سه‌شنبه، آبان ۱۰، ۱۳۹۰

این چگونه دینی است که سر یک انسان را به دلیل اظهار نظر یا ادعای او در مورد اتفاقات آینده، با شمشیر از تن جدا می کنند؟

برای یافتن اصل هر چیزی، معمولا باید به سراغ محل اختراع آن رفت، مثلا برای خوردن بریانی اصیل باید به اصفهان رفت، برای پیدا کردن چاقوی زنجان خوب، باید به زنجان رفت و صد البته که برای دیدن چهره واقعی و اصیل اسلام، باید به عربستان سعودی رفت.

عربستان سعودی کشوری است که قوانین اسلام را بی هیچ کم و کاست و تغیراتی به اجرا می گذارد و در آن کشور، می توان شاهد اسلام واقعی بود.

اندیشه عزیز مطلبی را به اشتراک گذاشته است در مورد جدا سازی سر یک انسان به دلیل پیشگویی. این ویدیو را در انتهای این مطلب آورده ام، اما دیدن آنرا به کسانی که حساس هستند، توصیه نمی کنم.

در این ویدیو، بنا به حکم دادگاه (!) عربستان، در پارکینگی در مدینه؛ سر یک مرد با شمشیر از بدن جدا می شود، چرا که آن مرد به پیشگویی اقدام کرده بوده است!

 بنا به نوشته روزنامه میرور:

"دولت عربستان علی رغم انزجار جامعه جهانی به دلیل این اعمال وحشی گری، سر این مرد عبدالحمید بالحسن نام داشته است، چهل و چهارمین زندانی است که امسال توسط دولت عربستان به این شیوه وحشیانه کشته می شود.
پلیس مذهبی مدینه برای او دام پهن می کند، یکی از افسران از او می خواهد که در قبال دو هزار دلار، کاری کند که پدرش زن دوم خود را طلاق دهد. دادگاهی (!) غیرعلنی و بدون حضور وکیل، این مرد را به دلیل ارتباط با شیطان(!) به اعدام محکوم کرده است.
بیش از یکصد و چهل زندانی دیگر در انتظار حکم اعدام مشابه هستند، از جمله مجری تلوزیون لبنان علی حسین ثابت که او نیز به جرم پیشگویی به اعدام محکوم شده است!"

لطفا نفرمایید که این احکام اسلام واقعی نیست، مطمین باشید که اگر دستور مستقیم محمد و یا قران نباشد، دولت بشدت مذهبی عربستان سعودی آنرا اجرا نمی کند.

چند نکته در اینجا به چشم می آید:

-         چطور می شود از چنین دین وحشی گری که باعث روسفیدی بربریت است، برداشت رحمانی کرد؟!
-         ششصد سال پیش نیز در اروپا، بنا به دستور کلیسا جادوگران را می سوزاندند، شاید باید گفت که عربستان سعودی ششصد سال از اروپا عقبتر است، اما من معتقدم به دلیل شکل اسلام که اجازه تفکر را به انسان نمی دهد، بعید است مردم عربستان بدون کمک خارجی، ششصد سال دیگر هم از این دین وحشی گری جدا شوند!
-         این اصل اسلام است، چرا بسیاری از مسلمین از مشاهده آن شرمگین می شوند و آنرا منکر می شوند؟ چرا مدعی می شوید که این اعمال ربطی به اسلام ندارد؟! براستی این چگونه دینی است که بسیاری از مسلمانان از بسیاری از اعمالش خجل می شوند، اما حاضر به جدا شدن از آن نیستند؟!
-         تمام ادیان، علی الخصوص اسلام خود را بشدت آسیب پذیر می داند. محمد خود به وجود جادوگران و قدرت آنها اعتقاد داشته است و می ترسیده که این جادوگران، بساط الله او را مختل کنند، به همین دلیل دستور به کشتن آنها داده است. در حالت عادی اگر کسی از چیزی نترسد، دستور به کشتن آنها که نمی دهد...!
لینک این مطلب در بالاترین-----------آزادگی
نوشته دیگر امروز من:
نوشته مرتبط:

۳۱ نظر:

 1. LONG LIVE ISRAEL AND ALL JEWS NATION AND BEYCOT ISLAM AND ALL MUSLIMS IN AROUND THE WORLD,AMMEN AMMEN...

  پاسخحذف
 2. JUST DIRTY MUSLIM AND DIRTY ARAB AND DIRTY RELEGION IN WORLD.WORLD BE NICER AND HAPPINES WITH OUT ISLAM AND MUSLIMS,,SO BEYCOT ISLAM AND MUSLIMS FOREVER FOREVER,AMMEN AMMEN

  پاسخحذف
 3. هیچ نیرویی حتی خداوند رحمن از آینده با خبر نیست مگر آنچه خود آن نیرو بخواهد رقم بزند!خداوند عالم مطلق است!او میداند چه بوده چه هست و چه خواهد کرد!!!!و چه خواهد کرد!شیطان قدرت اثر گذاری بر ذهن افراد را دارد!و بی شک او هم میداند که چه خواهد کرد!بعضی از این قدرت ها ماوراییست و شیطان پرستان از آنها آگاهی میابند!

  پاسخحذف
 4. سبحان ربک رب العزت عمایصفون
  حقیقت سرایی است آراسته
  هوا وهوس گرد برخاسته
  نبینی که هرجاکه برخاست گرد
  نبیند نظر گرچه بیناست مرد
  توآنقدر درجهالت ونادانی فرورفته ایی که عقل ناچیزت قادر به درک حقیقت احکام اسلامی نیست
  چگونه جادوگر بساط کسی را برچیند که اورا آفریده
  اواگر توانایی داشت سرش از تنش جدا نمیشد

  پاسخحذف
 5. اسلام با فریب عوام و جذب مردم ناآگاه برای پیروی از آن، در حقیقت خودش یک مرام جادوگری است. و مروجان اسلام و آخوندها و مفتی ها و شیوخ همان حادوگرانند

  پاسخحذف
 6. آقای ناشناس منظورت از "او اگر توانایی داشت سرش از تنش جدا نمیشد" امام حسین نیست؟

  پاسخحذف
 7. khoda lanate kone har ki ro ke be esme khoda ghatel mikone.man shenideh am ke migane khoda mehrabone . pas chera in mikoshane??????????????????va chera nemibakhashane?

  پاسخحذف
 8. ناشناس آخری،
  کجا شنیده ای خدا مهربان است؟!
  برو قران را بخوان!
  آیه 29 توبه می گوید بقیه یا باید مسلمین شوند، یا یک پول کلان و زور به مسلمانان بدهند یا کشته شوند!
  آیا چنین خدایی مهربان است؟!

  پاسخحذف
 9. آخرین اخبار از کائنات

  اعضای جلسه:

  خداوند،فرشتگان(ازرائیل،جبرئیل+اسرافیل+ابلیس)،مهدی(معروف به امام زمان) و عیسی(معروف به پسر خدا)

  موضوع جلسه:راهکاری برای کنترل اوضاع

  خدا:اوضاع خیلی افتضاح شده روزی صدها هزار مورد قتل و کشتار و تجاوز وشکنجه و ظلم و به غیر از اینها حکومتهای دیکتاتوری هر روز هزاران جنایت میکنند و افراد سودجو به تجارت اعضای بدن و تجارت سکس کودکان مشغولند و اوضاع به شدت افتضاح است و به نظرم دیگه از این بدتر نمیشه و باید کاری کرد.

  مهدی و عیسی:ما برای ظهور اماده ایم اما با این رقم مسخره سیصد و سیزده نفر ظهور ما هیچ فایده ای نداره و چیزی جز خودکشی محسوب نمیشه،زمین شش میلیارد جمعیت داره و اگر قرار باشه پیروز بشیم حداقل یک میلیارد نیروی مسلح آموزش دیده نیاز داریم.

  ازرائیل:اگر جنگی قراره بشه باید به من نیروی کمکی بدین من همینجوریش هم نمیرسم کارام رو انجام بدم!چه معنی داره من دارم جر میخورم زیر فشار کار اون وقت اسرافیل از اول زندگیش توی شارژه تا فقط روز آخر دو بار در سور فوت کنه و جبرئیل هم که هزار و چهارصد ساله که بیکاره.آخه این شد عدالت؟باید این دو فرشته تنبل و حداقل ده دستیار در اختیار من بگذارید وگرنه استعفا میدم.

  خداکه به شدت عصبانی و ناراضی بود ابلیس را مورد خطاب قرار داد و گفت تو چرا ساکتی و قیافه ناراحت به خودت گرفتی؟تو که باید با دمت گردو بشکنی!یه چیزی بگو ابلیس!

  ابلیس:خداوندا من به همه چیز فکر میکردم جز اینکه تو هم دروغگو و باشی و در قول خودت خائن!مگر قول نداده بودی که هیچ فرشته یا جن و انسی خلق نکنی که به اندازه من بد و شرور و بی همه چیز باشد؟

  خدا:بله همینکار رو هم کردم و الانم این شده اوضاع!

  ابلیس نه خیر اینطور نیست برای مثال در ایران شخصی به نام محمود الف نون به قدرت رسیده است و او حتی مرا به شاگردی خود هم قبول نمیکند!او چنان در تمام علوم حرامزادگی و شارلاتان بازی و عوام فریبی و دروغگویی و پررویی قدرتمند است که مرا خانه نشین کرده و من مدتی است داروهای ضد افسردگی میخورم.خدایا این قرارمان نبود.

  خداوند به شدت عصبانی شد و گفت با این اوضاع و احوال که خیر و شر دنیا از کنترل من خارج شده مسئله ظهور مهدی و عیسی کلا منتفی است و اگر قرار به ظهور باشد خودم ظهور میکنم

  خداوند که سر درد بدی گرفته بود چند بسته مسکن خورد و رفت تا چند قرنی بخوابد بلکه حالش کمی بهتر شود و بتواند مدیریت اوضاع را در دست بگیرید

  پاسخحذف
 10. نوشتاری از صادق هدایت :

  ( آنچه اسلام به ایران داد )
  -
  ما که عادت نداشتیم دخترانمان را زنده به گور کنیم ، ما برای خودمان تمدن وثروت و آزادی و آبادی داشتیم و فقر را فخر نمیدانستیم همه اینها را از ما گرفتند وبجاش فقرو پشیمانی و مرده پرستی و گریه و گدائی و تأسف واطاعت از خدای غدار و قهار و آداب کونشوئی و خلأ رفتن برایمان آوردند ، همه چیزشان آمیخته با کثافت و پستی و سود پرستی و بی ذوقی و مرگ و بدبختی است.

  چرا ریختشان غمناک و موذی است و شعرشان چوس ناله است چونکه با ندبه و زوزه و پرستش اموات همه اش سرو کار دارند.

  برای عرب سوسمار خوری که چندین صد سال پیش به طمع خلافت ترکیده، زنده ها باید به سرشان لجن بمالند و مرگ و زاری کنند.

  ... ، در مسجد مسلمانان اولین برخورد با بوی گند خلاست که گویا وسیله تبلیغ برای عبادتشان و جلب کفار است تا به اصول این مذهب خو بگیرند. بعد این حوض کثیفیکه دست و پای چرکین خودشان را در آن می شویند و به آهنگ نعره مؤَذن روی زیلوی خاک آلود خودشان دولا و راست میشوند و برای خدای خونخوارشان ورد و اَفسون میخوانند.

  ... , عید قربان مسلمانان با کشتار گوسفندان و وحشت و کثافت و شکنجه جانوران برای خدای مهربان و بخشایشگر! است خدای جهودی آنها قهار و جبار و کین توز است و همه اش دستور کشتن و چاپیدن مردمان را میدهد وپیش از روز رستاخیز حضرت صاحب را میفرستد تا حسابی دخل امتش را بیاورد و آنقدر از آنها قتل عام بکند که تا زانوی اسبش در خون موج بزند.

  تازه مسلمان مومن کسی است که به امید لذتهای موهوم شهوانی و شکم پرستی آن دنیا با فقر و فلاکت و بدبختی عمر را بسر برد و وسایل عیش و نوش نمایندگان مذهبش را فراهم بیاورد. همه اش زیر سلطه اموات زندگی میکنند و مردمان زنده امروز از قواننین شوم هزار سال پیش تبعیت میکنند کاری که پست ترین جانوران نمیکنند.

  عوض اینکه به مسائل فکری و فلسفی وهنری بپردازند ، کارشان این است که از صبح تا شام راجع به شک میان دو و سه استعامنه قلیله و کثیره بحث کنند.

  این مذهب برای یک وجب پائین تنه از عقب و جلو ساخته و پرداخته شده. انگار که پیش از ظهور اسلام نه کسی تولید مثل میکرد و نه سر قدم میرفت ، خدا آخرین فرستاده خود را مامور اصلاح این امور کرده!

  تمام فلسفه اسلام روی نجاسات بنا شده اگر پائین تنه را از آن حدف کنیم اسلام روی هم میغلتد و دیگر مفهومی ندارد. بعد هم علمای این دین مجبورند از صبح تا شام با زبان ساختگی عربی سرو کله بزنند سجع و قافیه های بی معنی و پر طمطرق برای اغفال مردم بسازند ویا تحویل بدهند.

  سرتا سر ممالکی را که فتح کردند، مردمش را به خاک سیاه نشاندند و به نکبت و جهل و تعصب و فقر و جا سوسی و دوروئی و دزدی و چاپلوسی و کون آخوند لیسی مبتلا کردند و سرزمینش را به شکل صحرای برهوت در آوردند.
  ...
  اما مثل عصای موسی که مبدل به اژدها شد وخود موسی از آن ترسید این اژدهای هفتاد سر هم دارد این دنیا را می بلعد. همین روزی پنج بار دو لا راست شدن جلو قادر متعال که باید بزبان عربی او را هجی کرد، کافی است تا آدم را تو سری خور و ذلیل و پست و بی همه چیز بار بیاورد.

  مگر برای ما چه آوردند ؟ معجون دل به هم زنی از آرا و عقاید متضادی که از مذاهب و ادیان و خرافات پیشین ، هول هولکی و هضم نکرده استفراغ و بی تناسب بهم در آمیخته شده است، دشمن ذوقیات حقیقی آدمی، و احکام آن مخالف با هر گونه ترقی و تعالی اقوام ملل است و به ضرب ششمشیر به مردم زوزچپان کرده اند. یعنی شمشیر بران و کا سۀ گدائی است، یا خراج و جزیه به بیت المال مسلمین بپردازید یا سرتان را میبریم. هر چه پول و جواهر داشتیم چاپیدند. آثار هنری ما را از میان بردند و هنوز هم دست بردار نیستند؛ هر جا رفتند همین کار را کردند.

  پاسخحذف
 11. دوست عزیز اولا که ممد خودتی . محمد چیست . حضرت محمد(ص) . دوم اینکه ما کاری به حکومت ایران نداریم ولی مردم مسلمان ایران جز اولین مسلمانانی هستند که از اسلام در عربستان خصوصا وهابیت متنفر و منزجر هستند. بنابر این لطفا سو استفاد نکرده و اسلام اصیل را زیر سوال نبرید. با اینکه من هم خودم دل خوشی از دولت اسلامی در ایران ندارم ولی ایا هرگز شنیده ای که در ایران کسی را گردن بزنند. البته که خیلی از کارهای غلط در ایران انجام میشود ولی انسان باید انصاف داشته باشد. ضمنا توهین به مقدسات هر کسی نتیجه معکوس میدهد.

  پاسخحذف
 12. واقعا" چه دین خوب و پر از مهربانیستو من از امروز بادیدن این صحنۀ دلنشین به این دین برتر گرویدم

  پاسخحذف
 13. ایشالا مهدی موهوم که اومد گردن همتون رو همینطوری می زنه
  ای کافر ها

  پاسخحذف
 14. کی گفته اسلام تمام . کمال در عربستان اجرا می شود؟! مقانات بلند پایه و بالاخص قضات عربستان وهابی هستند که این فرقه ی انحرافی هیچ گاه به اسلام مربوط نبوده و نیست.در ضمن اسلام اصیل فقط در زمان ظهور حضرت حجت(ع)پیاده می شود.

  پاسخحذف
 15. نمرديم و دو كلمه از مادر عروس شنيديم !!!

  اسلام اصیل فقط در زمان ظهور حضرت حجت(ع)پیاده می شود. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخحذف
 16. این ویدیو جعلی است. دین اسلام دین رحمت و مهربانی است و کافرانی مانند شما در آتش جهنم تا ابد خواهند سوخت. ایمان بیاورید. اسلام دین مرحمت و ضد خشونت است

  پاسخحذف
 17. ناشناس آخری،
  تمام روزنامه های دنیا نوشته اند این اتفاق افتاده، ویدیو آنرا نیز همه منتشر کرده اند، شما می گویی جعلی است!؟
  http://www.mirror.co.uk/news/top-stories/2011/11/01/man-beheaded-in-saudi-arabia-for-being-a-sorcerer-115875-23528855/

  پاسخحذف
 18. تشکر از لینک روزنامه میرور ولی دلیل اینکه گفتم جعلی است این بود که اگر واقعی بود باید تا حالا از یوتیوب حذف میشد

  پاسخحذف
 19. سلام دوستان

  لطفا منطقی قضاوت کنین .. جادوگران باعث ایجاد کینه و کدورت بین مردم هستن اینها هستن که باعث ایجاد نفرت بین زوجین میشن باعث ایجاد فتنه در جامعه میشن .. شاید بپرسی چرا جامعه؟؟مگه پایه و اساس هر جامعه ای خانواده نیست؟؟مگه اگه خانواده ای رو از هم جدا کنی و طوری که از همدیگه نفرت پیدا کنن و عشق و محبت جاشو بده به کینه و عداوت در آخر جدایی و یا دعوا که امکان داره این دعوا به مرگ کسی ختم بشه یا جدایی که چند خانواده رو از هم بپاشه اینها فتنه نیست؟؟اگه واسه خودت این اتفاق بیفته چی؟؟اینها باعث ایجاد فتنه در جامعه نیستن؟؟

  قضاوت با شما
  پیروز و سر افراز باشید

  پاسخحذف
 20. جواب ﺍﺩﻋﺎﯼ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﻮﯾﺪ: ﺍﺳﻼ‌ﻡ ﺍﻣﺮ ﺑﻪ ﻗﺘﻞ ﮐﻔﺎﺭ ﻭ ﺍﻫﻞ ﮐﺘﺎﺏ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﺳﺖ!

  http://www.islamtxt.net/article/400

  پاسخحذف
 21. ابتدای کتاب یک دو سه بینهایت (آلبرت گامو) داستانکی است به این مضمون که دو نفز از اعضای یک قبیله بدوی با هم مسابقه میگذارند که هرکدام عدد بزرگتری را بگوید او برنده میشود اولی میگوید سه و دومی بعد از چندی میگوید تو بردی!
  حالا علما میگویند چون پیامبران گفتند خدا یکی است، اگر غیر از این بگویی تو کافری و مستوجب مرگ، اگر کمی فکر کنید متوجه میشوید عدد یکی که آنها میگویند به بزرگی تمام دانسته ها و ندانسته های بشریت و مخلوقات است، به بزرگی تمام خلقتی است که هنوز بشر نتوانسته جزئی از آن را درک کند، به بزرگی تمام تخیلاتی است که در ذهن بشر وجود دارد و یا خواهد داشت، به بزرگی ...

  حال فکر میکنید عدد یک برای خالقی به این عظمت کافی است و یا انسانهای مومن مانند شخصیتهای داستانکی که در ابتدا گفتم در جهل غوطه میخورند و اگر کسی بخواهد فکر کند از عدد یک بزرگتر هم وجود دارد مستحق مرگ؟!!!

  اگر بگوییم یک نور آیا نشان دهنده میزان نور موجود در روز میشود؟ اگر بگوییم یک برق آیا نشان دهنده میزان انرژی موجود در رعد میباشد؟ اگر بگوییم یک خدا آیا نشان دهنده عظمت خدا است؟

  پاسخحذف
 22. ".. جادوگران باعث ایجاد کینه و کدورت بین مردم هستن" منظورت همین آخوندهای مرده پرست هست اصلا این شیعه که همش ورد خانی و غیب گویی و فال گیری و امام و امام زاده پرستی هست این مردم بی مخ که شما ملاهای جادوگر توی مغزشان ریدین که بطور کل خدا را فراموش کردند و روزی ۱۰۰۰ بار به علی و حسین و نقی و غیره قسم میخورند و گردنشان را با تناب به ضریع میبندند ولی اسمی از پروردگار نمی آورند پس اینجا بزرگترین جادوگر این ملاهای جهان خوارند، پس بزنیم گردن کلفت این رمالان اسلامی را

  پاسخحذف
 23. ((ناشناس گفت...
  سلام دوستان

  لطفا منطقی قضاوت کنین .. جادوگران باعث ایجاد کینه و کدورت بین مردم هستن اینها هستن که باعث ایجاد نفرت بین زوجین میشن باعث ایجاد فتنه در جامعه میشن .. شاید بپرسی چرا جامعه؟؟مگه پایه و اساس هر جامعه ای خانواده نیست؟؟مگه اگه خانواده ای رو از هم جدا کنی و طوری که از همدیگه نفرت پیدا کنن و عشق و محبت جاشو بده به کینه و عداوت در آخر جدایی و یا دعوا که امکان داره این دعوا به مرگ کسی ختم بشه یا جدایی که چند خانواده رو از هم بپاشه اینها فتنه نیست؟؟اگه واسه خودت این اتفاق بیفته چی؟؟اینها باعث ایجاد فتنه در جامعه نیستن؟؟

  قضاوت با شما
  پیروز و سر افراز باشید))
  ==========================================
  عزیز جان
  اینکه جادوگران اصلا می توانند کاری بکنند یا اینکه دروغگو هستند و چقدر در جامعه اثر منفی دارند، بحث دیگری است
  بحث سر این است که چرا در دین وحشی گری اسلام، باید سر یک انسان از بدن به این جرم مضحک جدا شود...؟!

  پاسخحذف
 24. man ba in kar movafegham ,khob ghanoon ye keshvare ,reayat konan namiran

  پاسخحذف
 25. دیدین عزیزم حتی شما دوست عزیز حاضرین سر به تن این جادوگران زمان ( آخوندها ) نباشه .. چرا که با مزخفاتی که میگن هم اسلام رو از بین بردن هم کشور عزیزمان رو به این هلاکت کشیدن .. مردم را به مرده پرستی و به اسم اسلام هر کاری میکنن .. حالا شما از خود مردم ایران بپرسی کسی از این دین راضی نیست .. اما از مردم عربستان بپرسین آیا این قوانین را قبول دارین خواهند گفت با جان و دل ما این قوانین رو می پزیریم .. اما ایرانی ها از این قوانین متنفرن آخه اینها قوانین اسلام نیست .. البته من زبان عربی رو خوب میفهمم این طبق تحقیقاتیست که سالها انجام داده ام .. این اسلام کجا و آن اسلام شهر پیامبر کجا؟؟ ببین فاصله از کجاست تا به کجا؟؟

  پاسخحذف
 26. چرا او مقاومتي نداشت اگر دستش بسته بود مي توانست با حرکت خويش به اين راحتي تن به کشته شدن نمي داد به نظر من ما قبل از اينکه بکشند مي ميريم؟ چون به خود نيز ايمان نداريم(عباس تصويري)

  پاسخحذف
 27. سلام
  مردشور این عربها رو ببرن
  خدایا کی این عربها نسلشون منقرض میشه ؟ همه بدبختی ما ایرانی ها از همین عربهای سوسمار خوره و بس
  از اون عمر که طبق روایات میگن حلال زاده نبوده یعنی مادرش زنا کرده و عمر ثمره ی یک زنا نا مشروع بوده و حرام زاده هست و به ایران عزیزمان حمله میکنه و باز هم برعکس اون چیزی که میگن
  لا اکراه فی دین و در اسلام خشونت جایی نداره ، متاسفانه تمام کسانی که در ایران دین اسلام رو قبول نکردند همگی با تجاوز عربهای وحشی و ریختن خونشون مواجه شدن /
  اسلام کلا دین بدی نیست
  میدونید مثل تیغ میمونه
  اگه این تیغ دست یه آدم مست باشه 10 تا ادمو میکشه و زخمی میکنه
  اگه دست یه جراح باشه جون چندتا آدمو نجات میده
  الان هم تیغ اسلام دست یه مشت روانی بی همه چیز هست یه تو ایران چه تو عربستان فقط دوزش بالا و پایین
  اونجا با شمشیر اینجا با طناب !!!!
  اون بدبختی هم که به جرم جادوگری ئ ارتباط با شیاطین گردن زدن اگه واقعا چنین قدرتی داشت هیچ وقت نمی مرد ، هیچ وقت تو دام نمی افتاد و حتی نمیتونستن یه مو از سرش کم کنن چه برسه گردنشو با شمشیر بزنن
  امیدوارم این تیغ به زودی به دست یه جراح ماهر و لایق برسه

  پاسخحذف
 28. از تعبیر مضحکت بسی خندیدیم.شما با این سطح فکرت چرا تو ناسا عضو نشدی؟؟!! آخه مردک ما اگه عربا رو به عنوان اصل اسلام قبول داشتیم که دیگه این همه مشکل نداشتیم باهاشون. عربا سنی دارن وهابی دارن. اینا رو ما اصلا آدم حساب نمی کنیم. چقدر مغز شما بی دین ها پوکه. در ازای چه مقدار پول دنیا و آخرتت رو فروختی؟ اگه ذهنت درگیر نبود، اگه دائما با خودت درگیری بین حق وباطل نداشتی نمیومدی اینجا اینا رو بگی. پس یا جیرهخوار ضد دین ها هستی، یا هنوز خودت هم نتونستی کامل بی خدا شی. واست متاسفم

  پاسخحذف
 29. مرتضی‌ الاغ گفت:
  . عربا سنی دارن وهابی دارن. اینا رو ما اصلا آدم حساب نمی کنیم. چقدر مغز شما بی دین ها پوکه...
  -----------------
  آخه الاغ، کی‌ شیعیان رو آدم حساب میکنه؟ همهٔ دنیا به اون گریه زاریتون برای امام حسین و غیره می‌خندند ! فکر میکنی‌ کسی‌ خودت رو آدم حساب میکنه که اینجوری حرف می‌زنی؟

  پاسخحذف
 30. محمد سوسمارخور که خودش فرمان گردن زدن هزاران هزار نفر رو داد. علی‌ ابن آبی طالب هم که به غیر از گردن زدن هیچ هنر دیگه‌ای نداشته.

  پاسخحذف
 31. به خدا خامنه‌ای و خمینی در مقایسه با محمد و علی‌ مثل فرشته می‌مونند. محمد و علی‌ شخصا تجاوز میکردند، آدم میکشتند و غارت میکردند.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.