پنجشنبه، شهریور ۱۰، ۱۳۹۰

شباهت احمدی نژاد و مجاهدین خلق / یکی رای می دزد، یکی تابعیت ایرانی جعل می کند و با پول، بیخانمان های آمریکا را به عنوان ایرانی به تجمع می آورد

چه فرقی است بین آوردن بیخانمان ها با پول به عنوان ایرانی به تظاهرات توسط مجاهدین و دزدیدن رای توسط احمدی نژاد؟ 
دروغ و حقه و فریب ، جزوی از وجود افراد دیکتاتور و گروه های سلطه طلب است. نمونه بارز آن احمدی نژاد است که رای مردم را به سرقت می برد و نتیجه رای گیری را به شکلی فاحش عوض می کند، صد البته که دلیل آن نیز اظهر من الشمس است، چون احمدی نژاد می داند طی یک رای گیری آزاد، اسم او از صندوق های رای خارج نخواهد شد. البته که دزدیدن رای، قبل از هر چیزی، توهین به شعور انسان ها است.


حال مجاهدین خلق نیز به شیوه احمدی نژاد، سعی دارند ایرانیان را طرفدار خود نشان دهند، در گردهمایی که در آمریکا برگزار می شود، بر اساس گزارش رسانه ها، سازمان مجاهدین خلق ، با پرداخت پول ،  افراد بی خانمان آمریکایی را که اصلا نمی دانند گروه تروریستی مجاهدین چه هستند، به گردهمایی های خود می آورند تا مثلا به مطبوعات و دولت آمریکا بگویند سازمان مجاهدین خلق ، در ایران طرفدار دارد.

این جعل آشکار و فریب دادن رسمی افکار عمومی و دولت آمریکا است، این رفتار از جنس دزدیدن صندوق رای است، به چند دلیل: 

-          در این میان هویت ایرانی جعل شده است، بی شک یک آمریکایی بیخانمان ، شایسته نظر دادن درباره مجاهدین خلق نیست، اگر هم به او پولی ندهند، هیچگاه در آن تجمع شرکت نمی کند. لذا در این میان ، اول از همه به شخصیت انسانی آن بیخانمان توهین شده و با پرداخت پول ، حق اظهار نظر او را خریده اند 
-          از آن گذشته ، مجاهدین خلق وانمود می کنند این تجمع توسط ایرانیان برگزار می شود، جعل تابعیت ایرانی ، دقیقا به مانند جعل رای توسط احمدی نژاد است. 
-          برگزاری تظاهرات با افراد جعلی ، صرفا توهین به شعور ایرانیان و گول زدن رسانه های دنیا است. این همان کاری است که احمدی نژاد می کند.

نکته اینجاست، وقتی یک سازمان تروریستی ، قیل از قدرت گرفتن و برای رسیدن به قدرت ، اینچنین به دروغ و فریب روی می آورد، اگر زمانی قدرت را بدست گیرد، دست به چه جنایاتی خواهد زد ؟!

آقایان مجاهدین ، احمدی نژادو  خامنه ای با پول مردم ایران که دزدیده اند، ساندیس می دهند و افراد را برای تجمع جمع می کنند، ممکن است توضیح بدهید هزینه های گزاف چند ده میلیون دلاری این تظاهرات را شما از کجا تامین کرده اید ؟! صدام که به درک واصل شده است و نیست که به شما بابت مزدوری و کرد کشی ، پولی بدهد، شما از کجا این هزینه ها را تامین می کند ؟

لینک این مطلب در بالاترین------------آزادگی ----------ریشه ها


نوشته های  پیشین۱ نظر:

  1. ببخشید شما کس خلی یا خودتو زدی به کس خلی. یعنی فکر میکنی احمدی نزاد رای نیورده؟
    تجزیه تحلیلاتون منو کشته. واقعا رزیم به کسانی مثه شما نیاز داره تا مردم بگن صد رحمت به اخوندا ههه

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.