جمعه، مرداد ۱۴، ۱۳۹۰

ویدیو با زیرنویس فارسی/ کریستوفر هیچنز/ این یک جنایت است که مغز کودکان را با چرندیات ادیان پر کنید و آنها را شستشوی مغزی دهید.
ریچارد داوکینز درباره این مرد بزرگ می گوید ، اگر به مناظره با او دعوت شدید، بهتر است نروید، چون قطعا پیروز مناظره نخواهید بود (نقل به مضمون.)


کرییستوفر هیچنز، اندیشمند بزرگ بریتانیایی  می پرسد اگر معتقد هستید اخلاقیات از ادیان و خدا منشعب می شوند، برای من یک کار اخلاقی را نام ببرید که فقط توسط خداباوران قابل انجام است. به دیگر عبارت ، انجام کار اخلاقی ، هیچ ربطی به ادیان و خدا ندارد.


از طرفی اگر این سوال مطرح شود که آیا عمل غیر اخلاقی را می شناسید که فقط به دلیل اعقتاد به یک دین خاص ، از گروهی انسان ها سر می زند، ما نمونه های بسیاری را می بینم، از قمه زدن شیعه ها گرفته ،تا ازدواج (بخوانید تجاوز) به کودکان یا بمب گذاری انتحاری یا کودک آزاری بسیار یا نژاد پرستی.

براستی آیا منصفانه است که یک کودک را با مزخرفاتی اینچنینی شستشوی مغزی دهیم  و طوری آنها را بترسانیم که هیچگاه جرات تفکر دوباره نداشته باشند ؟! چرا اجازه نمی دهید کودکان دینی را انتخاب نکنند و چون بزرگ شدند و رشد یافتند ، خودشان دین خود را انتخاب کنند. 


آیا منصفانه است که یک کودک را مجبور به قبول عقیده ای کنیم که تا آخر عمر باعث بیچارگی انها می شود و آنها را تبدیل به برده یک دین می کند؟! آیا این تجاوز به حقوق کودکان نیست؟ 


حداقل یکصد هزار سال از زمان زندگی چرا باید باور کنیم که الله و یا خدا، انسان ها روی کره زمین می گذرد، چرا باید باور کنیم که نود و هشت هزار سال ، الله هیچ غلطی نکرده است و شاهد همیشگی زجر نوع بشر بوده است ، اما یکدفعه  تازه دو هزار سال پیش یادش افتاده که انسان ها نیاز به هدایت دارند !


لینک این مطلب در سایت بالاترین ------------آزادگی


مطالب قبلی :
دوستانی که مایل به گذاشتن کامنت هستند، دقت فرمایند :
من بر بخش کامنت ها نظارتی ندارم و کامنتی را حذف نمی کنم، لذا خواهش می کنم روی هر لینکی کلیک نکنید، چون جاسوسان سایبری با گذاشتن لینک های آلوده به بد افزار ، سعی در جاسوسی شما دارند. خصوصا بر روی لینک هایی که از سایت صالحات salehat.ir می بینید کلیک نکنید.


۱۳ نظر:

 1. آن گروه که آخرتشان مقدم به دنیا است ، دور و بر آقای خامنه ای جمع هستند

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=66:1389-06-26-06-53-44&catid=45:nazar-bozorgan

  من یک میکرون در آقای خامنه‌ای، غل و غش یا ناخالصی ندیدم

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=149:1390-02-03-19-13-43&catid=45:nazar-bozorgan

  امام تعيين كرده است كه جمهوري اسلامي بايد باشد و با اين رهبري، انشالله اين انقلاب به قيام جهاني ملحق مي‌شود

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=167:1390-04-10-14-35-43&catid=42:agha-va-mahdi

  پاسخحذف
 2. تبعاً اخلاقیات هم در ادیان موجود هست و هم در فطرت انسان، اما، این منکر وجود خاصیت ادیان نیست. تحقیقات بسیار زیاد بر روی کارکرد دین در جامعه انجام شده و در بسیاری از اونها و مخصوصاً در کشورهای غربی، افراد متدین اخلاق گرا تر هستند. این بوسیله علمی تحت عنوان "آمار" حمایت شده. به هر حال امیدوارم به جای حمله به دین مردم، به فکر اخلاقیات خود باشیم! خود حمله به اعتقادات دیگران یک نوع بی اخلاقی است.

  پاسخحذف
 3. دوست داشتم از این آقای دانشمندبپرسم که کاش تحقیق میکرد که اگر انسانها اعتقادی به ادیان نداشتند ودینی نبود چند درصد از این کمکهای خیریه ای که چه در غرب وچه در شرق میشودانجام میشد؟البته برای بنده معلوم نشد که کجای این نوشته هامربوط به آقای دانشمندبود وکجا مربوط به نویسنده وبلاگ.گرچه اگر دقت میکردیم تا حدودی میشد حدس زد.

  پاسخحذف
 4. عزیز جان،
  پولدارترین فرد جهان ، بولفات است که نود درصد از پولش را به خیریه داده است، بیل گیتش نیز همچنین، اکثر پولش را بخشیده است، این افراد عموما بیخدا هستند.
  بله ،
  افراد مذهبی هم کمک می کنند، اما بیشتر کمک انها برای تبلیغ دین خودشان است، نه کمک به افراد فقیر

  پاسخحذف
 5. ناشناس :
  بنده کاملا با نظر دوست گرامی که اولین کامنت رو گذاشته موافقم.البته کامنت دوم هم قابل قبول هست.

  پاسخحذف
 6. بسیار زیبا بود ممنون، دوست گرامی کامنت اول این علم آمار مال کشورهای اسلامی هستش لابد؟ یعنی جرم و جنایات تو حکومت عدل اسلامی ایران کمتر از مثلا سویس یا بلژیک ؟؟ کامنت احمقانه شما که آمار از تو آستین در میاورد توهین حساب میشه دوست گرامی نه مطالب علمی که مطرح شده، مغز شما گنجایش قبول واقعیت رو نداره ، بیدار شو رفیق از اون سالها خیلی سال گذشته

  پاسخحذف
 7. ما بالاخره نفهمیدیم مشکل شما با دین ومذهب در بعد کلانه یا اسلام آنهم در جمهوری اسلامی؟مشکل همینه دیگه.یک بحث و با ظاهر علمی شروع میکنید بعد اواسطش معلوم میشه که مشکل چیزه دیگست.یک موقع شما میگی که بادخالت دین در حکومت مخالفی یک بحث دیگست چون منم با شما موافقم چون هر جا حقیقت در کنار قدرت قرار گرفت به نفع قدرت قربانی میشود.اما یک موقع میگی که با مذهب ودین اساسا به هر صورتی مخالفم که باید عرض کنم که بنده به هیچ وجه با نظرشما کاملا مخالفم.

  پاسخحذف
 8. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!
  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها و… یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟ از سوی دیگر این افکار وحشیگرایانه بیگانه که قرنها به زبان دیگری در کنج تاریک حجره ها ادامه داشته باعث نابودی چهره صلحدوستی و نجابت ایرانیان شده و صلح و ثبات جهانی را نیز به خطر انداخته و بطور مسلم باعث جنگهای منطقه ای و بین المللی خواهد شد.

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 9. اصل لینکش رو از YT می‌دی عزیز؟

  پاسخحذف
 10. مرسی گمنامیان عزیز.
  Farhad

  پاسخحذف
 11. درود
  وقتی ویدئوها دانلود میشن زیرنویسشون فعال نیس،اگه ممکنه این اشکال رو برطرف کنید.
  با سپاس

  پاسخحذف
 12. وقتی ویدئوها دانلود میشن زیرنویسشون فعال نیس،اگه ممکنه این اشکال رو برطرف کنید.
  نام: 666

  پاسخحذف
 13. dustane azize azad andish man be khatere nejate tamame kudakane doyna az jenayati be name tahmile agayede dini va be esarat gereftane afkar
  kudakan az badve kudaki tavasaote khanevadeh va hukumathaye motejanez ehtiyaj be hamyari baraye tashkile yeh anjomane jahani daram lotfam man ra yari konik ta in magz koshi az beyn beravad va melyunha ensan fardayi azad dashteh bashan
  ba durud
  kuhestan

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.