شنبه، مرداد ۲۲، ۱۳۹۰

آقای بنی صدر، همانقدر که مجاهدین به دمکراسی اعتقاد دارند،انگ های دار و دسته شما علیه بختیار هم درست است!/چرا اتهام علیه بختیار بی ارزش است؟


شاید چون بسیاری از بنی صدر خواهند پرسید که چرا با بزرگ مرد آزادی خواه ایرانی ، شاپور بختیار همراه نشدی ،البته که بنی صدر پاسخی به این سوال ندارد ، اما او و دار و دسته او ، به جای قبول اشتباه ، با چسباندن انگ می خواهند بختیار را زیر سوال ببرند!
شاید مهمترین سوالی که از بنی صدر پرسیده می شود ،این است که چرا به جای حمایت از بزرگ مرد تاریخ ایران، دکتر شاپور بختیار ، به زبر عبای خمینی رفته است ؟! 


مگر نه اینکه شاه از کشور رفت و کشور را به بختیاری سپرد که دم از دمکراسی می زد ؟! اگر که امثال بنی صدر ، به کمک خمینی نمی رفتند و رژیم اسلامی را بر گرده مردم (چون بختک) سوار نمی کردند، آیا اکنون دیو پلیدی چون خامنه ای بر کشور ما سیطره می داشت؟ !

آقای بنی صدر، هر چند که به صورت مستقیم هنوز ندیده ام که شما مستقیما انگی را به بختیار بچسبانید ، اما دار و دسته اینترنتی شما ، مشغول چسباندن انگ به بزرگ مرد آزادی خواه ایران ، بختیار هستند.
گویا بعد از مجاهدین خلق ، دار و دسته بنی صدر، اخیرا  سایت بالاترین را کشف کرده اند و دیده اند که خواننده بسیار دارد، لذا دار و دسته ای در بالاترین تشکیل داده اند و مشغول تبلیغ ورژن آواره جمهوری اسلامی هستند ، یعنی همان انقلاب اسلامی در هجرت که متعلق به آقای بنی صدر است.

آقای بنی صدر گویا بعد از سی سال هنوز نمی داند مردم ایران به اندازه کافی زیبایی جمهوری اسلامی را دیده اند ،دیگر به ورژن در غربت آن نیازی ندارند. 

آقای بنی صدر، هر انسانی می تواند اشتباه کند، خصوصا در ده هفتاد و هشتاد میلادی که بسیاری جو گیر شدند و اشتباه کردند، اما اکنون بعد از سی سال، افرادی مثل شما جرات قبول اشتباهات زشت گذشته خود را ندارند و سعی در ماست مالی اشتباهات خود دارند، یعنی ایشان تلاش می کند با اشتباهی بزرگتر، اشتباه های زشت گذشته خود را بپوشانند. 

آقای بنی صدر، دار و دسته اینترنتی شما، مشغول لجن پراکنی و دروغ گفتن و انگ چسباندن به زنده یاد بختیار است، می گویند بختیار با صدام همکاری داشته و صدام را تشویق به حمله به ایران کرده است.

در این میان ، سندی که ارایه می کنند، تنها گزارشی از یکی از مدیران وزارت امورخارجه بریتانیا در سی سال قبل است، که چنین اعتقادی داشته است و البته آن مدیر مربوط ، هیچ سندی را ارایه نکرده است.
چرا این گزارش فاقد ارزش است ؟!

ü     این گزارش ، تنها به شکل یک ریپورت معمولی ، نظر یک مدیر وزارت خارجه را به مقام بالاتر منعکس می کند و هیچ سندی برای این ادعا ارایه نمی دهد.
ü     صدام و بریتانیا ، در آن زمان رابطه خوبی نداشته اند، صدام بیشتر در بلوک شرق بود، لذا اطلاعات مقامات بریتانیا ، الزاما صحیح نیست.
ü     ده ها سند مشابه وجود دارد، که مقامات وزارت خارجه بریتانیا اشتباه کرده اند، مثل پیش بینی های انها درباره انقلاب ایران !
ü     چرا بعد از سرنگونی صدام و روی کار آمدن حکومت نزدیک به رژیم ایران در عراق ، هیچ سندی برای محکوم کردن بختیار افشا نشده است ؟!مگر نه اینکه اسناد و فیلم های محرمانه همکاری مجاهدین و صدام در اختیار رژیم ایران قرار گرفت؟!

آقای بنی صدر ، در خاتمه فقط به شما می گویم که : بزرگش نخوانند اهل خرد / که نام بزرگان به زشتی برد ! شما با انگ چسباندن به اسم مردم بزرگی چون بختیار که برای آزادی در رژیم شاه به زندان رفت و در رژیم خمینی تکه تکه شد، اعتباری کسب نمی کنید.
به جای انگ چسباندن به بختیار، شایسته است که شرافتمدانه به اشتباهات خود اعتراف کنید، از همه مهمتر ، پسوند مسخره اسلامی را از جلوی نشریه خود بردارید !از طرفداران بنی صدر یک خواهش کوچک دارم،
یک جمله  که نشان دهنده خیانت بختیار است را با ذکر منبع در بخش نظرات ، ذکر بفرمایید.

اینکه شش صفحه مطلب ، فاقد هیچ منبعی و غیر مرتبط به این اتهام  ارایه کنید، حرف شما را منطقی و مستند نمی کند
لذا، با صراحت از شما می خواهم که به من نشان دهید چه منبغی برای این اتهام دارید ! 
روش صحیح ادامه بحث هم این است که یک جمله از یک شخص یا مدرک را در گیومه اینجا ذکر کنید و منبع انرا نیز ارایه کنید !

لینک این مطلب در بالاترین---------آزادگی ----ریشه ها


۱ نظر:

 1. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!
  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها و… یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟ از سوی دیگر این افکار وحشیگرایانه بیگانه که قرنها به زبان دیگری در کنج تاریک حجره ها ادامه داشته باعث نابودی چهره صلحدوستی و نجابت ایرانیان شده و صلح و ثبات جهانی را نیز به خطر انداخته و بطور مسلم باعث جنگهای منطقه ای و بین المللی خواهد شد.

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.