شنبه، مهر ۰۹، ۱۳۹۰

ویکی لیکس:جاسوسان عباسیون قرص های ضد افسردگی امام نقی را با قرص های توهم زا (ال اس دی) تعویض می کرده اند...!/علت عدم تعادل امام نقی کشف شد!

برای اولین بار، ویکی لیکس، اسنادی محرمانه بارگاه خلافت عباسی را افشا کرده است که نشان می دهد خلیفه وقت عباسی، برای بی اعتبار کردن و مسخره کردن امام نقی (ع)، به جاسوسان خود دستور داده بوده است که به داروخانه محل سکونت امام نقی (کوچه سوم سامرا)، نفوذ کرده و هر بار به جای داروهای ضد افسردگی، به امام نقی ال اس دی که یک ماده مخدر و توهم زا است،  تحویل دهند.

حضرت امام نقی (ع)، از همان ابتدای دوران امامت و زمانی که هشت ساله بوده است، به دلیل بی مهری جامعه، به افسردگی بسیار شدیدی مبتلا شده بودند که امروزه از آن بیماری، به نام سندروم نقی (خود مهم بینی و خودپشم یابی مزمن)، یاد می شود.

گویا آن امام همام، به صورت مداوم تحت تاثیر شیشه بوده اند و این احادیث بعضا عجیبی که از آن بزرگوار نقل می کنند و یا اعمال عجیب و غریب ایشان (مثلا سکس گروپ با شتر و گوسفند در وسط میدان سامرا) ناشی از اثرات این داروهای توهم زا بوده است.

در گزارش ویکی لیکس به اعمال پلید خلیفه عباسی اشاره شده است. مثلا سه نفر موظف بوده اند جاسوسی آن اما بزرگوار را کرده و با تهیه گزارش از اعمال روزمره او و قرایت آن در مجالس رسمی دولت عباسی، باعث خنده و شادی حضار شوند و سطح و شان امام نقی را به دلقک کاهش داده بودند.لینک این مطلب در بالاترین------------آزادگی
لوگو پیشنهادی نقیون برای تولد امام نقی در سایت بالاترین۹ نظر:

 1. قرصهای ضد حاملگی مادرت رو هم با آب منی سگ عوض کردن که توله سگ تخم حرومی مثل تو پس افتاد

  پاسخحذف
 2. عالی بود، کلی خندیدم. انتخابتم عالیه امام نقی. اسمش خیلی خندس. فکر کن از یارو بپرسن بگن آقا اسمه شما چیه اونم بگه نقی! هاهاهاهاها

  پاسخحذف
 3. تو هنوز نمی فهمی معنی ازاری جیه . تو به عقاید جند میلیون انسان بی احترامی می کنی و فکر می کنی روشن فکر هستی. مرگ بر تو . به راستی که حق گفت که مردم سزاوار حکومتشان هستند . و این حکومت از سر تو زیاد است جون اگر ازادی ببینین به خواهر و مادر خودتان هم رحم نمی کنید

  پاسخحذف
 4. اقای ناشناس شما که از احترام حرف میزنی خودت ودولت عزیزت به کدوم دین غیر از اسلام شیعه احترام میزارید ان از اوضاع سنی هادیگه چه برسه به سایر ادیان

  پاسخحذف
 5. من آمدم و فحشی نثارتان کنم، حیف خر یا الاغ

  پاسخحذف
 6. به نظر من این گونه حرف های گمنامیان عکس العمل رفتارهای مومنین است. وقتی گروهی به نام این که مسلمان یا مومن هستند مجازند با دگراندیشان هرکاری بکنند و حتی آن ها را به جرم تغییر دین اعدام کنند باید منتظر باشند که مخالفین به محض پیدا کردن فرصت انتفام خود را بگیرند. کاری که رژیم آخوندی جمهوری اسلامی با دین کرده است نتیجه اش شنیدن و دیدن توهین به دین است. اگر کسانی طرفدار حفظ دین هم باشند باید از این رژیم اظهار انزجار کنند. البته نمی دانم کسانی که از طنزهای گمنامیان تا این حد می رنجند که فحش های ناموسی می دهند اصولا چرا از فیلتر شکن که مخالف قوانین جمهوری اسلامی است استفاده می کنند و اگر هم استفاده می کنند چرا به این سایت می آیند. آن ها می توانند همچون بسیاری از مومنین به سایت های پورنو بروند و حالشان را بکنند و ما هم به این کار آن ها خرده ای نمی گیریم،چرا که دیدن آن تصاویر حق آن هاست. اما چرا این جا می آیند که به امامانشان توهین می شود.

  پاسخحذف
 7. احترام به عقاید : آیا به عقیده هیتلر هم باید احترام گذاشت ؟!/چرا من به عقاید مسلمانان توهین می کنم؟!

  http://gomnamian.blogspot.com/2011/03/blog-post_6079.html

  پاسخحذف
 8. ای خاک بر سره این مسلمونا
  آخه الاغ مگه تو امامی به اسمه نقی داری که بهش توهین بشه!؟
  یعنی نمیشه ما با امام نقیه خودمون هم شوخی کنیم؟؟!!
  ای تف به این عقاید افراطی شما
  ای تف توو این اسلام

  پاسخحذف
 9. خدا بانیان این سایت را لعنت کند

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.