سه‌شنبه، مهر ۱۲، ۱۳۹۰

بیانیه اسلامی بنی صدر/ چون بختیار ترور شده و صدام نیز سقط شده است، بدینوسیله من برای توجیه اعمال خودم به بختیار انگ می چسبانم


جناب آقای دکتر بنی صدر، رییس جمهور نشریه انقلاب اسلامی در تبعید، بیانیه ای صادر کرده اند و در آن بیانیه، دلایل موضع گیری های اخیر خود را بیان فرموده اند.

ایشان در این بیانیه رسمی و اسلامی، اعلام کرده اند که :

"با توجه به اینکه تا ما آمدیم اقتصاد اسلامی-توحیدی خودمان را پیاده کنیم، بنیانگذار کبیر انقلاب، رفیق نیمه راه شد و با پس گردنی ما را از ریاست جمهوری برداشت؛ ما تلاش داریم که باز رییس جمهور شویم.

از آنجایی که در ایران قحط الرجال است و هیچ ایرانی دیگری روی کره خاکی زندگی نمی کند که بتواند رییس جمهور ایران شود، با توجه به سابقه درخشان ما در دست بوسی خمینی، در اینجا اعلام می کنیم که تمایل بسیاری برای بدست آوردن قدرت داریم.

برای رییس جمهور شدن من تنها یک مشکل وجود دارد و آن هم این است که مردم ایران فکر می کنند امثال من به دمکراسی خیانت کردیم که فرد سکولار و دمکراتی چون بختیار را کله پا کردیم و خمینی را بر سر کار آوردیم، لذا با توجه به اینکه بختیار توسط خمینی ترور شده است و از طرفی، صدام هم سقط شده و دنیا نیز هر کی به هر کی است، ما به دکتر بختیار یک انگ گنده می چسبانیم تا او را خائن جلوه دهیم و همه ایرانیان فکر کنند من در مبارزه با بختیار، اشتباه نکرده ام و راحت می توانم باز رییس جمهور ایران شوم.

طبیعتا سند و مدرکی که برای این انگ ارایه می کنم، حرف روزنامه لوموند است ، البته اصلا مهم نیست که لوموند در دادگاه فرانسه به چاپ دروغ محکوم شده و مجبور شده در روزنامه اش بنویسد این خبر دروغ بوده است.به هر حال هر چه باشد، طبق قوانین اسلامی، دروغ گفتن کار بسیار خوب و معقولی است. "

لینک این مطلب در بالاترین------------------ازادگی

مطالب مشابه:۲ نظر:

  1. همه نفرینهای آفرینش به روح و روان سلمان فارسی این شاهزاده ننگین خائن ایرانی‌ و شاگرد ننگینترش محمد تازی

    پاسخحذف
  2. سلام ببخشید که خارج از بحث سوال دارم امنیت bloggerیا blogspot.com چقدره و چطور میشه privacy کرد? farzad29992@yahoo.com

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.