چهارشنبه، آذر ۲۳، ۱۳۹۰

داستان رجزخوانی عرزشی ها، حکایت تیز دادن شیر وحشت زده ای است که میانجی می طلبید...!/ چرادر صورت جنگ؛ اولین کسی که فرار می کند، عرزشی ها هستند؟!

این حکایت را همه ما خوانده ایم که: شخصی با شیر جنگ می کرد . شیر نعره میزد و تیز می داد و دم می جنبانید.پرسیدند چرا نعره میزنی؟ گفت تا آدمی بترسد. گفتند چرا تیز میدهی؟ گفت من می ترسم.گفتند چرا دم می جنبانی؟ گفت میانجی می طلبم.

کسانی که وبلاگ عرزشی ها (ارزشی+عر!) پیگیری می کنند، می دانند  که آنها بشدت مشغول تبلیغ برای جنگ افزارهای ساخت ایران هستند و معتقدند که نیروی نظامی ایران بشدت قوی است.
البته که دلیل این امر نیز تهدید ها و اخبار حمله نظامی آمریکا به ایران است، با توجه به ذهنیتی که مردم از حمله نظامی آمریکا به عراق دارند، تصور می کنند با بزرگ نمایی قدرت نظامی ایران، هم مخالفین سیاسی را می ترسانند و هم طرفداران حکومت بیشتر می شود.

تجربه حمله به عراق و نابودی ارتش عراق در مدت کوتاه چند روزه؛ علت وحشت و ترس عرزشی ها از احتمال حمله عراق نیز همین است.

البته صدام و خامنه ای شباهت بسیار و چند تفاوت نیز دارند.

شباهت ها:
-         صدام و خامنه ای هر دو دیکتاتور هستند.
-         هر دو به قدرت نظامی خود بسیار می نازند.
-         هر دو تصور می کنند مقابل حمله آمریکا توان مقابله دارند.

تفاوت ها:
-         ارتش صدام، ارتش بسیار منظمی بود. بر عکس سپاه و ارتش ایران که تحت مدیریت الله اکبر سران رژیم، بیشتر به یک کودکستان بزرگ می ماند.
-         اکثریت ارتش صدام، بشدت به صدام اعتقاد داشتند و او را می پرستیدند؛ اما در پی وجود اینترنت و ماهواره، خامنه ای فاقد چنین توانی است، اکثریت نیروهای عادی نظامی ایران، از جنایات خامنه ای و رژیم او با خبر هستند.
-         نظامیان صدام، حاضر بودند که برای صدام، جان خود را به خطر بیاندازند، اما چیزی که مشخص است، در صورت وقوع جنگ، قبل از حمله آمریکا، نیروی نظامی ایران خود به خود منحل می شود.
-         چیزی که مشخص است، در صورت وقوع جنگ، حتی همین عرزشی ها و نیروهای لباس شخصی خامنه ای، حاضر نیستند برای او فداکاری کنند و اول از همه فرار می کنند.

بی شک نیروی های لباس شخصی و چماق بدستان خامنه ای تنها برای مردم بی دفاع ایران ، شجاعت دارند، وگرنه در مقابل ارتش آمریکا، اولین کسی که فرار می کند، همین افراد هستند، دلیل آن نیز واضح است. این قبیل افراد، به خوبی از جنایتکار بودن خامنه ای آگاه هستند، اما تنها برای پول و قدرت، حاضر به جنایت و حمایت از خامنه ای شده اند. چنین اشخاصی به هیچ بنیان اخلاقی پایبند نیستند. نکته اینجاست، کسانی که حتی به اخلاق نیز پایبند نیستند، به صورت واضح در صورت وجود خطر، حاضر به ادامه حمایت از خامنه ای نخواهند بود.

نوشته مرتبط و پیشین: ۴ نظر:

 1. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 2. باش تا صبح دولتت بدمد. شما به کار خودت برس اگر آمریکا جرات کرد پاش رو بزاره تو ایران بعد ببین تحلیل هات چقدر جواب میده.

  پاسخحذف
 3. پیش بینی هایی از حوادث سال های آینده ایران و جهان

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=103:1389-11-06-21-02-04&catid=52:zohor

  تنها دیدار امام خمینی و آیت الله سید علی قاضی و بیان اسراری از جانب ایشان

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=68:1389-06-26-12-46-27&catid=52:zohor

  حُرّ امام خمینی

  روي سينه اش خالكوبي كرده بود:

  فدايت شوم خميني

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=146&catid=54

  پاسخحذف
 4. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.