سه‌شنبه، شهریور ۱۵، ۱۳۹۰

مشکل تو به احتمال زیاد به خدا مربوط نیست، برو دو تا قرص وایاگرا بخر !

نگارنده محترم این اثر هنری ، اگر خدایی باشد ، مطمین باش وظایف و کارهای مهمتری برای رسیدگی دارد، به جای اینکه بیاید و در نقش مشاور خانواده شما ظاهر شود. 
به جای اینکه از خدایی که وجود ندارد، کمک بخواهی و ملت را اسکل کنی که بروند به درگاه او دعا کنند، برو دو تا جعبه قرص وایاگرا بخر! احتمال زیاد مشکل تو و همسرت از رختخواب شروع شده است...!
لینک این نوشته در سایت بالاترین-
نوشته های دیگر امروز من : 
۱۳ نظر:

 1. اولا من معاون شهردار همون جایی هستم که آدرسش را گذاشتم قرار هم نیست توی ایران اتفاقی بیفته مگه اینکه از رو نعش من رد بشید شما ها
  دوما ip ها داخل ایران دینامیک هستند و قابل ردیابی نیست!!!
  ولی من خودم جایم را بهت گفتم چون ما رفتنی نیستیم تو بهتره منتظر باشی چون ip ها انگلیس استاتیک هستند چند روز دیگه یک تیمی را می فرستیم دنبالت بعدا همون کاری کا نوشتم...

  پاسخحذف
 2. آي پي شما بخاطر اينکه از فيلتر شکن استفاده مي کنيد در ايران قابل شناسايي نيست ولي توسط شرکت هاي فراهم کننده فيلتر شکن که در خاک آمريکا هستند اين آي پي ها و ريز فعاليت آنها قابل شناسايي است.

  پاسخحذف
 3. جناب آقاي سید علی سید سجادی!
  ديگر دوران وحشيگري اسلامي به پايان رسيده.
  مثل آدم بايد بنشيني و اگر حرف حسابي براي گفتن داري آن را عرضه کني.
  کسي هم قرار نيست از روي نعش تو رد بشه! مردم انتخاب مي کنند و تو هم مثل آدم به انتخاب مردم احترام مي گذاري.
  ايران 1390 جايي براي وحشي گري امثال تو نيست.

  پاسخحذف
 4. سید علی سجادی ،
  ادعا می کنی معاون شهردار هستی ، اگر وجود داری ؛ از ایمیل همان شهردار خوی (!) ، یعنی از ایمیل شهرداری برای من یک ایمیل به این آدرس بفرست تا مشخص شود واقعا معاون شهردار هستی :
  gomnamgomnamian@gmail.com
  ---------------------------------------------
  فکر هم نکن چون از فیلتر شکن استفاده می کنی (وبلاگ من فیلتر است در ایران) ، از چنگ عدالت می توانی فرار کنی ، فیلتر شکن ها توسط دولت آمریکا قابل ردیابی هستند.
  مطمین باش جای امثال تو به زودی در زندان است،
  البته نیازی به تلاش من نیست، معاون شهردار بودن (اگر دروغ نگویی) و شرکت در دزدی های رژیم، برای زندانی شدن در ایران آزاد و دمکراتیک ، کافی است.

  پاسخحذف
 5. دوستان مسلمان درود
  به نظر من شما نظر ندهید بهتره ، چون هر آدم عاقلی با خوندن نظرات شمااگر زمانی هم دیندار بوده است بیشتر به سمت عقاید آقای گمنامیان کشیده میشود
  شمای مسلمانی که دفاعت و منطقت شیشه نوشابست ،هیچ وقت به خودت اجازه نده در میدان فرهنگ و گفتگو وارد شوی
  چون واقعا به اسلامتون با ندانم کاری و دستچاچه پاسخ دادن ضربه میزنی

  پاسخحذف
 6. گمنامیان جان این مردکی که به اسم سجادی کامنت گذاشته اوایل به منم فحاشی می کرد دروغ هم میگه معاون شهردار نیست به لیست شهردارهای خوی بعد انقلاب نگاه کن می فهمی چرا داه اینطوری واسه رژیم پشت می اندازه
  http://oi55.tinypic.com/sm956g.jpg

  پاسخحذف
 7. آقای به اصطلاح سجادی ، اگر لازم باشه از روی قبر تو و ننه ات که هیچی‌، از روی قبر امام رضا هم رد میشیم تا به آزادی برسیم.

  پاسخحذف
 8. دوست افغانیمون میگه: زن نه تخت میخواهد نه بخت، فقط یه زدنِ سخت میخواد

  پاسخحذف
 9. قبر امام رضا را ولش حاضری برای رسیدن به آزادی از روی کیر سی سانتی متر منم رد بشی؟

  پاسخحذف
 10. آقاي سید علی سجادی.
  اينجا حوزه علميه قم نيست که آداب اسلامي را تدريس مي کني!

  پاسخحذف
 11. این مردک سید علی سید سجادی ، یک نمونه زنده مسلمان ، وفادار به پیامبرش هست. اذیتش نکنید

  پاسخحذف
 12. آقای سید علی‌ سجادی، از روی کیر ۳ سانتی شما که هیچی‌ از روی کس ننه شما و فاطمه زهرا هم رد میشیم.

  پاسخحذف
 13. عجب كل كل باحال و +18 راه افتاده
  سجادي بزغاله بهتره اينجور جاها پيدات نشه تا اينجور قهوه اي نشي

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.