پنجشنبه، آبان ۱۲، ۱۳۹۰

الله جان، باور کن لذتی غیر از دریدن پرده بکارت نیز وجود دارد، آن لذت دوست داشتن است...!/ الله کارش در بهشت ترمیم پرده بکارت است

چرا قرآن و الله، دیدگاهی که به زندگی دارند، تمام  لذت های زندگی را صرف به رابطه  جنسی می دانند؟!

البته در اینکه نگرش الله و قران، همان نگرش محمد به زندگی است ، شکی وجود ندارد، در این نگرش که ناشی از فرهنگ بدوی و وحشی گری اعراب هزار و چهارصد سال پیش است، تمام لذت های دنیا به کشتن دیگران و  رابطه جنسی با زنان محدود می شود.

اصولا در فرهنگ اعراب بدوی، زن یک کالا است که تحت مالکیت شوهر یا صاحبش در می آید و طبیعی است که هیچ کسی نمی تواند با یک کالا و متاع، رابطه عاشقانه ای داشته باشد. به همین دلیل هم هست که در خطبه عقد  برای ازدواج اسلامی، مرد در قبال پرداخت مبلغی پول، اجازه می یابد که مالک اندام جنسی زن شود.

معنی این جمله عربی که هنگام عقد زن  و مرد گفته می شود، کاملا مشخص است:

(انکحتک و زوجتک نفسی الی صداق المعلوم)

در این جمله بالا، به صراحت زن در هنگام قبول ازدواج می گوید که در مقابل مبلغی پول، به مرد اجازه می دهد از عضو جنسی زن، بهره برداری کند...!

در این فرهنگ احمقانه، زن کالایی محسوب می شود که اولین رابطه جنسی با او، بسیار مهم است، از نظر اسلام، زن به مانند دستمال کاغذی است و زمانی که کسی از این دستمال استفاده کرد، دیگر کثیف شده و چندان قابل استفاده برای دیگری نیست. لذا پرده بکارت، اهمیت بسیار می یابد و کسی که برای اولین بار پرده بکارت زنی را از بین می برد، انگار که مالک آن زن شده است. کافیست به قران نگاه کنید، می بیند که در قبال پیروی از دستورات اسلام، قران به مسلمانان وعده می دهد که به بهشت بروند و در آنجا دختران باکره بسیاری در انتظار آنها است.

نکته مسخره اینجاست که می بینم قران به مردان مسلمان وعده می دهد که این زنان، همیشه باکره خواهند بود! گویا آنجا الله در سمت ترمیم پرده بکارت وارد کار می شود و بعد از هر بار سکس مردان، پرده حوری ها را ترمیم می کند...!

حال به این آیات اسلامی زیر توجه بفرمایید:

پنجاه و شش الرحمن:
فِيهِنَّ قَاصِرَاتُ الطَّرْفِ لَمْ يَطْمِثْهُنَّ إِنسٌ قَبْلَهُمْ وَلَا جَانٌّ  / در آن [باغها دلبرانى] فروهشته‏نگاهند كه دست هيچ انس و جنى پيش از ايشان به آنها نرسيده است (۵۶)
هفتاد الرحمن:
فِيهِنَّ خَيْرَاتٌ حِسَانٌ /و در آن باغهاي بهشتي زناني هستند نيكو خلق و زيبا.
هفتاد و دو الرحمن:
حُورٌ مَّقْصُورَاتٌ فِي الْخِيَامِ / حورانى پرده‏نشين در [دل] خيمه‏ها
هفتاد و چهار الرحمن:
لَمْ يَطْمِثْهُنَّ إِنسٌ قَبْلَهُمْ وَلَا جَانٌّ /دست هيچ انس و جنى پيش از ايشان به آنها نرسيده است 
سی و شش الواقعه:
 فَجَعَلْنَاهُنَّ أَبْكَارًا ﴿۳۶﴾ / و ایشان را باکره گرداندیم.

در این آیات، به صراحت تمام لذت اعرابی که به بهشت می روند، به دریدن پرده و رابطه جنسی با زنان زیباروی  و یا استفاده از نهر های شیر و عسل و شراب،  محدود شده است.

اصولا در فرهنگ اسلامی، چیزی به نام لذت بردن از دوست داشتن و دوست داشته شدن وجود ندارد، رابطه عاشقانه با زن معنا ندارد؛ چرا که زن یک کالا محسوب می شود و از نظر اسلام، تنها رابطه ای که می توان با یک زن داشت، رابطه جنسی است!

نوشته پیشین: 

لینک این مطلب در بالاترین---------------آزادگی

تبلیغی از بی ام و برای خودروهای دسته دوم، در این تبلیغ می گوید:
((می دانی که نفر اول نیستی، اما واقعا اهمیتی برایت دارد؟!))


۲۹ نظر:

 1. کاملا موافقم.اسلام نمونه ی تکامل یافته ی بربریت است.و انسان قرن بیست و یکمی اگر مسلمان باشد ابلهی بیش نیست.

  پاسخحذف
 2. من که ریدم به این مذهب کثیف و محمد و قرآن و الله.

  پاسخحذف
 3. پرویز

  دوست عزیز

  شما وقتی‌ از شکستن هنجار‌ها صحبت می‌کنید فی‌ الواقع ناهنجاری را برای خود هدف قرار دادید.کسی‌ که هدفمند عمل کند در بازه محدودِ ذهن به اسارت در آمده است . لذا رها نیستید.رها کسی‌ است که خود را از بازی بد و خوب رهانیده باشد.قضاوت نکند.اساسا چالشی با زندگی‌ نداشته باشد.وقتی‌ هستی‌ را بر نمیتابید و آنرا فریاد می‌کنید باید منتظر باشید تا بازتاب فریادتان بنیان‌های وجودتان را به لرزه در آورد .این قانون خلقت و هستی‌ است.هیچ چیز را قضاوت نکنید هر کس که چیزی را قضاوت کند خلاف هستی‌ عمل کرده و جهنم محتوم خود را در عمل خویش تجربه خواهد کرد.قبول آنچه که هست یعنی‌ در کمال زیستن .والسلام

  پاسخحذف
 4. ضریب هوشی مردم رابطه مستقیم با باورها و اعتقاداتشون داره. جالبه که بدونی یه تحقیق در این مورد هست که نشون میده کسایی که ضریب هوشی بالایی دارند به هیچ دینی معتقد نیستند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اخه اطلاعاتت در حد مورچه هستش نظر نده خود انیشتن خیلیم مذهبی بود

   حذف
 5. kiram be kos madare khameneie va kos zan ahmadi nejad

  پاسخحذف
 6. کارتن فارسی ابوطالب:

  http://www.youtube.com/watch?v=DQHUmtgTu3Q

  پاسخحذف
 7. ....رها کسی‌ است که خود را از بازی بد و خوب رهانیده باشد.قضاوت نکند
  ----------------------------
  شما بچه آخوند هستین یا گوساله؟

  یعنی‌ مثل گوساله باید زندگی‌ کرد و نضری نداشت و قضاوت هم نکرد؟ با خرافات، ستم، تجاوز، اسلام، ... و جنایت باید مبارزه کرد نه اینکه نشست و قضاوت نکرد.

  پاسخحذف
 8. توهین به اعتقادات دیگران هیچ فایده ای نداره

  پاسخحذف
 9. ((ناشناس گفت...
  پرویز

  دوست عزیز

  شما وقتی‌ از شکستن هنجار‌ها صحبت می‌کنید فی‌ الواقع ناهنجاری را برای خود هدف قرار دادید.کسی‌ که هدفمند عمل کند در بازه محدودِ ذهن به اسارت در آمده است . لذا رها نیستید.رها کسی‌ است که خود را از بازی بد و خوب رهانیده باشد.قضاوت نکند.اساسا چالشی با زندگی‌ نداشته باشد.وقتی‌ هستی‌ را بر نمیتابید و آنرا فریاد می‌کنید باید منتظر باشید تا بازتاب فریادتان بنیان‌های وجودتان را به لرزه در آورد .این قانون خلقت و هستی‌ است.هیچ چیز را قضاوت نکنید هر کس که چیزی را قضاوت کند خلاف هستی‌ عمل کرده و جهنم محتوم خود را در عمل خویش تجربه خواهد کرد.قبول آنچه که هست یعنی‌ در کمال زیستن .والسلام))
  ================================
  عزیز جان،
  زمین را به آسمان گره نزن، ملت را به خنده نیانداز....!!
  از کی تا به حال مبارزه با خرافات، گیر کردن در یک چارچوب است...؟!؟!

  پاسخحذف
 10. ((ناشناس گفت...
  توهین به اعتقادات دیگران هیچ فایده ای نداره))
  ==============================================

  احترام به عقاید : آیا به عقیده هیتلر هم باید احترام گذاشت ؟!/چرا من به عقاید مسلمانان توهین می کنم؟!


  http://gomnamian.blogspot.com/2011/03/blog-post_6079.html

  پاسخحذف
 11. salam in comment baraye in nist ke rooye webloget bezari,mikhastam beporsam to too australiaee? az jaryane naghio XFactor goftam,chon oon chizi ke neshoon midi Talente englise vali ausi haa be hameye in barnameha migan XFactor( chon mosabeghey moosighishoone) agar dorost hads zadam,faghat mikhastam begam por kari havaseto part nakone, bi tavajohi haye koochik moshkelate bozorg barat dorost nakone. payande bashi

  پاسخحذف
 12. دوستان این مقاله را بخوانید:
  http://sociologyofiran.com/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=45
  ...لوکزنبرگ به توجه به بسياری از سوره های مکی توضيح می دهد که ادبيات موجود در اين سوره ها در واقع ادبيات سوری- مسيحی است. از ديد او بسياری ازعربها در آن زمان با اين ادبيات کم و بيش آشنايی داشتند. چرا که مذهب مسيحی و يهودی جامعه عرب آنزمان را تحت تاثير قرار داده بود. به طور مثال در زبان آرامی ( syro- Aramäisch) « حور » در واقع به معنی انگور است که در ادبيات سوری- مسيحی از ميوه های خاص بهشتی است و به نظر لوکزنبرگ همين حور در سوره های ۴۴ و ۵۲ تحت عنوان حوريان بهشتی يا دختران باکره، بعدها به عربی معنی شده است...

  پاسخحذف
 13. پرویز

  دوستان زمانی‌ که بر روی اون چه که هست اسم میذارید مثل مبارزه با جهل و خرافات یا مبارزه با عقاید هیتلر در واقع اسیر ذهن مقایسه گر‌ هستید.گفتم این حالت یعنی‌ زیستن در کمال. مگر شما تو اون مرتبه هستید؟پس قضاوت‌هاتون رو بکنید،هر وقت که با هم به اون مرحله رسیدیم به هم دیگه سلام می‌کنیم.

  پاسخحذف
 14. گوساله توهمات ذهن علیل تو عقده ای دانای کی اسلام نیست.
  "و رضوان من الله اکبر" ,"یحبهم ویحبونه" .

  تو گوساله زنا زاده نفهم دست محمود الاغ را از پشت بستی ! نفهم پر مدعا یک روز بدون هرزگی جنسی زنده نمی مانی.
  از لذت جنسی در کادر حلال بد میگی اما بدون زنا دادن میمری.

  روان گاو لافزن

  پاسخحذف
 15. ((ناشناس گفت...
  پرویز

  دوستان زمانی‌ که بر روی اون چه که هست اسم میذارید مثل مبارزه با جهل و خرافات یا مبارزه با عقاید هیتلر در واقع اسیر ذهن مقایسه گر‌ هستید.گفتم این حالت یعنی‌ زیستن در کمال. مگر شما تو اون مرتبه هستید؟پس قضاوت‌هاتون رو بکنید،هر وقت که با هم به اون مرحله رسیدیم به هم دیگه سلام می‌کنیم.))
  ===================================
  عزیز جان
  هیچ کس در کمال بسر نمی برد،
  آن آدم کامل مد نظر شما نیز شاید هیچ گاه یافت نشود.
  پس هیچ کس نباید بگوید بچه بازی پیامبر اسلام، برده داری و یا سنگسار کار بدی است !؟
  عزیز جان،
  برای فهمیدن اینکه بچه بازی کار زشتی است، نیاز به این نیست که به مرحله کمال (!) برسید، کافیست آدم کمی شعور داشته باشد...!!

  پاسخحذف
 16. پرویز

  دوستان ،شما‌ها که فحش میدید محصول پدیدهٔ افراط هستید.وجود شما به هم وابسته است.از تعادل فاصله دارید.به جای اینکه به محمد یا علی‌ بزنی‌ بجای اینکه به اسلام یا چیزایه دیگه بزنی‌ با خودت به صلح برس. به جای اینکه منو فحش بارون کنی‌ فکر کن به حرفم .منو قضاوت نکن.تا زمانی‌ که تعصّب داری تو با محمد یا علی‌ که ازش نفرت داری هیچ فرقی‌ نمیکنی‌.تعصب رو از خودت دور کن .اون وقت یه جور دیگه خواهی‌ دید.سعی‌ نکنید که اول آدما رو ببرید تو کادر بد اونو هدف بگیرید.تعصّب رو از خودتون دور کنید.بنده هم فیلم سکسی میبینم ،کی‌ نمی‌بینه؟اخلاقیاتی که شما ازش دم میزنید حصاریه که ما توش زندونی هستیم .خیلی‌ باید نگاهمان به بالا‌ها باشه،خیلی‌.هر چی‌ که هستیم مستحق آنیم.از کوزه همان تراود ....

  پاسخحذف
 17. به طور مثال در زبان آرامی ( syro- Aramäisch) « حور » در واقع به معنی انگور است که در ادبيات سوری- مسيحی از ميوه های خاص بهشتی است و به نظر لوکزنبرگ همين حور در سوره های ۴۴ و ۵۲ تحت عنوان حوريان بهشتی يا دختران باکره، بعدها به عربی معنی شده است...
  ============================================
  یعنی‌ این‌هایی‌ که شهید اسلام شدن بغیر از انگور چیزی بهشون نمیرسه؟؟؟ اگه این بدبخت‌ها اون موقع میدونستن که واسهٔ انگور دارن شهید میشن!

  پاسخحذف
 18. یعنی‌ این‌هایی‌ که شهید اسلام شدن بغیر از انگور چیزی بهشون نمیرسه؟؟؟ اگه این بدبخت‌ها اون موقع میدونستن که واسهٔ انگور دارن شهید میشن!
  ============================================
  جدی اینقدر ساده دل هستی که فکر می کنی همۀ اونها برای رسیدن به یه حوری بهشتی جونشون گذاشتن کف دستشون رفیق!!
  می دونی «حمید باکری» کی بود؟ رفته بود کجا درس بخونه؟ توی چه کشوری؟ و برای چی برگشت ایران؟ عاشق چه دختری بود؟ می دونی اونکه شیفته اش بود هنوزم عاشقشه..
  به نظرت چنین کسایی با این دل پُـر و دست خالی به خاطر یه حوری می رن به مسلخ؟!!
  ============================================
  http://sociologyofiran.com/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=45
  ============================================
  ...لوکزنبرگ به توجه به بسياری از سوره های مکی توضيح می دهد که ادبيات موجود در اين سوره ها در واقع ادبيات سوری- مسيحی است. از ديد او بسياری ازعربها در آن زمان با اين ادبيات کم و بيش آشنايی داشتند. چرا که مذهب مسيحی و يهودی جامعه عرب آنزمان را تحت تاثير قرار داده بود. به طور مثال در زبان آرامی ( syro- Aramäisch) « حور » در واقع به معنی انگور است که در ادبيات سوری- مسيحی از ميوه های خاص بهشتی است و به نظر لوکزنبرگ همين حور در سوره های ۴۴ و ۵۲ تحت عنوان حوريان بهشتی يا دختران باکره، بعدها به عربی معنی شده است...

  پاسخحذف
 19. والا تا اونجایی که ما میدونیم تو قران رابطه جنسی خارج از ازدواج گناه محسوب میشه.اگه گفته شما بود که قران فقط از لذت جنسی صحبت میکرد!!
  ثانیا اسلام میگه بکن در رو نداریم.یعنی پول بدی استفاده کنی بذاری بری(مثال کشورهای متمدن.پول میدن لذتشو میبرن بعد هر کی میره پی خودش)اسلام میگه غلط کردی استفادشو بردی باید خرجشم بدی خورد و خوراکشم.
  یعنی همون صیغه یا ازدواج موقت.
  زن تو اسلام کالا نیست اگه کالا بود که دیگه زنا ازاد میشد.رابطه جنسی ازاد میشد هرکی 20 دقیقه از زن استفاده میکرد ولش میکرد میرفت.ولی اسلام رد میکنه این قضی رو.
  کشورهای متمدن واسه زن ارزش قایلن مثلا شبکه سکس میزنه اونوقت 4 یا 5 نفری میریزن سر یه زن(ارزش به مقام زن) هرچی باشه نماد یه زن رو نشون میدن.

  پاسخحذف
 20. ناشناس بالایی، جناب عالی‌ دارین یک جنده رو در کشور غربی با صیغه در اسلام مقایسه می‌کنین. بگذریم از اینکه در ایران از همهٔ کشور‌های دیگه جنده بیشتر هستش.

  زن باید آزاد باشه. حالا بخواد با کسی‌ سکس داشته باشه یا نه. بخواد پول بگیره یا نه. این به من و شما ربطی‌ نداره. اسلام اجازهٔ کتک زدن زنان رو میده. قرآن زن رو ناقص العقل می‌دونه. اسلام آزادی رو از زن سلب کرده. حالا توی احمق با اون عقل کمت اومدی اینجا داری از قرآن تعریف میکنی‌؟ جناب عالی‌ اصلا تا بحال کشور متمدنی رفتین؟ یا همهٔ اطلاعاتتون از نماز جمعه هستش؟

  پاسخحذف
 21. ریدم به الله و الله پرستان.

  پاسخحذف
 22. من به عنوان یک زن میخوام به شما که فرق همسر با فاحشه را متوجه نمیشد بگم که خیلی از ما زنها مثل انسان کار میکنیم و خرج خودمون را در میاریم و برای اینکه فردی خرجمون رو بده با کسی ازدواج نمی کنیم و اگر مادر شما فاحشه نباشند شما میفهمید که همسر رو با فاحشه مقایسه نمی کنند . این ۲ ارتباط ماهییاتان با هم فرق دارند. در ضمن اگر شما اطلاع ندارید من خدمتتون میگم که اسلام هم فاحشی ۲۰ دقیقهیی
  داره که بهش میگن صیغه موقت . من به عنوانه یک زن غیرفاحشه به شما اجازه نمیدم که در مورد روابطه احساسی و خانوادگی همجنس من نظرهای کارشناسی بر اساس فرهنگ بدوی قرنها پیش ندید. البته اگر هم فاحشه بودم باز هم به شما و پیامبر شارلاتان شما اجازه نمیدادم کا برای من قانون صادر کنید.

  پاسخحذف
 23. ناشناس بالایی من حرفی از همسر یا غیره نزدم.من عرض کردم اگه کشورهای متمدن واسه زن ارزش قایل میشدن نمیومدن شبکه سکس بسازن و تو اون بدترین کارارو با یه زن انجام بدن.بالاخره هر چی باشه نماد یه زن رو نشون میده؟نمیده؟؟؟
  من همسر یا زن های دیگرو با اونا مقایسه نمیکنم ولی شما باید تاسف بخوری که به زن بودنت توهین میشه.یعنی زن فقط بدرد سکس و شبکه سکسی میخوره.این واسه شما بده نه من.
  در مورد صیغه موقتم بله 5 دقیقه هم باشی با یه زن باید حق و حقوقشو بدی.ایا حق و حقوق یه زن رو در نظر گرفتن بده؟؟؟
  شما دوست داری ازادانه با یه زن باشی عشق حالتو بکنی بعد بذاری بری گور بابای زن؟؟؟؟این خوبه؟؟
  از دیدگاه شما زن یه ادامس محسوب میشه بخوریش طعمش که رفت بندازی دور بری سراغ یکی دیگه.

  پاسخحذف
 24. عزیز جان،
  حق و حقوق زن این نیست که در قبال سکس با او (هنگام صیغه!) به او پول بدهی!!
  حق و حقوق زن این است که او را به عنوان یک انسان به رسمیت بشناسی!!
  چیزی که شما حتی نمی توانی بفهمی چه هست...!!

  پاسخحذف
 25. حق و حقوق زن این نیست که در قبال سکس با او (هنگام صیغه!) به او پول بدهی
  ===============================================
  تو هنوز صیغرو نمیدونی یهنی چی اومدی داری نظر میدی؟؟؟
  صیغه یعنی سکس؟؟؟؟اون جنده هستش که پول میدن نه صیغه.
  زن رو انسان میدونه اسلام که میگه زنا گناهه.چون ازش لذت میبری بعد ولش میکنی.البته اینا واسه شما ارزش دادن به زنه ها چون میگید ازاده.
  بچه حروم زاده تو دین اسلام نداریم ولی تا دلت بخواد تو کشور متمدن داریم.
  چرا؟چون استفادشو میبره میذاره میره گور بابای زن.
  ولی اسلام میگه غلط میکنی بذاری بری تا اخرش باهمید.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.