یکشنبه، مرداد ۱۶، ۱۳۹۰

بدون شک محمد آخرِ پیامبران و کلاش ها است، نه تنها معجزه ای نداشته، بلکه کتاب پر از ایراد خود را معجزه معرفی کرده است!

 پیامبری بدون معجزه ! / بررسی آیه 25 الانعام و59 الاسرا


در ادبیات رایج ایران، وقتی می گویند کسی آخرِ چیزی است، یعنی در آن حیطه به آخرِ خط رسیده و کسی حرفه ای تر از او نیست. به همین دلیل وقتی مسلمین می گویند محمد آخرِ پیامبران است ، باید گفت بلی ، او آخرِ پیامبران و کلاش ها است ! براستی کسی که بتواند کتابی پر از ایراد و غلط را به عنوان معجزه به خورد ملت بدهد، کلاشی و پیامبری را به آخر رسانیده است !

برخی از مسلمین معتقدند محمد معجزه های را داشته است، و برخی دیگر معتقدند که خیر، معجزه محمد فقط قران است.

در جواب آن دسته ای  که معتقدند محمد معجزه داشته است، باید این سوال را مطرح کرد که آیا ممکن است محمد پیامبر، معجزه ای می داشته و در قران اشاره ای به آن نشده باشد؟! لذا براحتی می تواند نتیجه گرفت که محمد فاقد معجزه بوده است؛ البته در ادامه آیاتی از قران را ذکر می کنم که خواهید دید که محمد واقعا فاقد معجزه بوده است.
توجه شما را به این دو آیه جلب می کنم ، در آیه بیست و پنجم الانعام می خوانیم:

وَمِنْهُم مَّن يَسْتَمِعُ إِلَيْكَ وَجَعَلْنَا عَلَى قُلُوبِهِمْ أَكِنَّةً أَن يَفْقَهُوهُ وَفِي آذَانِهِمْ وَقْرًا وَإِن يَرَوْاْ كُلَّ آيَةٍ لاَّ يُؤْمِنُواْ بِهَا حَتَّى إِذَا جَآؤُوكَ يُجَادِلُونَكَ يَقُولُ الَّذِينَ كَفَرُواْ إِنْ هَذَآ إِلاَّ أَسَاطِيرُ الأَوَّلِينَ﴿۲۵

و برخى از آنان به تو گوش فرا مى‏دهند و[لى] ما بر دلهايشان پرده‏ها افكنده‏ايم تا آن را نفهمند و در گوشهايشان سنگينى [قرار داده‏ايم] و اگر هر معجزه‏اى را ببينند به آن ايمان نمى‏آورند تا آنجا كه وقتى نزد تو مى‏آيند و با تو جدال مى‏كنند كسانى كه كفر ورزيدند مى‏گويند اين [كتاب] چيزى جز افسانه‏هاى پيشينيان نيست

در این آیه محمد به صراحت می گوید حتی اگر کافران معجزه نیز ببینند، ایمان نخواهد آورد، چرا که الله بر دل های آنها پرده افکنده و گوش های انها را کر کرده است.

نکته های ذیل با لختی فکر به ذهن خواننده بی طرف،  متبادر می شود:

یک- مشخص است که محمد، هیچ معجزه ای ارایه نکرده بوده است، و محمد این آیه را در طی مجادله با اعراب آورده است، چه آنکه اعراب استدلال می کرده اند که پیامبران قبل ، همه معجزه داشته اند ، چرا محمد ناتوان از ارایه معجزه است ؟ در تاریخ امده که چند تن از سران مکه، به محمد می گفته اند اگر معجزه ای بیاوری ، ما فورا به تو ایمان خواهیم آورد.

دو- محمد چون ناتوان از ارایه معجزه بوده است، کتاب قران را به عنوان معجزه به اعراب معرفی کرده بوده است، اما اعراب می گفته اند این کتاب که چیز جدیدی ندارد، این کتاب افسانه ها و قصه های پیشینیان است ، این معجزه نیست. لذا این آیه نازل شده است و می گوید آنها حتی اگر معجزه هم ببیند، باز همین سخن را تکرار می کنند.

سه- محمد چون ناتوان از ادامه بحث منطقی با کافران بوده است، به یک کلک خنده دار و غیر منطقی متوسل می شود،  استدلال می کند الله بر دل کافران پرده افکنده است و گوش آنها را کرد کرده است تا معجزه محمد را(همان کتاب پر از ایراد قران را) را نبینند!

چهار-باید از الله پرسید خوب الله جان، مگر مریضی که بر دل ملت پرده می اندازی که هدایت نشوند، بعد برای هدایت آنها پیامبر می فرستی ؟! خوب آدم عاقل که این کار را نمی کند!

آیه بامزه بعدی، آیه پنجاه و نه الاسرا است، در این آیه می خوانیم:

وَمَا مَنَعَنَا أَن نُّرْسِلَ بِالآيَاتِ إِلاَّ أَن كَذَّبَ بِهَا الأَوَّلُونَ وَآتَيْنَا ثَمُودَ النَّاقَةَ مُبْصِرَةً فَظَلَمُواْ بِهَا وَمَا نُرْسِلُ بِالآيَاتِ إِلاَّ تَخْوِيفًاو 

[چيزى] ما را از فرستادن معجزات باز نداشت جز اينكه پيشينيان آنها را به دروغ گرفتند و به ثمود ماده‏شتر داديم كه [پديده‏اى] روشنگر بود و[لى] به آن ستم كردند و ما معجزه‏ها را جز براى بيم‏دادن [مردم] نمى‏فرستيمنکته های زیر در این آیه نیز جالب توجه است:

- در این ایه ، الله و محمد در جواب کافرانی که از محمد معجزه می خواسته اند، می گوید ما قبلا به عنوان معجزه یک ماده شتر را برای قوم ثمود فرستادیم، اما این قوم ثمود، این شتر را کشتند، لذا دیگر الله معجزه صادر نمی کند

-  به دیگر عبارت، معدن و منبع معجزه های الله ، محدود بوده است و اکنون ته کشیده ! این آیه با صفات قادر مطلق بودن الله (که قران آنرا ذکر کرده است) ، در تناقض است.


- مگر نه اینکه مسلمانان معتقدند  که موسی ، عصایش را تبدیل به اژدها کرد ، چرا محمد ناتوان از ارایه چنین معجزه ای بود ؟! 


- لطفا برای من از معجزات مسخره ای مانند اینکه اگر تعداد حرف فلان را به حرف بهمان ضرب کنیم، عدد نور به دست می آید، ننویسید ! اینها معجزه نیست. معجزه چیزی است که ملموس باشد. چرا در خود قرآن ، گفته نشده چنین معجزه ای در قران هست یا پیامبر یا امامان چنین چیزی نگفته اند !؟ 

حال نکته مهم دیگری را در نظر بگیرید، قرآنی که معجزه محمد است، پر است از غلط؛ در قرآن هم غلط های املایی فراوان به چشم می خورد و هم از آن بدتر، غلط هایی را می بیینم که با واقعیت علمی در تناقض است. مثلا اینکه محمد ادعا می کرده  شهاب سنگ ها، تیرهایی است که الله به طرف شیطان پرت می کند(!)
در جمع بندی باید گفت :

بدوه هیچ شکی ، محمد آخرِ پیامبران و کلاش ها است، او موفق شده است که یک کتاب پر از ایراد را به عنوان معجزه خود قالب کند، در حقیقت نکته ضعف خود را (کتابی که پر از ایراد است) را به عنوان معجزه قالب کرده است.
البته لازم به یادآوری است، شیوه گسترش اسلام ، توسط محمد به این نحو بوده است که او به شمشیر متوسل می شده است، به مانند غده ای سرطانی از یک جمع کوچک شروع کرده و ذره ذره گسترش یافته است و بعد از قدرت گیری ، به جای بحث کردن، به کشتن مخالفین روی آورده است.

لینک این مطلب در بالاترین-----------آزادگی-----ریشه ها

۸۰ نظر:

 1. مثل همیشه عالی بود .ممنون از زحمات شما.

  پاسخحذف
 2. ک.م
  منطق سست و بیمارگونه ای داری. آیات قرآن در چندین جا به صراحت معجزات حضرت رسول اکرم(ص) رو ذکر کرده. راستی سوره روم در اوایلش یه معجزه ذکر شده که اون هم پیش بینی پیروزی رومیها بر ایرانی ها بود. این یه نمونش.

  خدا بر دل کسایی پرده می اندازد که خودشون برای بارها و بارها حق رو نادیده گرفته و باطل رو قبول می کردن. مثلا وقتی می گفتن که بت نپرستید چون فایده ای نداره اون کافرا قبول نمی کردن و مخالفت می کردن. اگه این روش اونها استمرار داشته باشه و دچار قساوت قلب بشن؛دیگه خدا برای بدبخت کردنشون بر قلب اونها پرده میندازه.
  کجای این کار غلطه؟ سزای اونها همینه که به دلیل لجاجتشون از درک حق و حقیقت پاک محروم بشن چون لیاقتش رو ندارن.

  تویی که اسلام رو دروغ و قرآن رو اراجیف و رسول خدا(ص) رو دروغگو می دونی بگو که چرا کتابهای آسمانی دیگه هم همین حرفای قرآن رو زدن و تشابهات زیادی دارن؟

  پاسخحذف
 3. عزیز جان،
  اینکه بگوید در آینده شما پیروز می شوید که نشد معجزه !!
  چرا یک معجزه ای نیاورده که برای اعراب آن روزگار ملموس باشد و انها بتوانند معجزه بودنش را ببینند !!
  ضمنا،
  محمد چون در قضیه تغییر مسیر جاده ابریشم جایگاه اجتماعیش عوض شده بود و نظم جامعه به هم ریخته بود، بشدت از دست حکومت ایرانیان در آن زمان دلخور بود ، علت صدور این آیه نیز همین بود.
  --------------

  آیه را عوض نکن !!
  می گوید پرده می اندزد ، نمی گوید کسانی که بارها و بارها فلان ، دست توی آیه خدا نبر !!
  ------------------------------
  محمد چون ناتوان از ادامه بحث منطقی با کافران بوده است، به یک کلک خنده دار و غیر منطقی متوسل می شود، استدلال می کند الله بر دل کافران پرده افکنده است و گوش آنها را کرد کرده است تا معجزه محمد را(همان کتاب پر از ایراد قران را) را نبینند!
  .
  باید از الله پرسید خوب الله جان، مگر مریضی که بر دل ملت پرده می اندازی که هدایت نشوند، بعد برای هدایت آنها پیامبر می فرستی ؟! خوب آدم عاقل که این کار را نمی کند!
  ----------------------
  چون محمد (پدو) از روی دست یهودیان قران را کپی کرده است و مشاوری به نام سلمان فارسی داشته که به او این آموزش ها را داده است !!
  در همین نوشته ، این لینک ها را بخوان :
  سلمان فارسی ، بزرگترین خیانتکار تاریخ ایران را بهتر بشناسیم /کاوشی در باب شکل گیری ساختار اسلام
  .
  هموطن مسلمانم ، برای لحظه ای جرات به خرج بده و بیاندیش که چرا استاد محمد پیامبر ، (ورقه بن نوفل) تا آخر عمرش مسلمان نشد؟!

  پاسخحذف
 4. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!
  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها و… یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟ از سوی دیگر این افکار وحشیگرایانه بیگانه که قرنها به زبان دیگری در کنج تاریک حجره ها ادامه داشته باعث نابودی چهره صلحدوستی و نجابت ایرانیان شده و صلح و ثبات جهانی را نیز به خطر انداخته و بطور مسلم باعث جنگهای منطقه ای و بین المللی خواهد شد.

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 5. اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم
  بسم الله الرحمن الرحیم.
  سوره اعراف ایه 14-15-16-17
  شیطان گفت(حال که رانده شده درگاه شدم)پس مرا تا روزی کهکه خلایق(برای جزای نیک و بدشان)بر انگیخته شوند مهلت ده.
  خدا فرمود البته مهلت خواهی داشت
  شیطان(مذهب جبر را بیان کرد)و گفت که چون تو مرا گمراه کردی من نیز بندگانت را از راه راستکه شرع و ایین تست گمراه خواهم کرد
  انگاه از پیش روی و از پشت سر و طرف راست و چپ انان درایم (و هر یک از قوای وادراکی انها را به میل باطل کشم)تا بیشتر انان شکر نعمتت بجای نیاورند

  پاسخحذف
 6. اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم
  بسم الله الرحمن الرحیم
  سوره انعام ایه 130
  [در آن روز به آنها مى‏گويد:] اى گروه جنّ و انس‏! آيا رسولانى از شما به سوى شما نيامدند كه آيات مرا برايتان بازگو مى‏كردند، و شما را از ملاقات چنين روزى بيم مى دادند؟! آنها مى‏گويند: (بر ضدّ خودمان گواهى مى‏دهيم‏؛ [آرى‏،] ما بد كرديم‏]) و زندگى [پر زرق و برق‏] دنيا آنها را فريب داد؛ و به زيان خود گواهى مى‏دهند كه كافر بودند!

  پاسخحذف
 7. اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم
  بسم الله الرحمن الرحیم
  سوره انعام ایه 29 -30
  آنها گفتند: (چيزى جز اين زندگى دنياى ما نيست‏؛ و ما هرگز برانگيخته نخواهيم شد!) «29» اگر آنها را به هنگامى كه در پيشگاه پروردگارشان ايستاده‏اند، ببينى‏! [به آنها] مى‏گويد: (آيا اين حق نيست‏؟) مى‏گويند: (آرى‏، قسم به پروردگارمان [حق است‏!]) مى‏گويد: (پس مجازات را بچشيد به سزاى آنچه انكار مى‏كرديد!)

  پاسخحذف
 8. اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم
  بسم الله الرحمن الرحیم
  سوره روم ایه 58-59-60
  ما براى مردم در اين قرآن از هر گونه مثال و مطلبى بيان كرديم‏؛ و اگر آيه‏اى براى آنان بياورى‏، كافران مى‏گويند: (شما اهل باطليد [و اينها سحر و جادو است‏]!)
  اين گونه خداوند بر دلهاى اهل جهل(پس از اتمام حجت) مهر شقاوت زند تا هیچ سخن حق نپذیرند.
  اكنون كه چنين است صبر پيشه كن كه وعده خدا حق است‏؛ و هرگز كسانى كه ايمان ندارند تو را خشمگين نسازند [و از راه خود منحرف نكنند

  پاسخحذف
 9. اینها گوشه ای از ایاتی بودند که امثال گمنامیان رو نشون میدن حالا چرا اونا میگن شیطان رو هم قبول نداریم عرض میکنم:
  شیطان آنچنان مخفی و پنهان در انسان نفوذ می‏کنه که انسان فکر می‏کنه این خود اوست که چنین تصمیمی رو گرفته و دشمنی را احساس نمی‏کنه.
  راه شیطان راه آسان و همواری است. حضرت علی علیه السلام می‏فرماید: «بدانید که شیطان راه خود را آسان و هموار می‏سازد تا به راحتی و آسانی به دنبال او بروید و از او پیروی کنید.»
  فوری نبودن نتایج پیروی از آن دشمن خطرناک. یعنی اغلب نتایج بنیان کن پیروی از نفس اماره و شیطان، چنان فوری نیست که انسان با چشیدن طعم تلخ آن در برابرش مقاومت ورزد

  پاسخحذف
 10. اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم
  بسم الله الرحمن الرحیم
  سوره قمر ایه 1الی 6
  قيامت نزديك شد و ماه از هم شكافت‏! «1» و هرگاه نشانه و معجزه‏اى را ببينند روى گردانده‏، مى‏گويند: (اين سحرى مستمر است‏)! «2» آنها [آيات خدا را] تكذيب كردند و از هواى نفسشان پيروى نمودند؛ و هر امرى قرارگاهى دارد! «3» به اندازه كافى براى بازداشتن از بديها اخبار [انبيا و امّتهاى پيشين‏] به آنان رسيده است‏! «4» اين آيات‏، حكمت بالغه الهى است‏؛ امّا انذارها [براى افراد لجوج‏] فايده نمى‏دهد! «5» بنابر اين از آنها روى بگردان‏، و روزى را به ياد آور كه دعوت كننده الهى مردم را به امر وحشتناكى دعوت مى‏كند [دعوت به حساب اعمال‏]!

  پاسخحذف
 11. ma ham pish bini mikunim be zoodi eslam shekast sakhti az irani ha mikhure hala bebin amoooooooo

  پاسخحذف
 12. به نا شناس بالایی-
  برو اون الله و اون شیطان و اون قایم موشک بازی الله و شیطان اسلامی تو بکن تو کس خواهر مادر خمینی وخامنه ای. خر خودتی با اون محمد بچه باز و اون امامای یکی کس خل تر از دیگرت.

  پاسخحذف
 13. گمنام مادر و پدر درست و حساب که نداشتی معلوم نیست بابا و ننه گمنامت کی بودند ولی بدجور عقده اسپرم داری .
  توله سگ گمنام اینقدر تعجب نکن بلاخره توهم از اسپرم سگ بدنیا امدی زیاد ناراحت نباش یه جورایی تو هم اسپرمزاده هستی حالا بابات شاه نبوده لابد حمال بازار بوده زیاد غصه نخور شاید بابات دلاک حمام شاه بوده
  تو کس ننه گمنامت تو شهر نو اسپرم سگ ریختند که اینقدر عقده اسپرم همایونی داری .

  پاسخحذف
 14. اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم
  بسم الله الرحمن الرحیم
  اعراف ایه 179
  به يقين‏، گروه بسيارى از جن و انس را براى دوزخ آفريديم‏؛ آنها دلها [= عقلها ]يى دارند كه با آن [انديشه نمى‏كنند، و] نمى‏فهمند؛ و چشمانى كه با آن نمى‏بينند؛ و گوشهايى كه با آن نمى‏شنوند؛ آنها همچون چهارپايانند؛ بلكه گمراهتر! اينان همان غافلانند [چرا كه با داشتن همه‏گونه امكانات هدايت‏، باز هم گمراهند]!

  پاسخحذف
 15. اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم
  بسم الله الرحمن الرحیم
  زخرف ایه 36-37
  و هر كس از ياد خدا روى‏گردان شود شيطان را به سراغ او ميفرستيم پس همواره قرين اوست‏! «36» و آنها [= شياطين‏] اين گروه را از راه خدا بازمى‏دارند، در حالى كه گمان مى‏كنند هدايت‏يافتگان حقيقى آنها هستند!

  پاسخحذف
 16. سوره آل عمران آيه 85

  وَمَن يَبْتَغِ غَيْرَ الإِسْلاَمِ دِينًا فَلَن يُقْبَلَ مِنْهُ وَهُوَ فِي الآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِينَ ﴿۸۵﴾

  و هر كه جز اسلام دينى [ديگر] جويد هرگز از وى پذيرفته نشود و وى در آخرت از زيانكاران است (۸۵)

  يعني همه دانشمنداني که به جهان خدمت مي کنند و اين همه سيستم هاي مخابراتي و الکترونيکي و پزشکي و حمل و نقل که براي آسايش انسانها و براي خدمت به بشريت ارائه مي کنند اگر مسلمان نشوند در آخرت از زيانکاران هستند.

  واقعا خدا بايد خيلي ابله باشد که چنين سخني بگويد اين سخن شيطان است که واقعا هم ابله است.

  پاسخحذف
 17. آقای عزیز.اطلاعات جنابعالی خیلی کم به نظر میرسه...شما گفتین که دنبال یک جنبه ملموس از اعجاز قرآن هستین و این نشون میده سواد آنچنانی ندارین.تا حالا در مورد تعداد دفعات تکرار کلماتی مثل روز-شب-سال-ماه-... در قرآن چیزی شنیدین؟پس به چه حقی اومدین با منطق بی منطقی قرآن را تحلیل کردین؟شما مصداق کامل آیه ای هستین که خودتون به اون اشاره کردین( آیه بیست و پنجم سوره الانعام).توصیه میکنم این آیه رو باز به دقت بخونین...اگه گوشی برای شنیدن و چشمی برای دیدن داشتین همین اعجاز لفظی قرآن کفایت میکرد...

  پاسخحذف
 18. عزیز جان ،
  من بیش از شما قران خوانده ام ،
  عربی نیز می فهمم !
  این معجزاتی که شما می گویید ، معجزه نیست، معجزه چیزی است که ملموس باشد و بتوان دید!!
  اینکه با کامپیوتر تعداد حرف ز را بشماری و ظرب در حرف د کنی و بعد بگویی این سرعت نور است، معجزه محسوب نمی شود.
  یک کلام به من بگو مگر نه اینکه معتقدید که موسی عصا را اژدها کرد، چرا محمد ناتوان از ارایه چنین معجزاتی بوده است ؟!!

  پاسخحذف
 19. دوست گلم اگه قرار بود تعداد کلمات و وزن و قافیه و این چرت و پرت ها باعث بشه که یه نوشته ای معجزه به حساب بیاد، پس فردوسی و سعدی و حافظ معجزه شون خیلی بهتر از محمد بوده!!!

  پاسخحذف
 20. با سلام خدمت تمام دوستان
  به نظر من بهتره اينجا مكاني براي ارايه نظرات باشه نه توهين.
  دوست عزيزمون كه در مورد اعداد قران گفتن بايد خدمتشون عرض كنم كه اين دروغ مال زماني بود كه كامپيوتر نبود و كسي هم حوصله شمردن اعداد رو نداشت يكي ميومد و به دروغ ميگفت تو قران فلان چيز هست همه هم باور ميكردن. مثل ملا نصرالدين كه ميخ كوبيد تو زمين و گفت كه اينجا وسط دنياست اگه باور نميكينين برين اندازه بگيرين. اعداد قراني من هر چي رو كه خودم شخصا تحقيق كردم دروغ محضه. من در مورد شب و روز، تعداد روز، زن و مرد، كلمه امام تو قران سرچ كردم با فايل وردش. همه دروغ بودن اون اعداد هيچ كدوم صحت نداره. ميتونين برين سرچ كنين. در ضمن از چيزي كه مطمئن نيستسن تو سايت ازش حرف نزنين

  پاسخحذف
 21. آقا شما شق القمر تاحالا نشنیدید؟ نه دیگه فقط شقشو خوب بلدید. آقا معجزش شق القمره خوب شد؟

  پاسخحذف
 22. بعدشم کی گفته خمینی و خامنه ای بی ناموس یعنی اسلام؟

  پاسخحذف
 23. آقا مگه نمیگی عربی بلدی و قرآنم خوندیو معجزه نیست؟ خوب برادر یه سوره مثل قرآن با همون سبک و سیاق بیار اگه مردی.

  پاسخحذف
 24. من به تیتر مقاله شدیدا" اعتراض دارم. از تیتر چنین بر می آید که گویا سایر کلاشان - به گفته خود شما - دارای معجزه بوده اند در حالی که قسمت ابتدایی تیتر به روشنی در تناقض با بخش دیگری از خود آن است.

  پاسخحذف
 25. اکثر مردم ایران دین اسلام را مطالعه نکرده بودند . دین اسلام را پدران ما از زبان آخوند های ک... شنیده بودند و البته آخوند, که زندگی اش از همین اسلام و دروغهایی که می گفت اداره میشد، نمی آمد حقایق اسلام را با مردم در میان بگذارد. وقتی خمینی, دروغگوی جانی, در ایران قدرت گرفت کمی از مردم قرآن را از طاقچه خانه بیرون آورده و شروع به خواندن کردند و به اراجیف آن آشنا شدند. در قرآن جز یک مشت اراجیف چیز دیگری نیست برای اثبات عرایضم چند تا آیه از قرآن می آورم . آیه هایی که در مورد آدم کشی مردم میگوید . سوره توبه آیه ٥ و سوره توبه 29 و سوره محمد آیه ٤ و ..... . این ٣ آیه فرمان میدهد که هر کس محمد را قبول ندارد بکشید. در چند آیه مانند سوره ٥٥ آیه ٥ و سوره ٣٩ آیه ٥ و سوره ٣٦ آیه ٣٨ میگوید خورشید و ماه دور زمین می چرخد . آخر کدام خدایی بوده که نمی دانسته این زمین است که دور خورشید میچرخد. ترجمه سوره ٢٢ آیه ٦٥ را برایتان مینویسم : ندیدی که هر چه در زمین است خدا مسخر شما گردانید و کشتی به فرمان او در دریا سیر میکند و اسمان را او نگهداشته که به زمین نیفتد که همانا خدا در باره بندگان بسیار رئوف است
  آخر توی آخوند ک... که میگویی در قرآن همه چی هست ، چرا نمیگویی کدام آیه در قرآن است که مردم بخوانند و بدانند که در قرآن همه چیز است
  هزاران طفل ناقص در ایران است که علت آنها ازدواج پسر عمو و دختر عمو ست که در قرآن و اسلام آنرا حلال دانسته و گناه همه آنها به گردن همین اسلام کثافت است . برای اینکه علم ثابت کرده که ازدواج پسر عمو و دختر عمو درست نیست. به نظر من اگر یک آدم مثل هیتلر پیدا شود و هر چه مسلمانه در کوره ها بسوزاند، من ازش بشدت پشتیبانی میکنم . آخوند ها که همه دروغگو هستند باید نابود شوند

  من شش تا قرآن را نه یک بار بلکه چندین بار زیر و رو کردم ، کاملن واضح است که این کتاب را یک آدم احمقی که خود را منتصب به خدا کرده نوشته و سر تا پا هم ایراد است . محمد برای اینکه به مقصود خود برسد حتی از کس کشی و جارکشی هم ابا ندارد اگر باور ندارید به این آیه ها توجه داشته باشید
  سوره واقعه آیه های ١٥ تا آیه های ٣٦ : آنان در بهشت بر سریر های زربفت تکیه زنند (١٥ ) همه روبروی یکدیگر بر آن نشینند (١٦ ) و پسرانی که حسن و جوانیشان ابدی است گرد آنها به خدمت می گردند (١٧ ) با کوزه ها و مشربه ها و جامهای پر از شراب ناب (18)
  نه هر گز دردسری یابند و نه مستی عقل و رنج خمار کشند (١٩) و میوه خوش هر چه برگزینند(٢٠) و گوشت مرغان هر غذا مایل باشند(21)
  و زنان سیاه چشم زیبا (٢٢) که در لطافت چون در و لؤ لؤ مکنونند بر آنها مهیاست (٢٢) و ..... و فرشهای پر بها با فراش و زنان زیبا (٣٤) که آنها را ما بیافریدیم (٣٥) و آنها را باکره گردانیدیم (٣٦) و....
  این محمد برای اینکه به قدرت برسد خدا را هم خانم بیار کرده و هم پسر بیار . آخر ایراد یکی دو تا نیست که ، لطفن به این آیه هم توجه کنید . سوره احزاب آیه ٦٥ : خدا و فرشتگانش بر روان پاک این پیغمبر درود می فرستند شما هم ای اهل ایمان بر او صلوات و درود بفرستید و با تعظیم و اجلال بر او سلام گوئید و تسلیم فرمان او شوید
  در این آیه معلوم نیست که آیا چه کسی این آیه را گفته؟ اگر خدا گفته که باید میگفت که من و فرشتگانم به پیغمبر سلام میفرستم . ولی بصورت شخص سوم آمده . کی گفته معلوم نیست .مگر محمد ادعا نمی کند که این قرآن حرفهای خداست ؟ لابد در اینجا یادش رفته که قبلن چه گفته . همه آیه ها ضد و نقیظ . هموطنان اگر آخوند ک... هستی که باید با افرادی که دست شما را و دست محمد را خوانده اند مخالف باشی چون این افرادی دارند دکان آخوند ها را می بندند ولی اگر آخوند نیستی همین قرآن که اساس و پایه اسلام است را مطا لعه کنید. اگر وقتش را ندارید فقط سه تا سوره توبه و احزاب و واقعه را بخوانید مطمئنن حقیقت را در خواهید یافت و میتوانید قضاوت کنید که آخوند های ک... راست گفتند و یا افرادی مانند همین وبسایت . درود فراوان بر شما که این مطالب را مینویسید.

  پاسخحذف
 26. قرآن برای عربهاست . من در اینکه چه کسی قرآن را نوشته و یا گفته بحث نمیکنم چون خیلی ها مانند عبدالکریم سروش و اکبر گنجی و خیلی ها میگویند که قرآن نوشته و حرفهای محمد است ولی هرکه نوشته و یا گفته مهم نیست . قرآن برای عرب زبانها ست نه برای ما ایرانی ها و حتی نه برای آنهایی که بزور شمشیر عربی حرف میزنند . مانند آفریقایی ها مصری ها و سوری ها و ..... چند نمونه از این آیات را در زیر مشاهده نمایید
  .
  سوره ابراهیم ( ١٤ ) آیه ٤ : و ما هیچ رسولی در میان قومی نفرستادیم مگر به زبان آن قوم تا بر آنها ( معارف و احکام الهی را) بیان کند آن گاه خدا هر که خوهد به ضلالت و هر که را خواهد به مقام هدایت میرساند و او خدای مقتدر داناست

  سوره رعد ( ١٣ ) آیه ٧ : و باز به طعنه گویند که چرا خدا بر او آیت و معجره ای نفرستاد تنها وظیفه تو اندرز و ترساندن است و هر قومی را از طرف خدا رهنمائیست

  سوره نحل ( 16 ) آیه 36 : و همانا ما در میان هر امتی پیغمبری فرستادیم تا به خلق ابلاغ کند که خدای یکتا را پرستید و از بتان و فرعون دوری کنید. ..........

  سوره یونس (10 ) آیه 47 : و برای هر امتی رسولی است که هر گاه رسول آنها آمد و حجت تمام شد حکم به عدل شود و بر هیچکس ستم نخواهد شد.

  سوره شعراء آیه های 198 و 199 : و اگر ما این کتاب عربی را بر بعضی مردم عجم نازل میکردیم (198 ) و رسول به زبان تازی بر پارسیان قرائت میکرد آنان ایمان نمی آوردند ( 199 )

  سوره اسراء ( 17 ) آیه 15 : هر کس راه هدایت یافت تنها به نفع و سعادت خود راه یافته هر که به گمراهی شتافت آن هم ره زیان و شقاوت خود شتافته و هیچکس بار عمل دیگری را به دوش نگیرد و ما تا رسول نفرستیم هر گر کسی را عذاب نخواهیم کرد.

  پاسخحذف
 27. (((ناشناس گفت...
  آقا مگه نمیگی عربی بلدی و قرآنم خوندیو معجزه نیست؟ خوب برادر یه سوره مثل قرآن با همون سبک و سیاق بیار اگه مردی.))
  =======================================
  بفرما، این هم یک سوره بهتر از خود قران :
  بلایب ، قسم به شپش ، قسم به عبای ملا ، ای پیامبر ، به کافران بگو که تو خیلی گلی و گوگولی مگولی هستی ، ای پیامبر، به مسلمانان بگو که تو زن خیلی دوست داری، همه زنهایشان را طلاق بدهند برای تو !!!
  ضمنا،
  توصیه می کنم این نوشته مرا نیز بخوانید:
  براستی ، اگر محمد پیامبر ، چند سالی بیشتر عمر می کرد ، ما شاهد چه آیات دیگری در قران می بودیم !؟

  http://gomnamian.blogspot.com/2011/07/blog-post_9071.html

  پاسخحذف
 28. قرآن برای عربهاست . من در اینکه چه کسی قرآن را نوشته و یا گفته بحث نمیکنم چون خیلی ها مانند عبدالکریم سروش و اکبر گنجی و خیلی ها میگویند که قرآن نوشته و حرفهای محمد است ولی هرکه نوشته و یا گفته مهم نیست . قرآن برای عرب زبانها ست نه برای ما ایرانی ها و حتی نه برای آنهایی که بزور شمشیر عربی حرف میزنند . مانند آفریقایی ها مصری ها و سوری ها و ..... چند نمونه از این آیات را در زیر مشاهده نمایید
  .
  سوره ابراهیم ( ١٤ ) آیه ٤ : و ما هیچ رسولی در میان قومی نفرستادیم مگر به زبان آن قوم تا بر آنها ( معارف و احکام الهی را) بیان کند آن گاه خدا هر که خوهد به ضلالت و هر که را خواهد به مقام هدایت میرساند و او خدای مقتدر داناست

  سوره رعد ( ١٣ ) آیه ٧ : و باز به طعنه گویند که چرا خدا بر او آیت و معجره ای نفرستاد تنها وظیفه تو اندرز و ترساندن است و هر قومی را از طرف خدا رهنمائیست

  سوره نحل ( 16 ) آیه 36 : و همانا ما در میان هر امتی پیغمبری فرستادیم تا به خلق ابلاغ کند که خدای یکتا را پرستید و از بتان و فرعون دوری کنید. ..........

  سوره یونس (10 ) آیه 47 : و برای هر امتی رسولی است که هر گاه رسول آنها آمد و حجت تمام شد حکم به عدل شود و بر هیچکس ستم نخواهد شد.

  سوره شعراء آیه های 198 و 199 : و اگر ما این کتاب عربی را بر بعضی مردم عجم نازل میکردیم (198 ) و رسول به زبان تازی بر پارسیان قرائت میکرد آنان ایمان نمی آوردند ( 199 )

  سوره اسراء ( 17 ) آیه 15 : هر کس راه هدایت یافت تنها به نفع و سعادت خود راه یافته هر که به گمراهی شتافت آن هم ره زیان و شقاوت خود شتافته و هیچکس بار عمل دیگری را به دوش نگیرد و ما تا رسول نفرستیم هر گر کسی را عذاب نخواهیم کرد.

  پاسخحذف
 29. وقتی که عایشه, زن سوگولی محمد , از کاروان عقب میماند و شب را با صفوان بن المعطل سپری میکند این موضوع در بین اعراب پخش میشود محمد که عاشق عایشه بود و نمی خواست عایشه را طلاق دهد شروع به فکر و از خداوندی که همواره مواظب پائین تنه پیغمبر خود بود آیه ها نازل میشود.
  سوره نور(24) آیه 4 : و آنان که به زنان با عفت مؤمنه نسبت زنا دهند آنگاه که چهار شاهد (عادل) بر دعور خود نیاورند آنانرا به هشتاد تازیانه کیفر دهید و دیگر هر گز شهادت آنها را نپذیرید که مردمی فاسق و نادرستند (4)
  در این آیه محمد میخواهد که چهار شاهد بیاید و بگوید که بلی ما دیدیم که صفوان روی عایشه خوابیده بود و ما یک ریسمان رد کردیم و در پایین تنه عایشه گیر کرد. آخر کدام خری وقتی میخواهد با زن کسی نزدیکی کند ,میرود و چهار نفر را شاهد می آورد که مردم بیایید و شاهد باشید که من میخواهم به زن محمد حال کنم؟ و اما آیه دیگر
  سوره نور(24) آیه 13 : چرا منافقان بر دعوی خود چهار شاهد اقامه نکردند پس حالی که شاهد نیاوردند البته نزد خدا مردمی دورغ زنند. (13)
  باید آدم مغز خر خورده باشد و این محمد هرامزاده را به پیغمبری قبول کند مگر آخوند باشد و کسب و کارش با پیغمبری محمد گره خورده باشد.

  پاسخحذف
 30. تعداد عقدی ( دائمی ) زنان محمد ، پیغمبر دروغین اسلام بیشتر از اینها بوده که آقای علی دشتی در کتاب ٢٣ سال فقط بیست نفرشان را با نام و نام پدر و افراد فامیل ذکر کرده است که در اینجا به اطلاع میرسانم.
  1. خدیجه دختر خویلد ، بانوی متشخص و متمکنی که سومین شوهر او محمد بود که در این مدت چهار دختر و دو پسر بنام قاسم و طاهر که زنده نماندند زائید . البته در این موقع زید , غلام 16 ساله خدیجه در خانه خدیجه زندگی میکرد..

  2. سوده دختر زمعه و بیوه سکران بن عمرو ، که از مسلمانان مهاجر به حبشه بود و همانجا وفات کرد و به عقیده محمد حسین هیکل پیغمبر سوده را ار راه ترحم و برای این که بیوه مسلمانی تک و تنها نباشد گرفت.

  3. عایشه دختر ابوبکر صدیق است که در هقت سالگی نامزد شد و در نه سالگی با تفاوت بیش از چهل سال سن به زوجیت پیغمبر در آمد و هنگام رحلت محمد شانزده ساله بود. عایشه از جمله حفضه قرآن و از منابع مهم حدیث و سنت بشمار می رود و پس از قتل عثمان بر صد خلافت علی بن ابیطالب قیام کرد و جنگ جمل را براه انداهت.

  امّ سلمه. ( دختر بنی امیه) 4.

  5 . حفصه دختر عمر بن الخطاب است که پس از بیوه گی به حرمسرای پیغمبر ملجق شد و می توان این ازدواج را از ازدواجهای سیاسی و مصلحتی بشمار آورد.

  6. زیتب دختر جحش ( او قبلن ) زن زید بن الحارثه پسر خوانده پیغمبر بود ، که می توان ازدواج پیغمبر را با وی جزء داستان های عشقی پیغمبر در آورد و منظومه زید و زینب در باره آن سروده شده است ، و از حیث لطف و عنایت و محبتی که حضرت رسول نسبت به وی داشت او را رقیب عایشه دانست.

  جویره دختر حارث بن ابو ضرار رئیس قبیله بنی مصطلق و زن مسافع بن صفوان که زن با فضل و کمال بود .7

  8. ام حبیبه خواهر ابوصفیان ( دختر ابوسفیان درست است وی خواهر معاویه اولین خلیقه اموی بود ) و بیوه عبدالله بن جهش که در جبشه مرده بود.

  9. صفیه دختر حیّ بن اخطب ( یهودی ) و زن کنانه بن ربیع که از رؤساء خیبر بود . پیغمبر ازمیان اسیران صفیه را انتخاب کرد و در شب همان روزی که از خیبر به مدینه مراجعت می فرمود با وی هم خوابه شد.

  10. میمونه دختر حارث الهلالیه خواهر زن ابو سفیان و عباس بن عبدولمطلب و خاله خالدبن ولید . می گویند پس از این وصلت خالد اسلام آورد و به اردوگاه مسلمین آمد و پیغمبر به او چند اسب داد.

  11. فاطمه دختر سریح

  ١٢. 12. هند دختر یزید

  اسماء دختر سیاء.13

  14. زینب دختر یزید

  15. هبله دختر قیس و خواهر اشعث

  16.اسماء دختر نعمان

  17. فاطمه دختر ضحال

  ١٨. ماریه قبطیه که از مصر برای حضرت هدیه فرستاده بودند و ابراهیم که در دوران طفولیت در گذشت از او متولد شده است

  ١٩. ریحانه که مانند ماریه قبطیه برده و مشمول اصطلاح قرآنی ( ما ملکت ایمانکم ) بوده است . و هم خوابگی با آنها هیچگویه مراسم و تشریفاتی را ایجاب نمی کرده است. ریحانه جرء اسرای بنی قریظه و سهم پیغمبر بود اما نه اسلام آورد و نه حاضر شد زن عقدی محمد گردد و ترجیح داد بحال بردگی در خانه وی بماند

  20. امّ شریک دوسیه ، و او یکی از چهار زنی است که خویشتن را به پیغمبر بخشیده بودند. چه غیر از زنان عقدی که ازدواج با آنان مستلزم تشریفاتی چون مهر ، حضور گواه و رضایت ولی است و غیر از بردگان که در صورت داشتن شوهر کافر یا مشرک بر مسلمانان حلال هستند . در حرمسرای پیغمبر طبقه دیگری نیز از زنان وجود داشت و آنان زنانی بودند که خویشتن را به پیغمبر هبه ( بخشیدن ) می کردند. او نیز خود را به پیغمبر هبه کرده بود. ( سه زن دیگر میمونه ، زینب و خوله اند که خود را به پیغمبر هبه کرده اند.

  این نوشتار از کتاب ٢٣ سال علی دشتی صفحه ٢٦٠ تا ٢٦٣ کپی شده است .

  پاسخحذف
 31. به نظر میاد که محمد یک اغده ای به تمام معنی بوده و بعد از مرگ خدیجه شروع به اغده گشائی کرده. محمد خودش میدانست که بچه دار نمی شود و در نتیجه میدانست که بچه هایی که خدیجه تند تند می آورد از زید کنیز آنهاست ولی چون خدیجه پول دار بود و مخارج زندگی محمد را عهده دار بود, محمد جرأت حرف زدن نداشت و علت های دیگری هم داشت که از محبت پدر و مادر بی بهره بود و ... خلاصه محمد یک اغده ای به تمام عیار بار آمده بود همین هم است که وقتی با دروغ و ریا و غارت تجار به قدرت رسید شروع به اغده گشائی کرد و با عایشه 7 ساله و زنان متعدد که اکثر شوهرشان را می کشت و به زنانشان تجاوز می کرد. مانند صفیه زن کنان بن ربیع نام برد.

  پاسخحذف
 32. یک آیه بهتر از آیه های قرآن : ای محمد به مسلمانان بگو هر کس زن خوشگلی دارد باید زنش را فورن در اختیار محمد, رسول خدا , بگذارد وگرنه از زیانکاران و در جهنم خواهد بود.

  پاسخحذف
 33. همین حرفهای آقای گمنامیان را رفا سلطان عرب میگوید که از تلویزیون هم پخش شد.

  پاسخحذف
 34. اسم خانمی که عربه و دقیقن صحبتهای آقای گمنامیان را میگوید وفا سلطان است من اشتباه نوشتم.

  پاسخحذف
 35. ناشناس عزیز،
  آن خانم بسیار با جراتی است، یادم است با یکی از شبکه های آمریکایی یک مصاحبه خیلی محکم و زیبا داشت.
  آیا شما لینکی از برنامه ای که می گویید ، دارید ؟

  پاسخحذف
 36. در بالاترین , جامعه , صفحه 17 میتوانید صحبتهایشان را ملاحظه فرمایید. تیترش هست . چرا ملیونها نفر در حال ترک دین اسلام هستند؟ ( حقایقی از زبان وفا سلطان روانشناس و مسلمان سابق ). موفق باشید.

  پاسخحذف
 37. از لابلای متن برمیاد که معجزه را برای دیگر پیامبران قبول داری پس تا اینجا مشکل در معجزه پیامبر که کم و کیفشو باید ثابت کرد
  دوم اینکه واقعاً از کامنت‌ها معلومه که چه کسی این متنو قبلو می‌کنه آدم‌هایی که گاله‌اشون رو باز کردن و تراوشها ذهن بدبختشون رو نوشتند و به خیال خودشون عقده‌اشون تسکین یافته

  پاسخحذف
 38. من به تیتر مقاله شدیدا" اعتراض دارم. از تیتر چنین بر می آید که گویا سایر کلاشان - به گفته خود شما - دارای معجزه بوده اند در حالی که قسمت ابتدایی تیتر به روشنی در تناقض با بخش دیگری از خود آن است.
  (چون پاسخ ندادین مجبور شدم کامنت رو دوباره پست کنم.)

  پاسخحذف
 39. Goldman2010 عزیز،
  من نوشته ام :
  "بدون شک محمد آخرِ پیامبران و کلاش ها است، نه تنها معجزه ای نداشته، بلکه کتاب پر از ایراد خود را معجزه معرفی کرده است!"
  این جمله ،
  این معنا را نمی دهد که دیگر پیامبران معجزه داشته اند ، بلکه قدرت محمد را در این می داند که مانند آنها معجزه نداشته ، اما کتاب پر از ایراد خود را معجزه معرفی کرده است.

  پاسخحذف
 40. ببین گمنامیان بحثها یی که را میندازی کاملا خنده داره.
  نمیدونم هدف تو از اینگونه بحثها چیه؟ در اینکه شیطان تسلط کامل داره بهت(و هر كس از ياد خدا روى‏گردان شود شيطان را به سراغ او ميفرستيم پس همواره قرين اوست‏! )شکی نیست.همین ایه ثابت میکنه حرفات از کجا سرچشمه میگیره!!
  یا علی

  پاسخحذف
 41. من خود شیطان هستم !
  خواهر و مادر خدای شما را مورد عنایت قرار می دهم...!
  دی

  پاسخحذف
 42. گمنامیان نوشته : " .... این جمله این معنا را نمی دهد که دیگر پیامبران معجزه داشته اند , بلکه قدرت محمد را در این می داند که مانند آنها معجزه نداشته .... "
  شما در معنی کردن جمله خودتان همان نتیجه ای که من گرفته بودم را تکرار کرده اید. ( اشاره به جمله ی "... که مانند آنها معجزه نداشته ...")

  پاسخحذف
 43. آقای گمنامیان آیا توانستید صحبتهای وفا سلطان را ملاحظه کنید یا نه؟

  پاسخحذف
 44. نتوانستم توی بالاترین آن چیزی که شما گفته بودید را بیابم، اما همینطوری توی یوتیوب یک سخنرانی خوب از او پیدا کردم که گذاشتم توی لیست کارهایم که زیرنویس فارسی بگذارم رویش

  پاسخحذف
 45. انسان، علم به چگونگي روزمره ترين فعاليت هاي جسمي خود ندارد. مثلاً نمي داند وقتي يك ليوان آب را از زمين برمي دارد مغز و اعصاب و ماهيچه ها چگونه اين كار را انجام مي دهند. حتي اگر امروز علمي هم نسبت به اين مطالب حاصل شده است، اين علم شهودي نيست. يعني به آن فرايند اشراف ندارد. متعجبم كه قرآن با وجود آنكه بارها تصريح كرده است كه آفرينش هستي و آفرينش انسان معجزه اي است كه با تفكر و تدبر مي توان به آن پي برد باز هم انسان اسير شكم و زير آن، گستاخانه، كتابي را كه تنها جهت هدايت او فرستاده شده است به سخره مي گيرد. آنهم كتابي كه او را از دروغ و غيبت و تهمت و .... منع و به محبت و رعايت حقوق ديگران و ... دعوت مي كند.
  چگونه است كه ما در نقل تاريخ 50 ساله اخير كشور خودمان روايات متنوع و متناقض بسيار داريم اما براي تخريت شخصيت پيامبر مهربان اسلام اينقدر با اطمينان به تاريخ كشوري ديگر آنهم با فاصله 1500 سال كه مشخصات زير را داراست متمسك مي شويم:
  1- تاريخ نقل هاي متفاوت و متناقض بسياري از آن دارد.
  2- نگاشته شدن تاريخ در آن زمان هرگز و هرگز از ابتدايي ترين اصول پذيرفته شده امروز در ثبت تاريخ تبعيت نمي كرد.
  3- بسياري از نقلها از مشاهدات نويسنده نيست بلكه از شنيده هاي اوست كه بسياري مغرضانه و مبالغه آميز توسط گوينده يا حتي خود نويسنده ثبت شده است. در دنياي متمدن امروز و با اين سطح از اطلاعات هنوز هم مي توان شايعه سازي كرد، دروغ گفت و تأثير گذاشت.

  قرآن دو معجزه در آن نهفته است. يكي اعجاز لفظي آن و ديگري اعجاز در معنا.
  اعجاز لفظي آن را چنانچه خود قرآن تصريح مي كند غير عرب قادر به درك آن نيست. درست مثل درك عظمت شعر حافظ كه جز فارسي زبانان يا غير فارسي زباناني كه سالها وقت در فهم ادبيات پارسي گذاشته اند كسي قادر به لمس لطافت آن نيست. اساتيد ادبيات هر چه در زير و بم ادبيات پارسي عميق تر مي شوند به اعتراف خودشان، در برابر شعر حافظ خاضع تر مي شوند. از ياد نبريم كه اين عارف فرزانه چنانچه خودش فرموده است "هر چه كردم همه از دولت قرآن كردم".

  اعجاز معنوي نيز جز با تدبر و تفكر در آيات قرآن حاصل نمي شود. درست مثل گوته شاعر آلماني كه با درك عظمت معناي شعر حافظ مريد او شد نه با فهم ادبيات شيرين و گواراي پارسي و آنقدر در توصيف حافظ پيش مي رود كه خود را تخته پاره بر درياي معرفت حافظ مثال مي زند.
  عزيز دلم جناب آقاي گمناميان، حرف بسيار است و مجال بيان كم. نگاه عيبجويانه و مغرضانه هرگز هيچ انساني را به سر منزل مقصود نخواهد رساند. دلي كه آكنده از كينه شد هرگز جايي براي محبت و دوستي نخواهد داشت. مرگ در كمين است و معجزه هستي در برابر چشم، هر چه زودتر بايد فكري انديشيد.

  پاسخحذف
 46. ناشناس , انسان, علم به چگونگی روزمره ترین.....
  این ناشناس بطور واضح سفسطه کرده. انسان شاید خیلی چیز هارا بلد نباشد ولی میداند که زمین دور خورشید میچرخد در حالیکه در قرآن چندین آیه هست که گفته این خورشید و ماه است که دور زمین میچرخد. انسان خیلی چیزها را نمیداند ولی میداند که زمین صاف نیست و مانند کره است نه اینکه در قرآن خدای عرب گفته که زمین را صاف مثل فرش بگسترانیدیم . انسان خیلی چیزها را نمی داند ولی میداند که کشتن یک انسان و تجاوز به زن و فرزندان آن شخص دور از انسانیت و انصاف است و این عمل عین حرامزادگی و بیناموسی و بیشرفی و ..است که محمد بیناموس تمام مردان بنی قریظه را میکشد و زن رییس قبیله را همان شب به رختخواب میبرد. شما هم اگر انسان هستی باید از کسی که کنیزی و غلامی را خوب میداند پرهیز کنید و به او به چشم یک مریض و احمق نگاه کنید نه اینکه سفسطه کرده و کارهای این کثافت بیناموس را توجیه کنید.

  پاسخحذف
 47. حداقل جناب گمناميان اگر مطلبي را مي نويسد شرط ادب را رعايت مي كند.
  قرآن هرگز نگفته خورشيد و ماه دور زمين مي چرخد بلكه گفته اين دو در مداري شناورند. ذكر همين نكته خود از اعجاز قرآن است. حضرتعالي كه ادب و فهم چنين مطالبي را نداريد لطفاً به اين توصيه سعدي گوش جان بسپاريد كه فرمود:
  زبان بريده به كنجي نشسته صم بكم
  به از كسي كه نباشد زبانش اندر حكم
  و بسياري پاسخ هاي ديگر كه من شما را لايق شيندنش نمي دانم. واقعاً پاسخ به انسانهاي بي ادب و بي نزاكتي چون شما جز آنچه كه جناب گمناميان خودش در ابتداي مطلبش آورده است نيست:

  وَمِنْهُم مَّن يَسْتَمِعُ إِلَيْكَ وَجَعَلْنَا عَلَى قُلُوبِهِمْ أَكِنَّةً أَن يَفْقَهُوهُ وَفِي آذَانِهِمْ وَقْرًا وَإِن يَرَوْاْ كُلَّ آيَةٍ لاَّ يُؤْمِنُواْ بِهَا حَتَّى إِذَا جَآؤُوكَ يُجَادِلُونَكَ يَقُولُ الَّذِينَ كَفَرُواْ إِنْ هَذَآ إِلاَّ أَسَاطِيرُ الأَوَّلِينَ﴿۲۵﴾

  و برخى از آنان به تو گوش فرا مى‏دهند و[لى] ما بر دلهايشان پرده‏ها افكنده‏ايم تا آن را نفهمند و در گوشهايشان سنگينى [قرار داده‏ايم] و اگر هر معجزه‏اى را ببينند به آن ايمان نمى‏آورند تا آنجا كه وقتى نزد تو مى‏آيند و با تو جدال مى‏كنند كسانى كه كفر ورزيدند مى‏گويند اين [كتاب] چيزى جز افسانه‏هاى پيشينيان نيست.

  لطفاً اگر جايي رفتيد ايراني بودنتان را كتمان كنيد، نكند ننگ وجود ايرانياني چون شما دامن عارفاني چون حافظ و مولانا را لكه دار كند. از اينكه اين منطق روشن را در اين نقطه تاريك فهم و درايت قرار دادم از صاحبان انديشه عذر مي خواهم. تازه مي فهم چرا در بين اين كامنت ها يك مطلب شايسته وجود ندارد. چرا كه چنانكه سعدي حكيم فرمود: "جواب ابلهان خاموشي است."

  والسلام علي من التبع الهدي

  پاسخحذف
 48. ریدم به قرآن و اسلام و محمد بچه باز و ماه رمضان.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. هی مادرجنده بیاتاخواهرومادت راجلوی چشمت بگایم

   حذف
 49. گمنام جان، درود بر شما. خسته نباشید. به مبارزه با خرافات، ارتجاع و جنایت ادامه دهید.

  پاسخحذف
 50. آقاي محترمي که آمدي اينجا و از معجزه قران حرف مي زني بايد بداني حتي اگر پيام اخلاقي در قران يافت شود در نوشته ها و اشعار ديگراني که ادعاي پيامبري هم نکردند پيامهاي اخلاقي بيشتري نسبت به قران يافت مي شود

  بايد بداني که اين قران با وجود آيات زير پيامهاي اخلاقي خودش را مخدوش کرده و جوامع بشري را به فساد کشانده است

  احکام قران در مورد کساني که پيامبري محمد را قبول نداشته باشند:

  1 – بايد کشته شوند (ايه 123 سوره توبه)
  2 – با حقارت و ذلت جزيه بپردازند (سوره توبه آيه 29)
  3 – گردنشان بريده شود يا اسير شوند (سوره محمد آيه 4)
  4 – با آنها نبرد کنيد تا ديگر فتنه اي نباشد و همه به دين خدا درآيند(سوره انفال آيه 39)
  5 – دستگير شوند و به سختي کشته شوند (سوره احزاب آيه 61)
  6 – دست و پايشان برخلاف يکديگر بريده شود (سوره مائده آيه 33)
  7 – نجس هستند (يعني با مدفوع برابر هستند) (سوره توبه آيه 28)
  8 – انگشتانشان را قطع کنيد و گردنهايشان را بزنيد (سوره انفال آيه 12)
  9 - ماه هاي حرام که به سر آمد مشرکان را هرجا که يافتيد به قتل برسانيد از هر سو در کمين آنها باشيد اگر توبه کردند و نماز بپا داشتند و زکات دادند از آنها دست بداريد(توبه آيه 5)

  قران با وجود چنين آياتي به هيچ وجه نتوانسته و نمي تواند مروج اخلاق و انسانيت شود.
  بلکه گروه هاي تروريستي و جنايت کار درست مي کند.

  پاسخحذف
 51. مطالبي كه جناب شيطان شناس گفتند برداشتهاي سطحي و غير مدبرانه از قرآن است. از آنجا كه ايشان تلاش مي كنند از در تحقير و حرفهاي نادرست حرفهاي خود را به كرسي بنشانند بنده پاسخي به اين مطلب نمي دهم و از خوانندگان عزيز دعوت مي كنم خودشان با مطالعه آياتي كه ايشان گفته اند و تدبر بر مفهوم اين آيات و در صورت امكان رجوع به تفاسير صحت و سقم حرفهاي ايشان را دريابند. به قول مولانا:
  معني قرآن ز قرآن پرس و بس
  يا كسي كآتش زد است اندر هوس

  پاسخحذف
 52. جالبه اسلام و پیامبر بد جوری باعث عصبانیت و روان پریشی تو شده .
  از شدت عصبانیت داری به خودت می پیچی . در ضمن بچه باز به گواهی تاریخ کورش بوده .

  پاسخحذف
 53. اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم
  بسم الله الرحمن الرحیم
  نسا 76
  اهل ایمان در راه خدا و کافران در راه شیطان جهاد میکنند پس شما مومنان با دوستان شیطان بجنگید و(از انها بیم و اندیشه مکنید)که مکر شیطان بسیار سست و ضعیف است.

  پاسخحذف
 54. اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم
  بسم الله الرحمن الرحیم
  روم ایه 59
  اين گونه خداوند بر دلهاى اهل جهل(پس از اتمام حجت) مهر شقاوت زند تا هیچ سخن حق نپذیرند.

  پاسخحذف
 55. این خدای عرب دیوس پس به گفته شما مریض بوده که مهر شقاوت به دلهای اهل جهل میزند تا سخن حق را نپذیریم.

  پاسخحذف
 56. اين آيه در قران وجود ندارد: ”اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم“
  با گفتن اين شعار چيزي عوض نمي شود مهم عمل است.

  هر چه بگوييد ”اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم“
  ولي اعمالتان شيطاني باشد فقط خودتان را گول زده ايد

  روم ایه 59
  اين گونه خداوند بر دلهاى اهل جهل(پس از اتمام حجت) مهر شقاوت زند تا هیچ سخن حق نپذیرند.

  اين کار، کار موجود ناتواني مثل شيطان است که از گمراه کردن انسانها خسته مي شود و نااميد مي شود از زبان خدا بدروغ مي گويد که خدا مهر شقاوت بر دل آنها مي زند تا بتواند اعمال شيطاني بعدي خود را که همانا حکم تکفير و بقتل رساندن اين انسانها است را به انجام برساند.

  پاسخحذف
 57. ”نسا 76
  اهل ایمان در راه خدا و کافران در راه شیطان جهاد میکنند پس شما مومنان با دوستان شیطان بجنگید و(از انها بیم و اندیشه مکنید)که مکر شیطان بسیار سست و ضعیف است.“

  اين آيه سعي در ضعيف نشان دادن شيطان مي کند تا انسانها را در برابر شيطان آسيب پذير کند.
  چون هرچه مکر شيطان را دست کم بگيريم آسيب پذيريمان از مکر شيطان بيشتر مي شود.
  اين آيه يک اشکال بزرگ دارد و آن اين است که نمي گويد خصوصيات شيطان چيست بلکه فقط سعي مي کند با زيرکي، شيطان را موجودي ضعيف و سست معرفي کند در حالي که واقعيت چنين نيست.

  پاسخحذف
 58. (و هر كس از ياد خدا روى‏گردان شود شيطان را به سراغ او ميفرستيم پس همواره قرين اوست)
  شیطان شناسی که حرفات شیطانیه!!!شیطان دشمن اشکار انسانه ولی هیچ قدرتی نداره در مقابل کسایی که به خدا ایمان دارند:
  اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم
  بسم الله الرحمن الرحیم
  حجر ایه 39-40-42
  انگاه که شیطان مهلت یافت به معارضه با خدا برخاست و گفت خدایا چنانکه مرا گمراه کردی من نیز در زمین همه چیز را در نظر فرزندان ادم جلوه میدهم تا از یاد تو غافل شوند و همه انها را گمراه خواهم کرد.
  بجز بندگان پاک و خالص تو را.
  و هرگز ترا بر بندگان با خلوص من تسلط و غلبه نخواهد بود لیکن اقتدار و سلطه تو بر مردم نادان و گمراهی است که پیرو تو شدند.

  پاسخحذف
 59. چون هرچه مکر شيطان را دست کم بگيريم آسيب پذيريمان از مکر شيطان بيشتر مي شود
  ===============================================
  اقتدار و سلطه شیطان بر مردم نادان و گمراهه عزیز با یاد خدا باش شیطان غلط بکنه نزدیکت بشه.
  پس خیلی پست تر و ضعیفتر از اون چیزیه که بخواد همه انسانهارو گمراه کنه(تا وقتی که انسان به یاد خدا باشه)

  پاسخحذف
 60. من خود شیطان هستم !
  خواهر و مادر خدای شما را مورد عنایت قرار می دهم...!
  ================================================
  این جواب گمنامیان بود در مقابل ایات خدا!!!!
  با خدا که نمیتونید بجنگید.هیچی نیستید.شاختون شیطانه که اونم هیچ قدرتی نداره!!خدا رو شکر دشمنان اسلام از انسانهای ضعیف و بی اراده هستن.

  پاسخحذف
 61. چرا خدا، شيطان را، وقتي که کافر شد، نکشت؟
  بلکه به او آزادي مطلق داد که بندگانش را گمراه کند.
  و شيطان براي گمراه کردن بندگان خدا کتابهايي با نام خدا ولي از زبان خودش فرستاد.(تورات، انجيل، قران)
  شيطان وقتي پشت اسم خدا پنهان مي شود مي تواند انسانها را گمراه کند و مخالفين خودش را با برچسب کافر بکشد و کاري غير الهي انجام دهد،(کشتن) کاري که همه اديان انجام دادند و مي دهند(کشتن کافر) غير الهي است چون خدا اگر قرار بود کافران را بکشد شيطان را مي کشت.

  پاسخحذف
 62. اقتدار و سلطه شیطان بر مردم نادان و گمراهه
  ----------------------------
  قبل از اينکه شيطان را بشناسي نمي تواني بفهمي که مردم گمراه چه کساني هستند.

  شيطان حکم کشتن کافر را صادر مي کند.(برخلاف خدا)
  شيطان احکام ساديستي صادر مي کند.(شلاق)
  شيطان احکام ضد بشري صادر مي کند.(دست و پا قطع کردن)
  شيطان مردم را دسته بندي مي کند و گروهي را بر ديگران برتر مي خواند.
  شيطان نفرت را ترويج مي کند.
  شيطان جنگ را ترويج مي کند.
  شيطان سلطه جويي را ترويج مي کند.

  پاسخحذف
 63. چرا خدا، شيطان را، وقتي که کافر شد، نکشت؟
  بلکه به او آزادي مطلق داد که بندگانش را گمراه کند.
  ===============================================
  شیطان کافر نشد!!سرپیچی کرد.شیطان هم خدا رو عبادت میکرده و بخاطر نافرمانی رانده شد.و از خدا زمان خواست تا انسانهای نادان و گمراه رو فریب بده!
  شیطان نبود انسانها باهم فرقی نداشتن.انسان باید تو شرایط سخت امتحان پس بده.
  اب نباشه نخوری مهم نیست مهم اونه اب باشه و نخوری!!! (مهم اینه شیطان باشه و تو ایمانت رو حفظ کنی)

  پاسخحذف
 64. دیوانه های احمق بیشعور شماها کار دیگر ندارید این چرت و پرتها چی مینویسد احمقها قبل از مردن به خودتان بیاید بابا برید دنبال علم و دانش علمی یاد بگیرید از صبح تا شب نشستید در خانه راجع به خدای عزوجل و پیامبرانش ارجیف میگید دیوانه ها برین کار وکاسبی خودتان را مشغول چرت پرت گفتن و دنبال علم و دانش نرفتن روز و شبتان سپری میکنید

  پاسخحذف
 65. شیطان کافر نشد!!سرپیچی کرد.
  -----------------------------
  آيه 34 سوره بقره:

  وَإِذْ قُلْنَا لِلْمَلاَئِكَةِ اسْجُدُواْ لآدَمَ فَسَجَدُواْ إِلاَّ إِبْلِيسَ أَبَى وَاسْتَكْبَرَ وَكَانَ مِنَ الْكَافِرِينَ ﴿۳۴﴾

  کان من الکافرين

  پاسخحذف
 66. شیطان نبود انسانها باهم فرقی نداشتن.انسان باید تو شرایط سخت امتحان پس بده.
  -------------------
  کسي نمي گويد شيطان نبايد باشد.
  بلکه بايد شيطان را بشناسيم، از دستوراتش و از احکام انسان ستيزش؛
  شيطان، نفرت و کينه جويي و دشمني و قتل و همه کارهاي ضد بشري را ترويج مي کند.

  پاسخحذف
 67. گور پدر و مادر و خواهر توی شیطان شناس و خدای قواد و پیغمبر بچه باز دروغگو و علی قاتل و تمام آخوند های کونی و همه و همه دروغگویان که در حکومت ایران جمع شده اند.

  پاسخحذف
 68. وَإِذْ قُلْنَا لِلْمَلاَئِكَةِ اسْجُدُواْ لآدَمَ فَسَجَدُواْ إِلاَّ إِبْلِيسَ أَبَى وَاسْتَكْبَرَ وَكَانَ مِنَ الْكَافِرِينَ ﴿۳۴﴾
  ===============================================
  خودش میگه کتاب قران واسه شیطان هستش بعد میره واسه من از کتاب قرانی که معتقده واسه شیطانه ایه میاره!!!
  بالاخره نفهمیدیم ایاته شیطانه؟؟؟یا خدا؟؟؟
  اول تکلیف خودتو مشخص کن بعد!حرفات باهم نمی خونه شیطان نشناس!

  پاسخحذف
 69. خودش میگه کتاب قران واسه شیطان هستش بعد میره واسه من از کتاب قرانی که معتقده واسه شیطانه ایه میاره!!!
  --------------------------------
  من به اين دليل از اين کتاب براي شما آيه آوردم که شما آنرا از طرف خدا مي دانيد. وگرنه تکليف من با اين کتاب مشخص است.

  پاسخحذف
 70. Islam is a religion from Satan. Open your eyes and see the true. Violence, terrorism, pedophilia, no respect for the women represented by Islam. Persian 4 Ever

  پاسخحذف
 71. در ضمن آنچه در اين کتاب آمده کلام شيطان است اين دليل نمي شود که غلط باشد. شيطان دستورات ضد بشري خود را در ميان کلمات صحيح و درست قرار داده.

  پاسخحذف
 72. میخواهم بروم آنجا که وقت هست برای گِل بازی.
  میخواهم بروم تا تو این بازی را ببازی.
  میخواهم بروم آنجا که دانستن درد نیست.
  میخواهم بروم آنجا که دست فقر تا دسته در ماتحت خلق نیست.
  میخواهم بروم آنجا که آب هست ولی آب انبار نیست, جایی برای حرص و آز نیست.
  میخواهم بروم آنجا که زلزله نیست بلای آسمانی, بکارت دختر نیست در دست والي.
  میخواهم بروم آنجا که آسمان نیست آبی, هست ارغوانی.
  میخواهم بروم آنجا که دین است عشق بازی, دون است حقه بازی.
  میخواهم بروم از جایی که دیوارها بلندترند از آسمان.
  میخواهم بروم از جایی که خدایان کریهترند از کاهنان.
  میخواهم بروم از جایی که خنده ها تحمیلی اند.
  میخواهم بروم از جایی که مرگ ها تدریجی اند.
  میخواهم بروم آنجا که شیشه نوشابه نیارد دمار از روزگار ما.
  میخواهم بروم آنجا که تقوا راست نکند برای کون ما.
  میخواهم بروم با باد برباد.
  میخواهم بروم.

  دوست دارم گمنام. وبلاگ ماهم بیا.

  پاسخحذف
 73. گمنامیان گفت...

  (((ناشناس گفت...
  آقا مگه نمیگی عربی بلدی و قرآنم خوندیو معجزه نیست؟ خوب برادر یه سوره مثل قرآن با همون سبک و سیاق بیار اگه مردی.))

  بفرما، این هم یک سوره بهتر از خود قران :
  بلایب ، قسم به شپش ، قسم به عبای ملا ، ای پیامبر ، به کافران بگو که تو خیلی گلی و گوگولی مگولی هستی ، ای پیامبر، به مسلمانان بگو که تو زن خیلی دوست داری، همه زنهایشان را طلاق بدهند برای تو !!!
  =======================================
  جناب گمنامیان معلوم شد که الاغی بیش نیستی. احمق خان منظورم این بود که به عربی یه سوره ای بیار که هارمونی آیه هاش مثل قرآن باشه.

  پاسخحذف
 74. خدا نیاره اون روزیو که شما عوضیای کافر بی شعور بخواید تو این مملکت کاره ای بشید. سگ همین آخوندای کلّاش بیشرف به شماها شرف داره. شماها اگه قدرت بگیرید از خمینی و خامنه ای هزار مرتبه جنایتکارتر و خونخوارترید.

  پاسخحذف
 75. سر تیتر این مطلب اشتباهه. یعنی شما معتقد هستی که خاتم پیامبرانه و شیاد هم هست؟ مگه میشه هر دو را بود؟

  پاسخحذف
 76. لعنت خداوند بر کسی که این بلاک رو ایجاد کرده و نوشته لعنت بر وی
  کافر هستی لعنتی تو کافر مطلق استی

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آره عزیزم،
   کاملا درست می گویی،
   من کافر هستم...!!

   حذف
 77. الهی روزی خوب رو نبینی در همین دنیا سرنگون شوی لعنت بر تو لعنت خداوند بر تو لعنت لعنت لعنت

  پاسخحذف
 78. جميع العلم في القرآن لكن
  تقاصر عنه افهام الرجال

  بتاسف فراوان اين محقق احمق قران را ندانسته ونخوانده قضاوت كرده است . قران ناقص نيست بلكه فكر وانديشه اي تو ناقص واحمفانه است . اگر قران ناقص است وايراد دارد واينكه معجزه نيست پس تو هم يك ايت بمانند قران بياور . اين مبارزه قران با احمق هاي چون تو وامثال تو اند . ايمان بياور تا رسته گار شوي .

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.