یکشنبه، شهریور ۲۷، ۱۳۹۰

آقای بنی صدر؛ خطر لیبی شدن برای ایران، از جانب کسانی است که می خواهند نسخه دیگری از جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی را به خورد مردم بدهند!


بنی صدر در مصاحبه اخیرش گفته است که "تا زنده است اجازه نمی دهد ایران لیبی شود!".(در انتهای این نوشته این سخنرانی را می توانید گوش کنید)

خطاب به آقای بنی صدر باید گفت یکی از مهمترین خطرات موجود  برای ایران از جانب کسانی است که می خواهند نسخه دیگری از انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی را به این جامعه فلک زده تحمیل کنند، خطر از جانب کسانی  است که تلاش دارند تا  قوانین وحشیانه اسلامی را ماله کشی کنند و به این روش، زیرساخت لازم را برای تشکیل یک حکومت دینی دیگر به وجود آورند.

آقای بنی صدر، تا زمانی که در صدد ماله کشی به قوانین وحشیانه اسلامی، چون کتک زدن زنان هستند و تلاش می کنند این قوانین را توجیه کنند، هم مسیر مردم برای رسیدن به دمکراسی و آزادی نیستند، چون با پنهان کردن زشتی های اسلام، پایه حکومت های دینی را محکم می کنند و صد البته که حکومت دینی  سد رسیدن به دمکراسی و حقوق بشر است.

دهه پنجاه، افرادی چون بنی صدر و دیگر آخوند های کت و شلواری، تن پوشی زیبا بر قامت نازیبای دین اسلام پوشاندند و در سایه نبود آزادی بیان در زمان شاه، مصون از نقد توانستند رژیم اسلامی را بر پا سازند و خمینی را بر گرده مردم سوار کنند.

هنوز آقای بنی صدر عنوان انقلاب اسلامی در هجرت را یدک می کشد و تصور می کند با اقتصاد توحیدی و دیگر قوانین اسلامی، میتوان جامعه را اداره کرد.

آقای بنی صدر، راه دمکراسی و آزادی بیان و حقوق بشر، از جاده حکومت اسلامی و انقلاب اسلامی نمی گذرد،تلاش شما تلاشی مسخره است. سی سال است که مردم ایران هزینه گزافی را برای حکومت دینی داده اند، اگر آقای بنی صدر تصور می کنند در سال 2011 و با وجود اینترنت و ماهواره، مردم ایران از زیر سایه ولایت فقیه خارج می شوند و زیر بار حکومت دینی دیگری می روند.

ایشان هر موقع پسوند اسلامی را از اسم اسم نشریه خود حذف کردند، می توانند حرف از دمکراسی و حقوق بشر بزنند.

مضحک است که کسی پسوند اسلامی را یدک بکشد و حرف از دمکراسی و حقوق بشر بزند. کافیست به یاد آورید که در اسلام، دستور به کتک زدن زنان، برده داری و کشتن مخالفین داده شده است، آیا با این اصول، کسی می تواند از دمکراسی حرف بزند؟!

نوشته های دیگر امروز من: لینک این مطلب در بالاترین------------آزادگی
۴ نظر:

 1. با درود فراوان. رز بخشی هستم و به تازگی وبلاگی را باز کردم . از شما تقاضا دارم برای اینکه بتوانم آثار خودم را به دست هموطنانم برسانم وبلاگ من را در صورت تمایل به لیست دوستان خود بیافزایید. متشکرم

  وبلاگ من
  http://rosebakhshi.blogspot.com

  پاسخحذف
 2. سلام.
  نام اسلامی روزنامه اش بگیری، با اندیشه ویرانگر اسلامی اش چه می کنی؟؟ آقای بنی صدر در کتابش می گوید آخر چه می توانستم بکنم؟ من یک آخوند زاده بودم و متاثر از فضای خانوادگی ام. راست می گوید بنده خدا.
  یونگ می گوید 30 درصد از ویژگیهای شخصیتی افراد با خانواده شان مشترک است.
  این آقای بنی صدر، یکی از مهمترین و اثرگذارترین تئوریسین های انقلاب اسلامیست. خمینی را او ساخته و پرداخته کرد و به ایران آورد. خمینی در عراق به بازی خودش مشغول بود. بنی صدر به دیدار خمینی رفت و او را مجاب کرد که به عرصه انقلاب روی بیاورد. تاوان این کار خود را هم دید. خوشحالم که سرگردان است. 3 نسل را این آقا ویران و سرگردان کرد. شما به شیوه سخن گفتن ایشان در روزگار کنونی عمیقا توجه کنید. خود خمینی است که از گور سخن می گوید. همان تکیه کلام ها. همان استدلالها!!!
  این مرد اگر معنی شرم را می دانست در پستوی خانه اش نهان می شد تا کسی نه او را ببیند و نه بشنود. ولی چه حاصل که ایدئولوژی اسلام عزیز از این افراد، بی شرمانی ساخته است حیرت انگیز!!! ایشان رییس جمهور هم بود. چه کرد؟
  به جای تقاضای بخشش از ملت ایران که عمری در تب و تاب قدرت طلبی این فرد پر از عقده حقارت ، بی رحمانه سوختند؛بی شرمانه در صدای آمریکا می گفت از کارهایی که کرده ام پشیمان نیستم!!!
  انسان اگر بیمار نباشد، اگر روانی نباشد، اگر اصل و نسب داشته باشد؛ چرا به دنبال آن باشد که در یک منطقه ای که مملو از ادیان و ایدئولوژیهای مختلف است؛ حکومت اسلامی برقرار کند؟؟ یعنی تنها و تنها مترصد آن باشد که ایده ی خود را صرف نظر از درست یا باطل بودن؛ محقق کند و دیگران را به هیچ انگارد؟؟؟ آیا این بیماری نیست؟؟ پس خودشیفتگی چه معنی دارد؟
  یک لحظه هم گمان نبرد که پس از تحقق آرزوهای طلاییش تکلیف یهودیان، مسیحیان، زردشتیان، بهاییان و سایرین چه می شود؟؟
  همه این گروه ها جلای وطن کردند تا آقای بنی صدر و همالانشان عقده های روانی دوران کودکی خود را تسکین بخشند. دورانی که آنها پشه هم به حساب نیامدند وگرنه به از این بودند.
  حالا هم که آفتاب سر بام شده اند، کرکری می خوانند. باید برای ابراهیم یزدی دل بسوزانیم که در بند است. باید آقای بازرگان را ارج نهیم که به پیدایی حکومت اسلامی یاری رساند و سپس گفت نکشید! احمد خمینی روح بهشت سرگردان است. همان تبه کاری که شریک همه ویران گریهای پدرش بود.
  بهتر است آقای بنی صدر به جای بیان اراجیف در این روزها، دو سه رکعت نماز شک به جای آورد شاید حضرت حق باری تعالی بر ایشان رحمت آورد و ایشان در رهاورداعتقادات اسلامی خویش دچار تردید شود یا بهتر است به جای فرانسه، به مشهد رفته و سر بر آستان قدس رضوی گذارد که بیشتر در خور ایشان است.

  پاسخحذف
 3. سلام دوست من
  کاملاً با حرفت موافقم اما خیلی خلاصه و بی حوصله نوشته بودی . میتونستی هزار تا دلیل ریز و درشت بیاری که اسلام دین استبداد و زورگویی هستش نه فقط همین 3 تا که 2 بار هم تکرار کرده بودی . تو هر حدیث و هر آیه هزار تا نکته ریز هست که نشون میده این آئین به درد ملت آزاده ایران نمیخوره و برای همون اعراب جواب میده .  با درود و سپاس فراوان : شهرام

  پاسخحذف
 4. آفرین. شاشیدم به آخوند و آخوند زده. بخصوص به بنی صدر.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.