب چهار دهه است که چون خوره به جان مردم ایران افتاده است، لیست برخی از جنایات این گروه را در اینجا می بینیم:

-          تلاش آنها برای سرنگون کردن حکومت شاه و بر سر کار آوردن خمینی در قبل از انقلاب: نمی توان نقش این گروه و فعالیت های مسلحانه آنها را در سرنگونی شاه نادیده گرفت.

-          دست یازیدن مجاهدین به خشونت و بمب گذاری و ترور، در بعد از انقلاب بی هیچ دلیلی قابل توجیه نیست...! 

-          با شروع جنگ، این مجاهدین بودند که به دامان صدام پناه بردند  و به صدام کمک کردند.

-          بعد از آتش بس بین ایران و عراق، که حاصل کشته شدن یک میلیون انسان بود، این مجاهدین بودند که باز به ایران حمله کردند و همان آتش بس لرزان را با خطر شعله ور شدن آتش جنگ مواجه کردند.

-          اکنون که بعد از سی سال جنایت رژیم آخوندی، مردم ایران برای آزادی و دمکراسی پا به میدان گذاشته اند، این مجاهدین خلق هستند که با بی شرمی تمام، چون انگل خود را به جنبش آزادی خواهی ایران می چسبانند و باعث بدنامی آنها می شوند.

-          بماند که خامنه ای و رژیم نیز فرصت می یابند آزادی خواهان ایران را به مجاهدین بچسبانند و به عنوان تروریست، آزار دهند.

روش مبارزه و منش سیاسی انگل گونه مجاهدین، خطری برای مردم ایران بوده است، غیر از اینکه هزاران جنایتی که تا کنون مرتکب شده اند، اکنون نیز خطری شده اند برای آزادی خواهان ایران...!


بی شک اگر این جنایتکاران به قدرتی دست یابند، وضع ایران را صد مرتبه بدتر کره شمالی خواهند کرد...!


نوشته قبلی: 
/---------------/پژوهشی در باب فرقه مخوف شمقدریه(که معقدند شمقدر امام یازدم است) و رد سم(!) شمقدر در تغییر مسیر اسلام....!


/------------/نسل گذشته ایران، مرتکب اشتباهات مرگ آوری شد و این اشتباهات از سر نادانی بود...!/اگر جامعه بالغ بود اجازه نمی داد خمینی انقلاب را بدزدد.


همانطوری که می بینید، مریم رجوی عکس ندا را پشت سر گذاشته، در حالی که ندا روسری به سر دارد، به مانند دیگر مجاهدین خلق!! باید از آنها پرسید چرا عکس های بدون حجاب ندا را استفاده نکرده اند؟! 
مریم رجوی هنگامی که فرمان حمله به ایران را صادر می کرده است...!


۵ نظر:

 1. درود من نمی دونم شما چرا انقدر بر علیه مجاهدین مطلب می نویسید ولی باید بهتون بگن که این انگل ها توی ایران و بین مردم ایران هیچ جایگاه و ‍پایگاهی ندارند که بخواد باعث نگرانی بشه. اینها به همون اندازه ی جمهوری اسلامی منفور هستن
  بهتون ‍پیشنهاد می کنم وقتتون رو بیشتر به همون اشکار کردن نجاسات اسلامی اختصاص بدید که هر چه می کشیم از همین اسلامه.

  پاسخحذف
 2. درود گمنامیان عزیز
  من هم با ناشناس اولی موافقم مشکل ما مریم مسعود و خامنه ای نیست بلکه مشکل ما دین کثیف اسلام است
  چون دین پلید اسلام باعث پیدایش چنین حیواناتی می شود
  مثل همیشه منتظر مطالب روشنگری شما در مورد ادیان هستیم
  زنده باشی

  پاسخحذف
 3. زنده باد گمنامیان عزیز 
  منمم با اون ۲تا ناشناس اولی موافقم گور بابای 
  مجاهدین به اسلام برس داره از دس میره

  پاسخحذف
 4. سلام گمنامیان خوبید؟
  من با ۳تا کامنت اولی کاملا موافقم ول کن این فرقه
   ترورسیتی رو با اسلام مچ اندازی کن بیشتر بهت میاد تا مجاهدین

  پاسخحذف
 5. Dastet dard nakone aziz, migam, hala Neda ba roosariye ye taraf. Range roosariye oon Maryam A.N o bebin ke hamrang ba roosariye badbakhte Nedas. Agar oon dokhtar gol midoonest ye rooz Maryame A.N mikhad az aksesh va range roosarish injoor soe estefade kone, ghabl az eterazatesh ye vasiyat name minevesht ke cheghadr az zate harchi Mojahed o akhoonde badesh miyad. Payande bashi gerami, B

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.