چهارشنبه، مهر ۲۰، ۱۳۹۰

در حکومت اسلامی ایران، سی درصد از مردم یا باید شان و شرافت انسانی را زیر پا بگذارند یا از گرسنگی بمیرند...!

منابع رسمی رژم ایران، نرخ بیکاری را حدود یازده درصد اعلام می کنند، اما فعالین اقتصادی این رقم را حدود سی درصد می دانند.

تفاوت بیکار بودن در ایران و در کشورهای دیگر، در این است که دیگر کشورها،افراد حتی اگر بیکار نیز باشند، از طرف دولت حقوق بیکاری می گیرند و مثلا شب به صورت گرسنه به رختخواب نمی روند و پول خرید دارو را دارند. اما در ایران اگر کسی بیکار باشد، هیچ حمایتی از او وجود ندارد و او باید از طریق خلاف قانون پول غذای خود را تامین کند و یا از گرسنگی بمیرد!

به دیگر عبارتی،در رژیم و نظام اسلامی، یا باید از گرسنگی مرد یا باید شرافت انسانی خود را زیر پا گذاشت و دست به جارهای خلاف قانون زد.

براستی، در سایه حکومت اسلامی، کار ما به کجا رسیده است ؟ کشوری که یکی از ثروتنمند ترین کشورهای دنیا است، کار مردم آن در سایه حکومت اسلام به چنین جایی رسیده است.  باید از هر سه نفر، یک نفر شان و شرافت انسانی خود را اینچنین زیر پا بگذارند؟


این عکس، نشان دهنده درجه فلاکت ایرانیان است.

لینک این مطلب در بالاترین -------------آزادکی


نوشته دیگر امروز من 


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.