پنجشنبه، شهریور ۳۱، ۱۳۹۰

گفته می شود احمدی نژاد از اینکه سران کشورها را نمی شود با ساندیس برای مراسم سخنرانیش در سازمان ملل جمع کرد، بسیار عصبانی هستند...!

ممل آمریکایی خودمان، یا همان آقای احمدی نژاد باز در نیویورک برای صندلی های خالی سازمان ملل سخنرانی فرموده اند! دیروز گاردین نوشته بود همه چشم ها به احمدی نژاد خیره شده است، اما نه از داخل سازمان ملل. البته که علت آن ، حرکات و حرف های احمقانه و مسخره احمدی نژاد است. 

گویا آقای احمدی نژاد نمی داند که  که سازمان ملل کمی با روستاهای دورافتاده ایران تفاوت دارد و مانند روستاهای ایران، احمدی نژاد نمی تواند با دادن ساندیس، جمعی بسیجی را برای مراسم استقبال خود اجیر کند.

به نظر می رسد که  سران کشورها ترجیح می دهند بروند و از بیرون سالن سخنرانی حرف های احمدی نژاد را گوش کنند و به ریش او بخندند. نکته اینجاست که احمدی نژاد همانقدری در بیرون از کشور مشروعیت دارد و که در داخل کشور مشروعیت دارد.

ترک صندلی توسط نمایندگان دیگر کشورها، نهایت بی احترامی به رییس جمهور یک کشور است، نشان می دهد که آنها هیچ اعتبار و مشروعیتی برای احمدی نژاد قایل  نیستند.

لینک این مطلب در بالاترین------------آزادگی

۱ نظر:

  1. فکر میکنم تن احمدی نژاد هم به تن آخوند ها خورده و گر نه چطور ممکن است که به چشم مردم نگاه کنی و اینهمه دروغ بگی.

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.