یکشنبه، شهریور ۲۰، ۱۳۹۰

اغتشاشیدم به دینی که برای پیامبرش بچه بازی آزاد است، اما بر اساس آن دین همجنسگرایان را حلق آویز می کنند.

مسلمان گرامی که انتقاد به اسلام را بی احترامی به عقایدت می دانی و فریادت به هوا می رود، آیا برای لحظه ای تصور نمی کنی که عقیده همجنسگرایان، آنها را مجاز به همجنسگرایی می کند؟! پس کجا رفت آن احترام به عقاید؟ شما به حق زنده  بودن دیگر انسان ها احترام نمی گذارید...

در اخبار آمده که سه نفر را در اهواز به جرم همجنسگرا بودن، به اعدام کرده اند، فراموشمان نشود که این اعدام ها، بر اساس قانون اسلام است.

پژوهش های علمی نشان می دهد که بین دو تا سیزده درصد درصد از انسان ها، همجنسگرا هستند و یا تجربه همجنسگرایی داشته اند.

جمعی انسان خودخواه، بر اساس گفته یک کتاب مزخرف که آنرا آسمانی می خوانند، تصور می کنند همجنسگرایی یک گناه است، باید به این اشخاص گفت: همجنس گرایی، ژنتیکی است، یعنی اگر الله ی وجود داشته باشد، شخص آن الله به دلیل آفریننده بودن، مسول همجنسگرایی اشخاص است.

از سال 1973 ، یعنی چهل سال قبل، دانشمدان همجنسگرایی را از لیست اختلالات روانی خارج کرده اند و  همجنسگرایی ، کاملا طبیعی و عادی دانسته می شود.

باید خطاب به پیروان دین اسلام و کسانی که فکر می کنند همجنسگرایان باید مجازات شوند، گفت که شما به رابطه جنسی دو انسان دیگر چه کار دارید؟! چرا به خود اجازه می دهید در رابطه جنسی دیگران دخالت کنید؟ اگر دو همجنسگرا، با هم رابطه جنسی داشته باشند، چه آزاری به شما و دین شما می رسانند؟!

 اگر کسی کوچکترین انتقادی به دین برده داری اسلام وارد کند، فریاد توهین به عقاید آنها گوش همه را کر خواهد کرد!

باید به یاد مسلمانان آورد که عقیده آن همجنسگرایان این است که آنها مجاز به همجنس گرایی هستند، آیا منصفانه است که شما جان آنها را بگیرید؟!


براستی، این چگونه دینی است که پیامبر آن مجاز به بچه بوده است، اما در آن دو انسان بزرگسال اگر رابطه جنسی داشته باشند، باید کشته شوند؟! (منیع برای بچه بازی پیامبر اسلام).


 براستی کدام یک از این دو کار، زشت است؟! اینکه دو انسان بالغ، بر اساس عقل و بدون اینکه به دیگران ضرری برسانند، یکدیگر را دوست داشته باشند و به هم عشق بورزند و یا اینکه یک پیرمرد 54 ساله، با دختری هفت ساله رابطه جنسی داشته باشد؟! کدام یک از این دو نوع رابطه، شایسته نکوهش است و ننگ آور است؟ رابطه ای که بر اساس دوست داشتن بنا شده و یا رابطه بچه بازی که در آن کودک قربانی، تا آخر عمر دچار بحران می شود و زندگیش نابود می شود؟! 


آیا من حق ندارم بگویم اغتشاشیدم به دینی که دو هموطن مرا به جرم دوست داشتن حلق آویز می کند و زجر کش می کند، اما پیامبرش بچه باز بوده و در آن بچه بازی مجاز است؟!

لینک این مطلب در بالاترین--------------آزادگی 


۳۲ نظر:

 1. خمینی دجال یک همجنسگرابود پسرش احمد که گور به گور شده هم بوده در کل همجنسگرای از خود ملاهادر قدیمها شایع بود دایی خودم بااحمد خمینی رابطه داشت خیلی همدیگرو دوست داشتند حتی برادرم که جزو اعدامیها بود توسط دایی من که با احمد خمینی........خلاصه برادرم ازاد کردند البته گفتند از ایران فراریش بدین...تا اینکه احمد توسط رژیم مرد دایی من تنها شد ولی سال پیش در یک تصادف ساختگی مرد

  پاسخحذف
 2. فارغ از تمام تعصبات و دين و مذهب ، آيا اگه پسرت همجنسگرا بود و طرف زيرين عمل هم بود اون وقت هم حداقل اعدام طرف بالايي را محكوم ميفرمودين ؟ اگه جوابت ( بله يا خير ) حتي با ميكرو ثانيه اي تاخير ( منظور هر دو گزينه است ) ابراز شد پس دروغگويي بيش نيستي . اين ادعا هاي انسان دوستانه شما فقط براي ديگران ساخته شده اگر خودتان گرفتار چنين فاجعه اي شدين تا از دنيا و مردم دنيا انتقام نگيرين دست بردار نخواهين بود .

  پاسخحذف
 3. مهربان واقعا ذهن کوچکی داری

  پاسخحذف
 4. سالها است که پدر و مادر شخص من و میلیونها همجنس گرای دیگر در سراسر جهان می دانند که فرندشان همجنس گرا است و هرگز هم خواستار اعدام طرف زیرین و بالایین و چپین و راستین نبوده اند، اعدام اندیشه ای است که از ذهن یک انسان دینی فقط می تواند بگذرد، فقط دین است که می تواند انسان را در حدی پایین آورد که به اعدام فکر کند.

  پاسخحذف
 5. شما اجازه داری مادر و خواهر خودت رو هم بگایی مطمئن باش ما فقط تو را بیمار خواهیم خواند. در ضمن اینطور که معلومه همجسنگرایی نه تنها یک بیماری بلکه همجنسگراهایی مثل تو کسخل هم تشریف دارند. واقعا که کثافتید . اعدام حق صد در صد شماست. دم جمهوری اسلامی گرم که شما را میکشه بالای دار.

  پاسخحذف
 6. + چیزی که دروغ است حرف شما (مهربان) در مورد میکرو ثانیه تاخیر است، مغز انسان نمی تواند به اطلاعات نوشتاری در میکرو ثانیه پاسخ دهد، چنین بازه زمانی حتی برای واکنش ناخود آگاه به صدا و تصویر هم کافی نیست. این نشان می دهد که شما هیچ شانسی برای آوردن دلایل حقیقی نداشته اید و چنگ انداخته اید به ریسمان دروغ و تخیل آن هم با اصطلاعات علمی مانند میکرو ثانیه... این اصولا روش مسلمانان است، مانند اینکه می گویند کروی بودن زمین در قرآن آمده...

  پاسخحذف
 7. فکرش هم تهوع‌آوره،‌واقعاٌ چطوری به این کار تن میدین؟

  پاسخحذف
 8. از نظر آخوندها که متخصص اسلام هستند، عمل لواط اگر پنهانی باشد یا با پسری که در بردگی یک مومن باشد، اشکالی ندارد ولی باید صرفا یک رابطه ی جنسی به منظور لذت بردن باشد.
  تبصره: این عمل میتواند برای مجازات و یا شکنجه ی مخالفین نظام اسلامی هم مورد استفاده قرار بگیرد و هیچ اشکال شرعی ندارد.
  آنچه که در اسلام حرام است عشق ورزیدن به یک همجنس است. البته این بدان معنی نیست که اسلام عشق ورزیدن به جنس مخالف را قبول داشته باشد.بلکه الله در تازینامه بارها مومنین را از حب زن باز داشته است چرا که دوست داشتن همسر سد راهی برای جهاد و کشتار است ومیتواند مومنین را از رسیدن به سعادت اخروی باز دارد. البته الله دانا راهکارهایی هم برای اینکه مومنین عاشق همسر خود نشوند، پیشبینی کرده است. یکی ازین راهکارها ،چند همسری برای مرد است.
  راهکار دیگر ، دادن حق به مومنین برای تجاوز به زنان و دختران ملتهای مغلوب است. در این نوع رابطه ی جنسی که زن حس تنفر دارد و مرد حس شهوت ، عشق نمیتواند بوجود بیاید. میبینیدکه الله چقدر با هوش است.
  و مکرو و مکرالله و الله خیر الماکرین.

  پاسخحذف
 9. با اعدام چنین افرادی موافقم

  پاسخحذف
 10. بابا بلا نسبت حیوونا همجنسگرایی نمیکنن چه برسه به انسان!!!
  البته اگه انسان واسه خودش ارزش قایل باشه نفس حیوانی و شیطانی رو از خودش دور میکنه.

  پاسخحذف
 11. یکی‌ به این الاغ‌های اسلامی بفهمونه که همجنسگرایی ربطی‌ به تجاوز و به زور رابطه برقرار کردن به کسی‌ نداره، وقتی‌ دو نفر عاشق همدیگه میشن و با رضایت خودشون با هم رابطه دارن به شماها چه مربوطه ؟ من نمیفهمم کسی‌ مگه با شما‌ها کاری داره ؟ برید تو تختخوابتون هر غلطی که میخواید بکنید! من تو محیط کارم دو تا همجنسگرا هستند ، از هر نظر که بگید از انسانیت ،از مهربونی، از قابل اعتماد بودن، از هر چی‌ که خلاصه بگید یک مویه سرشون به کل امّت اسلام می‌ارزه!

  هر چی‌ به این اسلامگرها بگی البته فایده‌یی نداره ،چون اینها فکر میکنند که هرچیزی که تو اون قران کوفتی نوشته ، خدا گفته!!!!! به نظر من شمایی‌ که دارید در زمینه مذهب روشنگری می‌کنید ، باید بیشتر رو این موضوع کار کنید ، حالا از هر راهی‌ که فکر می‌کنید درسته! به اینها باید فهموند که این الله رو خود محمد ساخته و وجود خارجی‌ نداره! چون من میبینم تو بالاترین یا سایت‌های دیگه ، شما هر چی‌ بیایی بگی‌ که آقا این قران اینجاش اشکال داره یا اینکه مثلا این حکم اسلامی غیر انسانی‌ هست ، اینها اصلا حالیشون نیست، میان برا خودشون تفسیر می‌کنن که چون خدا گفته پس نمیتونه غلط باشه، و با اون مغز نصفه کارشون به این نتیجه میرسند که حتما حکمتی تو کار بوده که خدا این چیز ها‌رو گفته:))))) خلاصه به نظر من باید وقت و انرژی تونو بیشتر بذرید رو اینکه به امت همیشه در صحنه اسلام بفهمونید که این الله ، هرگز نمی‌تونه خالق جهان یا همونی که عوام به اسم خدا میشناسند باشه، با تشکر

  پاسخحذف
 12. تو زنا زاده که پدرت را هم نمیشناسی ,به استناد اسمت ,لازم نیست از اسلم کم نمیشناسی حرف بزنی. کسی که به مادر قحبه ات در بچگی تجاوز کرده ,پیامبر(ص) نبود .

  زنا زاده در تمام مقولات عالم خودش را متخصص میداند با همین سبک دیوانگی !
  محمود الاغ باید پیش تو شاگردی کند .

  پاسخحذف
 13. اصلا فرض هم کن که همجنس گرایی اختلال روانیه. آیا کسانی که اختلال روانی دارند را باید اعدام کرد؟
  این دین نحس و کثیف (اسلام) تا کشور ما را به کلی نابود نکنه ول کن نیست.

  پاسخحذف
 14. شاشیدن کافی نیست، باید به این دین رید.

  پاسخحذف
 15. boro kuni, aval sabet kon taraf bachebaz bude, bad zer bezan, rasty age kunet mikhare, man hazeram daret bezaram

  پاسخحذف
 16. hich jaye gohran naneveshte hamjens baz ro edam konid, hamjens baz ro bayad darman kard

  پاسخحذف
 17. من موندم چرا یک عده به خودشان این اجازه رو میدهند که از اعدام صحبت کنند و بگویند که جمهوری اسلامی کار خوبی می کند! آیا دو تن که با اختیار خود می خواهند با هم باشند را شما مجرم می دانی و از کشتنشان حمایت می کنی؟ شما که هستی که اعدام را بخواهی مجاز اعلام کنی. چرا مرگ حق همجنسگراهاست یعنی شما اینقدر بربر هستید و تفکرات ضد انسانی و وحشیانه دارید؟
  در ضمن اون کسی که اسلام را قبول دارد و فحش های رکیک می دهد, ادب نداشته خود را به نمایان می گذارد.

  پاسخحذف
 18. از کی تا حالا به کونی میگین همجنسگرا؟ جمع کنید این بساط رو حرومزاده ها ریدم به وبلاگت

  پاسخحذف
 19. من میخوام از خدای حاکم بر ایران بپرسم چرا فقط همجنسگراهایی که در این سرزمین بدنیا میان باید مجازات شوند ؟جرم و بد شانسی این عزیزان اینه که در ایران متولد شدن.همین وبس

  پاسخحذف
 20. گمنامیان جان پس همجنس باز هم هستی؟

  پاسخحذف
 21. گمنامیان جان لواط چند؟

  پاسخحذف
 22. گمنامیان جان هفته بعد توی منزل مقام معظم رهبری گی پارتی داریم حتما بیایی ها باشه؟

  پاسخحذف
 23. از همون اول هم از سبک نوشته هایت فهمیدم کونی هستی

  پاسخحذف
 24. اخه بابا به  شما چه مربوطه که کی میخواد کون بده یا کون بکنه مگه شما 
  وکیل کس و کون مردمید.الث جنسی هم از  دسث شما در امان نیسث.
  هر وقث قرار شد کیر شما را بگیرن بکنن تو کون کسی مخالفث کنید.
  و یا برعکس خواسثند تو کونتون بکنند بگویید میل ندارم.بگذارید دیگران لذت ببرند خواهشن
  در ضمن همجنسگرایی فقط  برای سکس نیسث. محض اطلاع علما 

  پاسخحذف
 25. دوستان ، من هم مثل خیلی از آدمهای روی زمین به یک نوعی از همجنس گرایی خوشم نمیاد ولی به هیج وجه به خودم اجازه نمیدم که به این نوع تفکر توهین کنم
  آیا واقعا شما خوشت میاد یکی از رابطه جنسی شما ایراد بگیره که شمای مسلمان به خودت اجازه میدی به هر چیزی توی این دنیا دخالت کنی
  آقا و یا خانم عزیز تو مسئول اونجای خودتی نه دیگران
  هر کسی در طول این زمانی که زندست و حیات داره خودش باید راجع به نوع زندگیش تصمیم بگیره
  البته تجاوز با قبول دو طرف فرق میکنه
  حالا قرار نیست که چون فرزند و یا خواهر شماست ، شما برای اون تصمیم بگیری
  پس جبر و اختیار چی میشه
  مگه شما خوشت میاد که پدرت تا آخر عمر برات تصمیم بگیره که چه کنی و یا نکنی
  این مساله خیلی مهمه که ما حد خودمون رو بدونیم
  دین یک مقوله کاملا شخصیه
  شما حق داری از صبح تا شب تو خونت دعای ندبه و کمیل و عاشورا بخونی
  ولی کوچکترین حقی نداری که راجع به نوع زندگی آدمها تصمیم بگیری
  سالیان سال هر چی خواستید به خورد مردم دادید
  ولی به قول اون خامنه ای عزیزتون، بیداری اسلامی داره منطقه رو میگیره
  بله ، واقعا مردم تازه دارند میفهمند که اسلام چه کرده باهاشون و چقدر ما بدبخت شدیم با این اسلام
  با گذشت زمان میفهمید که اشخاصی مثل گمنامیان چقدر به این واقع بینی کمک میکنند
  مگه اوایل انقلاب نبود که دانشجوهایی که شلوار جین پوشیده بودند رو از دانشگاه اخراج کردند، شما یادتون رفته که ویدئو قاجاق بود. مردم با هزار ترس و دلهره فیلم بد کیفیت گنج قارون رو جور میکردند و میدیدند
  حالا برو ببین ونک و ولیعصرو انقلاب و همه جای تهران دارند آزادانه میفروشند
  این بعنی بیداری اسلامی
  با امید به روزی که مردم ایران همچون گذشته با عقل و مغزشون فکر کنند نه اینکه میزان سنجششون وسط پاشون باشه

  گمنامیان جان، شما داری مبارزه میکنی و میدونم که فعلا بعضی از این مردم قدر شما رو نمیدونند
  اما همچون خیلی از بزرگای تاریخ ما که به خاطر فهم بیشتر این مردم فنا شدند . شما هم کارت ارزشمنده
  موفق باشی و پیروز

  پاسخحذف
 26. من قبلا فکر میکردم فقط اعراب هستند که نمیفهمند و بر اساس دل و زیر دلشون حرف میزنند
  واقعا عجیبه که یک سری پارسی زبان اینجا هستند که از اعراب احمق تر و نفهم ترند
  واقعا ، قوم اصیل ایرانی که اینقدر نفم نبوده و نیست
  چی بسرتون اومده که فقط بلدید فحش بدید
  شایدم شما از نسل خودتون بیخبرید و فقط از ایرانی بودن زیان پارسی رو میفهمید
  متاسفم برای ایران عزیز که دچار تفکر عرب و عربزاده شده

  پاسخحذف
 27. من قبلا فکر میکردم فقط اعراب هستند که نمیفهمند و بر اساس دل و زیر دلشون حرف میزنند
  واقعا عجیبه که یک سری پارسی زبان اینجا هستند که از اعراب احمق تر و نفهم ترند
  -----------------------
  کس خل! تو فکر مي کني ما کي هستيم؟
  ما ولد زنا هستيم مادرامون توسط اعراب گاييده شدن.
  ما بچه همون اعراب هستيم.
  وگرنه سيد نمي شديم.

  پاسخحذف
 28. پاسخ به سید علی سید سجادی....تو خودت محصول بچه لواط پدرت هستی برو از پدر کون کشت بپرس ان میدونه لواط چنده چون یک عمریه که داره توی بیت رهبری کون میده

  پاسخحذف
 29. دعوا نکنيد به همديگه فحش ندين
  بر محمد و آل محمد لعنت بفرستيد تا خير و برکت به زندگي تون بياد
  يک عمر صلوات فرستادين هيچي نشد و هرروز وضع بدتر شد.
  حالا لعنت رو امتحان کنيد

  پاسخحذف
 30. بابا یه الله و اصغر بگین تموم کنین این بحث و لواط چیه اخه ریدم به اسلام یه لعنت به روح کثیف محمد و ال محمد بفرستین تموم شه بره.اخ مال ما اسهال اشکالی نداره؟نه واسه ال محمد اتفاقا اسهال بهتره.پس بسم الله

  پاسخحذف
 31. درود
  با هزینه هایی که برای تبلیغ اسلام دارن می کنن و با این ملت نفهمی که ما داریم کارمون یه کم سخت هست.ولی من ادم خوشبینی هستم.
  یکی به این ناشناس که حامی اسلام هست بگه ابله اگه از خود اینهایی که هیچ اگه نیستی و فریب اینها رو خوردی بدون اینها بهتر از هر کسی می دونن که نه قران درسته نه اسلام و نه محمد و الش... خدا هم که وهمی بیش نیست اندیشیدن بلدی؟قران رو بخون بعد اگه نفهمیدی غلط هست خیلی نفهمی.الاغ،گوساله،بزغاله،درک و شعورت از اینها هم کمتره.تو همان شامپانزه موندی این فرگشت هم تاثیری روت نداشته ولی دیگه انتخاب طبیعی رو کاریش نمی تونی بکنی بزودی نسلتون منقرض خواهد شد چون دنیا مال انسان خردمند هست.ممکن با قدرتی که دارین چند سالی دوام بیارین ولی تا کی؟ 1سال 2 سال 10 سال؟بلاخره نسل ها عوض میشن و باهوشتر این دین عمری نداره.به امید نابودی تمام ادیان.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.