یکشنبه، شهریور ۱۳، ۱۳۹۰

خانم رجوی، فرقه تروریستی مجاهدین با پیشینه کرد کشی، هیچ ربطی به دلاوران آذربایجان ندارد، لطفا خودتان را به آنها نچسبانید!


خانم رجوی، خیانت هایی چون مزدوری صدام و کرد کشی کم بوده که حالا گروهک تروریست خودتان را به دلاوران آذربایجانی می چسبانید؟صفحه فیسبوک آذربایجان، گروه تروریستی مجاهدین خلق، سعی در سو استفاده از دلاوری مردم آذربایجان دارد، در صفحه فیسبوک فوق نوشته اسـت:

            "بهره برداری سیاسی ,فرقه تروریستی رجوی از قیامهای مدنی آذربایجان (فیسبوک اذربایجان)
تماسهایی با شماره های ناشناس از طرف فرقه تروریستی مجاهدین امروز بازاریان تبریز را به ادامه قیام فراخواند.این فرقه که در ابتدای تماسهای خود با فرستادن درورد به مردم اذربایجان از انان خواست تا به قیامهای خود ادامه بدهند .فرقه تروریستی رجوی که باعث ترورهای زیادی شده اینبار جوانان اذربایجان را نشانه گرفته ولی اذربایجانیها زرنگ تر از انی هستند که فرقه رجوی بتواند روی آنها حساب باز کند - 90/06/19 "

بی شرمی مجاهدین را گویا پایانی نیست. خطاب به سردمداران این گروه تروریستی ، باید گفت که :

خانم رجوی، گروهکی که در پیشینه کثیف خود، سرکوب اقلیت کرد عراقی را دارد، اصولا صلاحیت اظهار نظر در باره مردم ارومیه و تضعیع حقوق اقلیت ندارد.

بی شک هیچ ارتباطی بین فرزندان ستارخان که اینچنین دلیرانه در مقابل رژیم دیکتاتوری قد علم کرده اند ، با گروهک تروریستی مجاهدین خلق وجود ندارد.


باید به خانم رجوی گفت که مردم قهرمان ، جان خود را به خطر نمی اندازند، سینه خود را سپر گلوله نمی کنند که  مجاهدین خلق، خود را به آنها بچسبانند.


به چه زبانی آزادی خواهان ایرانی باید بگویند که هیچ ارتباطی بین آنها و مزدوران صدام حسین وجود ندارد؟!


پستی و پلشتی مجاهدین خلق ، زمانی عیان می شود که می بینیم  رژیم ایران می تواند از این بیانیه احمقانه این گروه تروریستی سو استفاده کند و بگوید مردم معترض ، وابسته به این گروه تروریستی بوده اند و به این روش ، در صدد سرکوب گسترده تر آنان برآید و اقدام وحشیانه خود را توجیه کند.


برای گروهک تروریستی مجاهدین خلق، تنها مطرح کردن نام خودشان مهم است و به امنیت جانی معترضین نیز نمی اندیشند.


البته که از مزدوران صدام حسین که نهایت افتخارشان، کشتن کردهای مخالف صدام است، توقع بیش از این نمی رود،


نوشته پیشین درباره مجاهدین خلق:

نوشته دیگرمن : 

۱۷ نظر:

 1. گمنامیان عزیز
  هر گاه شما، حتی یکی از اینهمه اتهاماتی را که زده اید، و بارها و بارها هم خلافش ثابت شده، را توانستید ثابت کنید، ابوقت این حق را دارید که برای خانم رجوی تعیین تکلیف کنید.

  پاسخحذف
 2. DOOSTE AZIZ

  33SAL HAST KE MARDOME IRAN ENGHELAB KARDAND VA VA REGIME AKHOONDY BE SARE KAR AMAD, VA DAR MODAT HAMEYE MAHA ESHTEBAHATTE ZIADY KARDIM AZ AGHAYEH KHOMEINI GEREFTEH TA AGHAYE BAKHTIAR, AZ MOJAHED GEREFTE TA HEZBOLLAHI, AZ CHERIK GEREFTE TA ARTESH AZ SALTANAT TALAB GEREFTE TA ROSHANFEKRAN

  DAR HALLE HAZER TAMAME MARDOME IRAN FAGHAT BE YEK CHEEZ EHTIAJ DARAND VA ANHAM ETEHAD MEBASHAD VA HAMALAT BE INGOROUH YA BE AN GOROUH HEECH NATIJE NADARAD BE GHEYR AZ SHEKASTANE ETEHADE MARDOME IRAN VA GHAVY TAR KARDANE DOSHMANE MARDOME IRAN YANI HOKOUMATEH AKHONNDY,

  TORA BE JAN ANKASSY KE DOOST DARID INGHADR BE IN YA BE GIR NADAHID, DOSHMANE MA MOJAHEDIN SALTANAT TALAB, YA COMMUNIST NIST ,

  MA FAGHAT YEK DOSHMAN DARIM ANHAM IN HOKOUMATE AKHOONDY AST

  Farhad

  پاسخحذف
 3. در این زمان ما نیازمند وحدت همه نیروهای جمهوری خواه هستیم.هرکس که غیر از این بخواهد و انجام دهد همداستان با جمهوری اسلامی است.

  پاسخحذف
 4. -------------------------------اعتراف صادقانه:
  در این لینک نوشته بودم انگل های مجاهدین، با پوزش فراوان این کلمه را حذف کردم !
  نباید این کلمه را استفاده می کردم.
  ببخشید.
  از شدت ناراحتی بود.
  با فروتنی تمام، پوزش می طلبم.

  پاسخحذف
 5. لطفا جنابعالی هم برای کوبیدن اتهامات بی پایه خود به مجاهدین پشت عکس خانم ندا آقا سلطان قایم نشید. فکر نمیکنم که خانم آقا سلطان به شما نمایندگی داده باشه که از طرف وی این و ان را با اتهاماتی بکوبید که در هر دادگاهی هم در دنیای آزاد خلافش ثابت شده.
  اسمتان را گمنام میگذارید اما خودتان را پشت عکس ندا و مظلومیت عالمگیرش پنهان میکنید تا تبلیغات رذیلانه خود را پیش ببرید. کمی شرافت هم چیز خوبی است.
  برای چی ناراحت شده بودید؟ چرا نباید سازمان مجاهدین از سرکوب مردم تبریز انتقاد کنند؟ مگر این وظیفه میهنی هر ایرانی نیست؟ اصلا ناراحتی شخصی شما چه ربطی به مجاهدین دارد؟ چه مجوزی به شما میدهد که هر رطب و یابسی را به زبان بیاورید؟

  پاسخحذف
 6. ناشناس آخری،
  سپاس از کامنت شما،
  من نماینده ندا نیستم، اما مطمینا مریم رجوی، دیکتاتور تروریست هن نماینده او نیست.
  من فقط برای زنده نگاه داشتن اسم ندا، از عکس او استفاده می کنم.
  مجاهدین از سرکوب مردم تبریز انتقاد نکرده اند، بلکه خودشان را به آن مبارزات ، چسبانیده اند.
  در بالا نوشته شده است:
  ------------------------------
  "بهره برداری سیاسی ,فرقه تروریستی رجوی از قیامهای مدنی آذربایجان (فیسبوک اذربایجان)
  تماسهایی با شماره های ناشناس از طرف فرقه تروریستی مجاهدین امروز بازاریان تبریز را به ادامه قیام فراخواند.این فرقه که در ابتدای تماسهای خود با فرستادن درورد به مردم اذربایجان از انان خواست تا به قیامهای خود ادامه بدهند .فرقه تروریستی رجوی که باعث ترورهای زیادی شده اینبار جوانان اذربایجان را نشانه گرفته ولی اذربایجانیها زرنگ تر از انی هستند که فرقه رجوی بتواند روی آنها حساب باز کند - 90/06/19 "

  پاسخحذف
 7. گمنامیان عزیز
  من ناشناس آخری هستم. نفهمیدم که چه اشکالی دارد که گروهی از عده ای از مردم بخواهد که به قیام خود ادامه دهند. مگر این اسمش پشتیبانی از قیام مردم نیست؟ هر کسی که بخواهد رژیم را به زیر بکشد باید پشتیبان قیامهایی مثل قیام مردم آذربایجان باشد و اساسا راه به زیر کشیدن این رژیم، تداوم این قیامها است. پس خیلی طبیعی است که مبارزان ضد رژیم خواهان تداوم و ادامه قیامهای اینچنینی باشند. چرا چنین درخواستی، وقاحت است و تداوم این قیام میشود "افتادن در دام سازمان مجاهدین"؟
  اگر هم که فرقه است، آنطور که فیس بوک ادعا کرده که اصلا نگرانی ندارد، خود به خود کسی به این درخواستها توجهی نمیکند. مگر اینکه این "فرقه فرقه" گفتنها اساسا حکایت همان سوت در تاریکی را داشته باشد که از سر ترس میزنند.

  پاسخحذف
 8. آقا جان محمد خدیجه را داشت. صفیه را از شوهرش گرفت و شوهر یهودیش را کشت. با عایشه هشت ساله که ازدواج کردو هزارو یک کثافت کاری دیگر. آنگاه برای کله پوچهای ایماندارش وعده داد که شما با شمشیر بجنگید؛ اگر کشته شدید هفتاد تا حوری نصیبتان میشود. یعنی بهشت را جنده خانه الهی برای مردم ابله اختراع کرد. خب رجویش نیز پا در جای پای این افریته گذاشت که زن دوستش را به حجله برد و صاحب شد. خودش به سکس پرداخت اما به هواداران وفادار کله پوچش دستور متلاشی شدن خانوادها را داد و همه شان طلاق گرفته و از هم جدا شدند. خب این مرد و زن شهوتران آیا باید در فردای ایران حاکم بر ما باشد. هیچ تمرین سختی جز خوشگذرانی نداشت. گردنش را تبر هم نمیزند. این زن و مرد ابله غلط میکنند که برای من آذربایجانی اشک تمساح میریزند. بیزم بولاردان نفرتیمیز وار. جهنمه گدسینلر بو امقلر.یاشاسین ایران و اونین سبز باشه آذربایجان. آذری ایران اوغلی

  پاسخحذف
 9. آقای ناشناس آذری که آخرین کامنت را گذاشته ای

  چه کسی گفته که آقا و خانم رجوی بر ما حاکم باشند؟ شما به هر که میخواهی رای بده. شما پست بالا را دقیق خواندی؟ صحبت سر اینست که چرا مجاهدین دارند حمایت میکنند؟ من نمیدانم، شما منتظری که یک آدم موجه از آسمان هفتم بیفتد و برای شما بقول خودتان اشک بریزد؟ مگر شماها تا بحال نمیگفتید که چرا دیگر ایرانیان به مسائل آذربایجان توجه ندارند؟ مگر نمیگفتید که چرا اخبار شما را انعکاس نمیدهند؟ حالا که یکی اینکار را کرده، شمای آذری دنبال امام معصوم میگردی؟

  از ان گذشته دعوت به مبارزه کجا و اشک تمساح ریختن کجا؟

  پاسخحذف
 10. آقای آذری ناشناس

  ۱- شما اولا آیا فرقی بین عایشه ۹ ساله و مریم رجوی سی و چند ساله نمیدهی؟

  ۲- آیا شما برای مریم رجوی سی و چند ساله (در زمان ازدواجش با آقای رجوی) حق انتخاب قائل نیستی؟

  ۳- رفیق آقای رجوی شوهر خانم مریم رجوی بود، صاحبش که نبود. اگر دو نفر از ازدواج با هم راضی نباشند، خیلی طبیعی است که از هم جدا شوند. هر کدام هم بعد از ان میتوانند با کسان دیگری ازدواج کنند. قرار نیست که چون خانم رجوی زن است، حق طلاق و ازدواجش به دست شوهرش باشد. زن است، مایملک شوهر که نیست.

  واقعا بعضی از این کامنتها لرزه به استخوان آدم میاندازد که ما در قرن بیست و یکم با چه افکاری طرفیم.

  پاسخحذف
 11. آقای فریدون خجسته، من گمان می کنم خانم رجوی هیچ اعتقادی به جمهوری داشته باشند. نمی دانم چرا ناشناس عزیز، این همه دارد روی چیزهایی که کلی سند، عکس و فیلم درباره اش وجود دارد، پافشاری انکارگونه می کند. نه کردها و نه دیگر ایرانیها، جنایات گروهک ایشان را هرگز فراموش نخواهند کرد.

  پاسخحذف
 12. جناب امیر مقدم
  من نفهمیدم کدام سند راجع به "کرد کشی" وجود دارد؟ من که تابحال ندیده ام. چرا شما لطف نمیکنید و ان سند یا اسناد "لابد قطعی" را به من نشان نمیدهید، یک نسخه اش را هم برای آقای هوشیار زیباری نمیفرستید که حد اقل ایشان که از مقامات کردستان عراق هستند، از این جرائم آگاه شوند و دست کم نامه ای مبنی بر تبری مجاهدین از اتهام کرد کشی ننویسند.
  جنایات دیگرشان را، که فرموده اید که مردم ایران فراموش نمیکنند را هم بد نیست با ذکر اسناد و مدارک معتبر ذکر کنید.

  پاسخحذف
 13. به ناشناس آخری که در جواب امیر مقدم کامنت گذاشته:

  شنیده بودم دیوار حاشا بلنده ولی دیگه فکرشو هم نمیکردم این هوا باشه !!!

  آخه لاشی مردمو بز حساب کردین شما ؟

  این همه جنایتی که مجاهدین تو مملکت کرد و اکثرا فورا هم مسئولیتشو به عهده میگرفت پس چی بود ؟

  حالا میگه کو سند؟ کو مدرک؟ !!! خو لاشی خودمون که یادمونه دیگه هر جا میرسید یه بمبی منفجر میکردین و چقد زن و بچه و مرد و پیر و جوون بی گناه رو به خاک و خون کشیدین

  عجبا !!!!

  یعنی این جمهوری اسلامی هر چقدر هم که گوه باشه باز در مقابل گروهک وطن فروش و خائن و جنایتکار مجاهدین گلاستانه

  ای اختشاشیدم به مغز هر چی مجاهده که انگار به جای مغز گوه ریختن تو کله اشون

  پاسخحذف
 14. شما مزدورها كه با وزارت اطلاعات كارمي كنيد جوابي برايتان متصور نيست

  پاسخحذف
 15. آتیست
  لیاقت شما همان گلستان ولایت است. خلایق هر چه لایق.شما فعلا با "لاشی لاشی " گفتن فعلا مشغول ردیف کردن عناوین خواهر و مادرت هستی. هر وقت از ذکر اوصاف خانواده محترمت بیرون آمدی، آنوقت شاید، تازه شاید قابل جواب دادن باشی.

  پاسخحذف
 16. زنده باد آذربایجان

  درود بر آذریهای قهرمان

  نابود باد رژیم جهل و جنایت آخوندی

  درود بر همه مبارزان راه آزادی از جمله مجاهدین خلق ایران.

  بی‌ آبرو باد وزارت بد نام سرکوب و شکنجه اطلاعات آخوندی

  پیروز باد مبارزات قهرمانانه خلقهای ایران

  مخلص هموطنان آذری

  هموطن‌ فارس

  پاسخحذف
 17. خوب است افرادی معلوم الحال مقاله ای را میگذارند بعد خودشان سریع ان را تائید میکنند تا دشمن اصلی اشان یعنی مجاهدین را بکوبند بعد میخواهند از سر سوزش ارزش زن انقلابی را پائین بیاورند که خانم رجوی است ایشان بعنوان رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران میتوانند نظر بدهند در ضمن ایرانی هستند و در نهایت میخواستم بدانم دریاچه ارومیه چه ربطی به کردهای عراق دارد که مجاهدین قتل عام کردند که البته هیچوقت جرات امدن به دادگاه را ندارید چون شما جنایتکارید نه مجاهدین در اخر مرگ بر اصل ولایت فقیه درود بر مریم رجوی از بین برنده جمهوری جهل و جنایت اخوندها

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.