سه‌شنبه، آبان ۰۳، ۱۳۹۰

این سلحشور بی خود طرفدار احمدی نژاد نیست، پررو است در حد همان احمدی نژاد، تمام هنرش فیلمنامه دزدی است و بعد هر روز یک فحشی می دهد با هنرمندان...!


این فرج الله سلحشور، کارگردان بی هنر اسلامی و طرفدار پر و پا قرص احمدی نژاد خیلی رو دارد، تمام هنرش دزدیدن فیلمنامه و ساخت فیلم های فاقد ارزش هنری به کمک پول رانت و استفاده از بازیگران گران است، بعد یک روز سیمنا را فاحشه خانه می خواند و روز دیگری آنرا منجلاب صهینویستی !
۱ نظر:

  1. http://newsforums.bbc.co.uk/ws/fa/thread.jspa?forumID=14723
    doorood,

    Bebakhshid nazare bi marboot be link mizaram. Biyain bebinin balamojahedin too bbc ham oomadan. harki mikhad bere nazaratesh ra bar zedde in ferghe vaseye khannom Clinton benevise. Hatta agar soalat tooye barname matrah nashe vezarate kharejeye USA hama ro sare forsat mikhoone. Lotfan hamegi berin benevisin. begin in ferghe che karhayi karde va nabayead az liste terror dar biyad. B. 57

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.