دوشنبه، مهر ۲۵، ۱۳۹۰

آقای بالاترین، این سو استفاده آشکارا از روح آزادی بیان و دمکراسی است...! چرا رژیم از تسخیر بالاترین به دست مجاهدین حمایت می کند؟

به قول معروف، من جانم را می دهم تا مخالفم نظرش را بگوید، اما این به معنای این نیست که کل جامعه را در بست در اختیار گروه اندکی از مخالفین قرار دهیم. 


احترام به حقوق اقلیت و حقوق اکثریت اصول مشخصی دارد، نمی توان به گروهی اندک اجازه داد همه امکانات سخن گفتن را به تنهایی در اختیار گیرد، این خلاف آزادی بیان و دمکراسی است. 


چند واقعیت مشخص وجود دارد، نمی توانم چشم را بر آن بست:

-         اگر پنجاه یکصد بسیجی با اکانت تقلبی جو بالاترین را بدست گیرند، آیا می توان گفت که بنا به آزادی بیان و دمکراسی، نباید آنها را حذف کرد؟! آنها با تقلب و با اکانت تقلبی در حالی که تعدادی بسیار اندک طرفدار دارند، خود را نماینده اکثریت ایرانیان می دانند. تعداد مجاهدین و طرفداران آنها حداکثر به بیست هزار نفر می رسد، چه آنکه اگر طرفداران این گروه تروریستی بیشتر از این بود، ناچار نمی شدند ریسک کنند و با پرداخت پول، افراد بی خانمان را به همایش خود در پاریس یا نیویورک بیاورند.(اینجا]
-         این گروه با استفاده از پول قاچاق آدم و مزدوری صدام، بر سر پا است و به حیات خود ادامه داده است
-         سایت بالاترین برای جنبش آزادی خواهی ایران، اهمیت بسیار دارد، چرا که وبلاگ نویسان به تبادل افکار می پردازند و با افکار نوین آشنا می شوند.
-         به لجن کشیدن این سایت، برای ارتش سایبری رژیم نیز یه اولویت است و دیده ایم که چگونه در صدد نابودسازی این سایت است. یکی از شیوه های نابود سازی بالاترین، تبدیل کردن بالاترین به بلندگوی مجاهدین است، طبیعتا بالاترین به عنوان بلندگوی مجاهدین دوزار هم دیگر ارزش و اعتبار نخواهد داشت. لذا ارتش سایبری نیز از اعمال مجاهدین حمایت می کنند. بدون هیچ شکی رژیم ایران ترجیح می دهد بالاترین به دست گروه تروریستی و بی ریشه مجاهدین بیافتد،  تا اینکه در آن مطالب تشویق به سکولاریسم و آزادی بیان و دمکراسی نشر شود.
-         مجاهدین خلق نیز برای معتبر و پرطرفدار نشان دادن خود نزد سیاستمداران خارجی، نیاز دارد که از بالاترین سو استفاده کند و مثلا با داغ شدن تعداد زیادی لینک آنها، و یا بالارفتن رنکینگ سایت های آنها، پشتوانه مردمی برای خود جعل کند.
-         آمار لینک هایی که از سایت های مجاهدین در بالاترین به چشم می خورد، بسیار بالا و گاهی حدود بیست درصد است.
-         آمار طرفداران واقعی مجاهدین در جامعه ایرانی کمتر از (یک دو هزارم) جامعه است. یعنی از هر دو هزار نفر یک نفر طرفدار مجاهدین هستند.
-         به دیگر عبارت، طرفداران مجاهدین با اکانت های تقلبی خود، به جای اینکه از هر دوهزار لینک، یکی متعلق به آنان باشد، از هر پنج لینک یکی متعلق به آنان شده است و این سو استفاده آشکار از آزادی بیان و دمکراسی است.
-         موضوع وقتی وحشتناک می شود که می بینیم این گروه تروریستی، نه تنها جای دیگران را تنگ کرده اند، بلکه با رای های منفی گله ای و هماهنگ شده خود، اجازه فعالیت به دیگران را نیز نمی دهند.-            این به معنای حذف مخالفین نیست، بلکه کار و عمل مجاهدین است که به معنای سو استفاده از دمکراسی و حذف دیگران است، چون صندلی دیگران را به ناحق اشغال کرده اند/ جمهوری اسلامی و مجاهدین شباهت بسیار دارند، هر دو با دروغ و تقلب و زور، طرفداران یک عقیده احمقانه و کوچک را نماینده کل و یا اکثریت مردم ایران معرفی می کنند.

-         کسی نگفت مجاهدین حذف شود.  درخواست این است که با این افراد متقلب که با اکانت های تقلبی تازه ساز، ده ده تا رای می دهند و لینک های احمقانه و تروریستی خود را داغ می کنند، مقابله شود.
-         دمکراسی یعنی اینکه هر کسی یک رای داشته باشد. اگر کسی بیش از یک رای داشت، می شود مثل احمدی نژاد و مجاهدین خلق. می شود کسی که از دمکراسی سو استفاده می کند و رای و حکومت را می خواهد بدزدد. دمکراسی و آزادی بیان به معنای این نیست که میدان را به یک گروه خاص و متقلب واگذار شود. اصول مشخص دارد.


در اینجا از مدیریت محترم بالاترین برای بار آخر می خواهم که تکلیف کاربران را مشخص کند، بهترین روش برخورد با این گروه تروریستی این است که تمام مطالب مجاهدین (چه مخالف و چه موافق) به صورت اتوماتیک به پشت فیلتر فرستاده شود.

یک گزینه هنگام ارسال لینک باشد که در آن پرسیده شود آیا لینک مربوط به مجاهدین است یا نه؟ اگر پاسخ مثبت بود، لینک به صورت خودکار به پشت فیلتر فرستاده شود، اگر کاربری هم دروغ گفت، حسابش بسته شود.

برای سو استفاده منفی آنها نیز، باید به این شیوه عمل کرد که منفی های گله ای آنها، زمانی که همزمان و با یکدیگر منفی می دهند، بی اثر شود.

نوشته های پیشین: 

نوشته های مرتبط:

لینک این مطلب در بالاترین----

۹ نظر:

 1. Doorood gerami, khaste nabashi. mesle hamishe matalebet ra mikhona. Desig safe kheyli khoob shode. Oon videoyi ke gozashte boodi darbareye pool dadan MeK be amrikayihaye badbakht ke nemidoonan chi kar daran mikonan ra lotfan har chand vaght ye bar tooye balatarin bezar. Oon neshoon dahandeye vagheiyat va esalate in fergheye teroristiye. Hamin kara ra ham dar Europe mikonan. Sharm va nang bar irani hayi ke mardom ra gool mizanan va esme irani ra kharab mikonan. Chon mah poshte abr nemimoone va ye rooz donya mifahme ke in terorista kiyaan.

  Rasti karbar geramiye Sashti oon txt i ke ghablan too balatarin dashti behtar bood, "kolli harfe jadid baraye goftan daram" heyf shod taghyire nazar dadi. Ba ehteram,
  Baran 57

  پاسخحذف
 2. گمنامیان جان این حرفها چیه می زنی یحیی نژاد دستش با اینها تو یک کاسه است من توی بخش بالاویژن
  http://balatarin.com/balavision
  چند بار این کامنت را در باره مشکلاتی که مجاهدین در سایت ایجاد می کنند گذاشتم ولی هر بار حذف شد.تازه بیشتر از همه کامنت ها هم بهش رای داده بودند چندتا کامنت دیگه با موضوع مجاهدین هم حذف شد.
  نگاه کن ببین الان اون کامنت اونجاست یا نه
  http://jaanati.files.wordpress.com/2011/10/c1.jpg

  پاسخحذف
 3. بدیل بالاترین سایت آزادگی است.
  احتیاج به دعوت نامه و بگیر و ببند هم ندارد.

  پاسخحذف
 4. Vay, Gomnamian jan, motasef shodam in ra too Balatarin khoondam. "تا زمانی که بالاترین در تسخیر مزدوران صدام(مجاهدین خلق) است، تنها به ارسال روزانه این مطلب از وبلاگم افدام می کنم و بالاترین را تحریم می کنم http://balatarin.com/permlink/2011/10/17/2765094"

  Jaye taasofe ke Balatarin ghadr karbaraye khoobesh o nemidoone.Shakhsan dobare baraye istadegi va poshte karet azat tashakor mikonam. Be omide azadiye Iran.Baran 57 :-(

  پاسخحذف
 5. درود
  برادر گمنامیان
  لطف میکنی لینک زیر را در جهت مبارزات الله پسندانه و برای شادی روح آن عزیز سفر کرده "مسعود رجوی" به بالاترین بفرستی ؟
  با سپاس فراوان ( البته پیشاپیش ! )

  http://mozaheminkhalgh.blogspot.com/2011/10/blog-post_507.html

  پاسخحذف
 6. جناب گمنامیان درود برشما..... من تاکنون نزدیک به 250 شناسه تقلبی اینها را کشف کرده وبرای بالاترین فرستاده ام بنظرم می رسد دست بالاتری بنوعی دردست اینهاست چرا که برروی خلاف کاری هایشات چشم می بندد وندیده می گیرد من تحقیق کرده ام ارسال لینک اینها نوبتی است یعنی هرروز نوبت استفاده از سه ویا چهار شناسه است مرکز کنترل اینها هم یک خانه سازمانی درکلن المان واردوگاه ترووریستی اوورسوواز درفرانسه می باشد..... اینها جمعا حدود 25 نفرهستند ولی 225 آی دی تقلبی دارند چند کاربر درساختن شناسه تقلبی برای اینها نقش دارند سهند 20 _ اشکان جان ( مجید کاوسی _ بالاگر یا همان پوزیون _ آزاده 2008 ( زری اصفهانی) که یک شناسه تقلبی هم دارد بنام m1259s وکاربر مزار وفائزه وپریشان ودارکوب ومهناز ......من همه این ها رابارها برای مسئولین بالاترین گزارش کرده ام ولی اکنون به این نتیجه رسیده ام که بالاترین بهردلیل... که من هنوز نمی دانم بااین ها سازش می کند..شخصی بنام میترا از مسئولین گفت اینها کار جمعی می کنند! وتوجیه کرد خلاف کاری اینها را بنابراین من فکر می کنم یاباید کلا ندید بگیریم تخلفات این هارا وبگذاریم این بدبخت ها با داغ کردن تقلبی لینک های خودشان دلخوش باشند ویا ماهم باید کاری سازمانی کنیم وبا صدرای منفی لینک هایشان را قرمز کنیم تا شاید شرم کنند که البته اینها نمی دانند شرم چیست وپررو ودورو ودروغگر وشیا هستند...... دوستان دیگر هم راه حل بدهند

  پاسخحذف
 7. گمنامیان از این که تو را مایوس کردند بسیار متاسف هستم . میدانم که شما میتوانید رهبری ویلاگ نویسان آزاد را بعهده بگیرید و مدیریت دورنگ و فریب کار بالانرین را رسوا کنید. مجاهدین در مقابل منطق شما کاملا الکن و بی زبان هستند.

  پاسخحذف
 8. بنده هم بدلیل مبارزه در همین راه از بالاترین بیرون رفتم. نیازی به افشای کاربری ام نمی دیدم اما با این پست تصمیم گرفتم آن را به مابقی کاربران هم نشان بدهم . کاربری من در بالاترین keyumars
  . خودتان از آخرین لینک های ارسال شده من می توانید تمام ماجرا را متوجه شوید. افتخار می کنم به دلیل ارسال گزارش توسط آن ارازل بیرون افتاده ام. حداقل این که آن جا یا جای من بود یا اونها، اینطور که معلوم شد جای آن ها بود. یحیی نژاد یا دارد از آن ها پول می گیرد یا خود به طریقی به آن ها وابسته است. با افتخار بیرون آمدم ببینم وقتی همه کاربران ضد آن ها کهاکثریت نیک بالاترین را تشکیل می دهند هم بیرون بیایند باز هم بالاترین ، بالاترین می ماند.

  پاسخحذف
 9. با درود خدمت همه دوستان عزیز و جناب گمنامیان .من همین کامنت را در بالاترین زیر لینک شما هم قرار دادم .تازمان خروج کامل اشرارمسلح باند مافیایی و تروریستی رجوی دربالاترین فعالیت نخواهم کرد. (حرکت به سمت آزادی و رسیدن به دموکراسی منطبق بااصل کرامت انسان"درگرو همکاری و اتحادو کارمشترک بااشراروتروریستهای باندرجوی واسلامگراهای سبزوسیاه نیست)
  با کمال میل افتخار میکنم به دلیل تروریست خواندن گروهک تروریستی و شرور و ریا کار و آدمکش رجوی آکانت من توسط بالاترین بسته شود!
  همچنین منتظر اعلام نظر رسمی مدیران سایت بالاترین در رابطه بااشرار مسلح باند تروریستی رجوی هستیم !
  اما دوستان یک موردی کاملن مشخص و قابل لمس هستش و اینه که من هم بیش از 90درصد فکر میکنم بالاترین دستش با مجاهدین و دارودسته اسلامگراهایی و به کلی کسانی که دوست دارند عامل دین در بخشهایی از دولت باشه یکی هستش ! من این موضوع را از مغلطه های اینا متوجه شدم.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.