جمعه، مهر ۲۹، ۱۳۹۰

این دو ویدیو از خرس ها،نشان می دهد که چگونه در یکی اسلام،جامعه را به قهقرا می بردو در دیگری دمکراسی باعث بالندگی می شود!


این تفاوت جامعه ای است که در یکی به یمن دمکراسی به بالندگی رسیده و جامعه ای که به لطف اسلام به قهقرا رفته است...!

خشونت حاکم بر جامعه ما بی هیچ شکی ناشی از اجرای قوانین اسلام است، وقتی در اسلام جان انسان حرمت ندارد و قوانین اسلامی بی هیچ شرم و حیایی دستور به کتک زدن زنان، شلاق زدن، سنگسار کردن و یا اعدام انسان ها می دهند، صد البته که خشونت در همه ابعاد جامعه ریشه می دواند.

این رفتار خشونت آمیز را می توان از برخورد بد راننده تاکسی و بقال محل گرفته تا رهبر و پلیس آن دید، صد البته وقتی با انسان ها اینچنین بدرفتاری می شود، برخورد با حیوانات که جای خود دارد.

رفتار وحشیانه چند شکارچی را با خرس مادر و دو توله خرس را نمی توان از یاد برد، شاید برای همیشه در ذهن بسیاری از ما رخنه کرده باشد، که چگونه چند انسان بی شرمانه به محیط وحش و محل زندگی یک خرس مادر و دو توله خرس حمله کرده اند و بعد در حالی که روده توله خرس بی دفاع از شکمش بیرون است، او را باز نیز آزار می کنند (ویدیو را در انتهای این مطلب گذاشته ام)

حال این ویدیو را ببینید، یک توله خرس به داخل شهر رفته و وارد یک فروشگاه مواد غذایی می شود و شروع می کند به خوردن سبزی و میوه جات و جولان دادن در این بخش فروشگاه. با اینکه این خرس بوده که اینبار به محل زندگی انسان ها آمده است، مردم او را بی هیچ خشونتی به بیرون از مغازه هدایت می کنند و وقتی درمیابند که این خرس مادر ندارد، آنرا برای مراقبت به باغ وحش می دهند.

نوشته های پیشین: 


لینک این مطلب در بالاترین--------------آزادگیو البته این هم فیلم کشتن دو توله خرس در ایران، که دیدنش را به افرادی که حساس هستند، توصیه نمی کنم، ضجه های این دوتوله خرس، روان آدمی را آزار می دهد.

۳ نظر:

 1. چند روز قبل دومین ویدیوی شمارا دیدم و افسوس خوردم که چرا در چنین زمانه ای باید اینگونه افراد پیدا شوند و در مرحله بعدی شکار بان بابد اعدام شود

  پاسخحذف
 2. گمنامیان جان! اینجور استدلال کردن ضعیف است. باعث کم اعتباری خودت و چیزی که از آن دفاع میکنی میشود.

  پاسخحذف
 3. ناشناس آخری،
  عزیز جان،
  ابتدا سپاس از کامنت شما،
  اما در هر دو جامعه زیسته ام، در یکی دیده ام که چطور اسلام باعث بروز و گسترش خشونت می شود و در دیگری، دمکراسی باعث تلطیف جامعه گردیده است...

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.