شنبه، شهریور ۱۲، ۱۳۹۰

آقای ولی فقیه، می دانستی که شیرها هم خودکشی می کنند؟/خون بهنام گنجی چون خون ندا آقا سلطان بر دست تو خشکیده است...!


چند وقت پیش یک مقاله می خواندم در باره رفتار شیرها ، خلاصه کلام این بود که  شیر ها هم خودکشی می کنند.از شنیدن خبر خودکشی مشکوک بهنام گنجی ، عجیب به یاد آن مقاله و خودکشی شیرها افتادم.

بهنام گنجی ، جوانی بیست و سه ساله، بی هیچ دلیل قانونی بازداشت می شود ، مدتی را در زندان انفرادی به سر می برد، شکنجه می شود و آزار می بیند. چند روز بعد از آزادی، این جوان دانشجو، خودکشی می کند.

کسی نمی داند بر این جوان ، در سیاه چال های ولایت فقیه چه گذشته است، اما همه ما می دانیم چه جنایاتی در این زندان ها به وقوع می پیوندد، از شکنجه های روحی و جسمی گرفته تا تجاوز و آزار جنسی.

بر اساس گزارش ها ، او حتی سابقه افسردگی نیز نداشته است، اما در طی مدت بازداشت، آنقدری آزارش داده اند که بعد از آزادی ، دست به خودکشی زده است. 

اینکه یک جوان را آنقدر آزار بدهند که خودکشی کند، چیزی از بار مسولیت رژیم ولایت فقیه کم نمی کند، شاید اینبار مزدوران خامنه ای ماشه اسلحه را نچکانده باشند، اما باز به مانند دیگر جنایاتی که مرتکب شده اند ، مسول محسوب می شوند.

فرقی بین ندا آقا سلطان و بهنام گنجی نیست، هر دو قربانی جنایت ولایت فقیه هستند. حق حیات ، زندگی و شادی از هر دو توسط ولی فقیه ، سلب شده است. 

این میان احمق خامنه ای و رژیم ولایت فقیه است که تصور می کند با  با کشتن ندا و بهنام گنجی و سهراب اعرابی،  خللی در روند آزادی خواهی ایران ، به وجود خواهد آمد. 


بی هیچ شکی ، این خودکشی، یک آدم کشی و یک قتل دیگر محسوب می شود که توسط ولی فقیه و مزدورانش صورت گرفته است، برگی دیگر است در دفتر قطور جنایات رژیم. 


با دیدن چنین اخباری ، تنها اراده مردم برای رسیدن به دمکراسی مستحکم تر می شود. 

لینک این مطلب در بالاترین---------------آزادگی -----------ریشه ها
۵ نظر:

 1. ریدم و شاشیدم به اسلام و قرآن و اون رسول بچه بازش و اون علی‌ ابن ابیطالب آدم کش. تًف به این رژیم کثیف و اون ولی‌ وقیحش.

  پاسخحذف
 2. عکس اون پیر زن چیه که به جای ندای دوست داشتنی و خوشگل ما بالای وبلاگت گذاشتی جمعش کن یک عکس خوشگلتر ازش گوشه وبلاگ بگذار قالب قبلی وبلاگت هم در عین سادگی خیلی بهتر بود.

  پاسخحذف
 3. به نظر من اگه عکس ندا رو درست کني وبلاگت هيچ مشکلي نداره خيلي هم عاليه.

  پاسخحذف
 4. این دین است یا مافیا؟!
  اگر عضو آن نشوی یا کشته می شوی یا باید باج بدهی.
  اگر عبادت نکنی شلاق می خوری واگر باز هم عبادت نکنی کشته می شوی. ( عبادت اجباری الله).

  «بزور مسلمان شده زاده سابق»

  پاسخحذف
 5. از روزی که این حکومت جبار و خون ریز بر ما حکومت میکند ملت ماطعم شیرینی صلح و سلامت و رستگاری را ندیده اند و نخواهند دید.تا زمانی که این رژیم سفاک و جلاد خونریز و ضحاک مار بر دوش ملاهان جن عفریته بر ایران حکومت میکنند غیر مصیبت و خاری و خانمان سوزی نصیبی نخواهیم داشت.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.