شنبه، آذر ۰۵، ۱۳۹۰

آیا می دانستید امام نفی اولین کسی بود که در حمایت از علیاء ماجده المهدی لخت شده اند؟!

ذوالنعوذ=آلت شریف امام نقی ---- دوالنقار=شمشیر امام نقی (مثل ذولفقار)

روزی ماموران خلیفه عباسی، امام نقی (مد ذوالنعوذ العالی)، در حالی که لخت مادرزاد بود، در میدان سامرا یافتند و در حالی که آن حضرت، به یک دست ذوانعوذ و به دست دیگر ذوالنقار گرفته بودند و با این دو سلاح به دنبال مردم می دویدند و گرگم به هوا بازی می کردند.

ماموران امام نقی را دستگیر کردند و به نزد خلیفه عباسی بردند. خلیفه (لعنت النقی علیه) با عصبانیت به امام نقی گفت: "اگر از سن و سالت خجالت نمی کشی، از اجدادت شرم کن که همه امام بوده اند، این چه وضعی است آخر؟!لااقل شورت می پوشیدی!"

امام نقی در جواب فرمودند:

"قسم به خدایی که طول ذوالنعوذ در دست اوست، من فقط برای حمایت از علیاء ماجده المهدی لخت شده بودم، ای مسلمین بدانید که هزار و دویست سال دیگر، در بلاد مصر دختری مصری عکس های لختی خودش را منتشر می کند و همانا من هدفم اعلام حمایت از علیا بوده است و لاغیر!"

از آن حضرت نقل شده است که ای مومنین، قبل حضور در ساحل لختی ها (nude beach)، حتما نیت کنید و بگویید "در حمایت از علیا لخت می شوم، قرب الی الله"  که خداوند ثواب سه حج برای شما منظور می کند.هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.