یکشنبه، مهر ۰۳، ۱۳۹۰

من مجاهد خلق ، پنگوئن شبیه سازی شده، ..... حاضر..حاضر.....حاضر ...!


این ویدیو را ببینید که چطور مجاهدین ، چون آدم های آهنی برای سران مجاهدین قسم می خورند، و بعد عکس پنگوئن ها را ملاحظه کنید.


پیشنهاد می شود این ویدیو زیبا از وبلاگ دودوزه عزیز درباره رفتار مجاهدین را نیز ملاحظه بفرمایید.

داستان شبیه سازی شدن در فرقه مجاهدین را نیز می توانید در اینجا ببینید.

نوشته پیشین: 

لینک این نوشته در بالاترین---------------آزادگی خلاصه داستان شبیه سازی گوساله را در این تصویر می توانید ببینید: اگر بالاترین به تسخیر مجاهدین درآید۴ نظر:

 1. .
  من ، 666 ، حاضر حاضر حاضر برای دریافت ساندیس و کیک دستپخت مریم مهرتابان
  .
  :-)
  .

  پاسخحذف
 2. به خاطر وجود امثال همین احمقهاست که ج.ا. هنوز سرپاست! حاضر...حاضر...حاضر :)) یک مشت روانی شستشوی مغزی شده!

  پاسخحذف
 3. می گم این سیزک حاضر حاضر بلیطش چنده . خمینی گجستگ میگفت تو رسالش می گفت وقتی می رین دستشویی بگین آهان حالا اینا می گن حاضر

  پاسخحذف
 4. من kambo هستم دمت کرم حال کردم

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.