چهارشنبه، آذر ۳۰، ۱۳۹۰

چرا خامنه ای از افزایش قیمت دلار سود می برد؟! چرا تحریم های اقتصادی تنها به نفع خامنه ای است...!

بنا بر گزارشات، قیمت دلار در بازار تهران به 1550 تومان رسیده است(منبع).

در اثر افزایش قیمت دلار،  فشار اقتصادی بر دوش مردم بیچاره ایران  است و کسی که این میان سود می کند، خامنه ای است!

چند نکته است که وقتی آنها را کنار هم می چینیم، می بینیم که داستان از چه قرار است:

-         به دلیل تحریم های بانکی، نفت و محصولات نفتی و همینطور مواد معدنی صادراتی ایران(چون سنگ آهن) را تنها چین می خرد و صد البته که زیر قیمت واقعی! یعنی در این میان مردم اموال مردم ایران است که به یغما می رود.
-         طرف های چینی، حتی به چپاول و ارزان خریدن کفایت نمی کنند، تحریم ها را بهانه می کنند و در قراردادها، رژیم ایران را مجبور می کنند که به جای پول از چین کالا تهیه کند!
-         خامنه ای بابت فروش نفت و ...، رشوه های کلانی از چینی ها دریافت می کند. به دلیل تحریم های بانکی، خامنه ای امکان جا به جا کردن پول و واریز کردن این رشوه ها به حساب های بانکی خودش را در خارج ندارد. (به عنوان مثال دو سال پیش دولت انگلیس مبلغ یک میلیارد و شش صد میلیون دلار پول خامنه ای را در یکی از بانک های انگلیس شناسایی و  بلوکه کرد!) منبع و منبع
لذا خامنه ای نیز مجبور است پول رشوه دریافتی را به صورت کالا از چین دریافت کند.
-         حال با یک محاسبه سر انگشتی می توان دریافت که چرا خامنه ای از افزایش قیمت دلار، سود می برد.
فرض کنیم خامنه ای مبلغ یک میلیارد دلار از طرف چینی به عنوان رشوه طلب کار است و از چین کالا می خرد که در ایران بفروشد، وقتی قیمت دلار هزار تومان باشد، خامنه ای یک هزار میلیارد تومان پول در ایران خواهد داشت، ولی اگر دلار هزار و پانصد تومان باشد، خامنه ای یک هزار و پانصد میلیارد تومان پول در ایران خواهد داشت!
-         چرا خامنه ای در صدد نابودی صنعت ایران است؟!
     نکته اینجاست که اقتصاد ایران، نیازی به واردات افسارگسیخته از چین ندارد، به یاد بیاوریم که ما صنعت نساجی و فولاد و ... داشته ایم.
نکته اینجاست، خامنه ای به خوبی می داند که اگر مثلا صنعت نساجی در ایران همچنان استوار بماند، دیگر نیازی به واردات لباس از چین نخواهد بود، لذا سیاست های دولت را طوری تنظیم می کنند که صنعت نساجی ورشکسته شود.
به سادگی تعرفه گمرکی واردات پوشاک را کاهش می دهند، در نتیجه کالای چینی با قیمت خیلی کم وارد بازار ایران می شود و صنعت نساجی ایران ورشکسته می شود.
-         نکته مهم دیگر این است که اصولا تنها خامنه ای است که از تحریم ها سود می برد، چون به دلیل وجود تحریم ها، بازرگانان ایرانی عملا امکان فعالیت اقتصادی ندارند، اما خامنه ای با زد و بندی که با طرف چینی دارد، به راحتی به فعالیت اقتصادی کثیف و پول ساز خود ادامه می دهد.


  


کارتونی از نیک آهنگ کوثر

۱۵ نظر:

 1. آیا کردن زن همسایه از کون طوری که پاره نشود ولی خون بیاید مصداق جنایت علیه بشریت است ؟

  پاسخحذف
 2. آیا کردن زن همسایه از کون طوری که پاره نشود ولی خون بیاید مصداق جنایت علیه بشریت است ؟

  پاسخحذف
 3. جناب گمنامیان من نظراتم منتشر نمیشه ای پی منو بستین یا مشکل از جای دیگست؟

  پاسخحذف
 4. ببین تو که ادعای آزادی بیانت همه جا را برداشته چرا کامنت منو پاک کردی ؟ من اسکرین شات گرفتم اگه کامنتم رو برنگردونی رسوات میکنم

  پاسخحذف
 5. ببین خودت خواستی آبروی نصفه نیمتو که با شب بیداری و وبگردی جمع کردی به باد میدم . اسکرین شات رو تو کل وب پخش میکنم

  پاسخحذف
 6. ((ناشناس گفت...
  جناب گمنامیان من نظراتم منتشر نمیشه ای پی منو بستین یا مشکل از جای دیگست؟))
  ====================
  ---------------------------------------
  عزیز جان،

  مشکل از شما است !!

  گوگل برخی از اکانت های جی میل و یا آی پی ها را اسپم کننده تشخیص می دهد(بنا به سابقه قبلی که مثلا در وبلاگی ممکن است اسپم صورت گرفته باشد) و بعد وقتی نظر جدیدی می گذارید، مستقیم می فرستد به بخش اسپم ها!

  تقصیر از من نیست گرامی.

  پاسخحذف
 7. ((ناشناس گفت...
  ببین خودت خواستی آبروی نصفه نیمتو که با شب بیداری و وبگردی جمع کردی به باد میدم . اسکرین شات رو تو کل وب پخش میکنم))
  ==============================================

  لووووووووووووووووووووووول !

  پاسخحذف
 8. گمنامیان عزیز از صمیم قلب از شما عذرخواهی میکنم. امشب به آزادی بیان در وبلاگ شما ایمان آوردم.

  پاسخحذف
 9. درود گمنامیان عزیز
  مطلب رو بسیار شیوا و زیبا بیان کردی
  البته نا گفته نماند که یکی از دلایل باجگیری چین و روسیه از ایران.حمایت کردن از ایران در زمینه پرونده هسته ای ایران است.

  و یکی از دلایل دیگر هم این است که چون چین و روسیه حق وتو دارند.مطمئنا با حمله آمریکا و اسرائیل به ایران مخالفت می کنند تا هم خامنه ای از جریان سود ببره و هم چین و روسیه به چپاول منابع ایران ادامه دهند
  با تشکر آتسز

  پاسخحذف
 10. گمنامیان عزیز از صمیم قلب از شما عذرخواهی میکنم. امشب به آزادی بیان در وبلاگ شما ایمان آوردم.

  پاسخحذف
 11. man fekr mikonam hameh midonan chi dar keshvar migzareh. ama hamon kasani ke khomeini ro ba havapeima va ba salam salavat avordan, khoob midonan che joori bayad hokomatesh ro hefz konan. shooreshe karobi va mosavi ham faghat yek manovre ghodrat va azad kardane potansil e shoresh e hamegani bood ke mese mesr ya sorieh nashim. in akhoond ha nistand ke inghad ghashang barneme rizi ejtemaee va siasi va nezami konand. ina ke toye hoze va ghoraneshoon az in chiz ha nemikhonand. bebinid ki ina ro dars mideh. portoghal foroosh ro peida konid.

  پاسخحذف
 12. man fekr mikonam hameh midonan chi dar keshvar migzareh. ama hamon kasani ke khomeini ro ba havapeima va ba salam salavat avordan, khoob midonan che joori bayad hokomatesh ro hefz konan. shooreshe karobi va mosavi ham faghat yek manovre ghodrat va azad kardane potansil e shoresh e hamegani bood ke mese mesr ya sorieh nashim. in akhoond ha nistand ke inghad ghashang barneme rizi ejtemaee va siasi va nezami konand. ina ke toye hoze va ghoraneshoon az in chiz ha nemikhonand. bebinid ki ina ro dars mideh. portoghal foroosh ro peida konid.

  پاسخحذف
 13. man fekr mikonam hameh midonan chi dar keshvar migzareh. ama hamon kasani ke khomeini ro ba havapeima va ba salam salavat avordan, khoob midonan che joori bayad hokomatesh ro hefz konan. shooreshe karobi va mosavi ham faghat yek manovre ghodrat va azad kardane potansil e shoresh e hamegani bood ke mese mesr ya sorieh nashim. in akhoond ha nistand ke inghad ghashang barneme rizi ejtemaee va siasi va nezami konand. ina ke toye hoze va ghoraneshoon az in chiz ha nemikhonand. bebinid ki ina ro dars mideh. portoghal foroosh ro peida konid.

  پاسخحذف
 14. ای فاحشه گان صدا و سیما کیر خر به ناموس آدم دروغگو
  http://sedasima1.blogspot.com/2011/12/blog-post.html

  پاسخحذف
 15. اگر مردم رای نمیدادند قیمت ها سر به فلک نمیکشید

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.