سه‌شنبه، شهریور ۰۱، ۱۳۹۰

آقای خامنه ای، تصویر محافظین(بخوانید حرمسرا) قذافی را دیده ایم، آیا این محافظان شما نیز همین نقش را دارند ؟!


 تصاویر محافظین قذافی را همه دیده ایم، تعداد زیادی دختر هستند که محافظین قذافی را تشکیل می دهند. البته گفته می شود این محافظین در حقیقت حرمسرای قذافی هستند.


این دو تصویر نمونه خوبی است:


محافظین قدافی 
سوالی که برای من به وجود ، این است که آیا محافظین شما نیز نقش حرفسرا را برای شما بازی می کنند ؟!


لینک این مطلب در بالاترین---------------آزادگی-------------ریشه ها

چند نوشته دیگر از این وبلاگ :

۱۴ نظر:

 1. حرمسرای خامنه ای فاطی کماندوها هستند این فاطی کماندوها مرتب در خدمت بیت رهبری هستند البته خوب به برادران بیت رهبری میرسند و ان برادرها هم در خدمت سید علی گدا هستند باور نمی کنید بفرستید کونها را معاینه کنند اگر در خدمت نباشند ژنرال بی ژنرال.......

  پاسخحذف
 2. لطفا راجع به نام مریم بهرمان و صفحه فیسبوک او نیز بنویسید
  http://www.facebook.com/pages/Free-Maryam-Bahreman/120405138042306

  پاسخحذف
 3. پاسخ به افسانه کربلای دروغین ۲۸ امرداد مصدق

  Khosro Fravahar

  http://www.youtube.com/watch?v=Wqxruai-aAA&feature=related

  پاسخحذف
 4. نون قرض دادنهای اسلامیون و مصدقیون به همدیگر!!!

  « آتش سوزی خانه مهم نیست، من از روی آن زن که امشب سجاده ندارد که روی آن نماز بخواند شرمنده ام!...»

  http://enghelabe-eslami.com/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE/14977--28-.html

  پاسخحذف
 5. Agha harvaght mikham az postat roo facebook share konam in sharhi ke too comment paget neveshti ham miyad. namonasebe vase ro walle digaran. che karesh mishe kaard? dar vaghe shode tozihate webloge khoobe shoma. in bana be hormate azadie bayan ro migam

  پاسخحذف
 6. تا حالا فکر کردید چرا از بین تمام نیروهای نظامی فقط تو سپاه همه پیرهن هارو میندازن رو شلوار؟

  پاسخحذف
 7. یه احمقی گفت:
  "تا حالا فکر کردید چرا از بین تمام نیروهای نظامی فقط تو سپاه همه پیرهن هارو میندازن رو شلوار؟ "

  حالا من بهش جواب میدم که بیشعور همه لباس ها یه جور نیستند. سپاه لباسی داره که توی شلوار هم گذاشته میشه و همچنین ارتش و نیروی انتظامی هم لباسی دارند که بیرون شلوار گذاشته میشه.
  مشکل اینه که تو شعورت به چشمای لوچته

  پاسخحذف
 8. من فکر کنم اولین کاری که محافظ ها انجام می دهند با فیروزآبادی برای آقا سنگر درست می کنند

  پاسخحذف
 9. (((ناشناس گفت...
  Agha harvaght mikham az postat roo facebook share konam in sharhi ke too comment paget neveshti ham miyad. namonasebe vase ro walle digaran. che karesh mishe kaard? dar vaghe shode tozihate webloge khoobe shoma. in bana be hormate azadie bayan ro migam)))
  ===================================
  سلام و سپاس از کامنت شما
  سعی می کنم درستش کنم عزیز، اما می دانی که خیلی نمی شود صفحه وبلاگ را انگولک کرد عزیز

  پاسخحذف
 10. گمنامیان جان این رهبر لوط کاران عالم هم حرمسرای خودش را داره با اینک حرومزاده ها هم حال می کنه!

  پاسخحذف
 11. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!

  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این موضوع شوخی نیست٬ این یعنی کشتن همه هندی ها٬ ژاپنی ها٬ کره ای ها٬ چینی ها و… ٬ این یعنی « کشتن » بیش از دو میلیارد نفرانسان و باجگیری از تمام مسیحیان٬ یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی حقوق بشر اسلامی !؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟ از سوی دیگر این افکارو دیدگاه وحشیگرانه بیگانه که قرنها به زبان دیگری در کنج تاریک حجره ها ادامه داشته باعث نابودی چهره صلحدوستی و نجابت ایرانیان شده و صلح و ثبات جهانی را نیز به خطر انداخته است و بطور مسلم باعث جنگهای منطقه ای و بین المللی خواهد شد.
  در مورد این حکم اسلام از خاتمی و بنی صدر و رجوی وسروش و عبدالعلی بازرگان و هر کسی که ادعای اسلام دارد سوال کنید تا جواب صریح بدهند.

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  لطفاً این حکم اسلامی را در سایتهای مختلف کپی و پیست کنید تا به اطلاع همه ایرانیان برسد.

  پاسخحذف
 12. سلام.شما.مرقوم.فرمودید.ایا.شما.میتوانی.2میلیارد.غیرمسلمان.را.بکشی؟.بنده.بعرض.میرسانم.جمعیت.کره.زمین.7میلیارد.نفر.است.که.یک.میلیاردو.سیصد.میلیون.نفر.ان.مسلمانان.هستند.درچندین.فرقه.بیش.از.یک.میلیارد.بودایی.است.یک.میلیاردو.پانصد.میلیون.نفر.کمونیستهای.چین.هستند.که.هیچ.دینی.را.و.خدایی.را.باور.ندارند.و.کمی.بیش.از.یک.میلیارد.هندی.هستند.و.هرگز.مسلمانان.نمیتوانند.حدود.پنج.میلیارد.و.نیم.جمعیت.غیر.مسلمان.زمین.را.بکشند.زیرا.انها.همه.جزو.ملتهای.جهان.سوم.عقب.مانده.هستند.وماایرانیها.هم.جزو.انها.هستیم.مامسلمانها.در.14.قرن.تاریخ.حتی.بلد.نبودیم.یک.قرص.ضد.سرماخوردگی.به.دنیا.عرضه.کنیم..ما.برای.جنگ.کردن.بایکدیگر.مانند.جنگ.ایران.وعراق.اسلحه.از.غیرمسلمانها.میخریدیم.اگر.غیرمسلمانها.فوت.کنند.به.ما.باد.ان.همه.مان.رامیبره.عقب.مانده.ایم.؟؟؟

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.