شنبه، آذر ۰۵، ۱۳۹۰

آقای آیت الله بیات،زمان خمینی و نایب رئیسی شما درمجلس، شرکت در مجالسی که به توجیه حاکمیت می پرداختند،چطور اشکالی نداشت؟!

آیت الله بیات زنجانی، از مراجع تقلیدی که طرفدار اصلاح طلبان است، در سخنرانی خود گفته است:

" آیت الله بیات زنجانی در آستانۀ ماه محرم با انتشار پیامی در مورد برگزاری محافل عزاداری به مردم و جوانان توصیه کرد در مجالسی شرکت کنند که فقط برای «رضای خداوند» برگزار می شود و از منبرها و مداحانی که قصد «جلب رأی و توجیه حاکمان و مناصب» را دارند حذر کنند" (منبع)
باید از آقای بیات زنجانی سوال زیر را بی پروا پرسید؟

آقای بیات زنجانی، زمان خمینی و یا حتی زمان خامنه ای که مجالس وعظ و عزاداری محرم، برای جلب رای و توجیه حاکمان بود، ایشان کجا تشریف داشتند که به مردم بگویند در آن مراسم شرکت نکنند؟!

لابد آن موقع شرکت در این مراسم بی ایراد بود، چرا که آقای بیات نایب رییس مجلس بود، خمینی نیز کسی بود که مورد حمایت ایشان بود.

لابد ایشان معتقدند زمان خمینی ، دوران طلایی بود و در آن دوره، هیچ جنایتی صورت نمی گرفت، هیچ کیس بنا به قانون اسلام، کشته و شکنجه نمی شد ؟

آقای بیات، باور کنید که همین منبری ها هستند که این حکومت اسلامی را برای ما به ارمغان آورده اند، همین قران شما و همین شریعت شما است که حکومت اسلامی را برای ما رقم زده و چنین ما را به خاک سیاه نشانده است.

به قول معروف، آخوند آخرش آخوند است...! این آقای بیات زنجانی و دیگر آخوندهای هم مسلک و هم پیاله ایشان، صرفا دغدغه رسیدن به قدرت را دارند و نگرانی آنها این است که چرا خودشان در قدرت نیستند، وگرنه چنین اشخاصی با مفاهیمی چون دمکراسی و آزادی و حقوق بشر، میلیونها کیلومتر فاصله دارند.

لینک در بالاترین--------------آزادگی


۷ نظر:

 1. akhoon kos kesh ro bayad kosht , zaneshoono bedi sag beghaad ,kiret to ghor aaan ,,kiret to roohe mohammad,to dahan hossein,to koone fatemeh,to cheshmaye hazrate mahdi,,ridam to roohe hazrate abbas

  پاسخحذف
 2. چطور حالا خامنه‌ای کس کش لال شده در مورد سوریه ز‌ر نمیزند، چطور کشتار مردمو مراجع محرم کس کش اسلام محکوم نمیکنند

  پاسخحذف
 3. کیرت تو کس ننه محمد،حسین،همه امامان شیعه ،ریدم تو حلق همشون ،سید یعنی‌ ننه عرب گائیده

  پاسخحذف
 4. delam mikhaad ye kilo aaloo bokhoram ,badesh biam berinam to halghe khomeini

  پاسخحذف
 5. زر نزن بابا گمنام آش و لاش . فقط بلدی جدایی بندازی

  پاسخحذف
 6. ریدم به هر چی‌ آخونده. اصلاح‌طلب یا غیره.

  پاسخحذف
 7. khodaa eesh man che saadeh boodam be inha me goftam rohaani valy khob alan bara vojoode khodaa ham dalil me kham(ghadima me goftan ageh vojoode khoda ro donbaalesh bery kaafar me shi o zendegit konfe yakoon)engaar raast me goftana valy man digeh baavar neme konam taavaanesham daadam. na man kollle ham mihanaam.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.