یکشنبه، دی ۰۴، ۱۳۹۰

کپی قرارداد محرمانه بین مدیریت بالاترین و مدیریت اشرف/ قرارداد اجاره سایت بالاترین


همه کسانی که با وبلاگ های فارسی آشنا هستند، سایت بالاترین را می شناسند، و تقریبا همه به یاد دارند که سال گذشته مدیر بالاترین یک شبه کودتا کرد و حساب سیصد نفر از کاربران قدیمی و اصلی سایت را بست، چرا که به محدود کردن آزادی بیان و حذف اندیشه در آن سایت اعتراض داشتند.

بعد از اینکه مدیر سایت، راه اندازی سایت های مشابه (ریشه ها) و همچنین کاهش بازدید کننده سایت خودش را دید، معذرت خواهی کرد و حساب مخالفین را باز کرد و قول داد که دیگر چنین نکند.

هیچ کسی باور نمی کرد مدیر این سایت، اکنون به روش دیگری، خوی دیکتاتوری خودش را نشان دهد و اینبار مدیریت سایت بالاترین را به دست گروهک بدنام و ترویست مجاهدین خلق واگذار کند...! 

در اینجا می توانید ببیند چطور سایت یکی از مجاهدین را بالایار بالاترین کرده اند...!!

امروز شاهکار دیگری کرده اند و حساب سام آشتیانی، وبلاگ نویس و کاربر منتقد سایت را نیز بسته اند...! به نظر می رسد سایت بالاترین به صورت کامل به اجاره مجاهدین درآمده است و اینجا متن قرارداد اجاره را می بینید...!

کپی قرارداد محرمانه بین مدیریت بالاترین و مدیریت اشرف.
قرارداد اجاره سایت بالاترین
طرفین:
موجر: مهدی یحیی نژاد، میترا بالاترینی نژاد، به آدرس سایت بالاترین
مستاجر: مریم رجوی، رییس جمهور ایران و رییس سازمان مجاهدین خلق ایران، به آدرس عراق، قرارگاه اشرف در عراق

مورد اجاره: سایت اشتراک گذاری بالاترین.

مدت زمان اجاره: نامحدود، تا زمانی که بازدید کننده سایت به بیست و چهار بازدید کننده در روز برسد.

مبلغ اجاره: مبلغ ماهیانه ده هزار دلار که به حساب موجر واریز می شود. غیر از مبلغ اجاره ماهیانه، مستاجر مبلغ بیست هزار دلار نیز در ابتدای قرار داد دریافت کرده است.

وظایف  و اختیارات مستاجر:
-          تمامی مدیریت سایت را به نمایندگان سازمان مجاهدین خلق واگذار کند،
-           تمامی بالایاران بایستی از میان مجاهدین خلق انتخاب شوند.
-          مجاهدین مختار هستند حساب تمامی کاربران قدیمی سایت و تمام کسانی که باعث شده اند بالاترین پیشرفت کند، را ببندند.
-          موجر دویست اکانت تقلبی و فیک، در اختیار مستاجر(مجاهدین) قرار خواهد داد تا به ثناگویی و پرستش شورت مریم رجوی مشغول شوند.
-          مستاجر اختیار آنرا دارد که سایت بالاترین را به گه بکشد، اعتبار آنرا به زیر سوال ببرد و آنرا به شعبه سایت همبستگی ملی تبدیل کند.
وظایف و اختیارات موجر:
-          آقای یحیی نژاد و خانم میترا بالاترینی نژاد، در انتهای قرارداد، به ازا هر شورت مریم رجوی، مبلغ هزار دلار دریافت می کنند. بدیهی است که نماینده آنها مجاز است اتاق خواب مریم رجوی را بازدید و تعداد شورت های او را شناسایی کند.
-          موجر به هیچ وجه در کار مجاهدین خلق دخالت نخواهد کرد.
-          موجر با تغییر آرم سایت به شورت مریم رجوی موافق است.
امضا موجر :                                  امضا مستاجر:
مهدی یحیی نژاد                                مریم رجوی
­شاهد قرارداد: حسین شریعتمداری و کامران نجف آبادی از برنامه بیست و سی


نوشته مرتبط قبلی :چند نوشته دیگر:


۵ نظر:

 1. گمنامیان عزیز

  بسیار جالب بود

  لطفا در بالاترین لینک کنید . الان زمان آن است .

  میدانم که حساب شما را میبندند ولی ننگ آن بر پیشانی او میماند

  پاسخحذف
 2. گمنامیان جان این مقاله قرارداد را در یالاترین لینک کنید

  اگرچه حساب شما را خواهند بست ولی ننگ آن بر بالاترین میماند

  پاسخحذف
 3. من اینجا از فرصت استفاده میکنم و به مزاحمین خلق گوشزد مینمایم که شما ولدوزناهای حرومزاده هیچ جایی بین ملت ایران ندارید و منفورترین گروه هستید چهره شما در داخل کشور آنچنان زشت و کریه است که با دریایی از آب نیز پاک نمیشود شما حرومزاده ها سالهاست که درون اون کمپ نفرین شده فقط به کارهای زیر مشغولید :‏
  ‏_جلق زدن
  ‏_رد و بدل کردن زنان جوان بین اعضا
  ‏_سکس گروهی
  و صدها مورد دیگر که البته این کارها به خودی خود کار زشت و مذمومی نمیباشد اما مشکل اینجاست که شما حرومزاده ها به این کارهای خود نام مبارزه نهاده اید .
  درد و نفرین ابدی بر شما

  پاسخحذف
 4. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 5. بابا شما را چون تو ده راه ندادند ، سراغ خونه کدخدا را میگیری، آخه یک سری اراجیف نوشتن که نشد مبارزه . حق و حقوق هم جا داره ،یک سری هم دور شعبان بی مخ بودند و به ان به به چه چه میگفتند، فکر نکن چند تا لینک میگذری ، باید همه مثبت بدن .

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.