چهارشنبه، شهریور ۳۰، ۱۳۹۰

خامنه ای: با توجه به بی ظرفیت بودن مردم ایران و سو استفاده از همین انتخابات نمایشی، کلا انتخابات را حذف می فرماییم...!


گویا بین نمایندگان منتخب خامنه ای در مجلس ایران، طرحی مطرح است که انتخابات ریاست جمهوری را کلا حذف کنند و کشور به جای رییس جمهور، نخست وزیر داشته باشد.

انتخابات در ایران، کاریکاتوری از انتخابات واقعی است، اول ولی فقیه نمایندگانی که مورد تایید خودش هستند را گلچین می کند و بعد می گوید مردم می توانند از بین این افراد گلچین شده، نماینده مورد نظر خود را انتخاب کنند! این نوع نظارت بر انتخابات (گلچین کردن نمایندگان) را نظارت استصوابی می نامند، یعنی شورای نگهبان منتخب رهبر، باید صواب و صلاح کار میلیونها ایرانی را تعیین کند.

حال گویا همین انتخابات غیر واقعی و نمایشی نیز بر مذاق دیکتاتور خامنه ای، تلخ آمده است و نمایندگان و ملیجک های او، قصد دارند انتخابات نمایشی ریاست جمهوری را حذف کنند. 

بنا به گزارش بی بی سی می خوانیم:

"حمیدرضا کاتوزیان، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: "اخیرا نظریه‌ای بین صاحب نظران سیاسی مطرح شده است، مبنی بر اینکه کشور ما با توجه به اینکه از نعمت ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب برخوردار است نیازی به وجود رییس جمهور در کشور نیست.کشور می‌تواند به عنوان عالیترین مقام اجرایی نخست وزیر داشته باشد که توسط مجلس انتخاب شود."

ترجمه این گفته از زبان خامنه ای چنین است:

"چون مردم ایران بی ظرفیت هستند و از همین انتخابات مسخره و نمایشی ما نیز سو استفاده می کنند، تصمیم گرفته ایم آن انتخابات را حذف کنیم...!"

--------------لینک این مطلب در بالاترین------------آزادگی--------------

نوشته های دیگر امروز من: 


۱ نظر:

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.