چهارشنبه، آذر ۰۲، ۱۳۹۰

اولین تصویر منتشر شده از اتوبوس حمل بسیجی ها برای سرکوب دانشجویان در روز دانشجو در آذرماه

همانطوری که در جریان هستید، شانزدهم آذر و روز دانشجو نزدیک است، به نظر می رسد رژیم که بشدت از این روز و دانشجویان قهرمان وحشت دارد، در صدد است تا با ارسال بسیجی ها، آنها را برای سرکوب دانشجویان آماده کند.

در اینجا اولین  تصویر از اتوبوس حمل بسیجی ها را می توانید ملاحظه کنید:

همانطوری که ملاحظه می فرمایید، حتی روی کامیون هم نوشته شده مخصوص حمل بسیجی!!

نوشته پیشین:

۲ نظر:

  1. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

    پاسخحذف
  2. استفتاء من از حضرت آیت الله بی خدا
    محمدص هر هفته خطبه جمعه داشته در مدت یازده سال هر سال 54 هفته باید این خطبه ها یک کتاب مفصل شده باشد آیا آن کتاب را هم بزغاله عایشه خورده و یا عمر آن را نابود کرده است. چطور شد که 400 سال بعد خطبه های علی ع جمع آوری و نهج البلاغه شد؟

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.