چهارشنبه، مهر ۰۶، ۱۳۹۰

تصوری از خدای من...! او را پرستش می کنم

همانطوری که معتقد هستید، دینداران باور دارند که انسان برای زندگی، نیاز به یک کسی دارد تا آنرا بپرستد ولی آتیست ها (خداناباوران) معتقد هستند که انسان نیازی به پرستش کردن ندارد.

از شما چه پنهان من معتقدم که حتی بی خدایان نیز، نیاز به پرستش کسی دارند. من شخصا پرفسور ریچارد داوکینز را پرستش می کنم  و روزی چند بار به سمت آکسفورد (محل زندگی آن حضرت)، دعا می کنم. البته خدای من نسبت به خدای مسلمانان، این برتری را دارد که لااقل با چشم می شود او را دید!

در اینجا می توانید تصویر خداوند مرا ببینید.  
نوشته قبلی:۵ نظر:

 1. گمنام جان into the universe هاوکینگ رو دیدی؟! مخصوصاً اپیزود ۳شو. how does the universe works. الان ۱ ماه تمام روزی ۳ بر دارم میبینم. بمبه بمب!

  پاسخحذف
 2. عزیز جان
  کتاب جدید داوکنیز دو سه روز است منتشر شده به نام
  he Magic of Reality
  .
  ایمیل زدم به بنیاد داوکینز که اگر اجازه بدهند، من آنرا به فارسی ترجمه کنم (به خاطر کپی رایت)؛
  محشر است.

  پاسخحذف
 3. are midunam ye ketabe sadas baraye senine payin, vali into the universe mano divoone karde

  پاسخحذف
 4. لطفا شرایط ایران را که چاپ این چنین کتابهایی ممکن نیست را یاد آور کنید شاید راحت تر اجازه دهند.
  لطفاسری به این صفحه بزنید:

  http://www.daftarche.com/showthread.php/251-بازگردان-نسک‌-و-نوشتارهای-انگلیسی

  اینجا در خواست کمک برای ترجمه بدین.
  چند نفری میان کمک.
  حتی اگه کسی نیاد کمک من 4 ماه دیگه بعد از کنکور کمک میکنم.

  پاسخحذف
 5. لطفا اگه پی دی اف رو دارین حتی انگلیسی درغ نکنین. فعلا ایران کپی رایت نداره

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.