پنجشنبه، مهر ۲۸، ۱۳۹۰

برادران ارزشی، لطفا هنگام برگزاری مراسم شادی در باسن مبارکشان، به عکس زیر توجه کافی مبذول بفرمایند...!

۲۹ نظر:

 1. نوشتی شما در فحش دادن آزاد هستید. پس ای کس کش حرومزاده کاش آدم بودی و عکس های یادگاری رییس جمهور های آلمان و آمریکا و فرانسه و ایتالیاو همه اربابان جاکشت رو با این بی مصرف میگذاشتی. اون کسایی که که تا دو روز پیش رفیق این آدم بودن و نفتش رو بشکه بشکه می بردن و وقتی دیدن باد از طرف دیگه ای میاد روی دیگشون رو نشون دادن.

  پاسخحذف
 2. گمنامیان گرامی، چه کار زیبایی کردید و اجازه دادید این موجودات "عرزشی" هم به اظهار نظر بپردازند. نفرت و عقده ، جملات مربوط به "پایین تنه" که غالبأ در بیان احساسشان مشهود است بیشتر و بیشتر ماهیت اینان را به نمایش خواهد گذاشت. دینشان خدایشان رهبرشان ادبیاتشان همه وهمه نشانگر دون مایگی آنهاست. بادرود.

  پاسخحذف
 3. درسته نوشتی در دادن فحش هم آزادی ولی واقعا متاسفم که بعضی ها تا این حد بی جنبه هستند.البته بهشون حق میدم.دیدن سرنوشت دیکتاتورها لرزه بر اندامشون انداخته.حضرت علی میگه با نگاه به گذشته آینده رو پیش بینی کنید.پیش بینی سرنوشت دیگتاتورها خیلی سخت نیست.البته همه دیکتاتورها برای زنده ماندن و بقای خودشون تلاش میکنن و تو این راه مملکت خودشون رو به همراه خودشون به نابودی میکشن ولی سرنوشتشون یکی هست.
  اندکی صبر سحر نزدیکه

  پاسخحذف
 4. کاربران ارزشی از کشته شدن معمر قذافی دیکتاتور لیبی خوشحالی میکنند و آن را "پیروزی اسلام" مینامند. حال آنکه رهبر همینها با همین دیکتاتور نشست و برخاست کرده و مدارک حمایت جمهوری اسلامی از رژیم قذافی هم موجود است.
  این مطلب به خوبی به این چاپلوسان و کاسه لیسان درگاه ولایت هشدار میدهد که به یاد بیاورند روزی را که همین الدنگ (خامنه ای) توسط مردم به بلای مشابهی دچار خواهد شد.

  پاسخحذف
 5. کمک تسلیحاتی سپاه قدس جمهوری اسلامی به معمر قذافی با دستور مستقیم خامنه ای:
  جمهوری اسلامی از ترس عواقب حمله آمریکا و اروپا به شمال آفریقا، تصمیم گرفته است تا آنجا را به باتلاقی برای آنها مبدل کند. تحلیلگران معتقدند که جمهوری اسلامی به دنبال بهره برداری سیاسی از انقلاب های مردمی در خاورمیانه و تضعیف موقعیت غرب در این منطقه است. همچنین از درگیری ها و وقایع اخیر در منطقه به عنوان فرصتی برای دور کردن نگاه ها از برنامه هسته ای خود استفاده میکند.

  روزنامه فرانسوی زبان لوموند به نقل از منابع اطلاعاتی غربی گزارش میدهد که دخالت نظامی ناتو در لیبی منجر به تشکیل اتحادی پنهانی میان جمهوری اسلامی و معمر قذافی رهبر لیبی شده است. در اوایل ماه می گذشته خامنه ای رهبر ایران به نیروی سپاه قدس فرمان داده است که به قذافی رهبر لیبی جهت مقابله با شورشیان و حملات ناتو، کمک نظامی کند. این کمک ها شامل ارسال انواع موشک های سطح به سطح و زمین به هوا و همچنین انواع شلیک کننده بوده است. این سلاح ها ابتدا به اعضای سپاه قدس مستقر در الجزایر و سودان منتقل و سپس حدود ۱۰۰ نفر از آن افراد، سلاحها را به منطقه ای در لیبی نزدیک مرز با مصر منتقل کرده اند.

  این منابع اطلاعاتی میگویند که حسین طائب فرمانده اطلاعات سپاه گروه کوچکی از فرماندهان ارشد سپاه را به تریپولی پایتخت لیبی فرستاده بوده است تا نحوه نظارت بر اطلاعات و ارتباطات را به نیروهای دولتی لیبی آموزش دهند. آنها همچنین در زمینه انواع روشهای پنهان کردن تجهیزات نظامی و جنگجوها در مناطق غیر نظامی، به نیروهای قذافی مشاوره داده اند. در دستور خامنه ای آمده است که در نتیجه حمله نیروهای ناتو به این مناطق [و کشته شدن غیر نظامیان]، دولت لیبی میتواند حملات تبلیغاتی علیه ناتو براه بیندازد که موجب تضعیف موقعیت مهاجمان خواهد شد.

  منابع اطلاعاتی غربی معتقدند که استراتژی خامنه ای این است که تا آنجا که ممکن است کشورهای غربی را به تئاتر لیبی مشغول نگاه دارند تا آنها قادر به واکنش نشان دادن نسبت به سرکوب شدید اعتراض های مردمی در سوریه توسط دولت آن کشور که متحد اصلی جمهوری اسلامی در خاورمیانه میباشد، نباشند.

  مطلب ترجمه از لوموند

  http://1freedomseeker.wordpress.com/2011/07/06/کمک-تسلیحاتی-سپاه-قدس-جمهوری-اسلامی-به/

  پاسخحذف
 6. من فکر کنم این برادر بسیجی حق دارد اما آیا ریس جمهور فرانسه ایتالیا و یا آمریکا اگر مورد توهین قرار بگیرند و یا انتقاد شخص توهین کننده تازیانه می خورد آیا ریس جمهور این کشور هایی که گفتی سه هزار میلیارد دزدی می کنند و رهبرانشان موضوع را مسکوت می کنند آیا ریس جمهور آن کشور های به قول این برادر بسیجی بی فرهنگ البته ما برادران بسیجی با ادب و نزاکت هم کم نداریم که بلدند بجای فحاشی فقط نظراتشون را بگند وقتی معلوم می شود برگه های رای تا نخورده اند و اکثرا با خودکارهای هم شکلی نوشته شده اند باز می گفتند خیر این دلیل بر تقلب کردن نیست و تازه آیا مثلا ریس جمهور آمریکا معترضین وال استریت را به گلوله می بندد و یا در زندان های انگلستان به زندانیان سیاسی تجاوز میشود لاجرم چه شباهتی دیدی بین رهبران ایران و غرب اگر اندکی به قدر یک ارزن تفکر کنی و به جای فحاشی با خودت خلوت کنی البته لاجرم اگر از برادران بسیجی نباشی که جزئی از چرخه مالی سپاه هست و نان در خون می زنند دیگه به خودت و خانوادهات این فحاشی را می کردی که چرا سنگ کسانی را به سینه می زنی که با ملت خود چنین کرده اند و در ادامه تو واقعا چه فکر می کنی فکر می کنی رهبران ما چقدر صادقانه با آمریکا مخالفند اگر این چنین بود امثال خاوری ها و مجتبی خامنه ای ها چرا مرتبا در غرب برای خود می چرخند مهدی هاشمی توی انگلیس چه می کند یاسر طبسی توی دبی و آمریکا چکار می کند آنطرف تر برو ببین نوه آقای حسن روحانی چرا در انگلستان بدنیا آورده می شود و چرا خانواده محمود احمدی نژاد داماد و دختر و پسر و چه وچه با بیت المال ایرانیان عازم سفر نیویورک می شوند و صدها نمونه دیگر وقت آن رسیده کمی فکر کنی کمی

  پاسخحذف
 7. از همه مردم ایران خواهش می کنم که این دو نفر یعتی آیت الله خامنه ای را با ثذافی مقایسه نکنن. اقا را نباید کشت. با جلوی تک تک اونهائی فدائی این کس کش هستند گرفت و کردش این مادر قهوه را. احمدی نژاد را هم توی میدون آزادی از تخمهاش آویزون کرد تا از زجر بمیره

  پاسخحذف
 8. برادر اینجا اگر فحش آزاده به خاطر اعتقاد به آرمانی به نام آزادیه.شما که به این ارمان اعتقاد نداری و بدتر داری نقضش میکنی بهتره اینجا نیای.در ضمن طبق قوانین چمهوری اسلامی این سایت فیلتره.شما لطفا از راه غیرقانونی وارد این سایت نشو.ما تکلیفمون روشنه که میایم.پس بهتره بری نمازتو بخونی تا قضا نشده.قربون ریش دم اسبیت بره آقات.کمشو

  پاسخحذف
 9. heif vaghean heif be pedar madarao fako familemun ke alan to iranan va nemidunan chi mikhad sareshun biad va be khatere inke ma narahat nashim har bar bahashun sobat kardani migan inja oza tebghe mamule na badtar na behtar..

  پاسخحذف
 10. khamenei soorakhe moosham giresh nemiad.

  پاسخحذف
 11. عرزشي جان، همون قذافي كه مردنش رو عين گوز به شقيقه، به اسلام نسبت ميدي مسلمون بوده. همون ظاهر رهبر الدنگ تو رو داره. يه آشغالي كه ادعاي دين مذخرف اسلام رو داره. ولي به معناي واقعي اسلام، هرزه گري و چپاول ميكنه.
  رهبران كشورهاي اروپايي ادعاي اسلام نميكنن وقتي با قذافي عكس مينداختن. ولي رهبر گوز تو ادعاي بز گر بودن در گله مسلمونا رو داره.
  هر چند تو اينقدر حمالي كه اين چيزا رو نميفهمي.
  گمناميان گرامي سپاس از مطلب خوبت. مثل هميشه عالي.

  پاسخحذف
 12. با تشکر از صاحب وبلاگ. انشا الله یک روزی ایران نیز آزاد شده و دهان خامنه ای رید ه خواهد شد.

  پاسخحذف
 13. مطمئن باش اگر روزي جمهوري اسلامي به خاك ذلت نشسته وبساط اين آخوندهاي بي مصرف جمع خواهد شد كه حتما وانشاءالله بزودي اتفاق خواهد افتاد به دست همين مردم مومن وميهن دوست خواهد بود نه به ديت بيدين و بي وجودهايي مثل شما كه كارتان ووظيفه تان پراكندن تخم نفاق است

  پاسخحذف
 14. oh oh in akharie maleh jaryaneh enherafi bayad bashe

  پاسخحذف
 15. سلام.یه توضیح.قذافی توجنگ ایران و عراق از ایران حمایت کرد.و در آن زمان شعار مبارزه با امپریالیزم سر میداد.تقریبا از حدود سالهای 1995 ورق برگشت و به دامان غربیها پناه برد.این عکس مربوط به زمان ریاست جمهوری ایت الله العظمی امام خامنه ای می باشد.و اما بعد...اینکه ما برای ایشان حاضریم جان بدهیم اگر می توانید مثل انقلابیون لیبی جانتان را در کف دست بگذارید ببینیم چند مرده حلاجید.اگر سید علی لب تر کند دودمانتان را بر باد خواهیم داد.
  یزیدیان ...عاشورا گذشت که کوفیان امامشان را تنها گذاشتند ...امروز ما گرد شمع ولایت جان فدا می کنیم.قذافی در سالهای اخیر تبدیل به یک انسان دیوانه شده بود.اخه چشمانتون رو باز کنید.رهبر ما یک انسان دانشمند,ساده زیست,بصیر و عارفه.چی رو با چی مقایسه میکنید.چشماتونو باز کنید اگر خود را به خواب نزده اید .
  ضمنا اقایان اون وری ( :دی ) به اطراف خود نگاه کنید.انقلابیون لیبی رو با این ادم های شل و ول مقایسه کنید.یواشکی سطل آشغال سر کوچه شونو میرن آتیش می زنن بعد فرار میکنن میان تو خونه می گن اغتشاش کردیم.

  پاسخحذف
 16. رهبر معظم یه وقت قصه نخوری که توی کدوم سوراخی قایم بشی‌ ها.با لاخره هفتاد میلیون سوراخ ملت شریف و همیشه در صحنه آماده پذیرائی از شماست.

  پاسخحذف
 17. اول جواب مواد مذاب در ولایت را بدهم: ترس از مرگ آدم را به فحش دادن می‌اندازد.

  دوم یک مطلبی عرض کنم در مورد علاقه‌ی شخصی‌ام برای مرگ ولایت: من دوست ندارم این آدم را یک سرباز با یک گلوله بکشد. چون مرگ او را راحت می‌کند. او در آن لحظه آرزویش مرگ است. باید کاری کرد که روزی هزار بار آرزوی مرگ کند. حتی شکنجه هم نمی‌خواهد. فقط زنده نگش دارند تا آخر عمرش، رشد و بالندگی این مردم، آزادی و رفاه مردم، غرور و سرافرازی آنها را و لجن‌مال شدن خودش و آدم‌هایش و از همه مهم‌تر، دینش را ببیند؛ بهترین شکنجه و عذاب برایش خواهد بود.
  به امید آن روز.

  پاسخحذف
 18. خود ارضایی روحی سبزها دوباره شروع شد. بابا شما بچه سوسولها رو چه به مبارزان لیبی. جنبشی که همه افتخارش اینه که تونسته چهار هزار نفره، 10 تا پلیس رو خلع سلاح کنه و موتورش رو آتیش بزنه و دو سال فیلمهاش رو این ور اونور آپلود کنه حقش همینه که تخم نظام همیشه تو دهنش باشه. هر وقت خیلی آتیشتون گر گرفت یادتون نره جمعیت میلیاردیتون تو 25 خرداد تخم گرفتن یه پایگاه بسیج 40 متری رو نداشت. دو تا تون رو جر دادن عبرت شد برای بقیه بی خایه ها.

  پاسخحذف
 19. آخه بسیجی‌ که فکر میکنی خایه داری اگه راس میگی‌ بی‌ اسلحه و گاز اشک آور بیا تا تخم بهت تخم نشون بدهم.اون لیبیایی اسلحه دستش بود جنگده‌های ناتو هم بالا سرش این یعنی‌ جنگ برابر.معترضین خیلی‌ تخم داشتند که بی‌ اسلحه میومدن جلو شما آشغالای تا دندون مسلح.بدبخت،بی‌ خایه حکومتیه که برای چند صد نفر (به قول شما) سه تا ارتش تا دندون مسلح آورده بود.شجاعت یعنی با باتوم، قمه ،کابل،گاز اشک آور و اسلحه جلوی آدمهای بی‌ سلاح مانور بدی؟شجاعت یعنی‌ کتک زدن دختر و زن،پیر و جوون؟ خاک بر سرت که پشت اسلحه و مانیتور قایم میشی‌ و پز خایه میدی.

  پاسخحذف
 20. چون شناسه نداریم به ما بگویید سیمین!  اول خدمت این ارزشی پایینی! برادر قذافی چندیدن ماه قبل و کمی قبل از شروع آتش باران ناتو مخالفانشان رو سوسک و حشره و ... نامید، (ما را فجیع یاد چیزی می اندازد) دقیقاً به این علت که با کمک ماشین سرکوب و سرکوبگرانی قسی که مانند شما از کشتن مردن با افتخار با عنوان "جر دادن" یاد میکنند، توان کشتار مردمش رو داشت.(جردادن آدم معانی دیگه ای هم داره که ماشاالله خودتون واردید) در مورد شما برادران هم جردادن دو نفر چیزی نیست برای حفظ نظام عزیز میلیون میلیون هم جر میدید و باکی ندارید! (همین خود شما پاش بیافته جر نمیدید؟ خائن به جانشین خدایی اگر جر ندید! والله) به هر حال اعتقاد دارید خون مردم (فرض مخالف و غیر مسلح) نه تنها هرگز دامن مطهر شما رو آلوده نمیکنه بلکه موجب استحکام پایه های دژ مستحکم!!!!!!! مملکت هم میشه! پس تعجب هم نمیکنم اگر قبل از جر دادن ملت فریب خورده و دست نشانده غرب!!!!!!!!، وضویی هم بسازید و ذکری هم بگویید و قربانی ها تون رو به درگاه الله تون (به الله بقیه کاری ندارم، اون حکایتش جداست) پیشکش کنید!
  بکشید که ما از برای کشته شدن زنده میشویم!  ما سه صفحه نظر داشتیم که خودش یکپا مقاله است! به ترتیب میگذاریم.

  پاسخحذف
 21. ما باز هم همان سیمینیم! ادامه ماجرا!

  دوم خدمت برادر ارزشی بالایی! اخه مرد حسابی تکلیف ما رو با موضع خودتون مشخص کنید! شما الان ولی مسلمین رو با جیره خواران صهیونیست فرومایه غرب مقایسه کردید؟ یعنی که دارید میگید چون اون فرومایه های دست نشانده صهیونیست مخوف جنایتکار با قذافی جانی خیانت پیشه ادمفروش ملاقات های متعددی داشتند پس ملاقات ولی همه ما مسلمین!!!!!!!!!!!!! جهان با این آدم بیخودی خالی از ایراد بوده؟ یعنی میفرمایید رهبر مطلق ما!!!!!!!!!!!! با این همه موهبت و دانش و آینده بینی!!!!!! اونوقتها از ماهیت پلید و ضد انسانی و مخوف و پست و جانی قذافی که تنها تظاهر به اسلام میکرده و اسوه ریاکاری بوده آگاه نبوده، و برخلاف سایر کفار دست نشاهنده فرومایه نوکر صهیونیست روابط خود را با این قذافی لجن قطع نکرده؟ (این لجن رو از یک دولتمرد دلاور جدیداً یاد گرفتیم، فکر نمیکردیم صفت باشد ولی شد!)(سر و ته جمله سوالی آخری را بیابید) آخه چرا؟ یعنی الان دامن ملا را به نجاست کافر شستی؟

  فرض حرف شما درست! آخرش برای ما روشن کنید این وسط کی ادم خوبه است؟ ناتو؟ قذافی؟ ملت لیبی؟ آخه ناتو دشمن قذافی است و قذافی هم دشمن ملت لیبی! (تا اینجا ما و شما حرف هم رو قبول داریم)

  بعد ناتو به دشمن دشمنش کمک میکنه تا دشمن مشترکشون رو به درک واصل کنند، یعنی این وسط در افتخار یا فرض بگو فرخنده رخداد سقوط دیکتاتور سابق (قذافی) هم ناتو مشارکت داشته و ملت لیبی!

  بعد ناتو دشمن ما هم هست ولی ملت لیبی دوست و برادر ما! بعد برادر ما دستشو گذاشته تو دست دشمن ما و یک دشمن دیگه ما رو نابود کردند! پس دشمن ما دشمن ما رو نابود کرده!

  بعد تازه این دشمن ما از نابودی این یکی دشمن ما کلی نفع برده و یا بهتره بگیم براش برنامه داشته! یعنی دشمن دشمن ما (که دوست ما نیست و خودش هم دشمن ماست) از کشتن دشمن ما سود برده در حالی که ما با این سود کلاً حال نمیکنیم! یعنی حالا از مرگ دشمنمون باید خوشحال باشیم یا از اینکه دشمنمون دشمنمون رو کشته و سود برده باید ناراحت باشیم؟

  تازه این وسط هنوز تکلیف دوستمون (ملت لیبی) و متحد دشمنون (باز هم ملت لیبی) معلوم نشده و ما هنوز دچار تضاد در تعریف رابطه دوستی یا دشمنی با ملت جدید لیبی (که قاعدتاً همون ملت قبلی هستند) هستیم! یعنی اونها که دستشون تا حالا با دشمن ما توی یک کاسه بوده حالا میخوان کاسه شون رو جدا کنند؟ یا نه خودشون رو به استکبار خود فروخته غرب میفروشند مفت؟!!! بعد ما از این پیوند موقت باید خوشحال باشیم یا ناراحت؟


  بعد فرض کن ملت لیبی هنوز دوست ما باشند و مسئولان آینده لیبی خود فروخته باشند! (شما میگی ها! ما نه) یعنی ملت لیبی دوباره دو دستی خاک عالم به سر خودش کرد؟ یعنی الان این خاکی که ملت لیبی به سر خودش کرده خوب بوده یا بد بوده؟ یعنی شر قذافی کم شد یک شر دیگه سوار نشه! یعنی این وسط ما بیشتر طرفدار خاک قذافی هستیم یا خاک ناتو و مستحب است که کدام به سر ملت لیبی شود؟ (من باب استفتاء می پرسم ها) یعنی در غائله اخیر شما طرفدار شکست ناتو بودی یا سقوط قذافی؟
  بعد این وسط ظاهراً آقایون دوست دارند از بازی باخته بازی دو سر برد بسازند!!!!

  اگر خاک ناتو به سر ملت لیبی شد و ملت لیبی خاک به سر تر شدند (هیچ نمیدونیم این حکومت جدید چه ریختی است؟!!) که اونوقت اولوالامر های ما با دمبشان گردو میشکنند که دیدید ما چه گفتیم و چه شد؟!! دیدید ناتو ملت لیبی رو خاک به سر کرد؟!

  و اگر خاک قذافی به سر ملت لیبی شد (که این خاک ظاهراً رفع شده) یعنی اوضاعشان بهتر شد باز هم دمب دراز حضرات به گردو شکنی می آید چون این بار سناریو بیداری اسلامی می رود روی میز!


  القصه ما خودمان هم نفهمیدیم کی با کی برادر است و با کی نابرادر! ولی زنده باد دیپلماسی فعال و قوی مملکت خودمان که از مصیبت اخیر سلسله دیکتاتور ها یک بازی دوسر برد "تبلیغاتی" ساخته! این ژانگولر ها از زیر هر عبایی در نمی آید!

  پاسخحذف
 22. کیر قذافی تو کس فاطمه(س)

  پاسخحذف
 23. ریدم به اسلام و خامنه‌ای

  پاسخحذف
 24. گمنامیان جان ببین من با اسلام مخالفم ولی این زنا زاده ای که اون دوتا کامنت فحاشی به اعتقادات مسلمانان کردند از طرف وزارت اطلاعات با اهدافی که شادید برای یکی که داخل ایران هست ملموس باشه آب میخوره لطفا فحش های جنسی را از وبلاگت حذف کن به هر کسی که باشه حتی به خامنه ای انتقاد با ادبانه بهتره
  در ضمن از لحاظ تاریخی هم فاطمه زهرا هیچ نقشی در جنگ های صدر اسلام و ... نداشته یک دختری بوده نه سالش بوده به علی دادنش توی 18 سالگی مرده یا جانش را از دست داده چه دلیلی داره که اجازه بدی به یک دختر بیگناه که سالهاست درگذشته یک عده فحش جنسی بدهند؟

  پاسخحذف
 25. به خرافات و مقدسات اسلام باید شاشید! اسلام به ایرانیان و دین و آداب و رسوم ایرانیان احترام نگذاشت.

  پاسخحذف
 26. گمنامیان جان
  با توجه به روحیه ات که می دونم طرفدار برابری حقوق زنان هستی منم مثل دوستمون اعتقاد دارم در حق فاطی خیلی جفا می شه . البته کاری به اعتقادات مسلمونهای جاکش ندارم فقط فاطی دختر بدبختی بود که تو بچگیش معلوم نیست اون بابای پدوفیلش چه بلایی سرش آورد بعدش افتاد دست نره خر کیر کلفتی مثل علی که صبح تا شب خرما می خورد و حشرش رو رو این بیچاره خالی می کرد . یکجورهایی باید از حقوق پایمال شده فاطی حمایت کرد

  پاسخحذف
 27. احساس تنگیت بخاطر اینه که ننه جون و خواهر جونت رو کیرم دارن لیز میخورن...
  اوووووووووووووووی یالا بیا

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.