شنبه، شهریور ۱۹، ۱۳۹۰

وقتی سفیر رژیم در سازمان ملل لباس بلند می کند، البته که عمال رژیم یکجا سه هزار میلیارد تومان در یک بانک دزدی می کنند!


حتما در اخبار خوانده اید، در یکی از بانک های دولتی ایران به نام بانک صادرات، یک دزدی عجیب صورت گرفته و مبلغ دو هزار و هشتصد میلیارد توامن از پول بانک به سرقت رفته است! به احتمال زیاد، در درگیری سیاسی بیان دو گروه دزدان، این مساله افشا شده است، وگرنه دزدی که خصلت مقامات رژیم اسلامی است.


رییس بانک صادرات و رییس سازمان بازرسی، طوری رفتار می کنند که گویا این دزدی از بانک، توسط یک آدم معمولی انجام شده است و هیچ ربطی به مسولین نظام ندارد!

مگر می شود قبول کرد قریب دو درصد از بودجه کل کشور، از شعبه یک بانک در یک شهرستان، دزدیده شود و آن فرد، وصل به مسولین رده اول کشور نباشد؟!

این رژیم بنا شده بر اساس دزدی و دروغ و جنایت است، از خامنه ای گرفته تا طرفداران دون پایه آن، افرادی دزد و جنایتکار هستند. ایرانیان هیچگاه فراموش نمی کنند چطور سفیر رژیم در سازمان ملل، یک کت صد دلاری دزدیده بود و باعث ننگ ایرانیان شد. (تصویر روزنامه در انتهای مطلب)

وه که چه پیشرفتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی می بینیم، از دزدیدن کت صد دلاری در نیویورک،  به سرقت های سه هزار میلیارد تومانی رسیده اند.

رییس بانک صادرات ، جهرمی (که پسر عمه ناطق نوری است)، در یک مصاحبه ضمن تایید این نکته گفته است:

     "از این اقدام مجرمانه که از طریق جعل اسناد بانک صادرات و اختلاس از دیگر بانک ها ۲۸۰۰ میلیارد تومان می رسد که رقم پرداخت نشده آن به بانک ها با ۱۰۵ سند جعلی یک هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان است." 


پی نوشت: 
زمانی که من این مطلب منتشر می شد، هنوز رد پای مشایی در این ماجرا منتشر نشده بود، اما اکنون می توانید ببینید که حدس من درست بوده و خود مشائئ و احمدی نژاد در این دزدی دخیل بوده اند: منبع


نوشته های  دیگر امروز من:
/-----/ویدیو با زیرنویس/دعوت به بازی وبلاگی/ روز جهانی صلح در بیست و یکم سپتامبر را دریابیم/چطور این جوان روز صلح را به دنیا هدیه داد؟
/-----/ بر طبق این حدیث پیامبر اسلام، چارلی شین خیلی با ایمان است، چون با پنج هزار زن خوابیده است...!
/-----/اغتشاشیدم به دینی که برای پیامبرش بچه بازی آزاد است، اما بر اساس آن دین همجنسگرایان را حلق آویز می کنند.

نوشته های پیشین و مرتبط :


پیوند به لینک این مطلب در بالاترین-----آزادگی

The Telegraph - May 22, 1986

۳ نظر:

 1. با سلامِ تَمَع! نضر* مثبت شما در مورد محتوای نوشته ی زیر مهم است :) مخالفت شما هم مهم هست. خلاصه یا موافق یا مخالف. ببینم چی میگی.


  اگر توافق کنیم که مقام رئیس‌جمهور، ملکه، پادشاه، ولی‌فقیه، رهبر و غیرو تشریفاتی باشد، به زودی به اتحادی بزرگ میرسیم

  * در رابته با غلَت‌های اهتمالی‌ی! املاعی

  انقدر سخت است که قبول کنیم که یک مجلس آزاد، در راس امور مملکت باشد؟! /

  ندا: با این توافق بسیاری از نگرانی‌ها و دشمنی‌ها از بین می‌رود و شاید بسیاری از کسانی که در فکر قدرت یا دیکتاتوری جدیدی هستند، دست از سر مردم بردارند. /


  اگر اعضای شورای رهبریِ اصلیِ آینده‌ی جنبش، افرادی باشند که زیر این توافق‌نامه را امضا کرده باشند، برای امثال من زیاد مهم نخاهد* بود که در ترکیب مثلن 21 نفره‌ی این رهبری، اسامی‌ای چون: هادی خورسندی، ابوالحسن بنی‌صدر، ابراهیم نبوی، فریبا داوودی مهاجر، علی کشتگر، اکبر گنجی، رضا پهلوی، مسیح علی‌نژاد، مهرداد مشایخی، ف.م.سخن، مریم رجوی، مجتبا واحدی، اسمائیل نوری‌علا، شیرین عبادی، جمشید اسدی، ایرج مصداقی، نوشین احمدی خراسانی، مهرداد دروش‌پور، علی افشاری، ژاله وفا و ... یا نمایندگان آن‌ها دیده شود. /

  جواد: هر چند که شخصن چشم دیدن خیلی از نام‌بردگان بالا را ندارم! تازه معلوم نیست کدامشان این پیشنهاد را قبول خاهند کرد و ترس را کنار گزاشته و آستین‌هایشان را بالا خاهند زد./

  بیاییم توافق کنیم که «مجلس شورای ملی»ای که قرار است روزی روزگاری به صورت دوره‌ای، کاملن آزادانه و همیشه با نضارت سازمان‌های بین‌المللی انتخاب شود، در راس امور باشد و قدرت اداره‌ی کشور را به نخست‌وزیری بدهد که اکثریت اعضای آن بر روی او توافق دارند و هر موقع توافق نداشتند، کنارش بگزارند.

  هیچ بعید نیست، هیچ بعید نیست که مردم ایران بعد از سال‌ها سال‌ها انتضار و به‌دست‌آوردن جرات انقلابی‌ِ چندباره و دادن "آخرین" قربانیان و برکناری/انحلال/سرنگونیِ این حکومت برای برقراری آزادی/دمکراسی، در یک رای‌گیری آزاد به جمهوری‌ای برسند که رئیس‌جمهورهایی پرورش دهد به مانند پوتین. رئیس‌جمهوری که قدرت بگیرد و سکولارانه سال‌ها حکومت کند و مزاحمینش را به قتل برساند و دوباره روز از نو، روزی از نو و دوباره قربانی، قربانی، شکنجه و شکنجه. ما پادشاهان قدرتمند سکولار را هم دیده‌ایم که بدون دخالت در نماز و روزه و خورد و خوراک مردم، دیگر حقوق انسانی مردم کشورشان را زیر پا له کرده‌اند و زمینه‌ی به قدرت رسیدن بدترین دشمنان آزادی را فراهم نموده‌اند. حکومت اجبار به بی‌خداییِ حزب کمونیست و حکومت اجبار به با‌خدایی ِحزب‌الله را مدیون این پادشاهان هستیم. /

  ندا: عزیزان نسبتن واقعن دمکرات! و به مقداری دوراندیش، تا وقت بیشتری را از دست نداده‌ایم باید بتوانیم زمینه‌ی تشکیل هر چه زودتر این شورای رهبری که اعضایش در پیشگاه ملت ایران متعهد می‌شوند که همدیگر را تحمل کنند و به تصمیمات اکثریت تن دهند را فراهم آوریم. هر لحضه ممکن است جرقه‌ای زده شود و مردم بروند برای سرنگونی نهایی رژیم و اما بعد از آن، جای خالی دولت موقت را عده‌ای مسلح پر کنند و یک حکومت سکولار اما نادمکراتیک را به مردم تحمیل کنند. تایید این پیشنهاد، یعنی تقویت سیستم دفاعی جنبش دمکراسی‌خاهی در برابر قدرت‌تَلَبان و تسریع تعیین دولت جانشین و رفع بسیاری از نگرانی‌ها. بر تردیدهایمان غلبه کنیم.


  http://balatarin.com/permlink/2011/9/9/2707403

  پاسخحذف
 2. علیه رجایی خراسانی ننویسید چون ایشان از طرفداران جنبش سبز هم هستند

  پاسخحذف
 3. اين دزديها و بزرگتر از اينها در اين رژيم فاسد آخوندي بوده است.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.