چهارشنبه، آبان ۲۵، ۱۳۹۰

تصویری از پت و مت ، ببخشید، سردار حسن تهرانی مقدم، لحظاتی قبل از ترکیدن ...!این داستان طنز را نیز بخوانید و کمی به ریش مجاهدین خلق بخندید...!همانطوری که در جریان هستنید، چند روز پیش انفجار بزرگی تهران را به لرزه درآورده است و اینگونه که گفته می شود، یکی از مهمترین مراکز تحقیقاتی و نظامی سپاه، با خاک یکسان شده است. در طی این انفجار، رییس تحقیقات موشکی سپاه به نام سردار حسن تهرانی مقدم نیز کشته شده است.

خامنه ای که شخصا در مراسم تدفین او شرکت کرده بوده است، او را سردار رشید اسلام و دانشمند پارسا خوانده است. 

گفته می شود مرکز فوق، محل نگه داری و تولید موشک های شهاب سه بوده است، اما نکته بامزه این است که به گزارش رادیو فردا، برخی از فرماندهان سپاه بدون اشاره به جزئيات، در اظهار نظرهای مختلفی اعلام کردند که حسن تهرانی مقدم «در حال انجام کارهای علمی و تحقيقاتی» جان باخته است.

در اینجا تصویر این دانشمند برجسته را می بیند که مشغول کارهای علمی و تحقیقاتی است...!

سردار مذکور در این تصویر مشغول مهندسی معکوس موشک های خریداری شده از کره شمالی و چین است و سعی می کند با باز کردن موشک های فوق، بفهمد تکنولوژی آنها چیست...!!

و این هم تصویری خاطره انگیز از سردار مذکور...!

لینک این مطلب در بالاترین و آزادگی 

۲۸ نظر:

 1. درست است که با سپاه به خاطره سرکوب اعتراضات مردم و دزدی ها مشکل داریم والی من تمسخر این فرد را نپسندیدم

  پاسخحذف
 2. دمتون گرم،تشبیه‌ قشنگ و بجائی بود.

  پاسخحذف
 3. بیست وپنج درصد از سرمایه مترو در دبی متعلق به ایشان بوده به نام مادرش.

  پاسخحذف
 4. ببين ميدونم كه حاليت نيست ، اينقدر براى امريكا و اسرائيل مزدورى كردى و پول گرفتى كه همه چيزتو فراموش كردى !!! بگذريم اينا مهم نيست . تو كه اين چيزا رو نمى فهمى ، فقط مى خوام يه چيز بت بگم فقط يه چيز : "كس ننت" مى فهمى ، "كس ننت" ببينم اينقدر وجود دارى دق كنى و بخاطر مادرت بميرى

  پاسخحذف
 5. خجالت بکش احمق بی شعور. تو هم یه آدم عوضی هستی مثل بقیه ی نفهمای مملکتی که هر کسی نظر مخالف داشته باشه میگن از آمریکا و اسرائیل پول گرفته یه کم شعور داشته باش فش نده چون این دفعه مثل خودت میشم خواهرو مادرتو با زنتو میزارم رو کامنت تا همه حالشو ببرن وطن فروش. همون آمریکا ای که میگی در زمان جرج بوش یه کتاب چاپ شد که عکس یه خر بود با کله ی بوش اسم کتاب هم خری به نام بوش بود. نمیدونم اون هم از ایران پول گرفته بود یا از روسیه یا چین؟

  پاسخحذف
 6. به نظر من اینگونه نگاه به نیروی نظامی یک کشور، خجالت آور است. فارغ از دیدگاه سیاسی و نگاه به ظلم و ستم یک رژیم، نیروی نظامی پشتوانه استقلال و عزت یک ملت است و افرادی که در آن خدمت می کنند نماد اقتدار و وطن پرستی. آب و خاک و عزت ممکلت را نباید فدای رژیم و حکوت سرکوبگر کرد. سردار مملکت، هرکس که بوده، روحش شاد باشد که برای اقتدار نیروهای نظامی مملکت و بالا بردن توان نظامی و دانش موشکی سرزمین عزیزمان ایران تلاش کرده است.

  پاسخحذف
 7. ((ناشناس گفت...
  به نظر من اینگونه نگاه به نیروی نظامی یک کشور، خجالت آور است. فارغ از دیدگاه سیاسی و نگاه به ظلم و ستم یک رژیم، نیروی نظامی پشتوانه استقلال و عزت یک ملت است و افرادی که در آن خدمت می کنند نماد اقتدار و وطن پرستی. آب و خاک و عزت ممکلت را نباید فدای رژیم و حکوت سرکوبگر کرد. سردار مملکت، هرکس که بوده، روحش شاد باشد که برای اقتدار نیروهای نظامی مملکت و بالا بردن توان نظامی و دانش موشکی سرزمین عزیزمان ایران تلاش کرده است.))
  ===============================
  =============================================
  اگر این نیروی نظامی احمقانه نبود، رژیم خامنه ای تا کنون سرنگون شده بود.
  چطور توقع دارید به سپاه احترام بگذارم، خون ندا و سهراب و خواهران و برداران من از چنگال این جنایتکاران می چکد.
  کجا این نیروی تروریستی حافظ استقلال کشور بوده اسـ؟!
  این نیروی تروریستی تنها حافظ منافع خامنه ای است و بس.

  پاسخحذف
 8. کیر خر تو کس ننه سپاه و سپاهی و طرفدارانش ...
  مادر تک تکتون به زودی گائیده می شه . خیلی زود تر از اونی که فکر می کنید...

  پاسخحذف
 9. به نظر من اینکه این فرمانده سپاه دزد بوده یا نه مهم نیست مهم اینکه ما مخالفین این رژیم خون ریز اتحادمون برای شعار مرگ بر دیکتا تور و مرگ بر خامنه‌ای حفظ کنیم بدونیم که خیلیها در سپاه هم مخالف این رژیمند

  پاسخحذف
 10. به نظر میاد خرابکاری بوده باشه تا اشتباه

  پاسخحذف
 11. هر انسانی که کشته می شود یا می میرد حقیقتی دوباره گفته می شود که "زندگی پوچ است"
  اما نمی دانم وقتی که انسانی زاده می شود چه حقیقتی گفته می شود.
  آزادی از این زندگی در نفی اراده است و جستجوی آرامش و خلوت گزینی و سکوت.

  پاسخحذف
 12. ببين خيلي بي ناموس و خار مادر كس ده هستي كه اين تيتر رو زدي؛خار مادر اين مملكت و كاييدم ولي ميشناختيش دربارش اينو نميكفتي كس كش

  پاسخحذف
 13. ((گمنامیان گفت: اگر این نیروی نظامی احمقانه نبود، رژیم خامنه ای تا کنون سرنگون شده بود.
  چطور توقع دارید به سپاه احترام بگذارم، خون ندا و سهراب و خواهران و برداران من از چنگال این جنایتکاران می چکد.
  کجا این نیروی تروریستی حافظ استقلال کشور بوده اسـ؟!
  این نیروی تروریستی تنها حافظ منافع خامنه ای است و بس. ))
  ****************
  مسئله بزرگ این است که مشکل مردم ما و من و شما آن است که تفکر و هوش اجتماعی نداریم و متوجه نیستیم که این حکومت ارتجاعی و دیکتاتور دقیقا برخاسته از همین نوع نگرش و تفکر سطحی و تعصبی ما در هر سمتی است. شما کاملا نسبت به موضع متعصب هستید و صادقانه با گردانندگان حکومت تفاوتی ندارید. به موضوع اینگونه نگاه کنید: جامعه بر اساس وظایف و تعهدات می گردد. اگر بخواهید جامعه ای که در آن معلم، اشپز، نانوا، وزیر، وکیل مجلس، سرباز، پاسدار، ... به وظایف خود عمل نمی کنند و بر اساس فتوای شخصی و نظر خودشان و نه سیستم و قانون عمل می کنند، شما می توانید ایران را مثال بزنید. این من دیکتاتوری که در تمامی ما وجود دارد این شکل از مملکت را ایجاد کرده است که می بینیم. ببینید، این سردار سپاه یک وظیفه ای را پذیرفته بوده است و آن ایجاد قدرت و توان موشکی برای ایران بوده است. این وظیفه محول شده در ذات خودش یک هدف با ارزش و قابل تقدیر بوده است که ایشان با تمام وجودش آن را انجام داده است و حالا نیز جان بر سر آن گذاشته. من اگرچه اصولا با حکومت به خصوص به دلیل سیستم ناسالم سربرآورده از دل آن در 5 سال گذشته مشکل اساسی دارم و اعتقاد دارم که ظلم بزرگی در حق ملت شده است که باید تاوان آن را پس بدهند، اما، به همان میزان خودم و مملکت را مدیون این سردار سپاه می دانم. دانشی که در کشور با مدیریت او ایجاد شده است، ارزشی بی بدیل دارد و حس اعتماد به نفسی که برای یک ملت می توانسته به ارمغان بیاورد ارزش آن دارد که در برابر او و سایر کسانی که تلاش کرده اند سرم را به نشانه احترام خم کنم و برای مرگش ناراحت باشم. او یکی از فرزندان همین ملتی است که هم وطنان من و شما هستند.

  پاسخحذف
 14. عزیز جان،

  اگر به من به عنوان شاغل در دولت، دستور بدهند که بیا و برو ده نفر را در خیابان که تظاهرات می کنند، به گلوله ببند، پس باید طبق استدلال شما، همان کار ووظیفه را انجام دهم!!

  پس عباس کارگر جاوید هم وظیفه اش را انجام داد که ندا را کشت!!!

  نخیر جانم،
  چیزی وجود دارد به نام وجدان....!!

  یک انسان با شرف ، هیچ گاه در پروژه ای مانند توسعه موشک های سپاه مشغول به کار نمی شود.
  چون آن پروژه تنها باعث می شود پایه و قوام این رژیم قوی تر شود و رژیم با داشتن اسلحه اینچنین بی هیچ ترسی به آزار بیشتر مردم ایران بپردازد.
  کدام انسان با شرفی چنین می کند.

  ضمنا،
  من فقط پنج سال گذشته مشکل ندارم،
  کل سی سال گذشته جنایت صورت گرفته است،

  چه آن زمان خمینی جنایتکارش،چه زمان خامنه ای....

  پاسخحذف
 15. درود بر شما
  خوشحال میشم باهم تبادل لینک کنیم در صورت تمایل مرا مطلع سازید.
  navayeghalam.wordpress.com

  پاسخحذف
 16. کیر خامنه ای تو کس ننت ، مادر جنده ، حرومزاده ، حیف از این چنین انسانهایی که برای اقتدار و سربلندی مملکت تلاش می کنند اون وقت ادمای حروزاده کونی مثل تو میان درباره اونها حرف میزنن ...

  پاسخحذف
 17. خوشم میاد خامنه ای با ساهش کس و کون خودتون و مادراتون رو جر داده هیچ غلطی هم نمی تونید بکنید فقط میاد از درددش اینجا داد می زنید

  پاسخحذف
 18. سی‌ و اندی سال است که این چنین به خود مشغولیم و آنها مشغول به دزدی و آدم کشی و ویرانی وای بر ما

  پاسخحذف
 19. متاسفانه شما نمی خواهید متوجه شوید! ببینید، من نمی دانم شما چند سال دارید و شاید هم خیلی مهم نباشد، اما هموطن گرامی، 32 سال است که در ایران انقلاب شده و حکومت آن عوض شده است! این یک واقعیت است! 32 سال را نمی توانیم بگوییم یک حکومت غصبی! اگر اینگونه باشد، تمام حکومتهای این مملکت غصبی بوده اند! در یک کشور، افراد نمی توانند کار نکنند! با منطق شما، اگر نانواها صبح سرکار نروند تا نان درست کنند، پاسداران و عمال حکومت نمی توانند به ظلم خودشان ادامه دهند! من معذرت می خواهم که باید اولین جمله خودم را باز تکرار کنم، ما همه در درون خودمان یک دیکتاتوریم! بارها گفته ام، اگر همین فردا تیم دموکرات های دولت آمریکا با چتر نجات از آسمان وارد ایران شوند و تمام مدیریت کشور را دردست بگیرند، 5 سال دیگر اعلی حضرت اوباماخواهیم داشت و گروهی دست بوس!منش فکری مان اشتباه است، مشکل سپاه و موشک و من و شما نیستیم! مشکل عدم توانایی تحلیل مسائل در یک سیستم است. همه چیز یا سفید است یا سیاه. یا آزاد است یا ممنوع. یا صحیح استیا غلط. یا خوب است یا بد. نمی دانم شما باانقلابی های 57 نشست و برخاست داشته اید یا نه، من داشته ام و متاسفانه اگر چه باعث ناراحتی شما می شود، همین منطق شما را داشتند و همین کردند که الان پس از 32 سال میبنیم. با خرد آشتی کنیم، دنیا را در آینه احترام به همه عقاید و تفکرات ببینم.

  پاسخحذف
 20. عزیز جان،
  غصب اصطلاح اسلامی است،
  من اغتشاشیدم به آن اسلام....!!
  این از این!
  اما این حکومت سی و دو سال است که از مردم دزدیده شده و بنا بر رای مردم ایران نیست.
  پس حکومت دزدی است!
  حالا شما می خواهی با اصطلاح های اسلامی، ماله بکشی به آن حرفی جداگانه است.

  ضمنا،
  نانوای بیچاره ای که می رود نان می پزد تا خودش بخورد و هم چهار نفر دیگر را با جنایتکاری که وسیله جنگی برای کشتن مردم و قدرتمند تر شدن رژیم تولید می کرده، نمی توانید مقایسه کنید.

  نانوا فردی با شرف و زحمتکش است.
  اما این فرمانده سپاه یک دزد و جنایتکار و قاتل است.

  پاسخحذف
 21. خدایا پس از 33 سال چه برسر ایرانیان آمده است که نمی توانند دوست ودشمنشان را از هم تشخیص بدهند در همه جای دنیا نظامیان به عنوان حافظان مرزو بومشان دارای احترام ویژهای هستند ولی در ایران اگر شخصی و گروهی به خاطر حفظ و بالا بردن توان دفاعی کشورشان سالها در (گمنانی) تلاش کنند و جان خودشان رااز دست بدهند.........

  پاسخحذف
 22. عزیز جان،
  این رژیم بدتر از قوم مغول است،
  کسی که توان نظامی قوم مغول را افزایش می دهد، دوست مردم ما نیست...

  همین سپاه بود که دو سال پیش تفنگ به سینه مردم گرفت سینه خواهران و برادران مرا پر پر کرد.

  اینها حافظ مرز و بوم ما نیستند، اینها حافظ منافع خامنه ای هستند...

  پاسخحذف
 23. عزیز جان عقل هم خوب چیزیه، با این استدلال-مثلا - شما تمام جنایاتی که در تاریخ بشر روی داده د راه انجام وظیفه بوده،نازی ها هم این همه آدم کشتند ,انجام وظیفه بوده سپاه شمر هم که امام حسین شما را کشتند انجام وظیفه کرده اند.ساواک شاه هم انجام وظیفه میکرده .بابا آخر استدلال هست این دیگه.
  در ضمن یا طرفدار این حکومت و فساد ،اعتیاد،مواد مخدر و فحشا اختلاس، دزدی ،سرکوب و شکنجه و زندان مردمی که همه تحت رهبری رهبر مسلمین جهان و حومه انجام میگیره که تکلیفت معلومه ،(البته اگر نگی اینا همش کار اسراییل و آمریکاست) !!
  اگر هم مخالف این حکومتی که باید بدانی این حکومت بر روی دوش همین سپاه و بسیج و سایر مزدوران خامنه ای سر پاست .موشک و تانکش هم برای آزادی و استقلال این سرزمین نیست،دیگه از دریای خزرو میادین گازی بگیر تا هواپیمایش همه دست بیگانگان افتاده .
  در ضمن این مملکت مال من و تو نیست عزیز ،هر چه زود تر از دست این بی وجدانهای دزد و رمال و بی شرف آزاد بشه .بهتر.تازه فکر میکنی خارجی بیشتر از اینها ایران را ویران میکنه.؟؟

  پاسخحذف
 24. کس مادر و خواهر و جد در جد کسی که ضد نظام جمهوری اسلامی هست هر چی داریم از جمهوری اسلام هست.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.