شنبه، آذر ۰۵، ۱۳۹۰

پیشنهاد تبدیل مراسم عزاداری محرم به کارنوال شادی/ویدیو رقص شیعیان از دخول حسین به بهشت!

کسانی که با تاریخ صفویه آشنا هستند، به خوبی می دانند که این رسم محرم و عاشورا و سینه و زنجیز زنی، تلفیقی است از رسوم برخی از  اروپاییان برای عزاداری مسیح و همینطور مراسم (سیاشون). پرداختن به این مطلب از حوصله این نوشته خارج است و در نوشته مفصلی به آن خواهم پرداخت، اما خلاصه کلام این است که تقریبا تمام جوامع، یک مراسمی شبیه کارناوال دارند و در طی آن به صورت مفصل به الواطی می پردازند...!

حال در ایران، به دلیل علاقه مردم به گریه و زاری، که ریشه در تاریخ این مملکت دارد، این مراسم کارناوال، تبدیل شده است به مراسم عزاداری.

باید از شیعیان پرسید: 

شیعیان عزیز، مگر کشته شدن حسین خارج از خواست خدا بوده؟! مگر نه اینکه حسین زرتی و مستقیما به بهشت رفته است، آیا دخول امام حسین به بهشت (با جماع اشتباه نشود!)، اتفاق بدی است؟!

اینطوری که از مفاد قران بر می آید، بهشت جای بسیار بهتری از صحرای عربستان و عراق (خصوصا صحرای کربلا!) است و امام شما از غم و زجر رها شده و مستقیما به بهشت رفته است.

پس لطفا شاد باشید، به جای عزاداری به شادی و رقص بپردازید، بلکه امت غیر مسلمان نیز از شر عزاداری شما در امان باشند، شما که در ماه محرم عرق می خورید، تا جایی که بتوانید سکس غیر مجاز (!) با نامحرم می کنید، خوب دیگر عزا چرا؟! 

این مراسم محرم را یکدفعه تبدیل به یک کارناوال کنید، تا همه حالش را ببرند...!

در اینجا دو حدیث نقوی را خدمت شما تقدیم می کنم(به نقل از کمپین یادآوری امام نقی به شیعیان در فیسبوک)، باشد که به راه راست منحرف شوید:

حدیث اول: 
حتی اگر شتر سواری دولا دولا غیر ممکن باشد، مردمی در سرزمین پارس خواهند آمد که در شب های محرم عرق بخورند، سینه بزنند، در مرکبشان نوحه گوش کنند، سپس با جماع با نامحرم بپردازند در حالی که شانه هایشان زخمی زنجیری است که به خود می کوبند. / امام نقی / نوشته پشت سکه های پنج دیناری سامرا
--------------------- 
به نقل از شيخ علامه مجلسي عزيز:
از امام معصوممان نقی‌ پرسیدند روز عاشورا شما چه میکردید ؟؟؟
ایشان با چهره یی محزون فرمودند:
"با جمعی از اصحاب برای اسکی به شمشک رفته بودیم ، آخر شب موبایلمو نگاه کردم دیدم بالغ بر ۱۵۰ میسد کال از حسین و عباس دارم با تعدادِ زیادی مسیج که با درخواست کمک شروع شده بود و به سمت فحش‌های زشت رفته بود!!!
همون موقع زنگ زدم که یزید گوشیو ورداشت ... منم دیدم کار از کار گذشته صدامو عوض کردم گفتم منزل آقای محمدی ؟؟؟" (نقش پر رنگ امام در روز واقعه)


این ویدیو را یکی از خوانندگان عزیز وبلاگ به ما معرفی کرده است، در اینجا این ویدیوی بسیار شاد، به مناسبت شروع  محرم تقدیم شما می شود، امید آنکه هر چه قر در کمر شیعیان خشک شده و باقی مانده است، در این ماه عزیز، ریخته شود...!

لینک این مطلب در بالاترین(-----------آزادگی

۴۰ نظر:

 1. درود
  این هم ویدیو های من در باره محرم
  http://zarghanvideo.blogspot.com/2011/11/blog-post_25.html

  امید است مورد استفاده قرار گیرد

  پاسخحذف
 2. شیعیان عزیز، مگر کشته شدن حسین خارج از خواست خدا بوده؟! مگر نه اینکه حسین زرتی و مستقیما به بهشت رفته است، آیا دخول امام حسین به بهشت (با جماع اشتباه نشود!)، اتفاق بدی است؟
  -------------------------------
  در پاسخ به این سوال شما باید بگم بله خواست خدا چنین بود و هیچ چیز خارج از خواست خدا نبوده و نیست/ببینید اگر یکی از عزیزان ما از دنیا بره آیا ناراحت نمیشیم/آیا عزاداری نمیکنیم/این مراسم برای تجلیل از کار امام حسین گرفته میشه تا شیعیان بدونند که امام چه حرکت بزرگی برای زنده نگه داشتن دین جدش انجام داد/در پایان باید بگم این مراسم از زمان تسلط حکومت دیالمه در ایران برای امام حسین برگزار میشده

  پاسخحذف
 3. pas dar haghighat shoma az sare khodkhahi barie khodetoon narahat hastid va azadari mikonin. chonke jaie hosein ke khoobe oon too beheshte. dar zemn ta hala nadide boodam agar masalan babaie ye nafar bemireh ta 200 nasl oontaraftareh too saro kalashoon bezanan!

  پاسخحذف
 4. جندی است که اخباری در اینترنت مبنی بر تامین هزینه های سایت بالاترین توسط رابط مجاهدین بگوش میرسد.

  عملکرد مدیر بالاترین در حذف و بستن اکانت و فیلتر کاربران ضد مجاهد و تسخیر بالاترین توسط مجاهدین و دادن امکان فیلترینگ لینکهای ضد مجاهد به گروه تروریستی مجاهدین تاییدی بر این موضوع است .

  پاسخحذف
 5. ناشناس عزیز
  حرف شما رو خیلی خوب متوجه نشدم/ولی فکر میکنم منظور شما اینه که چرا بعد از 1200 سال برای حسین عزاداری میکنیم م چرا با وجود اینکه جای امام تو بهشت هست ما ناراحتیم/دلیل دوست عزیز شما فکر میکنید اگه این عزاداری برای امام حسین در همون سالهای اول تمام میشد آیا این حرکت امام تا امروز زنده میموند/ما بعد از سالها از حمله مغولها و اسکندر به ایران ناراحتیم/چرا نباید از حماثه فردی که جان را فدا کرد تا اسلام زنده بمونه ناراحت باشیم/به خاطر اونمهمه مظلومیت و سختیها ناراحت باشیم/

  پاسخحذف
 6. بسم الله الرحمان الرحیم
  در ادامه سخن برادرمان سبلان و کامل کردن سخنان ایشان باید عرض کنم،
  دلایل زنده نگاه داشتن فرهنگ عاشورا
  الف. محبت و دوستى
  ب. انسان‏سازى
  ج. جامعه‏سازى
  د. انتقال‏دهنده فرهنگ شیعى به نسل بعد
  هـ. زنده نگه داشتن و ترویج دائمی مکتب
  مكتب امامت بر پایه ارتباط قلبی و عاطفی است.حال این ارتباط قلبی و عاطفی، آن گونه عمیق است كه پس از هزار و چهارصد سال نیز با ذكر و یادآوری مظلومیت امامی چون حسین بن علی(علیهما السلام)،اشك در چشمان شیعه پیرو او حلقه می زند
  فکر میکنم کامل بیان کرده باشم.

  پاسخحذف
 7. عزاداری میکنیم برای آرامش روح خودمون آقای عزیز این هم به هیچ وجه اجباری نیست و هر کشوری هم با طبق فرهنگ خودش این رسم رو به جا مییاره و شما هم نباید به مسخره بگیری این رسم از قدیم مال ایرانیها بوده نه اعراب میبینی که اونها از این جور مراسم ندارن هر کس دلش بخواد میره عزاداری هر کی نخواد نمیره.شما تو محرم عرق بخور ببین چطور خدا عذابت میده در هر دو جهان ما هم کار خودمون رو میکنیم و سعادت هر دو جهان رو میبریم

  پاسخحذف
 8. آدم میمونه به شما به ماست مالی کنان دینی(شما به خوان روشنفکر دینی)چی بگه تحمل یه وبلاگ رو هم ندارین که ما مییایم برای خودمون توش نظر میدیم.راستی چی شده شما یکباره به اینجا حمله ور شدین؟؟!!؟؟کسی اینجا جواب شما رو نمی ده لطفا ((افعال معکوس شبهای برره))تشریف داشته بیدید

  پاسخحذف
 9. خب احمق اگه جوابی برای گفتن داشتن که میزاشتن یکی یک چرندی میگه افراد ابله و بیسوادی مثل تو امثال تو سریع باور میکنند

  پاسخحذف
 10. خب احمق اگه جوابی برای گفتن داشتن که میزاشتن یکی یک چرندی میگه افراد ابله و بیسوادی مثل تو امثال تو سریع باور میکنند

  =================
  احمق خودتی ابله مریض روانی.مگه جواب دادن به گاوی مثل تو فایده هم داره آشغال

  پاسخحذف
 11. ((سبلان گفت...
  در پاسخ به این سوال شما باید بگم بله خواست خدا چنین بود و هیچ چیز خارج از خواست خدا نبوده و نیست/ببینید اگر یکی از عزیزان ما از دنیا بره آیا ناراحت نمیشیم/آیا عزاداری نمیکنیم/این مراسم برای تجلیل از کار امام حسین گرفته میشه تا شیعیان بدونند که امام چه حرکت بزرگی برای زنده نگه داشتن دین جدش انجام داد/در پایان باید بگم این مراسم از زمان تسلط حکومت دیالمه در ایران برای امام حسین برگزار میشده))
  ببینم،
  آیا شما برای پدر پدر بزرگت (بعد از دویست سال،)باز هم سوگواری می کنی؟!
  سوگواری با بستن خیابان و عربده کشی تفاوت دارد.!!
  .
  حسین بن علی برای رسیدن به قدرت چنین کرد، او تصور می کرد مردم کوفه از او حمایت می کنند، اما مردم کوفه او را اسکل کردند!!!

  دین جدش چطور با این مرگ زنده ماند؟!

  پاسخحذف
 12. ((سبلان گفت...
  ناشناس عزیز
  حرف شما رو خیلی خوب متوجه نشدم/ولی فکر میکنم منظور شما اینه که چرا بعد از 1200 سال برای حسین عزاداری میکنیم م چرا با وجود اینکه جای امام تو بهشت هست ما ناراحتیم/دلیل دوست عزیز شما فکر میکنید اگه این عزاداری برای امام حسین در همون سالهای اول تمام میشد آیا این حرکت امام تا امروز زنده میموند/ما بعد از سالها از حمله مغولها و اسکندر به ایران ناراحتیم/چرا نباید از حماثه فردی که جان را فدا کرد تا اسلام زنده بمونه ناراحت باشیم/به خاطر اونمهمه مظلومیت و سختیها ناراحت باشیم/))
  -------------------------
  ===================
  جواب:
  این حرکت حسین بن علی، صرفا حرکتی از روی نادانی بوده است، حسین صرفا در پی رسیدن به قدرت بود.

  ضمنا،
  دین شیعه و عزاداری محرم و این چرندیات در زمان صفویه به این شکل درآمدند.
  چون صفویه نیاز به یک دین داشت تا بتواند با شاهان عثمانی (که خود را خلیفه و جانشین محمد) می دانستند مقابله کند و در جنگ آنها را یاری رساند.

  یعنی تا چند صد سال بعد از مرگ حسین بن علی، خبری از این عزاداری نبوده است....!!

  پاسخحذف
 13. ((سرباز امام زمان گفت...
  بسم الله الرحمان الرحیم
  در ادامه سخن برادرمان سبلان و کامل کردن سخنان ایشان باید عرض کنم،
  دلایل زنده نگاه داشتن فرهنگ عاشورا
  الف. محبت و دوستى
  ب. انسان‏سازى
  ج. جامعه‏سازى
  د. انتقال‏دهنده فرهنگ شیعى به نسل بعد
  هـ. زنده نگه داشتن و ترویج دائمی مکتب
  مكتب امامت بر پایه ارتباط قلبی و عاطفی است.حال این ارتباط قلبی و عاطفی، آن گونه عمیق است كه پس از هزار و چهارصد سال نیز با ذكر و یادآوری مظلومیت امامی چون حسین بن علی(علیهما السلام)،اشك در چشمان شیعه پیرو او حلقه می زند
  فکر میکنم کامل بیان کرده باشم.))
  ------------------------------
  --------------------------------
  =============================
  جواب:
  نمی دانستم با قمه زدن بر سر، با زنجیر کمر خود را زخم کردن و.... محبت و انسان دوستی ایجاد می شود!!
  این اعمال وحشیانه صرفا باعث دور شدن انسان از انسانیتش می شود..

  این مکتب امامت که شما می گویی، عشق به امامان است، آخرین امام شما مثل خرخاکی، قاطی مار و کرم ها در ته یک چاه زندگی می کند...!

  پاسخحذف
 14. ((رضا گفت...
  عزاداری میکنیم برای آرامش روح خودمون آقای عزیز این هم به هیچ وجه اجباری نیست و هر کشوری هم با طبق فرهنگ خودش این رسم رو به جا مییاره و شما هم نباید به مسخره بگیری این رسم از قدیم مال ایرانیها بوده نه اعراب میبینی که اونها از این جور مراسم ندارن هر کس دلش بخواد میره عزاداری هر کی نخواد نمیره.شما تو محرم عرق بخور ببین چطور خدا عذابت میده در هر دو جهان ما هم کار خودمون رو میکنیم و سعادت هر دو جهان رو میبریم))
  ============================
  --------------------------------------
  جواب:
  آقای رضای گرامی،
  شما عزاداری بکن، اما در خانه خودت،
  چه دلیلی دارد خیابان را ببندید، تمام شب صدای عربده کشی و حسین حسین تمام شهر را فرا بگیرد؟!

  چرا باید تلوزیون کشور 24 ساعته گریه پخش کند؟!

  مگر کسی اینجا گفت شما حق نداری عزاداری کنی!؟
  صرفا نکته یادآوری مضحک بودن این رسم است.

  در باره آخرت هم، من به آخرتی اعتقاد ندارم، چون کسی که خبر از وجود اخرت داده، یک فرد بچه باز است که با بیماری جنسی و روانی داشته است...! یعنی محمد

  پاسخحذف
 15. درود بسیار بر تو گمنامیان عزززززززززززیرم که با جواب دادن به اینها عشق میکنم.همیشه در قلب ما هستی.درود بر تو

  پاسخحذف
 16. SKOOR گفت...
  هرچی شما بیشتر با هم بحث میکنید من بیشتر از دوستم گمنامیان استفاده میکنم و بیشتر به سوادش پی میبرم من بحث شما رو از حجاب دارم دنبال میکنم و به بیسوادی شما خاموش فکران خرد گرا پی میبرم.خجالت بکشین که یک به 4 باز هم حریف نمیشین و علتش اینه که حرفهای شما بدون استدلال عقلی هست.

  پاسخحذف
 17. السبلان و السرباز والرضا من الموجود العجیبشنبه, آذر ۰۵, ۱۳۹۰ ۸:۳۴:۰۰ بعدازظهر

  نمیخواستم چیزی بگم که یه وقت نگین چاپلوسی میکنه اما چه کنم که دلم کوچیکه و باید بگم.گمنامیان به اندازه تمام وجودم دوست دارم.هم خودت هم جوابهای دندان شکنت رو.آقایان گنده تر از شما از پس گمنامیان بر نیومد شما که دیگه جای خود دارین فکر کنم همینجوری ادامه بدین مجبور بشین دست بزارین روی زمین و سجده کنید و به حقانیت گمنامیان سوگند یاد کنید.

  پاسخحذف
 18. کمنامیان از راه دور هزاران درود و شادباش میفرستم و بر عکس سبلان برات همیشه پیروزی((خصوصا در این جبهه)) رو آرزو میکنم ما همه هوادار تو هستیم همیشه پیروز باشید همیشه همیشه همیشه

  پاسخحذف
 19. ابلیسها و شیاطین با زاد ولدشان در این سایت هم دیگر توجیه میکنند ریئس این دنیا شیطانی بنام گمنامیان و خمینی و خامنای و رجوی وووووووو با زاد ولدشان خوب دنیا را می چرخانند باید به همه این شیاطین ها افتخار کرد در روی زمین وجود اینها لازم بود

  پاسخحذف
 20. مرسی گمنامیان عزیز اینکه یاد اوری می کنید که چیزی مقدس تر از حرمت مردم و حریم حقه آنان نیست و چیزی به نام دین و اسلام جز برای کلاشی و کلاهبرداری از مردم نمی تواند وجود داشته باشد در این 33 سال انقلاب منحوس اسلامی که با شرم باید بگویم خودم نیز در به ثمر رسین آن نقش داشتم چیزی جز ریاو شرک نبوده و نیست به امید پیروزی مردم .مسعود تهران

  پاسخحذف
 21. عزاداری و احترام به حسین ، به نظر من با هر دلیلی که باشه ، برای مملکت من و شما سودی نداره . هر کی هم بگه سود داره بهتره یه نگاه به این همه سال ها که با همین شیوه زندگی کردیم بکنیم و ببینیم به کجا رسیدیم و حاصل چی شده .
  بیاین دست برداریم از این همه حماقت و یکم مثه بقیه ادما زندگی کنیم به خدا همه چیز رو از دست دادیم ...

  پاسخحذف
 22. در دقیقه شش بازی هستیم و گمنامیان 6 بر **صفر** از تیم منتخب ماست مالی کنان جلو افتاده کارشناسان معتقدند اگه همینجوری تا دقیقه 90 پیش بریم بازی 90 بر 0 بشه

  پاسخحذف
 23. احمق خودتی ابله مریض روانی.مگه جواب دادن به گاوی مثل تو فایده هم داره آشغال
  ----------------------------------------
  شما لطف کن از چیزی که لای پای خودته مایه بزار البته اگه داشته باشی.
  بقیه کاسه لیسان گمنامیان هم بدونند ایشون دو تا بیضه بیشتر نداره که بخواین بهش آویزون بشین مابقی میرین تو صف پس دو نفر دو نفر بیاین جلو.

  پاسخحذف
 24. در جنگ با حسين، طرفداران يزيد مي گفتند ما با حسسين مي جنگيم چون فرزند علي است و علي قتال العرب است و ما انتقام پدرانمان را از او مي گيريم.

  همه اين ها ريشه در دين کثيف اسلام دارد که با جنايت و کشتن دگرانديشان مکه شروع شد و محمد (لعنت خدا بر او باد) هر که با او مخالف بود را کافر مي دانست و حکم کافر هم مرگ بود.

  گفتا که: که را کشتی تا کشته شدی زار؟
  تا باز که او را بکشد، آنکه تو را کشت

  پاسخحذف
 25. بابا بخدا اين بالاترين ها نه انسانند نه حيوانند بلكه خود خود شيطانند وبا مادر وخواهرشان هم ......فلانند چون در هيچ عرفي به پيشوايان ديني توهين نميشود مگر در آيين شيطان

  پاسخحذف
 26. آدرس بدين بياييم مادرتون رو بعزايتان بنشانيم تا حداقل شما هم بمرگ خودتا نعزاداري كنين ودركي از عزا داشته باشين ولد الزناهاهاي ابن الشيطان والشيطان والابليس

  پاسخحذف
 27. ((ناشناس گفت...
  بابا بخدا اين بالاترين ها نه انسانند نه حيوانند بلكه خود خود شيطانند وبا مادر وخواهرشان هم ......فلانند چون در هيچ عرفي به پيشوايان ديني توهين نميشود مگر در آيين شيطان))
  =================================
  در عرف ما می شود،
  ضمنا، در دنیای متمدن انتقاد و مسخره کردن ادیان، چیز جا افتاده ای است، این نوشته مرا بخوان:

  احترام به عقاید : آیا به عقیده هیتلر هم باید احترام گذاشت ؟!/چرا من به عقاید مسلمانان توهین می کنم؟!


  http://gomnamian.blogspot.com/2011/03/blog-post_6079.html

  پاسخحذف
 28. ((ناشناس گفت...
  آدرس بدين بياييم مادرتون رو بعزايتان بنشانيم تا حداقل شما هم بمرگ خودتا نعزاداري كنين ودركي از عزا داشته باشين ولد الزناهاهاي ابن الشيطان والشيطان والابليس))
  =====================================
  آدرس مرا یادداشت کن:
  گمنامیان،
  معاونت منشه امیر
  Radio Israel-Farsi, P.O.Box 716. Jerusalem, ISRAEL

  پاسخحذف
 29. سلام دوست عزیز
  من با مادر شما رابطه ی بسیار نزدیکی داشته ام. در حرام زاده بودنت به اندازه ی سر سوزنی تردید ندارم.

  پاسخحذف
 30. از تمام دوستان چه مسلمان چه غیر مسلمان میخوام به هم احترام بزارید و توهین نکنید همه نظرها مورد احترام هستند/چه مخالف و چه موافق/من نمیفهمم این همه توهین با این لحن شدید چه معنی داره/بحث با آرمش و ادب این ربطی به مسلمان بودن یا نبودن نداره/برای دفاع از ارزشهایی که به اون اعتقاد دارین آرامش نیاز دارید نه عصبی شدن/اگه اعتقاد مسلمانان واقعیت باشه که هست با بحث اونو ثابت میکنیم نه بد دهنی که فکر کنند کم آوردیم/

  پاسخحذف
 31. عزاداری و احترام به حسین ، به نظر من با هر دلیلی که باشه ، برای مملکت من و شما سودی نداره . هر کی هم بگه سود داره بهتره یه نگاه به این همه سال ها که با همین شیوه زندگی کردیم بکنیم و ببینیم به کجا رسیدیم و حاصل چی شده .
  بیاین دست برداریم از این همه حماقت و یکم مثه بقیه ادما زندگی کنیم به خدا همه چیز رو از دست دادیم
  ----------------------------------------------
  دوست من اگه قرار نیست ما هر چی که از دست دادیم گردن خدا و دین اسلام بزاریم/شما بفرما کره شمالی که یک کشور کمونیسته چرا در جایگاهی به مراتب بدتر از ایران قرار گرفته/یا کشور کوبا/

  پاسخحذف
 32. در جنگ با حسين، طرفداران يزيد مي گفتند ما با حسسين مي جنگيم چون فرزند علي است و علي قتال العرب است و ما انتقام پدرانمان را از او مي گيريم.
  همه اين ها ريشه در دين کثيف اسلام دارد که با جنايت و کشتن دگرانديشان مکه شروع شد و محمد (لعنت خدا بر او باد) هر که با او مخالف بود را کافر مي دانست و حکم کافر هم مرگ بود.
  ----------------------------------
  پاسخ:خیر چنین نیست/در هیچ جای تاریخ نمیخونیم که دشمنان امام حسین به خاطر این با امام جنگیدند چون فکر میکردند علی (ع) پدارانشون رو کشته/در مورد پیامبر لطفا تاریخ تحریف نفرمایید/پس از فتح مکه پیامبر تمام کفار رو آزاد گذاشت و بدون خونریزی مکه فتح شد و به همه امان داد/چطور کار کوروش در مورد بابل ستودنی میشه ولی کار پیامبر وارونه بیان میشه و آیا این به غیر از دشمنی چشم بسته چیز دیگه ای میتونه باشه؟/

  پاسخحذف
 33. این حرکت حسین بن علی، صرفا حرکتی از روی نادانی بوده است، حسین صرفا در پی رسیدن به قدرت بود.

  ----------------------
  اگر واقعا برای قدرت بوده هنگام حرکت امام با گردآوری سپاه از مدینه به سمت کوفه میرفت/از امام خواسته شد که با یزید بیعت کنه امام قبول نکرد و شبانه از مدینه فرار کرد چون نیت جنگ با یزید رو نداشت/در بین راه کوفیان از امام خواستند که با یزید وارد جنگ بشه و امام اونها رو رهبری کنه ولی وقتی امام نزدیک کوفه شد او رو تنها گذاشتند/حالا اگه واقعا قصد جنگ داشت چرا از مدینه این کار رو نکرد/

  پاسخحذف
 34. شما لطف کن از چیزی که لای پای خودته مایه بزار البته اگه داشته باشی.
  بقیه کاسه لیسان گمنامیان هم بدونند ایشون دو تا بیضه بیشتر نداره که بخواین بهش آویزون بشین مابقی میرین تو صف پس دو نفر دو نفر بیاین جلو.
  ===================================
  من هر چی نمیخوام به این بیشعور جواب بدم میبینم نمیشه.اخه مرتیکه الدنگ تو که از بیضه سه نفر آویزانی البته خوش به حالت تو صف نیستی خواستی بقیهش رو ببر خونه خانوم بچهها نیاز میشه.فقط احتکار نکن که در اسلام حرامه.

  پاسخحذف
 35. بابا بخدا اين بالاترين ها نه انسانند نه حيوانند بلكه خود خود شيطانند وبا مادر وخواهرشان هم ......فلانند چون در هيچ عرفي به پيشوايان ديني توهين نميشود مگر در آيين شيطان

  ==================================
  نمیدونم همون ناشناس بالایی هستی یا نه ولی اگه ناشناس اولی هستی جواب بالای رو بخون یک تیر و دو نشان اما اگه جدید هستی عرض کنم خدمتتون از ادبی که داری و نشون دادی باید بگم اگه مسلمان بودن و آدم بودن در دین شما یعنی اینکه بشیم یکی مثل تو خدا رو شکر که مسلمان نیستم.

  پاسخحذف
 36. آقا موسی به راه خویش عیسی به راه خویش
  کسی مخالف عزاداری دیگران نیست ، در صورتی اون دیگرانم کاری با شادی بقیه نداشته باشن !
  نه اینکه به عنوان کمتر از 1درصد از جمعیت زمین به خودت اجازه بدی به همه توهین کنی ، ولی هر کی بهت انتقاد کردو اعدام کنی
  من که نظر کردم 10 روز اول محرم الکل خونم زیر 50 نیاد،به هیشکیم مربوط نیست

  پاسخحذف
 37. دوستان مسلمان، لطفا به عقاید من هم احترام بگذارید.

  پاسخحذف
 38. عزیز من ما که به شما احترام میزاریم حالا این وسط یک عده گوساله مثل طالبان و القایده مییان هر چی غیر مسلمان رو میخوان بکشن و یا تو وبلاگی مثل این به فحش میکشن که نشد مسلمون و دستور اسلام

  پاسخحذف
 39. من نمی‌فهمم این گریه زاری‌ها برای امام حسین برای چی‌ هستش؟ ایشون که دارن ۱۴۰۰ ساله صبح تا شب حوری میکنند! این که گریه نداره این حسودی داره!!!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.