پنجشنبه، شهریور ۲۴، ۱۳۹۰

حذف برچسب تروریستی از مجاهدین تنها تکریم تروریست است/گیرم که با پول و لابی، نظر چند عضو کنگره آمریکا را خریدید، با نظر مردم ایران چه می کنید؟

براستی چه تفاوتی بین القائده و مجاهدین خلق است؟ مگر نه در هر دو گروه، اعضا سازمان برای رسیدن به خواسته های سران گروه، بدون تفکر و تعقل، حاضر به کشتن و کشته شدن هستند؟

طرفداران مجاهدین خلق، مدعی شده اند که جمعی از اعضا کنگره آمریکا، خواستار حذف نام مجاهدین از لیست سازمان های تروریستی دولت آمریکا شده اند، البته هنوز نمی دانیم چقدر این ادعا درست است. بر فرض که مجاهدین خلق بتوانند با پول و با لابی، نظر چند نمانیده کنگره آمریکا را نیز عوض کنند، چه توفیری به حال آنها دارد؟! با ننگ تاریخی کشتن کردها و سرکوب شیعه ها و مزدوری صدام چه می کنند؟ با نظر منفی مردم ایران چه می کنند؟!

نکته اینجاست که خواسته های سران این گروه، در تقابل آشکار با خواست اکثریت مردم ایران است.

سایت همبستگی ملی، متعلق به گروه مجاهدین خلق، نوشته ای از یکی از طرفداران خود منتشر کرده که در آن نوشته شده است :
"در مقاله ای به قلم حمید ارباب  - وزیر خارجه کلینتون، حذف برچسب سازمان تروریستی خارجی از روی مجاهدین خلق یک ضربه قوی به تروریسم خواهد بود."

و در ادامه نوشته است:

"از طرف دیگر، سازمان مجاهدین خلق ایران یک سازمان بسیار شناخته شده و مشهور با اهداف دموکراتیک است و به تمامی پیمانهای بین‌المللی احترام می‌گذارد و برای برقراری یک دموکراسی، یک دولت سکولار بر مبنای برابری مرد و زن، همزیستی مسالمت‌آمیز با کشورهای همسایه و جامعه جهانی، لغو مجازات اعدام و یک ایران عاری از تسلیحات هسته‌یی مبارزه می‌کند… "

در جواب مجاهدین خلق تنها باید گفت که حذف برچسب تروریستی از سازمان مجاهدین خلق، تنها تکریم تروریسم محسوب می شود، چرا که عنوان تروریستی از جلوی اسم یکی از مصادیق تروریسم، برداشته شده است.

نوشته اند سازمان مجاهدین، سازمانی شناخته شده است، اما ننوشته اند که به چه عنوانی معروف است!بله، سازمان مجاهدین خلق سازمانی بسیار شناخته شده است، اما نه به خوشنامی! بلکه این سازمان به دلیل سابقه ننگین خود، اسم و عنوانش برای ایرانیان یادآور خیانت به کشور و تروریسم است و برای دیگر کشورها، یادآور یک فرقه خطرناک.

کلمه دمکراتیک، بزرگتر از دهان سران و مدافعان این سازمان تروریستی است، در گزارش سازمان دیده بان حقوق بشر می خوانیم که مجاهدین خلق، یکی از اعضا قبلی خود را به مدت چند سال در زندان انفرادی نگه داشته بودند، چرا که از رهبر گروه انتقاد کرده بوده است. چنین گروهی که با اعضا خود چنین می کند، اصولا با کلمه دمکراتیک بیگانه است.

در گزارش سازمان دیده بان حقوق بشر می خوانیم: 

"
ﻣﻮارد ﻧﻘﺾ ﺣﻘﻮق ﺑﺸﺮ ﮐﻪ ﺗﻮﺳﻂ رهﺒﺮﯼ ﺳﺎزﻣﺎن ﻋﻠﻴﻪ اﻋﻀﺎﯼ ﻧﺎراﺿﯽ اﻋﻤﺎل ﺷﺪﻩ اﺳﺖ ، ﺷﺎﻣﻞ ﺣﺒﺲ ﻃﻮﻳﻞ اﻟﻤﺪت (ﺑﺪون ارﺗﺒﺎط ﺑﺎ دﻧﻴﺎﯼ ﺧﺎرج)  ، ﺣﺒﺲ هﺎﯼ اﻧﻔﺮادﯼ، ﺿﺮب و ﺟﺮح، ﺁزارهﺎﯼ رواﻧﯽ و زﺑﺎﻧﯽ، اﻋﺘﺮاف هﺎﯼ اﺟﺒﺎرﯼ، ﺗﻬﺪﻳﺪ ﺑﻪ اﻋﺪام و ﺷﮑﻨﺠﻪ هﺎﻳﯽ ﮐﻪ در دو ﻣﻮرد ﺑﻪ ﻣﺮگ ﻣﻨﺠﺮ ﺷﺪﻩ اﻧﺪ، ﻣﯽ ﺷﻮد. "


مهمترین پیمان بین المللی، اعلامیه جهانی حقوق بشر است، این گروه تروریستی با مشارکت در کشتار کردها در زمان صدام و سرکوب شیعیان عراق، نقض حقوق بشر برای اعضا خود، به هیچ عنوانی نمی تواند مدعی احترام گذاشتن به پیمان های بین المللی شود.


۵ نظر:

 1. mojahedin marz bein rejime khonkhar ba azadi khahin in o hame donya midonan mozdor etelaat khomeini

  پاسخحذف
 2. بی خیال بابا، کاشکی تو که مثل من آته ئیست هستی، اینقدر راحت فریب آخوندها رو نمیخوردی و سعی نمیکردی که سیاست غلط 80 به 20 سعید اسلامی در وزارت اطلاعات را اجرا کنی
  قابل توجه سایر خوانندگان: اگر نمیدانید این سیاست 80 به 20 چیست، خبر دهید تا روشنتان کنم

  پاسخحذف
 3. معلومه که باد جوری کک تو تنبان تو افتاده.

  پاسخحذف
 4. gomnamian حدود ۲ ساعت قبل گفت:
  در صورتی که این لینک که کاملا مربوط به موضوع داغ است، از لیست موضوعات داغ حذف شود، من بشدت با حذف کننده برخورد می کنم و تا بسته شدن حساب خاطی، بالاترین را تحریم خواهم کرد.
  کاربر پویزن، مطمین باشید بالاترین با شما برخورد می کند اگر این را از موضوع داغ حذف کنید.

  این هم از حق آزادی بیان و دموکراسی به سبک سکولاریست ها . این رو بهش میگن دیکتاتوری پرولتاریا ، فرقی هم با ملاتاریا ندارد.

  پاسخحذف
 5. با وجود تنفر و انزجارم نسبت به مریم و مسعود که خودشون رو همچون خامنه ای الهه ی ایران و وطن پرستی کردند و هواداراشون رو سرکیسه میکنن، اما نام مجاهدین خلق رو نباید پایمال کرد که در تاریخ مقاومت ایران چه زمان شاه و چه زمان پس از انقلاب تنها نام مجاهدین خلق بوده که توانسته لرزه به اندام مستبدین و غارتگران وارد کنه.

  ما باید بپذیریم که تنها راه نجات ایران مبارزه مسلحانه است و مجاهدین واقعی هم اینرا میدانند. ما باید با احترام و حمایت مجاهدین خلق جبهه مبارزه با رژیم رو تقویت کنیم و نگذاریم تا رژیم از اینگونه شکافها بین مخالفین خودش بیشتر از این بهره مند بشه.

  باید سعی کنیم که هواداران و اعضای مجاهدین خلق علارقم ادامه و استمرار در مبارزاتشان، به کجروی ها و تندرویهای مخرب سازمانی و ایدئولوژیک رهبران و فرماندهان خودشون واقف شوند و اجازه ندهند از مریم و مسعود افرادی همچون خمینی و خامنه ای ساخته شود.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.